کاشت مو fug

عوارض کاشت مو fug چیست؟ معرفی بهترین کلینیک برای کاشت مو fug

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی یکی از موضوعات مهم یعنی کاشت مو fug صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

  • همچنین اگر تصمیم به کاشت مو در مشهد با تخفیف ویژه دارید، به سایت ما زنگ بزنید.
کاشت مو fug چیست

کاشت مو fug چیست؟

ریزش و کم مویی تار های سر یکی از مشکلات و هم چنین دغدغه هایی است که افراد با آن مواجه شده اند. همان طور که می دانید یکی از معیار های زیبایی برای همه ی افراد داشتن مو های زیبا، سالم و پرپشت است. که برخی از افراد برای داشتن مو های پرپشت روش های زیادی را امتحان می کنند، که یکی از این روش ها کاشت مو fug می باشد. شاید برای شما سوال به وجود بیاید که کاشت مو fug به چه صورت است در این باره باید بگوییم که این روش یک روش جراحی برای درمان ریزش تار های سر است که بیشتر جهت روش مکمل برای انجام کاشت مورد استفاده قرار می گیرد، چرا که در این روش به نوع آن، اصول و قوانین کاشت مو بیشتر از روش های دیگر توجه می شود. هم چنین اگر ریزش موی همیشگی دارید و تراکم مو های پشت سرتان زیاد است، یک کاندید مناسب برای روش FUG محسوب می شوید.

انجام درمان در یک جلسه

انجام این روش به این گونه است که در مرحله ی اول همانند مرحله ی عادی و روش های دیگر انجام می شود، به این صورت که پزشک تار را از پشت سر برداشت خواهد کرد و هم چنین این روش بدون جراحی، خونریزی، درد در یک جلسه و با استفاده از روش کاشت مو SUT برای بیمار انجام خواهد شد. می توان به جرات گفت که این روش یکی از جدید ترین و هم چنین پیشرفته ترین روش هایی است که متخصصان برای افرادی که دچار ریزش مو شده اند، انجام می دهند.

دو روش مورد استفاده

دو روش مورد استفاده

هم چنین در مورد این روش بهتر است که بدانید که این کاشت در اکثر مواقع از دو روش استفاده می شود، به این گونه که مدل های کاشت مو fug یکی روش پیوند واحد فولیکولی که به آن FUG نیز گفته می شود. روش دیگر روش استخراج واحد فولیکولی که به آن کاشت مو به روش FUE نیز گفته می شود، است. از مهم ترین تفاوت بین این دو روش در نحوه برداشتن و پیوند تار ها برای بیمار، می باشد.

هزینه کاشت مو fug

هزینه کاشت مو fug

برخی از افراد که از ریزش مو های خود خسته شده اند، مایل هستند که این روش را انجام دهند و سوالی که برای آن ها به وجود می آید، این است که قیمت کاشت مو fug چقدر می باشد؟ در جواب این سوال باید باید بگوییم که هزینه ی این روش به شدت طاسی بیمار و ریزش موی آن بستگی دارد. هم چنین هزینه دستمزد پزشک را نیز باید در نظر بگیرید و در این باره باید بگوییم که هر چه پزشک در این زمینه تخصص بیشتری داشته باشد و هم چنین معروف تر باشد، هزینه ی دستمزد او نیز بیشتر است. علاوه بر آن به شهری که هستید و می خواهید این درمان را انجام دهید نیز بر روی هزینه ی آن تاثیر دارد و در نهایت به استفاده از کلینیک های تخصصی یا فوق تخصصی نیز بستگی دارد.

بیشتر بخوانید
جراحی زیبایی چیست و محبوب ترین و ارزان ترین آن در ایران کدام است؟

اطلاع از هزینه

پیشنهاد ما به شما این است که برای اطلاع از هزینه ی دقیق آن به کلینیکی که می خواهید این درمان را انجام دهید و یا مرکز کاشت مراجعه کنید. به این صورت می توانید سوالات خود را از پزشک بپرسید و اگر مشکلی دارید آن را نیز بازگو کنید و در نهایت از هزینه ی کامل این روش نیز آگاه شوید.

عوارض کاشت مو fug

عوارض کاشت مو fug

متخصصان پوست و مو همشه بیان کرده اند که انجام هر روش و یا کاشتی برای بیماران عوارضی در پی خواهد داشت که این عوارض شامل این کاشت نیز می شود، از عوارض آن می توانیم به مواردی که شامل: تورم و هم چنین التهاب در ناحیه ی پیشانی و اطراف چشم که علت آن این است که محل های خالی سر که باید تار کاشته شوند سرمی تزریق می شود که این تزریق باعث ایجاد تورم در آن ناحیه می شود. عفونت در ناحیه ی مورد نظر، احساس بی حسی و حتی احساس مور مور شدن، احساس درد در آن ناحیه، قرمزی پوست و برخی موارد دیگر می باشد.

مزیت های کاشت مو fug

مزیت های کاشت مو fug

البته باید بگوییم که این کاشت در کنار عوارضی که شاید داشته باشد، مزیت هایی نیز دارد. برخی از این مزیت ها شامل: داشتن نتایج دایمی برای بیمار، بیشتر از ۹۰ درصد از گرفت ها در این روش سالم باقی می ماند، مو های مجدد رشد کرده طبیعی به نظر می رسند و شکل عروسکی پیدا نخواهند کرد، انجام کار در یک جلسه و خیلی موارد دیگر می باشد.

دوران نقاهت

برخی از افراد درباره ی دوران نقاهت تمایل دارند که بیشتر بدانند، در این باره باید بگوییم که افرادی که این کاشت را انجام داده اند، این که دوران نقاهت خود را چگونه بگذرانند تا بتوانند از نتیجه کاشت به خوبی بهره مند شوند، فقط به خودشان بستگی خواهد داشت. در دوران نقاهت، متخصصان استراحت و انجام دستورات بعد از کاشت را توصیه می کنند که بیماران باید آن ها را رعایت کنند. برخی از توصیه ها شامل: تا 3 الی 4 روز بعد از جراحی به صورت کامل استراحت کنند و بعد از آن به مدت یک هفته از انجام کار های سنگین، ورزش کردن و استخر و غیره جلوگیری کنند. بیماران اگر این توصیه ها و نکات را رعایت کنند و انجام دهند می توانند این گونه به نتیجه دلخواه خود برسند.

کلینیک برای کاشت مو fug

افرادی تمایل دارند کاشت مو fug را انجام دهند باید بدانند که این روش بسیار حساس است و اگر با یک پزشک حاذق و ماهر در این زمینه درمان خود را انجام ندهند، شاید از نتیجه ی مطلوب برای آن ها نداشته باشد. یا عوارضی بعد از انجام این روش برای آن ها به همراه داشته باشد، به همین دلیل توصیه می کنیم که در ابتدا به جستجو یک کلینیک خوب و معتبر که در آن پزشکان ماهر و حاذق دارد، بپردازید.

دکتر کاشت مو fug

دکتر کاشت مو fug

همان طور که در قسمت قبل اشاره کردیم افراد باید پزشکی در این زمینه برای درمان خود انتخاب کنند که مهارت های کافی و لازم را داشته باشد. یک دکتر خوب در این زمینه در ابتدا مو های مراجعه کننده ی خود را با دقت بررسی و معاینه می کند و سپس بهترین نوع کاشت که برای بیمار مناسب تر است را به او پیشنهاد می دهد و هم چنین اگر به بیماری کاشت fug را پیشنهاد کند، انواع کاشت مو fug را به همراه مزیت و معایبی که دارد به بیمار خود به طور کامل توضیح می دهد تا بیمار با آگاهی کامل تصمیم بگیرد.

بیشتر بخوانید
جراحی بینی با اسکن 3 بعدی چیست؟ تخفیف قیمت جراحی بینی با اسکن ۳ بعدی در مشهد

کاشت مو fug در مشهد

بعد از این که کاشت مو fug در تهران بسیار رایج و باب شد، این کاشت در مشهد نیز بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفت، البته ناگفته نماند که این کاشت در مشهد توسط بهترین و باتجربه ترین پزشکان انجام می شود. بعد از این دو شهر، کاشت مو fug در تبریز و هم چنین کاشت مو fug در شمال نیز بسیار مورد توجه قرار گرفت و اکثر کسانی که این کاشت را انجام داده اند، از نتیجه ی آن بسیار راضی بوده اند. افرادی که تمایل به انجام این کاشت دارند و می خواهند با بهترین پزشکان درمان خود را انجام دهند، می توانند با مشاوران ما تماس بگیرند، آن ها در این زمینه و هم چنین گرفتن نوبت به شما کمک خواهند کرد.

سوالات متداول درباره ی کاشت مو fug

سوالات متداول درباره ی کاشت مو fug

کاشت مو fug چه عوارضی دارد؟

افرادی که می خواهند کاشت انجام دهند باید بدانند که هر نوع کاشت عوارضی را برای آن ها در بر خواهد داشت که برخی از عوارض این روش شامل: تورم در ناحیه ی پیشانی، التهاب و هم چنین قرمزی، کبودی در اطراف چشم ها، احساس مور مور شدن و هم چنین به حسی در آن ناحیه، درد در ناحیه ی برداشت و هم چنین کاشت و خیلی موارد دیگر می باشد.

کاشت مو fug چند نوع دارد؟

در این باره باید بگوییم که این کاشت دو نوع دارد که مدل اول آن روش پیوند واحد های فولیکولی که به آن FUG گفته می شود. مدل دوم که روش استخراج واحد فولیکولی که به آن FUE گفته می شود، است. از تفاوت مهم این دو روش می توان گفت که این دو روش در نحوه ی برداشتن و هم چنین پیوند مو های بیمار با هم تفاوت دارند.

هزینه انجام این روش کاشت چقدر می باشد؟

در این باره باید بگوییم که هزینه ی این روش به شدت و میزان کم مویی بیمار، استفاده از کلینیک هایی که این روش در آن انجام می شود، مهارت و تخصص پزشک، چرا که هر چقدر مهارت پزشک در این زمینه بیشتر باشد هزینه ی دستمزد او نیز بیشتر خواهد بود، شهری که در آن می خواهید درمان خود را انجام دهید، دارد. پیشنهاد می کنیم که برای اطلاع دقیق از قیمت آن به کلینیک پزشک خود مراجعه کنید، به این گونه می توانید سوالات و هم چنین مشکلات خود را بازگو کنید و در نهایت از هزینه ی دقیق درمان خود نیز مطلع شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *