کاشت مو bht

قیمت کاشت مو به روش bht در مشهد چقدر است؟ | معرفی دکتر

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی کاشت مو bht برای علاقه مندان در این زمینه صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه جراح باما باشید.

کاشت مو bht چیست

کاشت مو bht چیست؟

داشتن مو های سالم و پرپشت در سرتاسر جهان یکی از نماد های زیبایی است، که متاسفانه برخی از افراد دچار طاسی و هم چنین کم پشتی در مو های خود شده اند. البته امروزه روش ها زیادی برای خلاص شدن افراد از طاسی و کچلی به وجود آمده است که یکی از این روش ها کاشت است. البته در این مورد نیز باید بدانید که کاشت انواع مختلفی دارد که یکی از انواع آن bht می باشد، این روش توانسته است محبوبیت ویژه ای در بین افراد بدست آورد. هم چنین کاشت مو bht تهران و کاشت مو bht اصفهان توسط بهترین متخصصان انجام می شود، ناگفته نماند که برای این روش در ابتدا فرد باید توسط پزشک معاینه شوند و اگر پزشک تشخیص دهد که این روش برای بیمار مناسب است، آنگاه بیمار می تواند این روش را انجام دهد.

کاشت مو bht مشهد

کاشت مو bht مشهد

در شهر مشهد نیز این روش توسط بهترین متخصصان برای متقاضیان انجام می شود، گفته شده است که بعد از تهران، پزشکان مشهد در کاشت مو بسیار تبحر و مهارت دارند، به گونه ای که افراد از سایر شهر های دیگر برای انجام کاشت موی خود به مشهد می آیند. لازم به ذکر است که کاشت مو پروسه ی بسیار مهم و هم چنین حساسی است به همین دلیل کسانی که می خواهند این روش را برای خود انجام دهند، قبل از انجام هر کاری بهتر است که به دنبال یک متخصص خوب و ماهر در این زمینه بگردند، تا بعد از انجام آن نتیجه ی دلخواه و مطلوبی را بدست آورند. افرادی که به دنبال یک متخصص خوب در این زمینه می گردند، می توانند با مشاوران ما تماس بگیرند، آن ها در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد و هم چنین در گرفتن نوبت نیز به شما کمک خواهند کرد. البته ناگفته نماند که کاشت مو bht تبریز و هم چنین کاشت مو bht شیراز نیز توسط بهترین متخصصان انجام می شود و این روش در این دو شهر نیز متقاضیان زیادی دارد.

کاشت موی bht

كاشت مو bht یکی از انواع کاشت ها است که بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است، بهتر است که بدانید در این روش مو های بدن بیمار با استفاده از روش FIT برداشته می شوند و به همین دلیل هیچ اسکار و یا خطی از خود به جای نمی گذارند. در این روش در ابتدا بیمار باید معیار هایی داشته باشد که تا کاندید انجام آن شود، از معیار های آن می توان به این که تراکم موی فرد باید بالای 40 گرافت مو بر سانتی متر مربع باشد، شباهت نزدیک بین بدن و تار سر باشد،  تعداد گرافت ها با 2 تا 3 فولیکول تار سر، اندازه ناحیه اهدا کننده و در نهایت طول موی بدن اشاره کرد.

تفاوت روش bht با روش FIT

تفاوت روش bht با روش FIT

خیلی از افراد این روش را شبیه به روش FIT می دانند، اما در این باره باید بگوییم که این دو روش تفاوت هایی نیز دارند، در مورد تفاوت اصلی این دو روش باید بگوییم که در این روش فرصت های جدیدی را به ویژه برای بیمارانی فراهم می کند که مناطق اهدا کننده شان مورد استفاده ی زیادی قرار گرفته باشد یا حتی به علت استفاده از روش های دیگر، از بین رفته باشد، که در روش FIT انجام آن برای این گونه افراد به سختی انجام می شود و یا انجام نخواهد شد. تفاوت های دیگر این دو روش شامل: در جهت رشد واحد های فولیکولی با هم تفاوت دارند، نوع پوست و ویژگی های این دو، عمق فولیکول تار زیر پوست و در نهایت ضخامت و ساختار تار می باشد. 

بیشتر بخوانید
هزینه جراحی بینی در مشهد کمتر از همه جا با تخفیف 70 درصدی جراحی بینی

روش کاشت مو bht


افرادی که قصد دارند این روش را انجام بدهند باید بدانند که سه عامل مهم در موفقیت کاشت مو با روش bht وجود دارد، که این سه عامل شامل: سازگاری تار های سر و بدن با یکدیگر، چرخه رشد مو های بدن فرد، استخراج فولیکول های مو می باشد. لازم به ذکر است که افرادی که تمایل دارند این روش را انجام دهند، باید بدانند که این نوع درمان یک تلاش مرحله آخر بوده و امکان موفقیت آن قابل پیش بینی نخواهد بود. بدین گونه این روش بیشتر برای افرادی که معیار هایی که در قسمت بالا گفته ایم را دارند و تحت شرایط خاص این درمان برای آن ها انجام می شود. البته تحقیق ها و هم چنین آزمایشات زیادی برای این درمان توسط متخصصان انجام می شود تا به این گونه بتوانند نتیجه ی این درمان را بهتر کنند.

استفاده از مو های بدن

استفاده از مو های بدن

هم چنین بهتر است که بدانید این روش با سایر روش های دیگر تفاوت دارد و به این صورت است که در این روش از بانک مو و یا تار های پشت سر بیمار برای پیوند استفاده نمی شود. بلکه در این روش از تار های پا ها، بازو ها، شکم، ریش، قفسه سینه، پشت و حتی زیر بغل بیمار که توسط ابزار های مخصوص برداشته می شود، استفاده خواهد شد. به این علت تار های بدن تفاوت های زیادی با تار های سر دارند، که این تفاوت ها از نظر ساختار که مانند: صاف، فر و یا مجعد، رنگ، جنس، ضخامت، تعداد و عمق فولیکول ها با تار های سر می باشد.

در حالت کلی می توان بیان کرد که تار های اهدا کننده از پشت و یا کنار سر جهت کاشت مناسب تر می باشند و نتیجه ی مطلوبی نیز برای بیمار خواهد داشت ولی در مواقعی که اهدا کننده این تار ها را در پشت و یا کنار سر نداشته باشد، می تواند از این روش استفاده کند.

هزینه کاشت مو به روش bht

هزینه کاشت مو به روش bht

برخی از افرادی می خواهند این روش را انجام دهند، برایشان شاید این سوال به وجود بیاید که هزینه ی كاشت مو به روش bht چقدر است؟ در این باره باید بگوییم که هزینه ی آن به عوامل مختلفی بستگی دارد، مانند این که بیمار در چه شهری می خواهد کاشت خود را انجام دهد و به ویژه به هزینه ی دستمزد متخصصی که می خواهد این کار را برای بیمار انجام دهد نیز بستگی دارد و این نکته را نیز باید بیان کرد که هر چه متخصص در این زمینه معروف باشد و مهارت بیشتری داشته باشد، هزینه ی دستمزد او نیز بیشتر خواهد بود.

بیشتر بخوانید
تمپانوپلاستی چیست؟ برسی هزینه عمل تمپانوپلاستی گوش به همراه توضیحات

نحوه ی چگونگی انجام درمان

پیشنهاد می کنیم که برای اطلاع از هزینه این درمان به مرکز کاشت مو و یا کلینیک هایی که این کار را انجام می دهند، مراجعه کنید. بدین وسیله می توانید سوالات خود را از متخصص بپرسید و هم چنین مشکلات خود را در این زمینه بازگو کنید و نحوه ی چگونگی انجام درمان را نیز مشاهده کنید و در انتها از هزینه ی دقیق مطلع شوید. افراد هم چنین می توانند با مشاوران ما تماس بگیرند، آن ها در این زمینه به شما کمک خواهند کرد.

معایب کاشت مو به روش bht

معایب کاشت مو به روش bht

متخصصان همیشه می گویند که انجام هر درمانی معایب و هم چنین عوارضی در بر خواهد داشت، که این معایب و عوارض شامل روش bht نیز می شود، معایب این روش شامل: احتمال ایجاد اسکار و ورم به صورت موقت، ناسازگار مو های بدن با پوست و مو های سر که نتیجه ی آن عدم رشد روی سر می شود، احتمال تغییر ساختار مو های بدن پیوند زده شده در طول زمان و تطبیق ناپذیری با تار های سر بیمار وجود دارد، از هر 4 نفر فقط یک نفر از نتیجه ی این روش رضایت کامل داشته است و برخی موارد دیگر می باشد.

 سوالات متداول درباره ی کاشت مو bht


سوالات متداول درباره ی کاشت مو bht

تفاوت اصلی روش bht با سایر روش ها در چیست؟

در این باره باید بگوییم که این روش با روش های دیگر تفاوت دارد که این تفاوت به این گونه است که در این روش پزشک از بانک مو برای بیمار استفاده نمی کند و از سایر مو های بدن بیمار مانند پا، دست، سینه و حتی زیر بغل برای بیمار استفاده می کند. مو های قسمت های دیگر بدن از نظر ساختاری با تار های سر بسیار متفاوت است و به همین دلیل پزشک نمی تواند برای بیمار نتیجه ی درمان را پیش بینی کند و این نیز تفاوت دیگر این روش با سایر روش های کاشت می باشد.

معایب استفاده از روش bht چیست؟

از معایب این روش می توان به سازگار نبودن تار های بدن با پوست و تار های سر که نتیجه عدم رشد آن ها بر روی سر می شود، احتمال تغییر ساختار مو های بدن پیوند زده شده با تار های سر، از هر چند نفر فقط یک نفر از نتیجه ی این درمان رضایت کامل دارد و برخی موارد دیگر اشاره کرد.

سه عامل مهم که در موفقیت این روش اهمیت زیادی دارند، کدام اند؟

در این باره باید بگوییم که بیمارانی که تمایل دارند این روش را انجام دهند، باید بدانند که در موفقیت و کسب نتیجه ی مطلوب برای آن ها سه عامل وجود دارد که این سه عامل شامل: استخراج فولیکول های مو، چرخه ی رشد مو های بدن بیمار و در نهایت سازگاری تار های سر و بدن می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *