کاشت مو fit

کاشت مو fit چیست؟ برسی هزینه کاشت مو به روش fit

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی کاشت مو fit برای علاقه مندان در این زمینه صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید. در این مورد یکی از بهترین روش های کاشت مو می باشد.

کاشت مو fit چیست

کاشت مو fit چیست؟

ریزش مو و هم چنین طاسی در سرتاسر دنیا به یک معضل تبدیل شده است و افراد برای این که از طاسی و کچلی خود خلاص شوند و مو های زیبا و پر پشتی داشته باشند، روش های زیادی را امتحان می کنند. یکی از روش هایی که امروزه در بین افراد بسیار رایج شده است، کاشت است. البته باید بگوییم که کاشت انواع مختلفی دارد، که یکی از آن روش ها روش fit می باشد، شاید برخی از افراد ندانند که این روش به چه صورت است در این باره باید بگوییم که در این روش متخصص از یک پانچ گرد بسیار کوچک برای استخراج واحد های فولیکولی مو از یک قسمت که در آن رشد تار ها بیشتر است به یک منطقه بدون تار استفاده می شود. بهتر است که بدانید به هر واحد گرافت گفته می شود که شامل یک تا چهار تار است. هم چنین در سال 2018 توسط انجمن بین المللی جراحی ترمیم مو پیشنهاد شده است که نام این روش به برش واحد فولیکولی تغییر پیدا کند.

نسل جدید

کاشت مو fit ایران نیز توسط بهترین متخصصان در این زمینه برای متقاضیان انجام می شود و در این باره باید گفت که ایران یکی از کشور هایی است که در زمینه ی کاشت جزو بهترین ها به شمار می رود، به طوری که خیلی از افراد از سایر کشور ها برای انجام آن به ایران سفر می کنند. لازم به ذکر است که این روش نسل جدید و هم چنین تکمیل شده ای از روش sut به شمار می رود، به این گونه که در این روش اکثر نقص ها و کاستی های روش sut گرفته شده است و از آن یک روش به روز و جدیدی به وجود آمده است.

کاشت مو fit یا fut

کاشت مو fit یا fut

برخی از افراد به تفاوت کاشت مو fit fut پرداخته اند، در ابتدا باید بگوییم که fut نیز یکی از روش های محبوبی است که متخصصان برای افراد در صورت تشخیص و نیاز انجام می دهند. حال اگر بخواهیم به مقایسه ی این دو روش بپردازیم باید بگوییم که این دو روش تفاوت های زیادی دارند که تفاوت اصلی آن ها در این است که زمانی که هدف اصلی بیمار رسیدن به حداکثر میزان ترمیم مو است، fut بسیار کارآمد و مفید تر از fit می باشد، چرا که به طور معمول در fut بیشترین تعداد تار مو را ایجاد می شود.

کاشت مو fit هزینه

افراد زیادی هستند که می خواهند این روش را انجام دهند، اما سوالی که برای آن ها به وجود می آید این است که هزینه ی كاشت مو fit چقدر می باشد؟ در این باره می توان گفت که هزینه ی آن به عواملی بستگی دارد، مانند این که فرد در چه شهری می خواهد کاشت خود را انجام دهد و هم چنین به هزینه ی دستمزد پزشکی که می خواهد این کار را برای او انجام دهد نیز بستگی دارد و در اکثر مواقع هر چه پزشک در این زمینه شهرت و مهارت بیشتری داشته باشد، هزینه ی دستمزد او نیز بیشتر است.

بیشتر بخوانید
جراحی پوست شکم چقدر هزینه دارد ؟ + معرفی عوارض جراحی پوست شکم

اطلاع دقیق از هزینه

توصیه ی ما به شما این است که برای اطلاع از هزینه ی دقیق آن می توانید به مرکز کاشت مو fit و یا کلینیک هایی که این کار را انجام می دهند، مراجعه کنید. به این صورت می توانید کلیه ی سوالات خود را از پزشک بپرسید و هم چنین مشکلات خود را در این باره بازگو کنید و نحوه ی انجام آن را نیز از نزدیک مشاهده کنید و در نهایت از هزینه ی دقیق آن مطلع شوید. علاوه بر آن می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید، آن ها در این زمینه به شما کمک خواهند کرد.

کاشت مو fit مشهد

کاشت مو fit مشهد

کاشت مو fit تهران توسط بهترین متخصصان انجام می شود، هم چنین به جرات می توان گفت که بعد از تهران، مشهد دارای بهترین متخصصان در این زمینه می باشد. این روش در مشهد نیز انجام می شود و اکثر افراد از نتیجه ی بعد از کاشت خود رضایت کامل داشته اند، علاوه بر آن افراد از شهر های دیگر نیز برای انجام کاشت موی خود به مشهد می آیند. افرادی که تمایل دارند این کار را انجام دهند و به دنبال یک متخصص خوب در این زمینه می گردند، می توانند با مشاوران ما تماس بگیرند، آن ها در این زمینه و هم چنین در گرفتن نوبت نیز به شما کمک خواهند کرد.

متخصصان ماهر

گفته شده است که کاشت مو fit شیراز نیز بسیار سر و صدا به پا کرده است و توانسته محبوبیت زیادی در بین افراد بدست آورد، البته دلیل دیگر آن نیز داشتن متخصصان ماهر و حاذق در این زمینه است که برای افراد نتایج خوبی را به ارمغان می آورند.

روش کاشت مو fit

روش کاشت مو fit

مراحل انجام این روش به این صورت است که فرد در ابتدا توسط پزشک معاینه می شود، سپس باید عکس برداری ها لازم را انجام دهد بعد از آن اقداماتی مانند طرح پردازی نواحی اهدا کننده و دریافت کننده انجام می شود. استخراج واحد های فولیکولی از نواحی اهدا کننده مرحله ی بعدی می باشد، بعد از آن آماده سازی واحد های فولیکولی و هم چنین نگه داری واحد های فولیکولی و بعد از آن کاشت واحد های فولیکولی برای فرد انجام می شود.

مراقبت بعد از کاشت مو fit

مراقبت بعد از کاشت مو fit

افرادی که این روش را انجام داده اند باید بدانند که توصیه ها و هم چنین مراقبت های لازم بعد از کاشت را نیز باید بدانند و آن ها را رعایت کنند، برخی از این مراقبت ها شامل: بیمار باید شیوه­ ی شستشو و مصرف دارو های مورد نیاز در هفته ­ی اول را از پزشک دریافت می­ کند، بعد از 14 الی 15 روز بیمار می ­تواند به زندگی عادی خود بپردازد، بیمار باید آرام و خونسرد باشد، بیمار عکس­ هایش در ماه سوم و ششم را برای متخصص خود ارسال کند، موهای کاشته شده فاقد کد ژنتیکی طاسی هستن به طوری که دچار ریزش نمی ­شوند و دائمی خواهند بود و خیلی موارد دیگر می باشد.

تفاوت کاشت مو fit و fut

تفاوت کاشت مو fit و fut

از تفاوت کاشت مو fit و fut به صورت کلی می توان به مواردی مانند: در این روش نسبت به fut به دلیل عدم برش های عمیق در ناحیه پشت سر دوره نقاهت کوتاه تر بوده، در این روش نسبت به fut مراقبت کمتری نیاز است، در روش fut می توان تنها ناحیه برداشت مو را فقط تراشید ولی در این روش کل مو ها باید تراشیده شود، این روش بدون جراحی است ولی در روش fut نیاز به بخیه زدن است، هزینه ی روش کاشت مو fut کمتر از این روش می باشد، نرخ رشد موی کاشته شده در روش fut بیشتر است و غیره اشاره کرد.

بیشتر بخوانید
بهترین روش های کاشت مو کدامند؟ برسی انواع روش های حرفه ای کاشت مو

دوره نقاهت کاشت مو fit

عمل کاشت مو fit مانند روش های دیگر دوره ی نقاهت زیادی برای افراد ندارد، دلیل آن نیز عدم برش های عمیق در ناحیه پشت سر بوده است که به این صورت دوره ی نقاهت را برای افراد بسیار کم کرده است. البته افرادی که این روش را انجام داده اند باید نکاتی را که پزشک بعد از عمل به آن ها می گوید را انجام دهند و هم چنین رعایت کنند تا در دوران نقاهت مشکلی برای آن ها به وجود نیاید. همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله کاشت مو در مشهد را نیز بخوانید.

سوالات متداول درباره ی کاشت مو fit

سوالات متداول درباره ی کاشت مو fit

مراحل کاشت مو به روش fit به چه صورت است؟

باید بگوییم که این مراحل به این صورت است که در ابتدا فرد باید توسط پزشک معاینه شود و بعد از معاینات لازم مراحل آن که شامل: عکس برداری های لازم و ضروری، طرح پردازی نواحی اهدا کننده و هم چنین دریافت کننده، استخراج واحد های فولیکولی از نواحی اهدا کنند، هم چنین آماده سازی واحد های فولیکولی و نگه داری واحد های آن و در نهایت کاشت واحد های فولیکولی برای بیمار می باشد.

در چه مواردی روش fut با روش fit تفاوت دارد؟

تفاوت این دو روش شامل: هزینه روش fut نسبت به این روش بسیار کمتر می باشد، هم چنین نرخ رشد تار های سر کاشته شده در روش fut بیشتر می باشد، دوران نقاهت در این روش نسبت به روش fut کمتر است، در این روش بخیه زدن لازم نیست ولی در روش fut برای بیمار بخیه زده می شود، این روش بدون جراحی انجام می شود و خیلی موارد دیگر می باشد.

بعد از اتمام کاشت افراد باید چه نکات و توصیه هایی را بدانند؟

در این باره باید گفت که بعد از انجام کاشت افراد باید نکاتی را بدانند و آن ها را رعایت کنند، که این نکات شامل: باید شیوه ی درست و صحیح شستشوی سر خود و هم چنین مصرف به موقع دارو های خود را بدانند و دستورالعمل آن را از پزشک دریافت کنند، بعد از 15 روز بیمار می تواند به کار های روزمره ی خود رسیدگی کند، آرامش و خونسردی خود را حفظ کند، بیمار عکس های خود را بعد از ماه سوم برای متخصص بفرستد، تار های کاشته شده فاقد کد ژنتیکی طاسی می باشند و دچار ریزش نمی شوند و در نهایت این کاشت به طور دائمی خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *