کاشت مو به روش ترانسپلنت

مزایا، عوارض و قیمت کاشت مو به روش ترانسپلنت + بهترین کلینیک ترانسپلنت در مشهد

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی یکی از موضوعات مهم یعنی کاشت مو به روش ترانسپلنت صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

کاشت مو به روش ترانسپلنت چیست

کاشت مو به روش ترانسپلنت چیست؟

امروزه ریزش و کم مویی تار های سر یکی از مشکلاتی است که افراد به ویژه آقایان با آن دست و پنجه نرم می کنند. در سرتاسر دنیا یکی از معیار های زیبایی برای همه ی افراد داشتن مو های زیبا، شاداب و پرپشت است. اما برخی از افراد با طاسی و کم پشتی مواجه شده اند. امروزه روش های زیادی برای درمان آن به وجود آمده است، که یکی از این روش ها کاشت است. شاید برای برخی از افراد سوال به وجود بیاید که کاشت مو به روش ترانسپلنت به چه صورت است در این باره باید بگوییم که این روش به این صورت است که برای درمان تار ها را به قسمت طاسی سر منتقل می کنند. هم چنین افرادی که تمایل دارند این کار را انجام دهند، باید بدانند که این روش در یک جلسه بدون جراحی و بیهوشی انجام می شود. یکی از مزیت های این روش که بسیار مورد استقبال بیماران قرار گرفته است عدم بیهوشی می باشد.

علت طاسی

در مورد طاسی باید بگوییم که در بیشتر مواقع علت آن موروثی می باشد، اما دلایلی دیگری نیز وجود دارد که باعث طاسی می شود مانند: رژیم، اضطراب، بیماری و دارو ها است. بهتر است که بدانید این روش انواع مختلفی دارد، مانند: روش FIT، روش FUT، روش SUT و … است.

انواع کاشت مو به روش ترانسپلنت

انواع کاشت مو به روش ترانسپلنت

باید بگوییم که این روش انواع مختلفی دارد که شامل: روش FUT، روش FIT، روش SUT و … می باشد، هر کدام از این روش ها یک نوع ویژگی و مزیتی دارند. البته این را هم در نظر بگیرید که پزشک تشخیص می دهد که کدام روش را برای بیمار انجام دهند تا نتیجه ی مطلوبی برای او داشته باشد. گاهی اوقات سوالی که برای افراد به وجود می آید این است که چه افرادی کاندید کاشت مو هستند؟ در این باره باید بگوییم که افرادی مانند: مردان با طاسی با الگوی مذکر، زنان با تار موی بسیار نازک، هر فردی که به دلیل سوختگی یا جراحت سر قسمتی از موی خود را از دست داده‌ است. آن ها کاندید مناسب برای کاشت هستند، البته لازم به ذکر است که افراد دیگر نیز می توانند این روش را انجام دهند.

14000 تار موی واقعی

14000 تار موی واقعی

همان طور که در قسمت بالا بیان کردیم این روش انواعی دارد که یکی از آن ها روش SUT می باشد، به جرات می توان گفت که این روش یکی از بهترین و هم چنین جدید ترین روش هایی است که مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفته است و در بین آن ها رایج و باب شده است. بهتر است که بدانید در این روش تا 14000 تار موی واقعی را در یک جلسه، متخصص می تواند برداشت کند و کاشت را برای بیمار انجام دهد و این که برداشت در این روش با دستگاه انجام می شود به این گونه بدون جراحی، بدون بیهوشی بوده، بدون درد و هم چنین دوران نقاهت و عوارض در این روش وجود ندارد.

عوارض کاشت مو به روش ترانسپلنت

عوارض کاشت مو به روش ترانسپلنت

پزشکان همشه بیان کرده اند که انجام هر روش و یا عملی برای بیماران عوارضی در پی خواهد داشت که این عوارض شامل دستگاه کاشت مو به روش ترانسپلنت نیز می شود، از عوارض این روش می توانیم به مواردی که شامل: خونریزی در ناحیه مورد نظر، احتمال عفونت در ناحیه ی کاشت، احتمال آماس پوست سر، کبودی اطراف چشم‌ ها، کبره بستن در قسمت‌ هایی از پوست سر که تار جدا یا کاشته شده است، بی ‌حسی یا نبود احساس در قسمت‌ های درمان ‌شده‌ ی پوست سر بیمار، خارش در ناحیه ی مورد نظر، آماس یا عفونت فولیکول‌ های تار مو، از دست دادن موی کاشته شده به طور غیر یک دفعه ای اما موقتی می باشد، دسته ‌های مو با ظاهر غیرطبیعی و برخی از موارد دیگر می باشد.

بیشتر بخوانید
جراحی بینی با اسکن 3 بعدی چیست؟ تخفیف قیمت جراحی بینی با اسکن ۳ بعدی در مشهد

متخصص خوب و ماهر

افرادی که قصد دارند تا این روش را انجام دهند باید بدانند که این روش بسیار مهم و حساس است و اگر با یک متخصص خوب و ماهر در این زمینه کار کاشت خود را انجام ندهند، شاید از نتیجه ی آن رضایت نداشته باشند. یا این که عوارضی بعد از انجام این روش برای آن ها به همراه داشته باشد، به همین دلیل پیشنهاد ما این است که در ابتدا به جستجو یک متخصص ماهر و حاذق در این زمینه باشید.

هزینه کاشت مو به روش ترانسپلنت

هزینه کاشت مو به روش ترانسپلنت

برخی از افراد که تمایل دارند این روش را انجام دهند، سوالی که برای آن ها شاید به وجود بیاید این است که قیمت کاشت مو به روش ترانسپلنت چقدر می باشد؟ در این باره باید بگوییم که این روش انواع مختلفی دارد که هرکدام از آن ها نیز هزینه های متفاوتی را در بر دارد، هم چنین هزینه ی آن به شدت طاسی بیمار نیز بستگی دارد. علاوه بر آن هزینه دستمزد متخصص را نیز باید در نظر بگیرید و در این باره باید بگوییم که هر چه متخصص در این زمینه ماهر تر و معروف تر باشد، هزینه ی دستمزد او نیز بیشتر می باشد و در نهایت به شهری که می خواهید این درمان را انجام دهید نیز بستگی دارد. پیشنهاد ما این است که برای اطلاع از قیمت دقیق آن به کلینیکی که می خواهید این روش را انجام دهید و یا مرکز کاشت مو به روش ترانسپلنت، مراجعه کنید. به این گونه می توانید سوالات خود را از متخصص بپرسید و هم چنین مشکلات خود را بازگو کنید و در نهایت از هزینه ی کامل این روش نیز مطلع شوید.

کاشت مو به روش ترانسپلنت در مشهد

کاشت مو به روش ترانسپلنت در مشهد

اشخاص زیادی کاشت مو به روش ترانسپلنت در تهران انجام می دهند، چرا که همان طور که می دانید، تهران در این زمینه بهترین متخصصان را دارد. باید گفت که بعد از تهران، مشهد دومین شهری است که بهترین متخصصان در این زمینه را دارد. کاشت مو به روش ترانسپلنت در مشهد توسط بهترین و باتجربه ترین متخصصان انجام می شود، به طوری که خیلی از افراد از سایر شهر ها برای انجام این روش به مشهد می آیند تا توسط این متخصصان کاشت خود را انجام دهند. افرادی که تمایل به انجام این روش دارند و می خواهند با بهترین متخصصان درمان خود را انجام دهند، می توانند با مشاوران ما تماس بگیرند، آن ها در این زمینه به شما کمک خواهند کرد. هم چنین کاشت مو به روش ترانسپلنت در شیراز و کاشت مو به روش ترانسپلنت در اصفهان نیز مورد استقبال مردم زیادی قرار گرفته است و در این شهر ها نیز این روش توسط بهترین متخصصان انجام می شود.

بیشتر بخوانید
لیزر الکساندرایت چیست؟ کمترین قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت در ایران

کلینیک کاشت مو به روش ترانسپلنت

اگر قصد دارید این روش کاشت را انجام دهید توصیه می کنیم که قبل از انجام هر کاری در مورد متخصص و هم چنین کلینیکی که می خواهید این روش را انجام دهید بسیار تحقیق و پرس و جو کنید تا به این گونه بتوانید با بهترین متخصص درمان خود را انجام دهید و از نتیجه ی آن رضایت کامل داشته باشید. هم چنین برای پیدا کردن یک کلینیک خوب در این زمینه می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید، آن ها در این باره و هم چنین گرفتن نوبت به شما کمک خواهند کرد.

سوالات متداول درباره ی کاشت مو به روش ترانسپلنت

سوالات متداول درباره ی کاشت مو به روش ترانسپلنت

عوارض کاشت مو به روش ترانسپلنت چیست؟

در ابتدا باید بگوییم که انجام هر روشی با یک سری عوارض همراه خواهد بود که شامل این روش نیز می شود، از عوارض کلی این روش می توان به مواردی مانند: کبودی اطراف چشم ها، کبره بستن در نواحی از پوست سر که تار جدا و یا کاشته است، بی حسی یا نبود احساس در قسمت های درمان شده ی پوست سر، خارش زیاد در آن ناحیه، خونریزی در آن قسمت، احتمال عفونت در قسمت کاشت، آماس پوست سر، از دست دادن موی کاشته شده به طور غیر منتظره اما موقتی، دسته های مو با ظاهر غیرطبیعی و غیره می باشد.

کاشت مو به روش ترانسپلنت چند نوع دارد؟

در این باره باید بگوییم که این روش انواع مختلفی مانند: روش SUT، روش FIT، روش FUT و خیلی موارد دیگر دارد، اما باید بگوییم که روش SUT یکی از بهترین و هم چنین جدید ترین روش هایی از این نوع کاشت است که مورد استقبال خیلی از افراد قرار گرفته است. دلیل آن نیز این می باشد که در یک جلسه متخصص می توانند برای بیمار تا 14000 تار واقعی را برداشت و کاشت کند. هم چنین این روش با دستگاه انجام می شود و عوارض و دوران نقاهت برای بیماران نخواهد داشت.

هزینه ی انجام این روش چقدر می باشد؟

باید بگوییم که هزینه ی انجام این روش نسبت به نوع کاشت متفاوت است و هم چنین به عواملی مانند: شدت طاسی بیمار، هزینه ی دستمزد متخصص و هم چنین شهری که می خواهید این کاشت را انجام دهید دارد. البته این را هم افراد باید در نظر داشته باشند که متخصص هر چه در این زمینه مهارت بیشتری داشته باشد و هم چنین معروف تر باشد، در نتیجه ی هزینه ی دستمزد او نیز بیشتر خواهد بود، بهتر است که برای اطلاع دقیق از قیمت به کلینیک و یا مرکزی که کاشت را انجام می دهند، مراجعه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.