دکتر جراح قلب مشهد

بهترین دکتر جراح قلب در مشهد کیست و چه عمل هایی را انجام می دهد؟

ما بر آنیم که دکتر جراح قلب مشهد را به شما معرفی کنیم.همچنین خدمات دکتر جراح قلب مشهد را به شما ارایه دهیم و از امکانات و چگونگی جراحی قلب و عروق شما را مطلع سازیم.

معرفی بهترین دکتر جراح قلب مشهد

  • جهت دریافت مشاوره برای شناسایی بهترین دکتر در مشهد، همین حالا با ما تماس بگیرید. در زیر از جمله عمل هایی که بر روی قلب صورت می گیرد را آورده ایم.

ترمیم دریچه و یا جایگزینی

دریچه ها نقش فوق العاده کلیدی در رابطه با جریان خون یک طرفه و باز و بسته شدن با هر ضربان قلب را دارد.در پشت و در مقابل دریچه قلب،تغییرات فشار نقش موثری را ایفا می کنند.برای مثال به انها اجازه می دهد تا برای باز کردن فلپ مانند دریچه یک طرفه و در مواقع مناسب و حساب شده گشوده شوند و هم چنین برای پیشگیری از جریان برگشتی خون سفت و محکم بسته می شود.دکتر جراح قلب مشهد میتواند اطلاعات بسیاری را در اختیار شما قرار دهد.

بهترین دکتر جراح قلب مشهد

از موارد شایع مشکلات دریچه های قلب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. تنگی دریچه قلب :برای مثال در تنگی دریچه میترال،لت ها به اندازه کافی باز نمی شوند که در این صورت خون میتواند جریان پیدا کند.شایان به ذکر است تنگی (استنوز) زمانی رخ خواهد داد که لت ها ضخیم،سفت و یا به هم دیگر ترکیب شده باشند،این روش جراحی قلب برای باز کردن دریچه های تنگ و یا جایگزین کردن آن با یکی از دریچه های جدید انجام می شود.شایان به ذکر است ما یکی از بهترین دکتر جراح قلب مشهد را به شما معرفی می کنیم.
  2. نارسایی دریچه قلب : این مورد به معنی نارسایی یا عدم عملکرد و کارایی درست و صحیح دریچه قلب می باشد که در این حالت دریچه به درستی حرکت نمیکند و در بعضی موارد به جای حرکت به سمت درست به سمت جلو بسته نمی شود و خون به عقب می نشیند.این نوع جراحی به منظور تنگی یا تعویض دریچه مورد استفاده است.دکتر جراحی قلب در مشهد توضیحات کاملی را به شما ارائه خواهد داد.

ترمیم و جراحی دریچه های قلب شامل مواردی است که قلب مجددا به درستی کار کند و هم چنین تعویض کردن دریچه به این معنا می باشد که دریچه با یک دریچه  بیولوژیکی قلب(ساخته شده از حیوانات و یا بافتهای بدن انسان)و یا می تواند با یک دریچه مکانیکی که با ان اشنا هستید که از موادی مانند پلاستیک،کربن و یا فلز جایگزین می گردد.

دکتر جراحی قلب در مشهد

جراحی آریتمی

به بی نظمی ها در ریتم طبیعی قلب یک آریتمی می گویند.آریتمی به طور معمول اگر اولین بار باشد می تواند با داروهایی به نسخه پزشک درمان شود در غیر این صورت می توان از روش های زیر نیز استفاده کرد:

بیشتر بخوانید
روش های بزرگ کردن سینه با برسی هزینه عمل بزرگ کردن سینه و عکس

1-شوک قلبی کاردیوورژن که در آن که دکتر متخصص مربوطه به وسیله شوک قلبی آن را به اتمام می رساند قلب بیمار را به ریتم طبیعی باز می گرداند.دکتر عباسی جراح قلب در مشهد یکی از پزشکان مورد تایید می باشند.

2-کانتر ابلیشن (فرسایشی) دکتر متخصص مورد نظر بوسیله ابزاری مخصوص جهت از بین بردن و برداشتن عاملی که باعث  آریتمی شده است اقدام های لازم را انجام می دهد و لازم به ذکر است که این روش جراحی قلب در مکانی به نام  کاتتریزاسیون قلبی (کت لب) اعمال می شود،البته می تواند این عمل با نظر دکتر تغییرات قابل توجهی داشته باشد ولی به طور معمول اینگونه است که در بالا به حضور شما رسانیدیم.هم چنین دکتر نظافتی جراح قلب مشهد می توانند این عمل ها را به بهترین صورت اعمال کنند و اطلاعات مشاوره خوبی را به شما ارائه دهند.

3-دستگاه هایی به منظور کنترل ریتم و سرعت جریان خون:

این دستگاه ها به منظور کنترل ریتم و سرعت خون استفاده می شود همانطور که از اسامی ان ها پیداست.در ضمن بیماران میتوانند این دستگاه های مورد نظر را در اتاق عمل و یا کت لب دریافت کنند.دکتر میرزایی جراح قلب در مشهد از پزشکان خبره در این زمینه می باشند.

4-در صورتی که این نوع درمان ها کار نکنند و نتیجه موثری نداشته باشند ممکن است دکتر مجبور به عمل به بیمار شود که به عمل قلب باز معروف است و عواقب و شرایط مخصوص خود را در بر دارد.دکتر سبزواری جراح قلب مشهد میتوانند به بهترین شکل این خدمات را در اختیار شما قرار دهند.

ترمیم آنورسیم:

بر خلاف باور های عمومی آنورسیم یک بر آمدگی کیسه مانند درون یک رگ خونی و یا می تواند در دیواره قلب باشد که خطرات بسیاری را دارد.

این فاجعه وقتی رخ میدهد  دیواره یک رگ خونی یا قلب تضعیف شده باشد و توانایی نداشته باشد و این باعث این می شود که فشار نیرو های خون باعث بیرون زدگی آن شود و هم چنین آنورسیم ممکن است گاها بترکد که عواقب شدیدی دارد پس بهتر است قبل از این واقعه ترمیم بگردد.دکتر آذری جراح قلب مشهد یکی از پزشکانی است که تجربه بالایی در این زمینه دارند.

دکتر عباسی جراح قلب مشهد

با توجه به تجربیات و اندوخته های پزشکان و دانشمندان آنورسیم ممکن است در دیواره قلب اغلب در حفره پایینی سمت چپ یا همان بطن چپ رخ می دهد که به آنورسیم بطن چپ معروف است.

  • پیوند قلب توسط دکتر در مشهد
بیشتر بخوانید
معرفی بهترین دکتر ارتودنسی در مشهد با 60 درصد تخفیف و بیمه در بهترین مراکز

این نوع جراحی را میتوان برای درمان بسیاری از مشکلات قلب و عروق استفاده کرد که باعث اسیب رساندن به قلب شده اند.در کل این عمل برای دو مشکل اساسی استفاده میشود:

1-کاردیو میو پاتی : بیماری عضله قلب بدون علت شناخته شده

2-عروق کرنر:ساخت پلاک در شریان های قلب به کار می رود.

هنگامی که قلب به مشکل وخیمی بر بخورد باعث می شود که قلب ضعیف تر رشد کند و کمتر قادر به پمپاژ خون غنی از اکسیژن به سایر نقاط بدن باشد.همه ی این تلاش ها برای بهتر پمپ کردن خون و هم چنین بزگتر شدن قلب انجام می گیرد.دکتر حسین زاده جراح قلب مشهد می توانند اطلاعات تکمیلی را به حضور شما برسانند.

دارو ها و هم چنین دستگاه ها به منظور کمک به قلب و درمان هایی از قبیل سلول های بنیادی می توانند کمک کننده باشند و ضمننا شرایط بیمار را بهبود بخشند ولی اگرر این راه ها تاثیر گذار نبوده و منجر به درمان بیمار مورد نظر نشد دکتر کجبور به عمل پیوند قلب می باشد که هزینه و عواقب و شرایط سنگینی دارد.

دکتر حسین زاده جراح قلب مشهد

عوارض

با وجود معرفی روش هایی مانند انژیو بیماران عواقب و عوارض کمتری را تحمل می کنند که باعث می شود بیماران اضطراب کمتری داشته باشند و ترس کمتری از جراحی ها و شرایط عمل قلب داشته باشند.

به علاوه گزارش شده است که 3 درصد از بیماران هنگام عمل جراحی منجر به سکته قلبی می شوند که این رخدادی ناراحت کننده است و پزشکان در تلاش هستند که این آمار را کاهش دهند و در چند سال اخیر پیشرفت چشم گیری در این زمینه داشتند که قابل ستایش است.

هزینه دکتر جراح قلب مشهد چقدر خواهد بود؟

هزینه جراحی قلب با توجه به نوع عمل و شرایط اورژانسی بودن عمل و هم چنین امکانات مرکز درمانی و کیفیت عمل دکتر می تواند متفاوت باشد.ولی طبق اخرین گفته ها هزینه جراحی قلب حدودا 40 میلون تومان می باشد که مجددا باید گفت این ارقام می تواند متغیر باشد.

همچنین شما می توانید بهترین متخصص جراحی عمومی در مشهد را از این لینک پیدا کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *