تزریق چربی به پیشانی چگونه است؟

قیمت تزریق چربی به پیشانی و شقیقه چقدر است؟ برسی عوارض و مراقبت ها

تزریق چربی به پیشانی امروزه یکی از عمل های رایج می باشد که افراد زیادی به سراغ آن می روند و برای بر طرف کردن چین و چروک پیشانی از آن استفاده می کنند و در بسیاری اکثر موارد از نتایج این عمل بسیار شگفت زده می شوند. در این مقاله قصد داریم شما را با این نوع عمل زیبایی آشنا کنیم.

تزریق چربی به پیشانی چگونه است؟

تزریق چربی به پیشانی چگونه است؟

با گذشت سن و بالا رفتن آن اولین قسمتی از صورت که چین و چروک در آن ظاهر می شود و حالت پیری به چهره ی فرد می بخشد، پیشانی او است. افراد به ویژه زنان از پیری دوری می کنند و تمایل دارند که چهره ی جوان و شادابی داشته باشند به همین دلیل به سراغ انواع و اقسام جراحی ها و عمل های زیبایی می روند. تزریق چربی در کنار عمل های زیبایی یکی دیگر از راه های جوان سازی پوست است که در این مقاله قصد داریم درباره ی تزریق چربی به پیشانی بحث کنیم و شما را با آن بیشتر آشنا خواهیم کرد. از تزریق چربی برای بالا کشیدن پوست پیشانی نیز استفاده می شود.

استفاده کردن از چربی بدن فرد

برای از بین بردن چین و چروک های پیشانی یکی از راه ها، تزریق چربی گرفته شده از سایر قسمت های بدن می باشد که در این صورت ماندگاری بیشتری خواهد داشت. برای این که پیشانی گرد تر و حجیم تر شود و چین و چروک آن از بین برود، مقدار دقیقی از سلول های جوان و سالم چربی را به پیشانی تزریق می کنند. در این روش چربی های اضافی قسمت های دیگر بدن بیمار را می گیرند و آن را در محیطی سرد مانند یخچال نگه می دارند و در زمانی که می خواهند چربی بیرون آمده را به پیشانی تزریق کنند، آن چربی را از محفظه بیرون می آورند و بلافاصله به محل مورد نظر تزریق می کنند.

تزریق چربی به پیشانی و شقیقه

برای از بین بردن چین و چروک پیشانی و شقیقه راه های مختلفی مانند تزریق بوتاکس، بالا کشیدن یا لیفت پیشانی، لایه برداری شیمیایی، پروتز های زیبایی صورت، تزریق چربی، تزریق پر کننده ها، لایه برداری و جوان سازی با لیزر و اصلاح عضلات پیشانی وجود دارد که در این بخش در مورد انجام این عمل در قسمت شقیقه بحث خواهیم کرد. هر فردی با توجه به نوع مشکلی که دارد، یکی از روش های بالا برایش بهترین روش است و باید با پزشک مورد نظر خود تمام مسائل را در میان بگذارد تا او بهترین راهنمایی را به مراجعه کننده ابلاغ کند.

تزریق چربی به پیشانی و مخصوصا شقیقه از اهمیت بالایی برخوردار است و باید با دقت بسیاری انجام بشود. پیشانی جدا از قسمت شقیقه، از دو قسمت تشکیل شده است و این تقسیم بندی از لحاظ آناتومیک می باشد. قسمت اول پیشانی ناحیه ی فوقانی و نوار سوپراوربیتال  است که با بینی زاویه ی بین بینی و پیشانی را تشکیل می دهد و این ناحیه بسیار مهم می باشد. قسمت دوم شامل سه گانه، ناحیه ابرو میان و ریشه بینی یا رادیکس هستند که در جراحی زیبایی بینی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. در کنار این دو قسمت پیشانی شقیقه قرار دارد که در دو طرف پیشانی می باشد. شقیقه دیر تر از پیشانی دچار چین و چروک می شود، اما با این حال زیبایی و صافی و بدون چین و چروکی آن بسیار در زیبایی و جوان سازی پوست فرد مهم است. همچنین در مورد ابرو مقاله بالا کشیدن ابرو را بخوانید.

تزریق چربی به پیشانی

تزریق چربی به پیشانی

امروزه استفاده از روش تزریق چربی به اعضای مختلف صورت بسیار گسترش یافته است و یکی از روش های مطمئن و بدون ریسک برای برگرداندن زیبایی و جوانی فرد می باشد. این چربی ها که از قسمت های دیگر بدن گرفته شده اند به اعضای صورت تزریق می شوند و برای زیبایی چانه، زیبایی گونه، پروتز لب، رفع چین و چروک صورت، از بین بردن چروک و سیاهی دور چشم، چاق شدن ساق پا، درمان خط اخم، درمان خط خنده و … به کار گرفته می شوند.

بیشتر بخوانید
کاشت مو با هزینه بسیار کم با بهترین روش در بهترین کلینیک کاشت مو ایران

داشتن چهره ی باهوش، لطیف و جوان تر خواسته هر فرد است که به دنبال آن هستند. در صورتی که پیشانی صاف و کم حجم یا گود شده باشد با انجام این کار می توان آن را بر طرف کرد و پزشک جراح زیبایی در حین انجام این کار پیشانی را صاف و بدون خط و چروک تبدیل می کند که فرد ظاهری زیبا و جوان به دست خواهد آورد. عده ای حتی در سن جوانی نیز مشکل در ناحیه پیشانی پیدا می کنند و مشکلاتی از قبیل تصادف و جراحی هایی که رد بخیه ممکن است بماند نیز از سری مواردی است که تزریق به آن ها بسیار کمک می کند و چهره و پیشانی یکدست و هموار را به دنبال خواهد داشت.

پیشانی قسمتی از صورت است که جوانی و زیبایی آن بسیار مهم است و باعث نشان دادن صفاتی مانند زیبایی، قدرت، احساس هوشمندی و … در فرد می شود. اما معمولا افراد به زیبایی قسمت های دیگر صورت بیشتر اهمیت می دهند و از مراقبت های پیشانی غافل می شوند و حتی اطلاعات کمی در این زمینه در سایت های مختلف وجود دارد.  تزریق چربی به پیشانی حتی در شهر های کوچک نیز به روش بسیار عالی انجام می شود و تزریق چربی به پیشانی در شمال نیز گواه این ادعا می باشد.

تزریق چربی به پیشانی در مشهد

تزریق چربی به پیشانی در مشهد

تزریق چربی به پیشانی در مشهد و تزریق چربی به پیشانی در تبریز و اصفهان و تهران و … بسیار رایج می باشد و افراد زیادی آن را انجام می دهند. مشهد یکی از شهر های بزرگ خراسان رضوی است که در زمینه ی پزشکی بسیار پیشرفت کرده است و به ویژه در زمینه ی پزشکی زیبایی افراد زیادی تخصص گرفته اند و در بیمارستان ها  و کلینیک های زیبایی پیشرفته ای مشغول به فعالیت می باشند.

مردم این شهر به ویژه زنان به زیبایی خود بسیار اهمیت می دهند و از پیری دوری می کنند و به دنبال کسب جوانی و زیبایی هستند. به همین دلیل به سراغ انواع و اقسام جراحی ها ی زیبایی می روند و به ویژه تزریق چربی به صورت را انجام می دهند. تزریق چربی به پیشانی یکی از عمل هایی است که افراد زیادی در این شهر به سراغ آن می روند و از نتایج آن راضی هستند. همچنین برای دریافت تخفیف برای بوتاکس پیشانی با ما تماس بگیرید.

فیلم تزریق چربی به پیشانی

بسیاری از عمل های جراحی زیبایی فیلمی در صفحه های مجازی و یا سایت ها به اشتراک می گذارند که کسانی که قصد دارند آن جراحی و عمل را انجام بدهند، می توانند به راحتی آن ها را در سایت های مختلف تماشا کنند. دانشجویان رشته های مختلف پزشکی نیز برای یاد گیری بیشتر می توانند به سراغ این فیلم ها بروند. فیلم تزریق چربی به پیشانی نیز در سایت های مختلف قرار دارد که می توان آن را به راحت دانلود و یا به صورت آنلاین تماشا کرد.

عوارض تزریق چربی به پیشانی

عوارض تزریق چربی به پیشانی

بسیاری افراد برای داشتن پیشانی برجسته و حجیم تر به سراغ این کار می روند و همچنین برخی افراد هستند که در پیشانی خود دارای چین و چروک های خیلی عمیقی بوده که حتی با کشیدن پوست هم صاف نمی شود این افراد نیز این کار را امتحان می کنند. این گونه از افراد بسیار از نتیجه عمل راضی خواهند بود زیرا حداقل 10 تا 15 سال جوان تر می شوند و اعتماد به نفس خود را بالاتر می بینند.

شما نیز اگر این مشکلات را دارید و یا دارای چهره ای سرد و به احساس به دلیل داشتن خط اخم هستید می توانید این روش را امتحان کنید و تزریق چربی به پیشانی را انجام بدهید. این عمل به صورت غیر جراحی انجام می شود و بنابراین بعد از انجام آن فرد می تواند به زندگی روزمره خود ادامه بدهد و دچار عوارض بعد عمل نمی شود و همچنین اگر پزشکی که برای تزریق چربی به پیشانی انتخاب می شود دارای مهارت و تجربه در این زمینه باشد و تمام ریزه کاری های آن را با دقت انجام بدهد دچار عوارض بعد عمل نخواهید شد.

بیشتر بخوانید
عوارض کاشت مو fug چیست؟ معرفی بهترین کلینیک برای کاشت مو fug

مراقبت های بعد از عمل

فرد باید بعد از عمل حتما مراقبت های بعد عمل را انجام بدهد تا دچار عوارض بعد عمل نشود. کسی که تزریق چربی به پیشانی و شقیقه ها را انجام داده است باید 36 تا 48 ساعت بعد از تزریق از بسته های یخ برای محل تزریق استفاده کند و سر را بالا تر از قلب نگه دارد، برای پیوند خوردن و زنده ماندن سلول های تزریق شده بهتر است که از ماساژ دادن و حرکت دادن و سایش قسمت های تزریق شده جلوگیری شود، بهتر است که پس از جراحی از کرم های ضد آفتاب با  spf 30 یا بالاتر استفاده کنید و … که در صورت انجام این نکات دچار عوارض بعد عمل نخواهید شد. هر چند بعد از عمل و این کار ممکن است در ناحیه ی پیشانی دچار کمی قرمزی و یا تورم بشوید اما این مورد طبیعی است و به مرور زمان فرد بهبود خواهد یافت و نباید نگران این موضوع بود.

قیمت تزریق چربی به پیشانی

هزینه تزریق چربی به پیشانی دارای تعرفه ی یکسانی در شهر ها و کلینیک های مختلف نمی باشد و برای مثال تزریق چربی به پیشانی در تهران با تزریق چربی به پیشانی در شیراز متفاوت بوده که می توان بعد از انتخاب کلینیک مورد نظر از مسئولان مربوطه و یا خود پزشک متخصص در این زمینه جویا شوید.

اگر می خواهید که پیشانی تان دارای حجم طبیعی باشد یا استخوان پیشانی تان بیرون زده باشد و بخواهید آن را بپوشانید یا علاقه به پیشانی گرد و حجیم دارید و یا نمی خواهید برای این افزایش حجم از روش هایی مانند ایمپلنت استفاده کنید می توانید از تزریق چربی به پیشانی استفاده کنید و خواسته های خود را قبل از عمل به اطلاع پزشک برسانید و هزینه ی عمل را جویا شوید.

سوالات متداول

سوالات متداول

پیشانی افراد از چند بخش تشکیل شده است ؟

پیشانی جدا از قسمت شقیقه، از دو قسمت تشکیل شده است و این تقسیم بندی از لحاظ آناتومیک می باشد. قسمت اول پیشانی ناحیه ی فوقانی و نوار سوپراوربیتال  است که با بینی زاویه ی بین بینی و پیشانی را تشکیل می دهد و این ناحیه بسیار مهم می باشد. قسمت دوم شامل سه گانه، ناحیه ابرو میان و ریشه بینی یا رادیکس هستند که در جراحی زیبایی بینی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

بعد از تزریق چربی به پوست بهتر است از چه ضد آفتابی استفاه شود ؟

هتر است که پس از جراحی از کرم های ضد آفتاب با  spf 30 یا بالاتر استفاده کنید و … که در صورت انجام این نکات دچار عوارض بعد عمل نخواهید شد. هرچند بعد از عمل و تزریق چربی به پیشانی ممکن است در ناحیه ی پیشانی دچار کمی قرمزی و یا تورم بشوید اما این مورد طبیعی است و به مرور زمان فرد بهبود خواهد یافت.

تزریق چربی به کدام قسمت های صورت انجام می شود ؟

تزریق چربی برای گونه ها، لب ها، پیشانی، چانه و … انجام می شود.

انجام این عمل در ناحیه پیشانی برای چه مواردی مناسب است؟

در صورتی که پیشانی صاف و کم حجم یا گود شده باشد با این کار می توان آن را بر طرف کرد و پزشک جراح زیبایی در حین انجام این کار پیشانی را صاف و بدون خط و چروک تبدیل می کند که فرد ظاهری زیبا و جوان به دست خواهد آورد. عده ای حتی در سن جوانی نیز مشکل در ناحیه پیشانی پیدا می کنند و مشکلاتی از قبیل تصادف و جراحی هایی که رد بخیه ممکن است بماند نیز از سری مواردی است که تزریق به آن ها بسیار کمک می کند و چهره و پیشانی یکدست و هموار را به دنبال خواهد داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *