تزریق چربی به واژن چیست

تزریق چربی به واژن چقدر هزینه دارد؟ معرفی بهترین دکتر و مزایا و عوارض با عکس

تزریق چربی به واژن از جمله موارد زیبایی به شمار می رود که امروزه افراد زیادی برای انجام این عمل به مراکز زیبایی مراجعه می کنند. ناحیه ی خارجی تناسلی از چند بخش مختلف تشکیل شده است، یکی از این اجزای تشکیل دهنده ی دستگاه تناسلیف لابیاماژور است، این قسمت محل روییدن موهای زئد است که این محل ممکن است براثر عواملی مختلف سبب از بین رفتن بافت چربی در زیر پوست این قسمت می شود. در برخی مواقع ممکن است که پوست این ناحیه به دلیل کاهش چربی دچار شل شدگی و آویزان شدن شود هم چنین در مواردی پوست روی این قسمت هم قوام خود را از دست می دهد. در نتیجه با پیشرفت علم و پدید آمدن جراحی های زیبایی از جمله مواردی این چنین می توان از تزریق چربی استفاده نمود و نتایج مثبت و خوبی را دریافت کرد. در این مقاله، ما اطلاعات مفید و آگاهی بخشی را راجع به این موضوع به شما می دهیم؛ پس تا پایان این مقاله همرا ما باشید.

تزریق چربی به واژن چیست

تزریق چربی به واژن چیست

تزریق ژل و یا چربی روشی برای جوانسازی ناحیه تناسلی بانوان است که در این روش با تزریق چربی که از بدن خود فرد است می توان این قسمت را مجدد دارای بافت چربی نمود. این روش در این سال های اخیر به شدت استقبال می شود و هدف آن صرفا زیبا سازی نبوده و از آن برای رفع اختلال های جنسی خود نیز استفاده می شود. روش تزریق چربی به علت این که از بدن خود فرد استخراج می گردد، دارای ماندگاری بالایی است؛ چرا که بدن با چربی خود سازگار بوده و آن را پس نمی زند و فرد نیاز به آمدن چند جلسه آمدن به مرکز زیبایی را نداردف اما در تزریق ژل که یه صورت مصنوعی تولید می گردد این گونه نیست. دلایلی هم چون بالا رفتن سن، رژیم های سنگین برای کاهش وزن، مشکلات هورمونی، زایمان های طبیعی می تواند باعث شل شدگی و چروک در این ناحیه شود. برای رفع این دست از مشکلات، متخصص زنان می تواند با تزریق چربی به لابیاماژور این مسائل را برطرف نماید.

جوانسازی ناحیه تناسلی

مزایای این روش شامل روشن تر و شاداب تر شدن پوست ناحیه تناسلی خواهد بود و هم چنین عدم تقارن دو طرف لابیا را می توان اصلاح کرد. پوست واژن فرد سفت تر می شود و چین و چروک ها رفع می گردد و نتیجه ی این عمل بعد از دو ساعت کاملا مشهود است. بعد از این که تزریق را انجان دادید بلافاصله مرخص می شوید و نیاز به بستری شدن ندارید. در این روش به دلیل عدم برش و جراحت، روشی کم خطر بوده و با بی حسی موضعی صورت می گیرد و شما دردی را حین انجام تزریق حس نخواهید کرد. عارضه هایی مانند زخم و محدودیت در رابطه ی جنسی ایجاد نمی کند و تزریق در زمانی کوتاه و هزینه ی کمی صورت می گیرد.

انواع تزریق چربی به واژن

انواع تزریق چربی به واژن

از بین تمامی روش هایی که برای جوانسازی واژن استفاده می شود، روش تزریق چربی به واژن یکی از برترین روش های نوین برای احیای چربی از بین رفته در ناحیه تناسلی است و این روش یک روش درمانی ایمن و طبیعی در و پرطرفدار در بین افراد بوده است. تزریق چربی به گونه ای است که از بدن خود شخص، بافتی زنده و سالم را می گیرند و به قسمت دیگری آن را تزریق می کنند و این عمل مشابه افرادی است که دچار سوختگی شده اند و از دیگر قسمت های سالم پوستشان به ناحیه ی سوخته شده پیوند می زنند تا پوست را بازسازی کنند. تزریق چربی به واژن باعث می شود تا بانوانی که دچار افتادگی و یا چروک شده اند، بافت آن قسمت نه تنها صاف می گردد بلکه تمامی چروک ها از بین می رود و فرد اعتماد به نفس خوبی را به دست می آورد.

بیشتر بخوانید
سیستکتومی چیست؟ هرآنچه باید در این مورد بدانید

زیبایی کلیتوریس

با تزریق می توان هم داخل واژن و هم بیرون آن را جوانسازی نمود و در موارد جراحی واژن و یا کلیتوریس می توان از این نوع تزریق ها استفاده کرد و موجب جوانسازی این ناحیه از بدن شد. با تزریق چربی به ناحیه کلیتوریس یا همان قسمت جی ناحیه تناسلی، فرد به ارگاسم بیش تری خواهد رسید. هم چنین ترشحات و عفونت ها با تزریق کاهش می یابد و تا قسمتی هم باعث تنگ شدن واژن می شود. از انواع روش های تزریق می توان به تزریق ژل های مصنوعی که ساخته ی دست بشر است اشاره نمود که دراین مورد فرد طی چند جلسه باید اقدام نماید تا بدن ژل را قبول کند و پس نزند و این روش کمی نیاز به صبر و حوصله دارد. امروزه با استفاده از لیزر می توان چراحی های زیبایی از این قبیل را به راحتی و در کوتاه ترین زمان انجام داد.

دکتر تزریق چربی به واژن

دکتر تزریق چربی به واژن

در این حیطه، پزشکان و جراحان قهاری فعالیت می کنند که فرد پس از مشاوره نزد پزشک، می تواند با مشورت با او این عمل زیبایی را انجام دهد. در این بین، متخصص تزریق چربی به واژن با سابقه ی درخشان که محبوبیت خوبی را نزد مراجعه کنندگان چیدا کرده است می تواند انتخاب مناسبی برای انجام این عمل زیبایی باشد. یه طور کلی هر فرد قبل از اقدام به عمل های زیبایی، باید اندکی تحقیق کند و آگاهی لازم را به دست آورد تا دچار عوارض بدی نشود. انتخاب پزشکی مناسب، روند جراحی تا بهبودی را می تواند بسیار راحت و لذت بخش کند.

کادر پزشکی در شهر های بزرگ

برای نمونه، تزریق چربی به واژن در شیراز نیز انجام می شود و این شهر بزرگ دارای مجرب ترین پزشکان بوده که افراد زیادی برای انجام این عمل به شیراز سفر می کنند. این در تزریق در کلان شهرهای دیگری هم انجام می شود، تزریق چربی به واژن در مشهد هم امروزه بسیار سروصدا کرده است و این شهر هم قطبی دیگر برای این گونه عمل ها است که باز هم بسیاری از افراد به مشهد سفر می کنند تا زیر نظر بهترین دکتر عمل شوند. پزشکانی چون میترا بهمن پور، الهه ثناگو، شراره صدری عمل زیبایی تزریق چربی به واژن در تهران را انجام می دهند. تزریق چربی به واژن عملی است که به زیبایی واژن کمک می کند و فرد می تواند اعتماد به نفس بالایی را در رابطه ی جنسی خودش به دست آورد.

عکس تزریق چربی به واژن

عکس تزریق چربی به واژن

تزریق چربی عملی برای زیباسازی ناحیه ی تناسلی بانوان بوده که این امر برای کسانی که دچار شل شدگی، افتادگی و دارای چین و چروک هستند بسیار مناسب است. معمولا افرادی که اقدام به این عمل زیبایی می کنند در روابط خود دچار عدم اعتماد به نفس شده اند و به علت نازیبا شدن این ناحیه تصمیم به تزریق چربی را می گیرند. البته با جست وجو و تحقیق می توانید آگاهی خوبی را قبل از اقدام به این عمل زیبایی به دست آورید و بهترین پزشک را برگزینید. شما می توانید فیلم تزریق چربی به واژن را در گوگل سرچ کرده و مشاهده نمایید؛ هم چنین عکس تزریق چربی را در همین صفحات به راحتی می توانید ببینید.

مراقبت های بعد از تزریق چربی به واژن

مراقبت های بعد از تزریق چربی به واژن

مراقبت هایی که هر فرد بعد از این عمل باید انجام دهد شامل این موارد است. داروهایی که پزشک که فرد می دهد باید به طور مرتب و سر ساعت مصرف شود. فرد باید از انجام کارهای سنگین به مدت یک ماه اجتناب کند. تا مدتی که پزشک تعیین کند، فرد نباید رابطه ی جنسی داشته باشد. به مدت یک ماه نباید از غذاهایی چرب و پر نمک استفاده نمود. به مدت هفت روز نباید دوش آب گرم گرفت. به ناحیه ای که تزریق انجام شده نباید فشار و دست زد. در صورت درد داشتن می توانید از استامینوفن استفاده کنید.

وقتی احساس تورم و التهاب داشتید می توانید از کمپرس یخ استفاده کنید. استفاده از گن برای جذب سریع چربی تزریق شده مناسب است. البته بهتر است که قبل از این که تزریق انجام شود یک سری نکات را رعایت نماییم این نکات شامل تمیز و شیو نمودن ناحیه تناسلی بوده، هم چنین بهتر است اگر دارای بیماری خاص و یا حساسیتی هستیم پزشک خود را مطلع نماییم. بسیار اهمیت دارد که پزشک شما بداند چه داروهایی را مصرف می کنید تا از عوارض محتمل جلوگیری شود.

عوارض تزریق چربی به واژن

عوارض تزریق چربی به واژن

هر عمل زیبایی عوارضی را به همراه خواهد داشت در نتیجه تزریق چربی به هم معایب خاص خودش را دارد، مخصوصا اگر این عمل تحت پزشکی نامعتبر و در محیطی غیر بهداشتی صورت بگیرد بیش تر خواهد بود. از جمله عوارضی که در مدت زمان کوتاه رفع می شود شامل درد، تورم، التهاب، کبودی و عفونت خواهد بود و در صورت درد و عفونت بیش از اندازه حتما پزشک خود را مطلع سازید.

هزینه تزریق چربی به واژن

هزینه تزریق چربی به واژن

عمل های زیبایی تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستند و معمولا تعرفه ی این عمل ها به عواملی که می تواند شامل سابقه ی پزشک، نوع محل و منطقه مرکز زیبایی، هزینه ی بیمارستان و کادر اتاق عمل، نوع مواد مصرفی و میزان استفاده از مواد و … بستگی دارد. هزینه ی تزریق چربی به واژن معمولا بین 1 تا 2 میلیون است، اما باز هم با توجه به عواملی که گفته شد قیمت این عمل زیبایی متفاوت خواهد بود. اما نکته ای که در اینجا حائز اهمیت است این بوده که انتخاب پزشکی با سابقه ی درخشان می تواند بسیار نتایج خوبی را برای شما ایجاد کند پس چه بهتر که هزینه اولویت شما برای عمل های زیبایی نباشد.

عمل تزریق چربی به واژن

عمل تزریق چربی به واژن

عمل تزریق چربی به واژن در شمال کشور هم بسیار زبان زد بوده و این خطه ی کشور دارای مجرب ترین پزشکان زیبایی در این حیطه ی کاری هستند. عمل تزریق به گونه است که ابتدا چربی را از ناحیه ی دیگر از بدن فرد برداشته و سپس بعد از خارج کردن، آن را توسط تکنیک هایی تسویه می کنند و در نتیجه به پوست فرد تزریق می شود. عمل تزریق ژل به واژن در اصفهان توسط دیگر پزشکان متخصص در این زمینه انجام می شود در این عمل زیبایی هم می توان از چربی بدن خود فرد استفاده نمود و هم از ژل های تولید شده که به صورت مصنوعی هستند.

تزریق چربی به لبه های واژن

تزریق چربی به لبه های واژن

لابیا همان لبه های بیرونی واژن در بانوان است، این قسمت از بدن هم مانند سایر قسمت های بدن فرد دچار شل شدگی می شود و به طور کلی اگر بگوییم این ناحیه به مرور چربی بافت خود را از دست می دهد و علاوه بر این که نازیبایی را به همراه می آورد، فرد در رابطه ی جنسی خود نیز دچار اختلال و عدم اعتماد به نفس می شود. در نتیجه با تزریق چربی به اطراف واژن می توان این اختلال و نازیبایی را برطرف نمود و فرد می تواند با انجام این عمل زیبایی رابطه ی خوبی را برقرار و اعتماد به نفس خود را مجدد به دست آورد.

بیشتر بخوانید
پروتز لب برای چه کسانی مناسب است و چقدر هزینه و قیمت دارد ؟

چه کسانی می توانند این عمل را انجام دهند؟

کاندیدهای مناسب این عمل زیبایی برای جوانسازی واژن شامل این دسته از افراد می شود، افرادی که به دلیل بالا رفتن سن دچار افتادگی و چروک شدن پوست ناحیه ی تناسلی شده اند. دوم افرادی که احساس می کنند دارای لابیاهای لاغری هستند و تمایل دارند تا آن ها تپل تر شوند و سوم افرادی که دارای لابیا های نامتقارن بوده و دوست دارند تا این عدم تقارن برطرف شود و همچنین افرادی که تمایل زیادی به سفت شدن و پرشدن واژن خود دارند این عمل زیبایی را انجام می دهند.

سوالات متداول در مورد تزریق چربی به واژن

سوالات متداول در مورد تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن چیست؟

این عمل باعث رفع افتادگی و شل شدگی پوست می شود و علاوه بر رفع نازیبایی این ناحیه باعث می شود تا فرد رابطه ی جنسی خوبی را داشته باشد.

مدت زمان تزریق چربی به واژن چقدر است؟

از زمانی که چربی از قسمتی دیگر از بدن فرد گرفته می شود و تسویه می گردد تا زمانی که تزریق می شود، حدود 30 دقیقه طول می کشد.

آیا تزریق چربی به واژن دردناک است؟

در این روش فقط عمل تزریق انجام می شود و درد زیادی ندارد.

آیا تزریق چربی به واژن در کرج هم انجام می شود؟

بله این عمل در کرج هم انجام می شود و پزشکانی با سابقه ی درخشان در این شهر هم فعالیت می کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *