تزریق چربی به سینه قیمت

تزریق چربی به سینه در مشهد با تخفیف 50 درصدی هزینه تزریق چربی به سینه

امروزه یکی از روش های رایج برای تجدید خوش فرمی به اندام گذشته و داشتن اندامی زیباتر و جذاب تر، تزریق چربی به سینه است. در این روش پزشکان و جراحان متخصص با استفاده از انتقال بافت چربی موجود در بعضی از اندام های خود افراد (شکم، پهلوها، ران ها، باسن، بازوها)، به سینه ها، حجم بیشتر و فرم زیباتر می دهند.

  • اگر در مشهد سکونت دارید همین حالا به سایت جراح باما زنگ بزنید تا از تخفیف ویژه برای انواع روش های بزرگ کردن سینه بهره مند شوید.

تزریق چربی به سینه قیمت

تزریق چربی به سینه قیمت

تعیین قیمت دقیق هزینه ی این پیوند (چربی) کار راحتی نیست زیرا وابسته به میزان و حجم چربیِ تزریقی آن حین عمل مشخص می شود و بهترین روش برای مشخص شدن میزان تزریقی چربی به سینه و در نهایت قیمت، سوال و پرسش از شخص دکتر جراح زیبایی بعد از معاینه ی سینه است.

تزریق چربی به سینه عوارض

ممکن است که طی اولین تزریق، سینه ها تقارن نداشته باشند و فرد منجر به عمل مجدد و ترمیم شود. مشکل عدم تقارن با عمله مجدد به راحتی اصلاح و حل می شود و جای نگرانی به جا نمی گذارد. تزریق چربی به صورت خیلی نادر موجب بعضی از بیماری های بسیار بسیار جدی می شود. مانند: فاسد شدن برخی از سلول های چربی، تورم، تشکیل کلسیم، ایجاد کیست های خطرناک چربی و ده ها مورد دیگر .

در مواردی ممکن است بدن بیمار نسبت به داروهای بی حسی و بیهوشی واکنش بدی به همراه داشته باشد و مشکل ساز شود و در بسیاری از خانم ها که این عمل را انجام می دهند، چربی های تزریق شده بر روی ماموگرافی تاثیر گذاشته و در نتیجه نمی توان با ماموگرافی توده های سرطانی را تشخیص داد. باید گفت که ماموگرافی یکی از رایج ترین روش ها برای چکاپ و معاینه ی سینه در برابر خطرات احتمالی مانند سرطان سینه است که با استفاده از نور اشعه ی ایکس صورت می پذیرد.گاهی اوقات در بعضی از افراد ، خون ریزی های خفیف داخلی نیز دیده شده است.

فیلم تزریق چربی به سینه

فیلم تزریق چربی به سینه

فیلم های مربوط به عمل جراحی زیبایی در سایت های مختلف وجود دارد که کسانی که علاقه به دیدن این فیلم ها دارند می توانند به این سایت ها مراجعه کرده و آن ها را تماشا کنند.

آیا تزریق چربی به سینه خطرناک است

یکی از بدترین معایب تزریق چربی این است که بدن می تواند این چربی را جذب کند و در نتیجه اگر جذب چربی توسط بدن خیلی زیاد باشد، سینه دیگر زیبایی اولیه ی خود را ندارد و موجب مشکلات ظاهری بسیاری در سینه همانند موج دار شدن آن می شود که ممکن است که به انجام تزریق مجدد منجر شود و یکی دیگر از ریسک های بسیار خطرناک این عمل، عفونت در محل تزریق می باشد که بایستی این عمل با رعایت پروتکل های بهداشتی و مهارت زیاد انجام شود.

آمبولی چربی

گرفتار شدن فرد به ” آمبولی چربی” (آمبولی چربی یعنی گرفته و بسته شدن عروق در اثر ورود بافت چربی به داخل جریان خون که در بعضی از موارد وخیم می تواند منجر به سکته ی مغزی، حمله ی قلبی و حتی مرگ شود .) یکی دیگر از خطرات این عمل است که احتمال مبتلا شدن افراد به آمبولی چربی بسیار پایین است ولی باز هم نمی توان آن را نادید گرفت! یکی از ریسک های دیگر با گذشت زمان ، خطر تبدیل شدن چربیِ تزریقی به چربی سفت و سخت است  که اکثر اوقات دلیل شناخته شده ای برای بیان این عارضه وجود ندارد .

بیشتر بخوانید
بهترین بیمه دندانپزشکی تامین اجتماعی ایران با تخفیف ویژه و هزینه کم

تزریق چربی شکم به سینه

افراد زیادی دارای شکم بزرگ و با حجم زیادی چربی هستند که ۀن ها را ناامید کرده و اعتماد به نفسشان را از بین برده است. در این افراد از چربی شکم خود، برای حجم بیشتر  سایر نقاط بدن خود، مانند سینه و باسن استفاده می کنند. یعنی جراحان و پزشکان متخصص، با استفاده از پیونده چربی، می توانند فرم زیباتر و ورزیده تری به اندام شما بدهند.

خانم هایی که سینه های سایزه کوچکی دارند و این مسئله باعث ناراحتی و نارضایتی آنان می گردد، می تواند با این عمل بسیار ساده سینه های بزرگ تر و حجیم تر داشته باشند و خانم های که وضعیت جسمانی سالم داشته و گرفتار هیچ گونه بیماری جدی و خاصی نیستند و همچنین خانم هایی که بر اثر عوامل مختلفی حجم سینه هایشان کاهش و در نتیجه سینه های شل و افتاده ای دارند می توانند تزریق چربی به سینه را انجام بدهند. همچنین باید گفت که این تزریق بسیار بسیار موثر برای خانم هایی می باشد که به دنباله سینه های خوش فرم و زیبا هستند .

بنابراین خانم هایی که به دلایل متفاوت ( ژنتیکی مادرزادی، دوران شیردهی، بعضی از عمل های مربوط به سینه و … )، سینه هایشان نامتقارن بوده و یا شل شده، می توانند با روش تزریق چربی به سینه، این عیبِ سینه های خود را به راحتی اصلاح کنند . خانم هایی که بر اثر مبتلا بودن به سرطان سینه ، عمل های جراحی همچون ماستکتومی انجام داده اند، قادر هستند با روش تزریق چربی به سینه، سینه ی خود را بازسازی کنند. حداقل سن برای انجام عمل تزریق چربی به سینه ، 22 سال است و انجام این عمل برای خانوم هایی که کمتر از 22 سال سن دارند ، منع می شود .

تزریق چربی بدن به سینه
بالا کشیدن سینه ها بدون جراحی

تزریق چربی بدن به سینه

فرایند “تزریق چربی به سینه” طی دو مرحله انجام می شود  که مرحله ی اول برداشت بافت چربی است .در این مرحله اول به شما مقداری ماده ی بی حسی و یا بیهوشی تزریق می شود. سپس بعد از تاثیر گذاری کامل ماده ی بی حسی و یا بیهوشی، پزشک جراح می بایستی با معاینه ی دقیق بیمار، به صورت دستی بافت چربی ها را از نقاطی از بدن که دارای چربی اضافه هستند جدا کند. چربی ها با کمک لیپوساکشن از نقاطی مثل: ران، شکم و پهلوها، باسن و یا بازوها، با کمترین آسیب برداشته می شوند. مرحله ی دوم تزریق بافت چربی به سینه است که اول می بایستی بافت چربی برداشته شده را فرآوری کرد ( یعنی اجزایی که ناخواسته وارد شدند (مانند آب، خون، روغن ) را از بافت اصلی چربی جدا کرد ). سپس پزشک جراح با استفاده از سوزن های بسیار نازک و ظریف ، بافت چربی هایی را که جدا کرده اند را ، به نواحی از سینه که بر اساس نیازشان به برجستگی، علامت گذاری شده اند، تزریق می کند. به صورت عادی تزریق به چندین نواحی در قسمت سینه انجام می شود تا نتیجه ی یک دست تر و مطلوب تری را به ارمغان بیاورد.

بیشتر بخوانید
هایفوتراپی چیست؟ برسی مزایا، عوارض و تخفیف 80 درصدی هایفوتراپی در مشهد

بانوان زیادی به دنبال داشتن اندام مناسب و زیبا هستند و آرزوی داشتن بدنی خوش فرم و با تناسب بالا را دارند. امروزه با پیشرفت علم و فناوری دکتران متخصص قادر شده اند تا با ساده ترین روش ها و انجام عمل های آسان، این خواسته ی بانوان را براورده کنند. یعنی این که با استفاده از چربی خود بدن فرد و دستگاه های مخصوص، چربی را از بعضی نقاط مانند: بازو، ران،شکم، باسن و …  برداشته و به نواحی دیگری  که بزرگتر شدن آن ها به زیبایی شما می افزاید، تزریق کرده و پیوند زده اند.

سوالات متداول

سوالات متداول

آیا نتیجه ای که بعد از عمل تزریق دیده می شود، دائمی است؟

این که نتیجه دائمی باشد یا بعد از مدتی شکل اولیه ی خود را از دست بدهد یا نه، به تجربه و تخصص جراح و پزشک وابسته است. در کل به میزان چربی که پس از گذشت 6 ماه توسط بدن جذب نشود، چربی دائم گفته می شود. در برخی موارد هم دیده شده که مقدار زیادی از چربی تزریقی توسط بدن جذب شده و با گذشت زمان سینه فرم و زیبایی اولیه ی خود را نداشته باشد.

دوره ی ریکاوری و استراحت تا چه مدت ادامه دارد؟

همانند عمل های دیگر، این دوره نیز در مورد افراد، متفاوت است. یعنی وابسته به حجم تزریقی و واکنش بدن هر فرد، مشخص می شود که تا چه مدت باید به حالت استراحت باشد. اگر کار سبک دارید، می توانید پس از گذشت 2 هفته به سرکار خود برگردید؛ اما از انجام کار سنگین و ورزش کردن، تا یک ماهه اول به شدت خودداری کنید.

*قبل و بعد از جراحی چه کارهایی را باید انجام داد و از چه کارهایی باید پرهیز کرد؟

+اگر خون رقیق دارید و دارو مصرف می کنید، حداقل10 تا 15 روز قبل از انجام عمل باید داروهای تان را قطع کنید، اگر دخانیات مصرف می کنید، توصیه می شود از دوهفته قبل از مصرف آن اجتناب کنید، پس از تزریق، تا 4 هفته از انجام فعالیت های سنگین و ورزشی و فعالیت های جنسی، خودداری کنید. از دراز کشیدن روی شکم، بین 2 تا 3 هفته ی اول بعد تزریق، به شدت اجتناب کنید.

آیا تزریق چربی به سینه، عوارضی هم دارد؟

این عمل هم همانند عمل های دیگر دارای عوارضی می تواند باشد؛ مثلا در صورتی که سلول های چربی نتوانند در ناحیه ی تزریقی زنده بمانند، می تواند موجب ایجاد کیست های چربی و انباشتگی کلسیم شود. این اتفاق ناگوار تنها در صورتی رخ می دهد که بافت چربی سینه با چربی تزریقی ناسازگار باشند و در ادامه ی این اتفاق اگر فرد به هر دلیلی منجر به انجام ماموگرافی شود، ممکن است کیست ها و انباشتگی های به وجود آمده، در تشخیص و شناسایی غدد ها و سرطان سینه،  اختلال ایجاد کند. برای پیشگیری از این اتفاق بایستی چربی تزریق شده به طور مساوی در سینه توزیع شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.