دکتر ارتودنسی مشهد

معرفی بهترین دکتر ارتودنسی در مشهد با 60 درصد تخفیف و بیمه در بهترین مراکز

دندان های انسان علاوه بر انجام وظایف خود در مجموعه دستگاه گوارش که همان له کردن غذا و جویدن آن می باشد، و همچنین وظیفه دیگر آن که کمک به انسان در توانایی حرف زدن و گفتار است، در زیبایی چهره افراد نیز به شدت تاثیر گذار است. شما می توانید با مراجعه به دکتر ارتودنسی در مشهد از وضع دندان های خود مطلع شوید.

  • همین حالا با پشتیبانی سایت جراح باما تماس بگیرید تا از تخفیف ویژه این ماه استفاده کنید.

دکتر ارتودنسی در مشهد چه کسی مناسب است؟

در چهره و زیبایی صورت انسان دندان ها بسیار اهمیت دارند. به خصوص به هنگام خندیدن وقتی لب ها از هم فاصله می گیرند، دندان ها قابل مشاهده شده و به شدت جلوه می کنند. حال اگر دندان های انسان مرتب و تمیز و سفید باشد گیرایی بیشتری در نظر اطرافیان فرد دارد و مورد توجه آن ها قرار می گیرد. در نتیجه زیبایی و سفید بودن دندان ها بسیار مهم است و تاثیر به سزایی در جذابیت چهره دارد. وقتی به بهترین دکتر ارتودنسی مشهد مراجعه کنید می توانید با خیال راحت اورتودنسی دندان را انجام دهید.

بهترین دکتر ارتودنسی مشهد

چرا ارتودنسی انجام می دهیم؟

وقتی دندان ها زیبا و صاف و مرتب نباشند و یا تیره یا زرد و جرم گرفته باشند، خیلی از زیبایی فرد کاسته می شود و فرد از نشان دادن دندان هایش و همچنین خندیدن در جمع امتناع می کند. چنین اتفاقاتی موجب می شود تا از سطح اعتماد به نفس فرد کاسته شده و دیگر برای کار های مختلف مانند حضور در جمع دوستان خود میل و رغبتی نخواهد داشت.

افراد برای بر طرف کردن مشکلات دندان های خود اقدامات لازم را انجام می دهند. از مشکلات دهان و دندان که بسیار از زیبایی افراد می کاهد، می توان به کج بودن دندان ها و همچنین وجود جرم های بسیار بر روی آن ها اشاره کرد. برای یافتن ادرس دکتر ارتودنسی مشهد می توانید به سایت های مختلفی مراجعه کنید.

برای از بین بردن جرم های دهان و دندان و جلوگیری از جرم گیری دندان ها روش های متفاوتی وجود دارد. مهم ترین عامل برای جلوگیری از به وجود آمدن جرم بر روی دندان ها، مسواک زدن می باشد. مسواک زدن به صورت سه مرتبه در روز می تواند کاملا از بروز جرم های دندان و همچنین تخریب مینای دندان ها جلو گیری کند. دکتر ارتودنسی مشهد در بیشتر مراکز درمانی حضور دارد.

ادرس دکتر ارتودنسی مشهد

برای جلوگیری از تخریب دندان چه کنیم؟

همچنین باید برای جلوگیری از تخریب دندان ها در کنار مسواک از نخ دندان نیز استفاده شود تا جرم موجود در بین دندان ها که معمولا همان خوراکی های مصرف شده در روز می باشد، خارج شده و از تخریب دندان ها جلوگیری شود، چرا که به علت وجود مواد غذایی به مدت طولانی میان دندان ها، این مواد فاسد شده و فساد ناشی از آن ها باعث تخریب دندان ها می شود.

اما اگر از دندان های خود و بهداشت مربوط به آن ها غافل شده اید می توانید با مراجعه به پزشک دهان و دندان و انجام معاینه آنها از وضعیت سلامت دندان های خود آگاه شده و سپس از پزشک خود بخواهید تا عملیات جرم گیری را برای شما انجام دهد. دکتر هروی متخصص ارتودنسی مشهد ، یکی از بهترین جراحان لثه و فک و صورت می باشد. بهترین دکتر ارتودنسی در مشهد درکلینیک جراحی فک و صورت و بیمارستان ها مشغول به کار است.

برای از بین بردن جرم های دندان توسط جرم گیری ممکن است با توجه به میزان جرم دندان ها و جنس آن ها نیاز به چند مرحله جرم گیری باشد تا جرم ها به کل از بین برود. برخی از افراد ممکن است پس از گذشت مدت کوتاهی از انجام جرم گیری توسط دندان پزشک، دوباره به سرعت بر روی دندان های خود، جرم مشاهده کند و از نتیجه جرم گیری ناراضی شده و به پزشک خود مراجعه کند و از کیفیت کار او نا راضی باشد.

دکتر ارتودنسی مشهد

اما باید توجه داشته باشید که جنس دندان های افراد مختلف و همچنین نوع بزاق دهان هر انسانی با سایر افراد ممکن است متفاوت باشد. بزاق دهان برخی از افراد به گونه ای است که به خودی خود جرم ساز بوده و به سرعت بر روی دندان ها را جرم فرا می گیرد. برای چنین افرادی توصیه این است که مرتب دهان خود را مسواک بزنند و فرصتی برای به وجود آمدن جرم بر روی دندان ها باقی نگذارند. دکتر باصفا متخصص ارتودنسی مشهد یکی از برجسته ترین اساتید دانشگاه می باشد.

بیشتر بخوانید
هزینه تزریق ژل چقدر است؟ + تخفیف 80 درصدی توسط بهترین مراکز تزریق ژل

یکی دیگر از عارضه های دهان و دندان که باعث کاهش و از بین بردن زیبایی چهره انسان می باشد، عدم صافی دندان ها و کج بودن آن ها می باشد. علت کج بودن دندان ها می تواند ارثی و مادر زادی باشد. برخی افراد به صورت ژنتیکی دارای کام های بلند و فک های کوچک می باشند. کوچک بودن فک های انسان موجب می شود تا فضای کافی برای مرتب بودن دندان ها وجود نداشته باشد و دندان ها به صورت کج رشد کنند و چهره انسان را زشت کنند.

یکی از شایع ترین حالاتی که در چنین افرادی مشاهده می شود، علت رویش دندان های عقل که معمولا خیلی دیر تر از سایر دندان‌ های دیگر شروع به رشد می کنند، می باشد. با رشد دندان های عقل فضای کم موجود برای سایر دندان ها، کم تر شده و باعث می شود تا دندان ها بیشتر به هم فشرده و در صورت کج بودن کج تر شوند.
برای صاف کردن دندان ها در صورت کج بودن آن ها می توان از دو روش استفاده کرد.

معرفی دکتر ارتودنسی در مشهد

روش های ارتودنسی نوین توسط دندان پزشکان

اولین روشی که دندان پزشکان برای صاف کردن دندان های بیمار سراغ آن می روند، کشیدن دندان های عقل می باشد. در صورت کشیدن دندان های عقل، فضای موجود برای سایر دندان ها افزایش یافته و باعث می شود که دندان ها به مرور صاف و مرتب شوند. یک دکتر ارتودنسی خوب در مشهد می تواند به سرعت معروف شود.

روش دوم ارتودنسی دندان ها می باشد. در این روش در صورت لزوم پزشک دندان می تواند دندان های عقل را نیز بکشد ولی در غیر این صورت نیازی به کشیدن دندان های عقل نخواهد بود. برای انجام اورتودنسی دندان پزشک از سیم های فلزی با جنس خاص استفاده می کند و با رد کردن آن ها از میان دندان ها و سفت کردن آن ها دندان های فرد را تحت فشار قرار می دهند به گونه ای که در جهت صاف شدن، کشیده شوند. پس از انجام چنین حرکتی به مرور زمان دندان ها صاف می شوند.

برای صاف کردن دندان ها به روش اورتودنسی، هر چه سن فرد پایین تر باشد بهتر بوده و زود تر نتیجه می دهد،زیرا در افراد با سن بالا بر خلاف کودکان دندان ها به یکدیگر سفت شده و استخوان ها نیز محکم تر از کودکان است، در نتیجه در چنین افرادی صاف شدن دندان ها توسط اورتودنسی بیشتر از کودکان طول می کشد. حتی ممکن است در برتی افراد نیاز به چند مرحله اورتودنسی وجود داشته باشد. مدت زمان سوار بودن سیم های اورتودنسی بر روی دندان ها، حدود سه تا ده ماه در هر مرحله می باشد.

فردی که به تازگی اورتودنسی را انجام داده است، تمی تواند تا هر نوع غذایی را بخورد و فقط می تواند از غذا هایی به صورت مایع استفاده کند، زیرا نمی تواند غذا را بجود و له کند. همچنین فردی که به تازگی اورتودنسی کرده است از درد دندان ها تحت فشار اورتودنسی رنج می برد و به شدت مورد اذیت است. دکتر ارتودنسی در مشهد دارای بیشترین در آمد نسبت به سایر دندان پزشکان است.

انتخاب بهترین دکتر ارتودنسی در مشهد

به شما پیشنهاد می کنیم با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید تا اطلاعات مفیدی را در مورد دکترهای فعال در مشهد در اختیار شما قرار دهیم و مبلغ جراحی را نیز برای شما بسیار کاهش دهیم.

بهترین دکتر ارتودنسی مشهد

بهترین دکتر ارتودنسی مشهد

در صورتی که دندان های شما از هماهنگی لازم برخوردار نمی باشد یا اینکه نامنظم هستند و فک ها رو هم قرار نمی گیرند، باید به یک پزشک ارتودنسی مراجعه کنید. در صورتی که با مهارت ها و وظایف این نوع از خدمتکاران مردم آشنا باشید، بهتر می توانید در انتخاب بهترین آنها تصمیم بگیرید. مطمئنا این نوع از پزشکان می بایست با دیگر پزشکان تفاوت هایی داشته باشند زیرا حوزه آنها متفاوت می باشد و باید علاوه بر علم دندان شناسی معمول روش های دیگری را نیز در مورد زیبایی فرا گرفته باشد. همچنین برای اینکه درک کنید پزشک مورد نظر شما در این حوزه مهارت های لازم را فراگرفته باید در ابتدا در مورد رشته ارتودنسی اطلاعاتی کسب کنید. همانطور که می دانید این رشته یکی از رشته های تخصصی در زمینه دندانپزشکی می باشد که با استفاده از آن و تکیه بر تکنیک های آن می توان ناهنجاری های فکی و نیز نامنظمی های دندان ها را اصلاح کرد.

دکتر متخصص ارتودنسی مشهد

دکتر متخصص ارتودنسی مشهد

با تعاریف بالا می توان نتیجه گرفت که این فرد باید علاوه بر اطلاعات ابتدایی دهان و دندان، ساختار فک را نیز به خوبی بشناسد. حال با توجه به مطالب گفته شده می توان گفت که یک متخصص ارتودنسی دندان فردی است که پس از اینکه دوره عمومی دندانپزشکی را به پایان می رساند، در دانشگاه به مدت سه سال چه به صورت تئوری و چه بالینی آموزش های ویژه ای را در این زمینه فرا می گیرد. در وهله نخست وظیفه این فرد تشخیص روش های پیگیری و سپس اقدام برای رفع نامنظمی های موجود می باشد. پزشک مورد نظر ممکن است از روش های مختلف درمانی استفاده کند تا دندان های کج را صاف و مشکلات فک را اصلاح کند.

بیشتر بخوانید
جراحی زیبایی واژن در مشهد با معرفی جراح و متخصص و هزینه

وظیفه این متخصصان در درجه نسخت صاف کردن ناهماهنگی های دندان بیماران می باشد اما در کنار آن می توانند مشکلات و درد ناشی از بایت نادرست دندان ها و عادات نامناسب کودکی مانند خوردن انگشتان دست را درمان کنند. حتی در بعضی از موارد نیز گفته می شود این افراد قادرند تا برخی از انواع آپنه خواب را نیز رفع نمایند. قابل یادآوری است که بایت دندان به هماهنگی و روی هم قرار گرفتن دندان ها به طور صحیح گفته می شود که در حالت عادی دو فک با هم همپوشانی دارند و فک بالا می تواند کمی نسبت به فک پایین جلوتر باشد. در شهر مقدس مشهد نیز چنین متخصصانی وجود دارد که می توانید برای رفع مشکل خود به آنها مراجعه کنید.

دکتر ارتودنسی خوب در مشهد

دکتر ارتودنسی خوب در مشهد

حال اینکه یک ارتودنتیست را شناختید و با برخی از وظایف آن به طور کلی آشنا شدید، بهتر است با سایر تخصص های این فرد آشنا شوید تا در انتخاب دکتر ارتودنسی خوب به شما کمک کند. مشکلاتی وجود دارد که به آنها مال اکلوژن گفته می شود که همه مخصوص دهان و دندان و فک می باشند. این متخصصان می توانند این مشکلات را به طور حرفه ای بر طرف نمایند. اوربایت یکی از آن مشکلات می باشد. در این عارضه فک بالا بیش از اندازه نسبت به فک پایین جلو زده است که سبب وجود مشکلاتی در فرد می شود. همچنین آندربایت نیز وجود دارد که برعکس اوربایت می باشد. یعنی فک پایین نسبت به فک بالا بیشتر جلو زده است.

علاوه بر آن مشکل دیگری نیز وجود دارد که به آن اپن بایت می گویند. در این عارضه فاصله ای بین دندان های فک های بالا و پایین در حین بسته شدن دهان به وجود می آید. همچنین بعضی از افراد شاهد این هستیم که یک یا دو طرف فک ها نسبت به فک دیگری به طرف داخل یا خارج کشیده شده است که به این حالت کراس بایت می گویند. یک حالت دیگری به اسم اورجت یا دیپ بایت وجود دارد که همان اوربایت بسیار شدید می باشد. این عارضه هایی است که یک دکتر خوب ارتودنسی می تواند آنها را رفع کند. در شهر مشهد نیز چنین پزشکانی وجود دارد و می توانید برای راهنمایی بیشتر با مشاوران جراح با ما تماس بگیرید.

دکترهای ارتودنسی در مشهد

دکترهای ارتودنسی در مشهد

دکترها ارتودنسی خوبی در مشهد وجود دارد که می توانید با مراجعه به آنها در ابتدا مشورت و پلن درمانی را ترسیم نمایید و سپس درمان خود را زیر نظر آنها شروع کنید. شاید برای شما جالب باشد که بدانید روش کار یک متخصص ارتودنتیست چگونه است. باید بگوییم که در ابتدا مشاوره، ارزیابی و تشخیص اولیه انجام می شود. در جلسه ابتدایی پزشک معمولا بیمار را معاینه می کند و نوع ناهماهنگی های فک و دندان های آن ها را تشخیص و سپس ارزیابی های خود را در مورد آن به شما انتقال می دهد. پس از آن به منظور تشخیص قطعی با استفاده از اشعه ایکس از فک و دندان های شما تصاویری را می گیرد تا بهتر بتواند بر اساس آنها درمان های متناسبی را روی دست بگیرد. پس از اینکه پلن درمانی را تایید کردید مرحله نصب بریس ها آغاز می شود و نظارت کامل در آن صورت می گیرد و مشورت های لازم در طول دوره به شما داده می شود.

آدرس دکتر ارتودنسی مشهد

آدرس دکتر ارتودنسی مشهد

شاید شما نیز یکی از متقاضیان ارتودنسی در شهر مشهد باشید. همانطور که می دانید پزشکان زیادی در این کلان  شهر وجود دارد که می توانید تبلیغات آنها را در هر گوشه از شهر مشاهده نمایید. اما واقعا کدام یک بهتر از دیگری است؟ این سوالی است که ذهن بیشتر افراد متقاضی را به خود مشغول کرده است. باید بگوییم که شما نیز حق دارید تا روی این قضیه حساس باشید. از طرفی سلامت دندان برای همه اهمیت زیادی دارد و از طرف دیگر هزینه های زیادی را باید بپردازیم. به همین خاطر است که حساسیت ایجاد می شود. می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا بهترین راهنمایی ها را به شما انتقال دهند.

سوالات متداول در مورد دکتر ارتودنسی مشهد

برای بهترین دکتر ارتودنسی مشهد به کجا مراجعه کنم؟

در سطح شهر مشهد دکتر های متخصص زیادی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

آمار بهترین دکتر متخصص ارتودنسی مشهد را از کجا بگیرم؟

می توانید همیشه با مرکز جراح با ما تماس بگیرید تا به سوالات شما پاسخ دهند.

دکتر ارتودنسی مشهد چقدر هزینه دارد؟

قیمت آن به موارد زیادی مانند دستمزد پزشک، شدت بیماری شما، تجهیزات و غیره بستگی دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *