کلینیک لیزر مو چیست؟

بهترین کلینیک لیزر مو ایران کدام است؟ معرفی بهترین های مشهد و تهران

موضوع امروز درگیری بسیاری از خانم ها یعنی لیزر مو و کلینیک لیرز مو است چرا که در این روز ها همه به دنبال راهی برای از بین بردن مو های زاید خود هستند. خانم ها ترجیح می دهند راهی را بیابند که مو های زاید را به طور دائمی از بین ببرند و یا لااقل مدت رشد مو ها را کاهش دهند تا دیرتر نیاز به شیو آن ها باشد.

کلینیک لیزر مو چیست؟

کلینیک لیزر مو چیست؟

بسیاری از خانم ها برای خلاص شدن از دست مو های زاید خود دست به کارهای دردناکی مثل استفاده از اپیلاسیون می زنند که البته خیلی هم ماندگاری ندارد و در بهترین شرایط باید هر چهل الی پنجاه روز یک بار این عمل تکرار شود. راه های دیگری همچون شیو کردن با ژیلت یا موبر و دستگاه اپیلیدی هم وجود دارد که نسبت به اپیلاسیون هزینه ی کمتری را روی دست فرد می گذارد ولی مشکلات خودش را هم دارد مثل درد فراوان اپیلیدی و یا جوش زدن بعد از شیو و یا در آمدن مو های زیر پوستی که موجب اعصاب خوردی خانم ها می شود. برای رفع تمامی این مشکلات افراد به لیزر مو پناه می برند و از این کار علمی استفاده می کنند اما از آن طرف سو استفاده گرانی هم وجود دارند که بدون داشتن تخصص لازم و دستگاه های استاندارد دست به این کار می زنند و اسم لیزر مو را خدشه دار می کنند. خانم هایی که صرفا به خاطر کمی هزینه ی پایین تر به این افراد مراجعه می کنند هم پول خود را از دست می دهند و هم نتیجه ای نمی گیرند و حتی ممکن است سلامتی خویش را به خطر بیندازند. به همین دلایل است که اهمیت دارد شما به چه کلینیک لیزر مویی مراجعه می کنید.

مسائل بهداشتی و متخصص

این کلینیک باید از دستگاه های استاندارد، لوازم جدید و ضد عفونی شده استفاده کند و از طرف دیگر فردی که قرار است لیزر را انجام دهد بایستی تخصص این کار را داشته باشد. یعنی باید درس این کار را خوانده و مدرک آن را کسب کرده باشد تا بتواند همچین کاری را انجام دهد. بخاطر این که لیزر مو یک جراحی نیست فکر نکنید که این کار صرفا کاری تجربی بوده و نیاز به تخصص پزشکی ای ندارد، در واقع لیزر کاری پزشکی است و افرادی که این کار را انجام می دهند نیز از زیر شاخه های پزشکی هستند. اگر در روند لیزر مو ها مشکلی پیش بیاید می تواند عوارض جبران ناپذیری را برای فرد به ارمغان آورد.

قیمت کلینیک لیزر مو

قیمت کلینیک لیزر مو

قیمت انجام لیزر در هر کلینیک متفاوت است که این تفاوت به خیلی موارد مثل شهری که کلینیک در آن واقع شده، نوع تکنولوژی ای که دستگاه های لیزر آن کلینیک دارند، برندی که برای دستگاه ها انتخاب شده و در آخر میزان تخصص و تجربه ی فردی که کار لیزر را انجام می دهد وابسته است. معمولا پنج تکنولوژی برای این دستگاه ها وجود دارد : دستگاه الکساندرایت، لیزر روبی یا یاقوت، تور پالسی بالا،  و ND:YAG و لیزر دایود. هر کدام از این دستگاه ها از تکنولوژی مخصوص به خود استفاده می کنند و قیمت هر کدام به دلایلی متفاوت است. برند دستگاه نیز بسیار اهمیت دارد چرا که هر چه دستگاه معروف تر و معتبر تر باشد اطمینان به آن بیشتر است که یعنی قیمت لیزر مو نیز بالا تر می رود. به دلیل تبلیغ نکردن برند ها از آوردن نام آن ها خودداری می کنیم ولی شما خود با برند های معروف جهانی آشنا هستید، هرچه برند آشنا تر، دستگاهِ آن قابل اعتماد تر است.

بیشتر بخوانید
جراحی چشم در مشهد با قیمت و هزینه مناسب و تضمین کیفیت متخصص

تفاوت قیمت ها

حتما قبل از مراجعه به کلینیک تخصص فرد یا افرادی که در آن جا فعالیت دارند را چک کنید و از مدرک داشتنشان کسب اطمینان کنید و بهتر است کلینیک معروفی را انتخاب کنید تا مطمئن باشید کارکنان آن جا هم تخصص کافی را دارند و هم تجربه ی کاری بالایی را کسب کرده اند. محل کلینیک تاثیر مستقیمی بر قیمت دارد اول این که در شهر های بزرگ هزینه ها طبیعتا بالاتر از شهر های کوچک است و باز در هر شهری یک محله های خاص و خوبی وجود دارد که هزینه های اجاره و مالیات آن ها نیز بالاتر است، پس بخشی از تفاوت قیمت کلینیک ها در همین شهر و محله ی آن ها خلاصه شده است. البته در شهر های بزرگ تر، افراد متخصص و با تجربه، راحت تر و بیشتر یافت می شود که یعنی امکان استفاده از کارکنان با تخصص بالا در شهر های بزرگ بیشتر است.

کلینیک لیزر مو در تهران

کلینیک لیزر مو در تهران

تهران پایتخت ایران مملو از بهترین کلینیک ها در هر بخشی که بخواهید است ولی از آن طرف پر از سودجویانی است که برای کسب درآمد هر کاری می کنند حتی راه اندازی یک کلینیک بدون داشتن هیچگونه تخصصی. بنابراین اگر شما در این شهر ساکن هستید بهتر است خیلی بیشتر از دیگران تحقیق کنید و این را بدانید که بهترین ها در شهر شما وجود دارد به شرطی که چشمان خویش را باز کنید. معمولا هزینه ی انجام این گونه کار ها در پایتخت بسیار بالاست که ممکن است شما را به سمت کلینیک های ناشناخته ببرد ولی این را به یاد داشته باشید که هیچ چیزی ارزش به خطر انداختن سلامتی خودتان را ندارد و این تفاوت  قیمتی که می خواهید از پرداخت آن امتناع کنید ممکن است بعدا آن را خرج درمان اشتباهات کلینیک نامعتبر کنید.

بهترین کلینیک لیزر مو در تهران

نمی توان با صراحت بهترین را انتخاب کرد چرا که هر کدام از کلینیک های معتبر در این شهر بهترین خدمات را ارائه می دهند و نمی شود بین آن ها یکی را برگزید. برای راحتی کار شما عزیزان، ما چند کلینیک معتبر از بهترین ها را برایتان نام می بریم تا شما بتوانید بین آن ها بر اساس نزدیکی به شما، قیمت و نتیجه ی تحقیقی که خود انجام می دهید یکی را انتخاب کنید. کلینیک خانه ی سفید، مرکز پوست و زیبایی بلفی (دختر زیبا)،  کلینیک لیزر ایرانیان، کلینیک دکتر امامی، کلینیک دکتر طناز فخیم و کلینیک دختر مهسا هنرور از بهترین های تهران هستند که می توانید به راحتی به آن ها مراجعه کنید و از نتیجه ی کار آن ها نیز اطمینان داشته باشید.

کلینیک لیزر مو در مشهد

کلینیک لیزر مو در مشهد

مشهد دومین شهر بزرگ ایران از بهترین های عمل های زیبایی و کلا کار های این چنینی است که باعث شده از خیلی از شهر های دور و نزدیک برای کار هایی حتی کوچک به آن مراجعه کنند. یکی از این کار ها لیزر مو است که بهترین کلینیک ها در مشهد واقع شده اند که در حالت کلی قیمت آن ها نسبت به تهران مناسب تر است ولی از تجهیزات خوب و مناسبی نیز بهره مند هستند. حتی بهتر است بدانید در این شهر کلینیک هایی وجود دارد که تجهیزات و دستگاه های آن ها از کلینیک های تهران نیز مدرن تر و جدید تر هستند و همین باعث شده هزینه بهترین کلینیک لیزر مو  این شهر از قیمتِ تهران بالاتر برود که این به خاطر کیفیت بالای کار مشهدی هاست. پس اگر دنبال بهترین می گردید و حتی حاضرید برای آن به مسافرت بروید بهتر است به جای تهران، مشهد را انتخاب کنید به شما قول می دهم که پشیمان نمی شوید.

بیشتر بخوانید
دستگاه اولترا زد لاغری چیست؟ + برسی هزینه و مراکز دارای تخفیف

بهترین کلینیک لیزر مو در مشهد

در این شهر هم با وجود تعداد زیاد کلینیک های بزرگ و مجهزی که دارد نمی توان بهترین را انتخاب کرد و ما صرفا به گفتن چندین نام از بهترین های این شهر، اکتفا می کنیم. کلینیک تخصصی پوست و مو شاپرک، کلینیک زیبایی پوست و مو گهربد، کلینیک زیبایی پوست و مو نگین، کلینیک زیبایی پوست و مو آرتا، کلینیک پوست و مو و مشاوره زیبایی دنیز و کلینیک پوست مو و لیزر شهیر از جمله بهترین های مشهد هستند.

کلینیک لیزر مو در تبریز


کلینیک لیزر مو در تبریز

تبریز هم از شهر های بزرگ ایران پر از کلینیک های ریز و درشتی است که کار لیزر مو را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند. کلینیک پوست و مو زیبایی سهند، کلینیک حکیمان و کلینیک تخصصی پوست و لیزر ولیعصر از جمله کلینیک های خوب این شهر هستند. در آخر کلینیک لیزر مو در کرج، کلینیک لیزر مو در ارومیه، کلینیک لیزر مو در قزوین، کلینیک لیزر مو در شیراز هم بهترین های کشور هستند که با خیال راحت می توانید در آن شهر ها نیز لیزر خود را انجام دهید.

سوالات متداول

سوالات متداول

آیا افرادی که مو های بسیار پر پشت دارند هم می توانند لیزر کنند؟

بستگی به دلیل آن دارد، اگر شما فردی با مو های زاید بسیار و غیر طبیعی هستید باید قبل از انجام هر کاری متوجه شوید که این مو ها به دلیل هورمونی رشد کرده اند یا نه. اگر دلیل رشد آن ها هورمونی باشد هیچ لیزری نمی تواند آن ها به طور دائم از بین ببرد. پس قبل از انجام لیزر به دکتر مراجعه و دلیل این حجم از مو را کشف کنید.

لیزر کردن چه مزیتی نسبت به بقیه روش ها دارد؟

این روش بدون درد، بدون عارضه و بدون برگشت است که همین ها، این روش را یکی از بهترین روش های رفع مو های زاید بدن تبدیل کرده است.

آیا لیزر کل بدن در یک جلسه امکان پذیر است؟

این حرف صرفا در حد یک تبلیغات گول زننده و دروغین است چرا که هر بدن مقدار خاصی از لیزر را پذیرا است و نمی توان کل بدن را در یک جلسه لیزر کرد. اگر شما می خواهید کل بدن را لیزر کنید باید بدانید که این کار به صورت قسمت به قسمت و در چندین جلسه ی جداگانه انجام می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *