میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ لب و ابرو چیست و چه عوارضی دارد؟ + تخفیف هزینه میکروبلیدینگ در مشهد

میکروبلیدینگ روش پیشرفته ی تتو های سنتی قدیم می باشد اما با آن بسیار متفاوت است و این روش امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است و افراد زیادی به سراغ آن می روند. داشتن ابرو ها زیبا آرزوی هر شخصی است که می تواند به سراغ این روش برود. در زندگی های روزمره امروزه و افرادی با مشغله های فراوان، برخی از بانوان دیگر فرصت آرایش و پرداختن به ابرو های خود را ندارند و به دنبال راه حلی دائمی می گردند تا از شر این موضوع خلاص شوند که این روش نوین راه کاری بسیار عالی برای آنان است که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

  • همین حالا با جراح باما تماس بگیرید تا بهترین مراکز که تخفیفی حداقل 50 درصد دارند را به شما معرفی کنیم.
میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو چیست و چگونه است؟

ابروهای زیبا و خوش حالت در زیبایی افراد بسیار تاثیر گذار است و حالت زیبایی به چشم ها نیز می دهد. اما بعضی افراد دارای ابرو های کم پشت هستند و یا قسمتی از ابروهای آن ها خالی می باشد. این افراد معمولا به سراغ روش هایی مانند هاشور و یا تتو می روند که روش غیر طبیعی است و غیر طبیعی بودن آن ها معلوم می شود. اما روش جدیدی که به دنیای زیبایی معرفی شده است میکروبلیدینگ است که روش پیشرفته تتو می باشد. در این روش در قسمت های خالی ابرو رنگ به شکل ابرو در پوست و در قسمت های خالی کشیده می شود وبسیار طبیعی است.

میکروبلیدینگ که یک روش دائم است به صورت طبیعی بوده و مانند آرایش می ماند و بسیار طبیعی است و برخلاف تتو نیاز به تیغ زدن کامل ابرو ها ندارد و تنها قسمت های خالی ابرو را پر می کند. این روش در سال های 2014 و 2015 میلادی به دنیای آرایشگری و زیبایی معرفی شد و بسیار طرفدار پیدا کرد. در این روش برای کاشت رنگ در پوست از تیغ و یا همان بلید استفاده می کنند و روشی بسیار کم خطر و زیبایی می باشد.

 در کنار میکروبلیدینگ روش دیگری به نام  میکروپیگمنتیشن وجود دارد که به بررسی تفاوت میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن در این قسمت خواهیم پرداخت. در ابتدا میکروپیگمنتیشن به جای تتو های سنتی وارد دنیای زیبایی شد و به صورت بهداشتی تر و حرفه ای تر انجام می شد که این روش همانند میکرو بلیدینگ می باشد و به علاوه این که مزیت های میکروبلیدینگ را نیز تقویت می کند و به صورت بهتر انجام می شود.

فرق میکروبلیدینگ با فیبروز نیز در همین موارد خلاصه می شود به علاوه این که در فیبروز از دستگاه برای این کار استفاده می کنند و هاشور های ایجاد شده دقیق تر و یک اندازه تر خواهند بود.

هزینه میکروبلیدینگ ابرو در آرایشگاه ها و مراکز زیبایی مختلف به صورت متفاوت ارائه می شود و هر آرایشگاه و مرکز تعرفه های خاص خود را دارند که این تعرفه و هزینه شامل دستمزد میکروبلیدینگ کار و هزینه مواد استفاده شده در این روش می شود. در این مواقع شما می توانید مواد مورد نیاز آرایشگر را خودتان خریداری کنید و به او تحویل دهید تا فقط لازم باشد هزینه و دستمزد او را بدهید و دیگر پولی بابت مواد اولیه به او پرداخت نکنید که بسیار مقرون و به صرفه می باشد.

میکروبلیدینگ صورت برای جوانسازی

یکی دیگر از روش های جوان سازی پوست میکروبلیدینگ است که در آن با استفاده از قلم های مخصوص هزاران کانال میکروسکوپی روی صورت ایجاد می شود. این قلم ها شکل های مختلفی دارند و هر کدام دارای چندین سوزن متفاوت می باشند و به دلایل بهداشتی و انتقال نیافتن بیماری افراد به یک دیگر برای هر فرد از قلم مخصوص خود او استفاده می کنند. اگر بعد از ایجاد این کانال ها و در کنار این روش از روش مزوتراپی نیز استفاده شود نتیجه بسیار عالی و باور نکردنی ایجاد خواهد شد و فرد حتما از آن راضی خواهد بود. این روش کاربرد های زیادی دارد از جمله این کاربرد ها می توان به جوان سازی پوست صورت، پاک کردن تتو ابرو و یا  تتو قسمت های دیگر بدن، درمان اسکار و آکنه، تحریک رویش مو، درمان جای جوش و از بین بردن لک اشاره کرد.

بیشتر بخوانید
هیسترکتومی چیست؟ پاسخ به مهم ترین سوالات متداول در این مورد

البته شما باید به این نکته توجه داشته باشید که در انجام این عمل، باید نوع پوست خود را بشناسید چرا که این نوع درمان زیبایی بر روی افرادی که منافذ باز و پوست چربی دارند پاسخ مثبت زیادی نمی دهد و این گونه افراد باید از روشی دیگر برای زیبا سازی ابرو هایشان استفاده کنند.

این روش حرفه ای برای افرادی که می خواهند ابرو های قرینه و زیبا داشته باشند و هم چنین دارای پوستی نرمال و با منافذ کوچک هستند به خوبی جواب می دهد و مراجعه کننده نیز بسیار از نتیجه آن راضی خواهد بود و از ابرو های زیبای خود لذت خواهد برد.

میکروبلیدینگ فیبروز چیست

میکروبلیدینگ فیبروز چیست؟

میکروبلیدینگ فیبروز و یا همان فیبروز ابرو روشی جدید است که برای پوشاندن قسمت های خالی ابرو استفاده می شود و جایگزین تتو و هاشور است. این روش به سرعت جایگاه بسیار خوبی در میان اقدامات زیبایی پیدا کرد و امروزه افراد زیادی به سراغ آن می روند تا از مداد کشیدن مداوم به داخل ابرو های خود دست بکشند و دیگر دغدغه آن را نداشته باشند.

اگر ابروهای کم پشت و یا تو خالی دارید و یا این که از مدل آن ها راضی نیستید می توانید فیبروز ابرو را انجام بدهید که در بسیاری از آرایشگاه ها و مراکز زیبایی انجام می شود. در فیزور ابرو رنگ دانه ها به کمک تیغ و یا سوزن مخصوص در صورت کشیده می شود و ابرو های فرد به فرم و شکل دلخواهش تبدیل می شود. این کار نیاز به گذراندن دوره آموزشی و کسب تجربه و مجوز دارد و نمی توان آن را بدون مجوز انجام داد.

میکروبلیدینگ لب

میکروبلیدینگ لب یکی دیگر از اقدامات زیبایی است که در آرایشگاه ها و کلینیک های زیبایی انجام می شود و نیاز به مجوز دارد و هر کسی نمی تواند آن را انجام بدهد. این روش یک روش آرایش دائمی است و لحاظ مدت زمان ماندگاری نیمه دائمی می باشد. در میکروبلیدینگ لب جوهر و رنگ دانه ها به غشای میانی لب تزریق می شوند و از این رو این روش نیمه دائمی می باشد و به این صورت است که برای فرد یک خط لب دائمی کشیده می شود و کل لب ها رنگ آمیزی می شود. البته در شرایطی که شما از فرم لب های خود راضی هستید ما به شما این روش را پیشنهاد نمی کنیم چرا که هر روشی با ریسک هایی همراه است.

عدم تقارن لب ها

افرادی که دارای عدم تقارن در لب ها و یا کوچکی لب بالا و یا لب پایین هستند و همچنین اگر از ظاهر لب های خود راضی نیستند، می توانند میکروبلیدینگ را امتحان کنند. میکروبلیدینگ لب دارای معایبی نیز می باشد از جمله این که این روش ماندگاری کم تری نسبت به روش های دیگر دارد، به دلیل خسته شدن دست ممکن است خطوط کشیده شده تقارن نداشته باشند و ممکن است همراه با خون ریزی باشد.

معایب میکروبلیدینگ

عوارض و معایب میکروبلیدینگ چیست؟

با وجود این که در میکروبلیدینگ ابرو ها بسیار طبیعی تر می باشند و خطوط کشیده شده شبیه لاخ های ابرو هستند اما این روش دارای معایبی نیز می باشد از مهم ترین این معایب ماندگاری کم تر آن نسبت به تتو و هاشور است که نیاز به ترمیم مجدد دارد. در این روش از دستگاه خاصی برای تزریق رنگ دانه ها به داخل پوست وجود ندارد و فرد باید از نیروی فیزیکی خود و با کمک تیغ این کار را انجام بدهد.

افرادی که علاقه دارند این روش را یاد گرفته و با آن کسب درآمد کنند باید مدت بیشتر صرف آموزش کنند زیرا یاد گیری دقیق و بدون عیب و ایراد آن زمان طولانی طول خواهد کشید.

از دیگر ایراد های این روش می توان به این موضوع اشاره کرد که از آن جا که میکروبلیدینگ با نیروی فیزیکی فرد و با کمک تیغ انجام می شود ظریف نبوده و هاشور های ایجاد شده از لاخ های ابرو ضخیم تر خواهند بود و در آن بافت پوست به دلیل کشیدن تیغ تخریب خواهد شد.

از آن جا که این روش با فشار دست رنگ دانه ها در پوست قرار می گیرد ممکن است دست فرد آرایشگر خسته شود و فشار های ابتدای کار با انتهای کار یکسان نباشد و هاشور های ایجاد شده از لحاظ مقدار ضخامت باهم برابر نباشند و ممکن است این فشار ها باعث خستگی فرد بشود. عوارض میکروبلیدینگ به مواردی که گفته شد خلاصه می شود و در کل این روش جایگرین بسیار مناسبی برای تتو و هاشور می باشد.

بیشتر بخوانید
بهترین دکتر جراح قلب در مشهد کیست و چه عمل هایی را انجام می دهد؟

آموزش میکروبلیدینگ ابرو

آموزش میکروبلیدینگ شاید در ابتدا راحت و سریع به نظر برسد اما برای برای مهارت یافتن در آن باید بسیار تلاش کرد و زمان طولانی تری را به آن اختصاص داد. در میکروبلیدینگ مرحله ی اول طراحی فرم دلخواه و با توجه به سن فرد می باشد که در این روش با استفاده از مواد برای ابروها فرد شکلی کشیده می شود که به سن و سال او بخورد و مناسب باشد و همچنین خود فرد از مدل آن راضی باشد.

 سپس باید ابرو ها بی حس شود تا در هنگام انجام میکروبلیدینگ فرد دردی احساس نکند در این مرحله پماد بی حسی بر روی پوست در قسمت ابرو ها زده می شود و مدتی باید صبر کنند تا بی حسی تاثیر خود را بگذارد و ابرو ها و پوست بی حس شود.

بعد از بی حسی، آرایشگر باید رنگ دانه ها را آماده کرده باشد که رنگ انتخابی باید بسیار به رنگ ابروهای فرد نزدیک باشد. بعد از این که فرد روی صندلی آرایشگری و در جای مناسب قرار گرفت آرایشگر کار خود را شروع می کند و با ایجاد برش های کوچک و هم جهت با رویش مو ها به وسیله ی تیغ رنگ دانه ها را در هاشور های ایجاد شده قرار می دهد. این خطوط باید ظریف و در جهت رویش مو باشند .

انجام تمامی این مراحل باید در کل دو ساعت طول بکشد و ممکن است پوست بعضی افراد رنگ پذیری کم تری داشته باشند که نیاز به استفاده مجدد رنگ دانه ها می باشد. آموزش میکروبلیدینگ در آرایشگاه ها و مراکز زیبایی انجام می شود و اگر شخصی تمایل به یاد گیری این روش دارد می تواند به سراغ آموزش دیدن و یادگیری آن برود.

سوالات متداول

هزینه ها به چه صورت است؟

هزینه های برای این موضوع کاملا با محیطی که به آن مراجعه می کنید مرتبط است. اگر در محیطی حرفه ای بخواهید این مسئله را پیگیری کنید قطعا هزینه متفاوتی باید نسبت به محیط های معمولی با کارهای معمولی بپردازید.

تخفیف هزینه میکروبلیدینگ لب و ابرو در مشهد

اگر به دنبال مرکزی در مشهد می گردید که به صورت تخفیف این مورد را انجام دهید، با سایت جراح باما تماس بگیرید تا شما را با بهترین مراکز میکروبلیدینگ در مشهد آشنا کنیم.

سوالات متداول

چند مورد از فواید و کاربرد های میکروبلیدینگ ابرو چه می باشد؟

این روش کاربرد های زیادی دارد از جمله این کاربرد ها می توان به جوان سازی پوست صورت، پاک کردن تتو ابرو و یا  تتو قسمت های دیگر بدن، درمان اسکار و آکنه، تحریک رویش مو، درمان جای جوش و از بین بردن لک اشاره کرد.

در میکروبلیدینگ لب ممکن است چه مشکلاتی پیش آید؟

افرادی که دارای عدم تقارن در لب ها و یا کوچکی لب بالا و یا لب پایین هستند و همچنین اگر از ظاهر لب های خود راضی نیستند، می توانند میکروبلیدینگ را امتحان کنند. میکروبلیدینگ لب دارای معایبی نیز می باشد از جمله این که این روش ماندگاری کم تری نسبت به روش های دیگر دارد، به دلیل خسته شدن دست ممکن است خطوط کشیده شده تقارن نداشته باشند و ممکن است همراه با خون ریزی باشد.

میکروبلیدینگ از چه سالی وارد دنیای زیبایی شد؟

میکروبلیدینگ که یک روش دائم است به صورت طبیعی بوده و مانند آرایش می ماند و بسیار طبیعی است و برخلاف تتو نیاز به تیغ زدن کامل ابرو ها ندارد و تنها قسمت های خالی ابرو را پر می کند. این روش در سال های 2014 و 2015 میلادی به دنیای آرایشگری و زیبایی معرفی شد و بسیار طرفدار پیدا کرد. در این روش برای کاشت رنگ در پوست از تیغ و یا همان بلید استفاده می کنند و روشی بسیار کم خطر و زیبایی می باشد.

این روش زیبایی ابرو برای چه افرادی مناسب نیست؟

البته شما باید به این نکته توجه داشته باشید که در انجام این عمل، باید نوع پوست خود را بشناسید چرا که این نوع درمان زیبایی بر روی افرادی که منافذ باز و پوست چربی دارند پاسخ مثبت زیادی نمی دهد و این گونه افراد باید از روشی دیگر برای زیبا سازی ابرو هایشان استفاده کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *