عمل لیپوماتیک در مشهد

لیپوماتیک در مشهد با هزینه منصفانه توسط بهترین دکترهای لیپوماتیک با برسی مزایا و عوارض

در جامعه کنونی، بسیاری از افراد به دنبال بدنی لاغر و خوش فرم هستند. امروزه راه های زیادی برای انجام لاغری وجود دارد. یکی از این روش ها انجام لیپوماتیک می باشد. لیپوماتیک در مشهد همان روش پیکرتراشی است، که برای از بین بردن چربی های انباشته شده و اضافه استفاده می شود. برای انجام عمل لیپوماتیک در مشهد حتما با جراح یا متخصص مجرب مشورت کنید.

حال می خواهیم در این مقاله شما را با این عمل آشنا کنیم.

روش انجام عمل لیپوماتیک در مشهد

برای انجام عمل پزشک ابتدا با روش لیپوماتیک، برش کوچک در ناحیه مورد نظر ایجاد می کند. با استفاده از لوله ای به نام کانولا با ایچاد لرزش چربی های انباشته را از بین می برد. زمانی که چربی ها تخریب شوند از آن ناحیه حذف می شوند.

لیپوماتیک ارزان در مشهد

اگر این عمل با ظرافت و دقت زیاد انجام شود و به بافت های چربی آسیب نرساند، می تو؟ان از چربی هایی که تخلیه شده برای قسمت هایی مانند سینه یا باسن استفاده کرد. در صورتی که در روش های گذشته، بیمار هنگام عمل خون زیادی از دست می داد و مریض در معرض بیهوشی و خطرات آن قرار می گرفت و احتمال آمبولی شدن زیاد بود. اما با روش های جدید، غیر از این که بیمار سایز بیشتری کم می کند، در معرض خطر قرار نمی گیرد و مدت زمان عمل او سریع تر است. انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک در مشهد اولین قدم برای انجام این عمل است.

مدت زمان انجام عمل چقدر است؟

در عمل لیپوماتیک، به علت اینکه تزریق بی حسی به صورت اتوماتیک انجام می شود، عمل سرعت بیشتری دارد. چون عمل مدت زمان کمی دارد پس جراح لیپوماتیک در مشهد کمتر خسته شده و می تواند با دقت و ظرافت بیشتری عمل را انجام بدهد.

سوال هایی که در مورد انجام Lipomatic بسیار رایج است

عمل لیپوماتیک بخاطر پیچیدگی هایی که دارد سوال هایی را در ذهن افراد ایجاد می کند. در ادامه ما سعی کردیم بسیاری از این سوال ها را پاسخ دادیم . این سوال ها عبارتند از :

قیمت و هزینه لیپوماتیک؟ هزینه جراحی شکم بستگی به مقدار ناحیه و چربی متفاوت است.

بعد از عمل لیپوماتیک در مشهد چه کارهایی را نباید انجام داد؟ به هیچ عنوان نباید منقطه لیپوماتیک را کمپرس سرد یا گرم کرد.

آیا اختلال در قاعدگی طبیعی است؟ بله، به علت رفلکس بدن به ترومای لیپوماتیک، این اختلال نرمال است.

بعد از چه مدت می توان به حمام یا استخر رفت؟ بلافاصله بعد از عمل می توان به حمام ساده با آب ولرم رفت. اما بعد از 2 هفته می توانید به استخر و یا سونا و جکوزی بروید.

آیا بعد از عمل می توان رانندگی کرد؟ بعد از اتمام درد که حدودا 3 تا 5 روز است میشود رانندگی کرد و بعد از 2 هفته می توانید به سفر بروید.

جراح لیپوماتیک در مشهد

هزینه لیپوماتیک در مشهد

برای تعیین هزینه لیپوماتیک در مشهد نیاز است حتما به جراح لیپوماتیک در مشهد مراجعه کرده و توسط او معاینه شوید. هزینه عمل بستگی به حجم و اندازه ناحیه مورد نظر دارد. همچنین میزان تجربه متخصص لیپوماتیک در مشهد در قیمت لیپوماتیک در مشهد بی تاثیر نمی باشد.

چه کسانی می توانند Lipomatic انجام دهند ؟

بسیاری از افراد برای لاغری به ورزش یا رژیم های سنگین مراجعه می کنند. اما پس از مدتی نتیجه چشم گیری نمی بینند. زیرا مقدار زیادی چربی زیر پوست آن ها انباشته شده و به سادگی از بین نمی رود. این افراد برای این که بتوانند این پروسه را سریع تر طی کنند، مجبور به عمل لیپوماتیک میشوند. این عمل برای ناحیه هایی همچون، شمف پهلو، باسن، غبغب، بازو ها، ران و زانو ها کاربرد دارد. رایج ترین عمل انجام لیپوماتیک شکم در مشهد است.

چه کسانی نمی توانند این عمل را انجام بدهند ؟

در بسیاری از افراد سابقه بیماری های خاصی وجود دارد که باعث می شود این افراد نتوانند جراحی لیپوماتیک در مشهد را انجام دهند. این موارد توسط متخصص شما قبل جراحی مورد بررسی قرار می گیرد. در ادامه مواردی که باعث می شود شما نتوانید این جراحی را انجام دهید شرح دادیم :

 • افرادی که مبتلا به بیماری هموفیلی هستند.
 • افرادی که چاقی مفرط دارند.
 • کسانی که ابتلا به بیماری عفونی هستند.
 • افرادی که بیماری قلبی و حساسیت به لیدوکائین دارند.
بیشتر بخوانید
مزایا برداشتن پوست شکم چیست؟ + تخفیف هزینه برداشتن پوست شکم در مشهد

ناحیه ی هایی که برای انجام لیپوماتیک مناسب هستند :

شکم، پهلو ها، ران ها، باسن، سینهريال زانوها، بازو ها، کمر، غبغب و زیر چانه

مراقبت های بعد از عمل Lipomatic

بعد از جراحی بیمار برای تاثیر گذاری و زمان بهبودی سریع نیاز به مراقبت هایی دارد تا بتواند روند بهبودی خود را سریعتر انجام دهد و نتیجه بهتری از عمل لیپوماتیک در مشهد خود بگیرد. این موارد عبارتند از :

 • در صورت داشتن درد می توانید از مسکن استفاده کنید.
 • رژیم غذایی خود را حفظ کیند و از مصرف غذاهای چرب و پرکالری بپرهیزید.
 • استفاده از گن های مخصوص بعد از انجام عمل.
 • به مدت چند روز از نشستن روی صندلی خودداری کنید.
 • از انجام کارهای سنگین بپرهیزید.
 • پرهیز از خوردن و مصرف نمک.
 • پرهیز از استفاده نوشیدنی های الکلی.
قیمت lipomatic در مشهد

عوارض Lipomatic

لیپوماتیک در مشهد، مانند همه عمل ها می تواند عوارضی به دنبال داشته باشد که بیشتر این عوارض سطحی و ناچیز بوده و به سرعت برطرف می شوند. این عوارض عبارتند از :

 • حساسیت به لیدوکائین و مواد بی حسی
 • عفونت
 • حالت تهوع
 • خونریزی
 • کبودی

مزایای Lipomatic

 • مدت زمان انجام عمل بسیار کوتاه بوده
 • کبودی و تورم کمی دارد
 • دوره نقاهت بسیار کوتاه و سریع دارد
 • بدون نیاز به برش و بخیه است
 • احتمال عفونت بسیار پایین است
 • خطر بسیار کم در آمبولی کردن دارد

مرکز لیپوماتیک در مشهد بسیار فراوان است. اما اعتماد کردن به هر مرکز یا متخصص کار دشواری می باشد، بیمار باید قبل از عمل خود به اندازه کافی تحقیق کند تا عمل رضایت بخشی داشته باشد.بهترین دکتر عمل لیپوماتیک در مشهد، دکتری است که، بیمار را از فواید و مضرات عمل آگاه سازد و اگر فرد آمادگی لازم را برای عمل ندارد او را مطلع کند تا بیمار به خطر نیوفتد.

قیمت عمل lipomatic

اکثر افراد جامعه به دنبال ارزانی هستند. اما به یاد داشته باشید قیمت کم می تواند دلیل بر بی کیفیتی کار باشد، اما قیمت زیاد هم مزید بر کیفیت بالا نیست. اگر مرکزی، لیپوماتیک ارزان در مشهد ارائه می دهد، حتما با پزشکان با تجربه و مجرب مشورت و راجع به انجام عمل تحقیق کنید و به خاطر قیمت کم، سلامت خود را به خطر نیندازید.

کلینیک عمل لیپوماتیک در مشهد باید دارای، سابقه زیاد، تجربه کافی، مجهز و مدرن باشد، تا بیمار بتواند بهترین بهره را ببرد.

آیا بعد انجام عمل لیپوماتیک در مشهد می شود باردار شد؟

به دلیل اینکه لیپوماتیک تنها برای از بین بردن چربی های زیر پوست است و منجر به سفت شدن و کشیدگی پوست نمی شود، پس مانعی برای باردار شدن و زایمان نمی باشد. روش عمل متخصص لیپوماتیک در مشهد متفاوت است قبل از انجام هر عمل حتما با مشاوران مراکز لیپوماتیک در مشهد مشورت کنید.

لیپوماتیک شکم در مشهد

لیپوماتیک شکم در مشهد

در صورتی که شما نیز خواهان انجام چنین عملی هستید، شاید بهترین راه را برای خارج کردن چربی های اضافی بدن مخصوصا در قسمت شکم را انتخاب کرده اید. با استفاده از این روش می توان چربی هایی زائدی که در دور شکم تجمع کرده اند را بردارید و نیز آنها را به صورت محلولی از چربی از بدن خارج کنید. این محلول می تواند به صورت مایع و ژل در قسمت دیگری از بدن تزریق شود و در موارد زیبایی مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال برخی از افراد می خواهند که چربی های اضافی که از شکم آنها بیرون کشیده شده اند را به قسمت باسن خود تزریق کند که به این عمل لیپوترانسفر گفته می شود. با استفاده از این روش می توانید به راحتی شکمی صاف و کشیده داشته باشید. در شهر مشهد نیز این عمل متقاضیان زیادی دارد و یکی از رایج ترین عمل ها محسوب می شود.

لیپوماتیک صورت در مشهد

لیپوماتیک صورت در مشهد

همچنین برخی از افراد شاهد چربی های اضافی در قسمت صورت خود می شوند که می توانند با استفاده از لیپوماتیک این چربی های اضافه را بیرون کشیده و چهره خود را به اصطلاح زیباتر کند. البته توصیه می شود که قبل از این عمل حتما باید توسط پزشک معاینه شوید و مشورت های لازم را در این خصوص انجام دهید. معمولا در این روش برشی به میزان 2 تا 4 سانتی متر را بین گونه و لثه ایجاد می کنند و از این ناحیه لوله ای نازک لیپوماتیک را به داخل وارد می کنند. سپس عمل مکش انجام می شود و چربی های اضافی به داخل ظروفی مخصوص هدایت می شوند. پس از انجام کار محل مورد نظر را با نخ های مخصوصی بخیه می زنند و بیمار به اتاق بازیابی منتقل می شود.

لیپوماتیک غبغب در مشهد

لیپوماتیک غبغب در مشهد

حتما تا به حال متوجه شده اید که برخی از افراد دارای زیر چانه بزرگ و متورم هستند که با مشکلاتی روبرو می باشند. این دسته از افراد نیز می توانند با استفاده از عمل لیپوماتیک این عارضه را برطرف کنند تا چهره ظاهری آنها زیباتر شود. یکی از بهترین روش های زیباسازی و رفع غبغب برداشتن چربی های اضافی و زائد این قسمت می باشد که بر اثر افزایش وزن به وجود آمده است. معمولا این قسمت از بدن چربی های اضافی را در خود ذخیره می کند و ظاهری ناخوشایند را ایجاد می کند. این عارضه دلایل دیگری نظیر ژنتیکی، چاقی، بیماری، ضعف عضلات گردن و یا افزایش سن نیز دارد.

لیپوماتیک ران در مشهد

لیپوماتیک ران در مشهد

وجود برخی از عادت های غذایی ناسالم مانند فست فودها، عدم تحرک کافی و نیز تغییر در سبک زندگی موجب شده تا چربی های اضافی در قسمت های مختلف بدن به وجود بیادی و زیبایی ظاهری و در برخی از موارد سلامت فرد را دچار مختل کند. ران ها نیز یکی از محل هایی است که معمولا می توان چربی های اضافی را در این ناحیه پیدا کرد. لیپوماتیک راهی است که می توانید با استفاده از آن حجم های اضافی این قسمت از بدن را بکاهید. در این روش پزشک برشی در ناحیه مورد نظر ایجاد می کند و سپس با استفاده از دستگاهی تونل هایی ایجاد می کند تا دستگاه کانولا را وارد آن کند. این دستگاه چربی های اضافی را می مکد و به داخل ظرفی هدایت می کند.

لیپوماتیک بازو در مشهد

لیپوماتیک بازو در مشهد

اضافه وزن، افزایش سن و تجمع چربی ها معمولا دلایل افتادگی بازوها می باشند. به جرات می توان گفت که نمی شود این مشکل را با ورزش کردن حل کرد. بهترین روش برای این کار لیپوماتیک می باشد. این عارضه معمولا در زنان بیشتر از مردان رخ می دهد. افرادی که به طور ارثی دارای بازوهایی بزرگ می باشند معمولا تمایل دارند تا آنها را کوچک تر کنند. با استفاده از این روش جراح برشی را در قسمت های مورد نظر ایجاد می کند و سپس به وسیله دستگاهی چربی های زائد مناطق مختلف را بیرون می کشد. این امر موجب می گردد که سطح بازو ناهموار شود. سپس در مرحله آخر پوست آن را لیفت می کنند تا حجم بازو کوچکتر شود.

لیپوماتیک ارزان در مشهد

لیپوماتیک ارزان در مشهد

قیمت این عمل جراحی بستگی به نوع لیپوماتیکی دارد که می خواهید انجام دهید. اما در شهر مشهد مراکزی هستند که می توانید با مراجعه به آنها از تخفیف های بسیاری برخوردار شوید. برخی از مراکز به دلیل مناسبتی هر چند وقت یک بار تخفیف های خوبی ارائه می کنند که مورد استقبال متقاضیان قرار گرفته اند. این کلان شهر یکی از قطب های پزشکی کشور محسوب می شود و در حال حاضر در این زمینه پیشرفت های خوبی کرده است.

مراکز لیپوماتیک در مشهد

مراکز لیپوماتیک در مشهد

مراکز زیادی در سطج شهر مشهد وجود دارد که عمل لیپوماتیک های صورت، شکم، بازو، ران و قسمت های دیگر را انجام می دهد. همانطور که می دانید این عمل برای بیرون کشیدن چربی های اضافی قسمت های مختلف به کار می رود که در آن برشی کوچک در قسمت های مورد نظر ایجاد می گردد و سپس دستگاهی به نام کانولا را به آن محل وارد می کنند. این دستگاه چربی های اضافی را می مکد و درون ظرفی هدایت می کند. برخی از افراد از این چربی ها دوباره استفاده می کنند تا قسمتی دیگر از بدن خود را اصلاح کنند. به عنوان مثال از این چربی ها می توان در ناحیه باسن تزریق کرد تا شکل و فرم آن را تغییر داد. همچنین برخی دیگر از آنها برای شکل و فرم دادن قسمت های صورت استفاده می کنند. با افزایش سن معمولا چین و چروک هایی در ناحیه صورت به وجود می آید که برای از بین بردن آنها می توان این چربی ها را فرآوری و استفاده کرد. در انتها پیشنهاد می کنیم از مقاله جراحی شکم و پهلو در مشهد بازدید به عمل آورید.

سوالات متداول

آیا لیپوماتیک در مشهد انجام می شود؟

بله انواع مختلف این روش به طور حرفه ای در این کلان شهر صورت می گیرد.

لیپوماتیک در مشهد چقدر هزینه دارد؟

بسته به نوع این روش قیمت آن متفاوت می باشد.

برای دریافت اطلاعات در مورد لیپوماتیک در مشهد به کجا مراجعه کنم؟

شما می توانید همواره با مشاوران جراح با ما در تماس باشید تا آخرین اطلاعات موجود درا ین خصوص را دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *