چسپ بینی

چسب بینی چیست و بهترین آن برای بعد از عمل کدام است؟ + آموزش زدن

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی یکی از موضوعات مهم یعنی چسب بینی صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

چسب بینی بعد از عمل

چسب بینی بعد از عمل

در ایران یکی از جراحی هایی که بسیار باب و رایج شده است، عمل بینی می باشد به طوری که آمار این عمل در ایران نسبت به عمل های دیگر بسیار بیشتر می باشد. چسب زدن بینی یکی از مراحلی است که چند روز بعد از عمل، پزشک برای فرد انجام می دهد. هم چنین بهتر است که بدانید چسب بینی به انگلیسی Nasal adhesive می شود. در این باره باید بگوییم که بعد از اتمام جراحی، پزشک آتل بر روی بینی بیمار می گذارد، وظیفه ی آتل این است که از بینی جدید بیمار در برابر حوادث احتمالی محافظت کند و هم چنین در روند ترمیم آن نیز بسیار موثر است. بعد از حدود یک هفته آتل توسط پزشک و یا پرسنل آموزش دیده ی پزشک برداشته می شود، سپس چسب بینی بر روی آن ناحیه گذاشته می شود.

پزشکان به بیماران خود توصیه می کنند که به مدت 2 هفته تا 2 ماه روی بینی چسب بزنند، درباره ی مزیت استفاده از آن باید بگوییم که این کار باعث می شود که ورم و التهاب آن ناحیه عمل شده سریع تر بهبود یابد و هم چنین دستیابی به نتایج بهتر می شود. هم چنین از فواید دیگر آن می توان به بهتر فرم گرفتن بینی نیز اشاره کرد.

خرید چسپ بینی

خرید چسب بینی

افرادی که این عمل را انجام داده اند به توصیه ی پزشک از دو هفته تا دو ماه که بستگی به خودشان دارد، باید از این چسب استفاده کنند، تا به این گونه بتوانند نتیجه ی مورد نظر خود را کسب کنند. حال برخی از افراد سوالی که برایشان به وجود می آید این است که این چسب ها را از کجا تهیه کنند؟ در این باره باید بگوییم که خود پزشک به شما خواهد گفت که چسب بینی را با چه مارکی که بهتر است از کجا می توانید تهیه کنید. البته لازم به ذکر است که این چسب ها را می توانید به راحتی از داروخانه تهیه کنید، هم چنین در اینترنت سایت هایی وجود دارد که افراد می توانند به این سایت ها مراجعه کنند و به راحتی و به صورت آنلاین آن را سفارش بدهند.

لیفت چسب بینی

یکی از موضوعات جالب که شاید شما هم آن را شنیده باشید چسب لیفت بینی است، چسب بینی مدتی است که بسیار باب و رایج شده است و خیلی از داروخانه ها، لوازم آرایشی ها آن را می فروشند. حتی خیلی از پیج های اینستاگرام نیز به تبلیغ آن پرداخته اند. در این باره باید بگوییم که این چسب به گفته ی افراد می تواند بینی شما را لیفت کند و به سمت بالا ببرد، بدون نیاز به این که شما عمل انجام دهید.

چسب بینی 3m

افرادی که این عمل زیبایی را انجام داده اند بهتر است که بدانند، خیلی از پزشکان چسب فرم دهی بینی 3m را به بیماران خود توصیه می کنند تا استفاده کنند. در این باره باید بگوییم که چسب 3m یکی از بهترین چسب هایی می باشد که می توانید به راحتی از داروخانه تهیه کنید. در مورد آن بهتر است بدانید که ضد حساسیت و از شرکت Micropore می باشد. البته بهتر است این را هم بدانید که اگر هنگام استفاده از آن اگر دچار خارش و یا قرمزی شدید در آن ناحیه شدید، باید مارک چسب بینی خود را عوض کنید.

چسپ بینی لانبنا

چسب بینی لانبنا

یکی از معضل هایی که اکثر افراد با آن مواجه می شوند، جوش سر سیاه است، این جوش ها بر روی ناحیه هایی از صورت به ویژه بر روی بینی مشاهده می شوند. روش های زیادی برای از بین بردن آن ها وجود دارد، که یکی از این روش ها چسب بینی جوش سر سیاه به نام لانبنا است. این مارک در بین افراد بسیار محبوب شده است، درباره ی چسب لانبنا باید بگوییم که: حاوی عصاره آلوئه ورا، سدیم، هیالورونیک اسید، هم چنین عصاره های گیاهی می باشد، باعث کاهش آکنه پوستی می شود، مرطوب کننده پوست، کوچک کننده منافذ، از بین برنده موثر جوش سر سیاه در ناحیه های مختلف، پاک کننده عمیق منافذ پوست، مناسب انواع پوست ها به جز پوست های ملتهب و حساس می باشد.

چسب بینی نامرئی

چسب بینی نامرئی

چسب بینی نامرئی یکی از چسب هایی است که مورد استفاده ی افراد قرار می گیرد، به این گونه که تفاوتی که با دیگر چسب ها دارد در این است که بی رنگ و یا به اصطلاح نامرئی می باشد. این چسب برای افرادی که نمی خواهند بر روی بینی آن ها چسب مشخص شود بسیار مفید و کاربردی است. زمانی که افراد می خواهند گریم هایی انجام دهند و در این گریم ها باید مدل بینی خود را عوض کنند و اگر نتوانستند با لوازم گریم آن را عوض کنند به سراغ چسب گریم بینی می روند. اما این نکته را بهتر است که بدانید چسب گریم مانند بسیاری از مواد آرایشی می ‌تواند ایجاد حساسیت کند، به همین دلیل اگر در آن ناحیه دچار خارش شدید و یا قرمزی پوست شدید بهتر است که آن را از روی بینی خود بردارید.

اشتباه زدن چسب بینی

اشتباه زدن چسب بینی

برخی از افراد هستند که به اشتباه چسب را بر روی بینی خود می گذارند، پیشنهاد ما به این افراد این است که آموزش آن را یاد بگیرند، چرا که چسب بعد از عمل بر روی نتیجه ی عمل تاثیر بسزایی می گذارد، به همین دلیل باید درست چسب زدن را بلد باشید. چسب کوچک کننده بینی نیز وجود دارد، به این صورت که شما می توانید، آن را بر روی بینی خود بچسبانید تا بینی شما کمی کوچکتر و خوش فرم تر شود. البته باید بدانید که برای این که به نتیجه برسید مدت زمانی باید از آن استفاده کنید.

بیشتر بخوانید
عوارض جراحی شکم آئورت و ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک چیست ؟

مدت زمان

مدت زمانی که باید از چسب بعد از عمل استفاده کنید، حدود 2 هفته تا 2 ماه می باشد، هر چه در زدن چسب بینی دقت کنید و آن را به طور مرتب استفاده کنید، نتیجه ی بهتری از عمل خود کسب خواهید کرد.

نحوه زدن چسب بینی

نحوه زدن

نحوه ی زدن چسب بسیار مهم است، به همین دلیل زمانی که بیمار برای برداشتن گچ خود به مطب دکتر می رود، دکتر بعد از برداشتن گچ، چسب بینی را بر روی بینی بیمار می گذارد و هم چنین آموزش آن را نیز به بیمار خواهد گفت.

قیمت چسب بینی

افرادی که می خواهند از هزینه چسب بینی اطلاع پیدا کنند، می توانند اسم چسب بینی مورد نظر خود را در اینترنت جستجو کنند، به این گونه می توانند در سایت های مختلف از هزینه ی دقیق چسب مورد نظر خود آگاه شوند. هم چنین می توانند به داروخانه مراجعه و سوال خود را در مورد قیمت چسب بینی بپرسند و هم چنین آن را تهیه کنند. همچنین مقاله قیمت جراحی بینی در سال 99 می توانید در این مورد بسیار به کمک شما آید.

آموزش زدن چسب بینی

آموزش چسپ بینب را می توانید از پزشک خود در هنگامی که برای باز کردن گچ بینی خود و زدن چسب بینی به مطب می روید بپرسید. هم چنین می توانید در اینترنت جستجو کنید، چرا که سایت هایی وجود دارند که آموزش کامل آن را برای کاربران در صفحه ی خود قرار داده اند. هم چنین افراد می توانند به یوتیوب مراجعه کنند، چرا که در یوتیوب نیز فیلم هایی در این باره و آموزش آن برای افراد قرار داده شده است.

سوالات متداول درباره ی چسپ بینی

سوالات متداول

استفاده از چسب بینی لانبنا برای افراد چه مزیت هایی دارد؟
بیشتر بخوانید
پاکسازی پوست در مشهد با 90 درصد تخفیف + آموزش پاکسازی در خانه

در مورد چسب بینی لانبنا باید بگوییم که این چسب در خیلی از موارد برای افراد کاربرد دارد و مفید است. به همین دلیل بسیار رایج شده است، این چسب حاوی عصاره ی آلوئه ورا، سدیم، عصاره ی گیاهی، هیالورونیک اسید می باشد، باعث کاهش آکنه های پوستی می شود، مرطوب کنند پوست، از بین برنده ی موثر جوش های سر سیاه در نواحی مانند بینی، کوچک کننده ی منافذ پوست، پاک کننده ی عمیق پوست و در نهایت مناسب انواع پوست به جز پوست های ملتهب و حساس است.

بعد از عمل تا چه مدتی فرد باید از چسب بینی استفاده کند و به چه دلیلی استفاده از آن لازم است؟

پزشکان به بیماران خود پیشنهاد می کنند تا از این چسب به طور منظم و درست استفاده کنند، به طور معمول این چسب از 2 هفته تا 2 ماه باید استفاده شود. استفاده از این چسب به دلیل این است که باعث می شود ورم و التهاب بینی تازه عمل شده سریع تر بهبود یابد و هم چنین به رسیدن به نتیجه ی دلخواه کمک بسزایی می کند و در بهتر فرم گرفتن بینی نیز موثر است.

چسب بینی 3m چیست؟

در این باره باید بگوییم که یکی از بهترین و کاربردی ترین چسب های بینی، چسب بینی 3m است که خیلی از پزشکان آن را برای استفاده به بیماران خود توصیه می کند. این چسب ضد حساسیت است و می توانید آن را به راحتی از داروخانه تهیه و استفاده کنید. البته اگر استفاده از آن باعث خارش و سوزش شدید و حتی قرمزی پوست در ناحیه ی بینیتان شود، باید چسب را از بینی خود بردارید و از چسب با مارک دیگری استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *