کوکتل بینی

کوکتل بینی در مشهد + 70 درصد و بررسی عوارض و چسب های کوکتل بینی

این روز ها خیلی از انسان ها به دنبال زیبایی ویژه هستند و حاضر هستند که هر کاری کنند تا زیبایی بسیاری را به دست بیاورند. این صفت بیشتر در خانم ها یافت می‌شود. البته آقایان هم به دنبال زیبایی هستند ولی این ویژگی و صفت بیشتر در خانم ها وجود دارد تا بتوانند توجه جنس مخالف را به خود جلب کنند. از این رو ممکن است برای دستیابی به زیبایی به سراغ عمل های مختلف بروند و انواع جراحی ها را انجام دهند تا به زیبایی برسند و یکی از مشهور ترین عمل های زیبایی عمل های مختلف بینی است که سعی می‌کنند بینی خود را کوچک تر از حالت طبیعی خود نشان دهند. کوکتل بینی یکی از روش های کوچک کردن بینی می‌باشد که در این مقاله به چیستی و خواص این عمل بینی می‌پردازیم. پس با ما همراه باشید.

کوکتل بینی چیست؟

کوکتل بینی چیست؟

یکی از عمل های بینی که برای زیبایی انجام می‌شود عمل کوکتل بینی می‌باشد. این عمل مناسب کسانی است که از بینی بزرگ خود رنج می‌برند و می‌خواهند خیلی سریع نسبت به کوچک کردن بینی خود اقدام کنند. البته این را باید توجه داشته باشید که کوکتل بینی یک عمل نیست و صرفاً یک روش غیر اصولی می‌باشد و فقط جنبه تبلیغاتی دارد و اصلاً توسط پزشکان و متخصصان توصیه نمی‌شود.

خیلی از سایت ها و یا مکان های در سطح شهر تبلیغاتی در زمینه کوکتل بینی می‌کنند ولی نباید فریب آن ها را خورد چون هیچ وقت عضوی از بدن بدون عمل جراحی کوچکتر نمی‌شود و یا اگر هم به روش کوکتل کسی بخواهد بینی اش را کوچک کند قطعاً یا جواب نمی‌گیرد و یا برای مدتی کوتاه و موقت می‌تواند نتیجه بگیرد و پس از آن دوباره به حالت اولیه خود باز می‌گردد.

عوارض کوکتل بینی

عوارض کوکتل بینی

هر عمل جراحی پس از اتمام و نتیجه گیری ممکن است عوارضی را از خود بر جای بگذارد. روش های غیر جراحی کوچک کردن بینی مثل کوکتل بینی نیز می‌تواند عوارضی از خود باقی بگذارد. عوارضی همچون درد هایی در ناحیه بینی و قسمت های مختلف صورت به دلیل قرار دادن گیره های کوچک کننده بینی بر روی صورت این عوارض می‌تواند به صورت موقت باشد و پس از مدتی از بین برود و می‌تواند هم تا چندین روز آثار دردش باقی بماند.

تزریق کوکتل بینی

تزریق کوکتل بینی

در پی عمل غیر جراحی کوکتل بینی باید موادی مانند ژل های مخصوص به قسمت گوشتی بینی تزریق شود. اگر چه عمل هایی مانند عمل کوکتل بینی توسط افراد سودجو تبلیغ می‌شود و آن ها با شعار هایی مانند کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی و درد و … برای کارشان تبلیغ می‌کنند باید در نظر داشته بشید که تزریق این ژل ها برای کوکتل بینی نباید توسط غیر متخصص انجام گیرد چرا که نیازمند ظریف کاری هایی است و ممکن است در صورت اشتباه عوارض جبران ناپذیری از خود بر جای بگذارد.

ماندگاری کوکتل بینی

ماندگاری کوکتل بینی

در پی انجام عمل کوکتل همانطور که بیان شد ظرافات و تزریقاتی صورت می‌گیرد که نباید توسط غیر متخصصان انجام گیرد و حتماً باید به وسیله افراد متخصص انجام شود. ماندگاری این عمل باید همان گونه که در بالا بیان شد ممکن است بسیار کوتاه باشد و دوباره شکل بینی به حالت طبیعی برگردد چون بینی حالت غضروفی دارد و فقط توسط عمل های جراحی می‌تواند شکل ثابتی به خود بگیرد.

بیشتر بخوانید
اورتودنسی دندان متحرک و نامرئی با هزینه و قیمت مناسب

شما جهت آشنایی بیشتر و دیدن این عمل غیر جراحی می‌توانید عبارت “فیلم کوکتل بینی” را در اینترنت و موتور های جستجو گر جستجو نمایید و از شیوه انجام و همچنین تأثیرات این عمل غیر جراحی با خبر شوید. کلیپ های کوکتل بینی را علاوه بر سایت های اینترنتی می‌توانید در پیج های اینستاگرام که پیج های تخصصی و زیبایی هستند ببینید و این نکته را مد نظر داشته باشید که هرگز جهت انجام این عمل به روش های خانگی و یا به مطب های خانگی که غالباً توسط افراد غیر متخصص انجام می‌شود مراجعه نکنید و فقط به سراغ افراد متخصص در این زمینه و در زمینه های زیبایی بروید.

کوکتل برای بینی هیچ گاه جایگزین عمل های جراحی نخواهد شد چرا که عمل های جراحی اصولی پیش می‌روند و تأثیر طولانی یا دائمی دارند ولی کوکتل بینی یک روش غیر اصولی و موقت می‌باشد و بیشتر افرادی که از عمل جراحی می‌ترسند به سراغ این عمل غیر جراحی می‌روند. اگر از ما می‌شنوید باید بگوییم که یا اجازه دهید بینی تان به همین شکل باقی بماند و یا اینکه اگر می‌خواهید عمل کوچک کردن انجام دهید فقط به سراغ عمل جراحی بروید و قید کوکتل بینی را بزنید مگر اینکه از عمل جراحی بترسید.

هزینه کوکتل بینی

هزینه کوکتل بینی

درباره هزینه های این عمل غیر جراحی باید گفت که در مکان های مختلف هزینه یکسانی ندارد و هزینه های آن بستگی به نحوه انجام عمل و یا شخصی که این عمل را انجام می‌دهد داشته باشد. البته این عمل با این که برای همه توصیه نمی‌شود گاهی دیده می‌شود که بابت آن هزینه های میلیونی بسیار بالا می‌پردازند که به جای این هزینه ها بهتر است که هر چه می‌خواهد خرج شود صرف عمل جراحی شود و با خیالی آسوده از کوچک کردن بینی رضایت داشت. شاید کسانی که هزینه های میلیونی بابت آن می‌پردازند از عوارض تزریق کوکتل بینی با خبر نیستند و یا اینکه این عوارض را به جان می‌خرند و آن قدر عجولانه به دنبال کوچک شدن بینی هستند که دیگر عوارض و هزینه های این عمل را در نظر نمی‌گیرند.

مراقبت بعد از کوکتل بینی

مراقبت بعد از کوکتل بینی

هر عملی اعم از جراحی و انواع عملهای غیر جراحی تا مدتی پس از انجام عمل و دیدن نتیجه باید از عضو عمل کرده خود مراقبت کنند و از شرایطی مثل شرایط آب و هوایی و شرجی و رطوبت و … دور بود. البته در صورت مراقبت و چگونگی مراقبت ها، پزشک و یا متخصصی که این عمل را انجام داده حتماً توصیه های لازم را به شخص عمل کننده درباره مراقبت های بعد از عمل گوشزد می‌کند. برای عمل کوکتل هم با اینکه یک عمل غیر جراحی می‌باشد باید مراقبت هایی صورت گیرد که این مراقبت ها توسط شخص متخصص که عمل را انجام داده است حتماً صورت می‌گیرد.

ماده کوکتل

کوکتل کوچک کننده بینی ماده ای است که برای انجام عمل کوکتل از آن استفاده می‌شود و به وسیله همین ماده است که اسم این عمل به کوکتل بینی معروف است. اسم جالبی هم دارد و ممکن است همه به یاد سوسیس کوکتل بیفتند. شما می‌توانید با پرسش و پاسخ و یا جستجو در فضای مجازی و کانال های تلگرام و یا پیج های اینستاگرام و همچنین تبلیغات گسترده که وجود دارد بهترین دکتر برای کوکتل بینی را پیدا کنید. چرا که این عمل با این که عمل غیر جراحی است نباید توسط شخص غیر متخصص انجام شود.

بهترین کلینیک برای کوکتل بینی

بهترین کلینیک برای کوکتل بینی

همواره در هر شهری از کشور عزیزمان کلینیک ها و درمانگاه های تخصصی متعددی وجود دارند که خدمات بسیار عالی و ارزنده ای به مراجعان ارائه می‌دهند. این کلینیک ها علاوه بر عمومی بودن گاهی اوقات خدمات تخصصی هم انجام می‌دهند و مانند یک بیمارستان بزرگ خدمت رسانی می‌کنند. در این میان کلینیک های زیبایی دارای بیشترین مراجعات در روز می‌باشند. مراجعات کلینیک های زیبایی به دلیل خدمات بی نظیری است که این کلینیک ها جهت زیبا تر شدن افراد ارائه می‌دهند. خدماتی نظیر کاشت مو، لیزر، انواع عمل های زیبایی و … که به مردم ارائه می‌شود طوری است که رضایت صد در صدی را از آن خدمات دارا هستند.

بیشتر بخوانید
جراحی زیبایی در مشهد توسط بهترین متخصص ها با هزینه مناسب

یکی از عمل های زیبایی که در کلینیک های پوست و مو و زیبایی انجام می‌گیرد عمل کوکتل بینی است که با اینکه یک عمل غیر جراحی است ولی در کلینیک های زیبایی صورت می‌گیرد و مراجعان زیادی در روز خواهان عمل کوکتل بینی هستند. با اینکه عمل کوکتل همیشه توصیه نمی‌شود ولی متخصصانی هستند که این این عمل را به نحو احسن انجام می‌دهند و مشتری پس از عمل دارای بالاترین رضایت است و برای دفعات بعدی نیز ترجیح می‌دهد دوباره به همان متخصص مراجعه کند.

ویژگی بهترین کلینیک

از بهترین کلینیک های انجام عمل کوکتل را می‌توان در درمانگاه های زیبایی پیدا کرد چرا که عمل کوکتل هم از عمل هایی است که به زیبایی مربوط می‌شود و مراجعان برای این عمل باید به دنبال بهترین کلینیک زیبایی بگردند. بهترین کلینیک زیبایی کلینیکی است که با برخورداری از بهترین کادر درمانی و زیبایی و همچنین پیشرفته ترین و بروز ترین تجهیزات مشغول فعالیت و خدمت رسانی به هموطنان باشد. اگر چه عمل کوکتل نیازمند دستگاه های پیشرفته و خاصی نیست ولی حتماً به یک متخصص درجه یک در این کار نیازمند است و زیبایی خواهان نباید پیش هر کسی برای انجام این عمل بروند. همچنین باید گفت رسپینگ بینی و البته کانتور بینی نیز هزینه های متفاوتی دارند که پشتیبان جراح باما شما را راهنمایی خواهد کرد.

سوالات متداول

کوکتل بینی برای چه کسانی مناسب است؟

انجام عمل کوکتل برای همه توصیه نمی‌شود و بیشتر کسانی به دنبال این عمل می‌روند که از عمل های جراحی ترس دارند.

آیا عمل کوکتل ماندگار است؟

معمولاً فقط عمل های جراحی ماندگار هستند و عمل کوکتل ممکن است ماندگار نباشد و فقط برای مدت کوتاهی اثرش باقی باشد.

عمل کوکتل بینی برای چه سنینی توصیه می‌شود؟

این عمل سن و سالی ندارد و همه افراد اعم از پیر و جوان می‌توانند این عمل را انجام دهند.

آیا عمل کوکتل زیان دارد؟

به دلیل تزریقاتی که انجام می‌شود ممکن از زیان آور باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.