کانتور بینی

کانتور بینی چیست؟ معرفی بهترین روش های کانتورینگ بینی

خیلی ها دوست دارند که بینی زیبا و کوچک به اصطلاح بینی قلمی داشته باشند. اولین چیزی که برای رسیدن به بینی دلخواه به ذهن افراد می‌رسد انجام عمل های جراحی زیبایی است. خیلی ها فکر می‌کنند که فقط با عمل های جراحی می‌توانند به بینی زیبا برسند ولی اینطور نیست. این روز ها با پیشرفت علم و دسترسی وسیع تر به امکانات این امکان فراهم شده که با روش های ساده تر و خانگی به آرزو ها رسید. برای رسیدن به بینی دلخواه می‌توان از روش کانتور بینی استفاده کرد. و اینکه آیا کانتور بینی یا کانتورینگ بینی چیست علامت سوال هایی در ذهن ایجاد می‌کند. از شما می‌خواهیم که با ما همراه شوید تا برایتان توضیح دهیم کانتورینگ بینی چیست.

کانتور بینی چیست؟

کانتور بینی چیست؟

این روز ها روش های رسیدن به زیبایی دلخواه بسیار آسان شده و این تا جایی در حال پیشرفت است که خیلی ها برای رسیدن به زیبایی دلخواه در خانه با دستان خودشان اقدام می‌کنند. از مواردی که بسیار در بین افراد خصوصاً خانم ها رایج است عمل بینی است که خیلی ها با سایز بینی خود مشکل دارند. از روش های جدید و آسان کانتورینگ بینی می‌باشد که منظور از کانتورینگ بینی انجام چند ترفند آرایشی ساده است که با این ترفند قادر خواهید بود بینی خود را به سایز دلخواه خود نشان دهید و خوب است بدانید که این ترفند بسیار ساده است. در اینترنت اگر جستجو کنید می‌توانید به صورت تصویری روش اجرای این ترفند را ببینید. رای دیدن آموزش کانتور بینی کافیست به سراغ موتور های جستجوگر روید و جستجو نمایید. همچنین می‌توانید با مراجعه به پیج های زیبایی و آرایشی در اینستاگرام و یا کانال های آرایشی در تلگرام از شیوه انجام این ترفند شگفت انگیز مطلع شوید.

قیمت کانتور بینی

قیمت کانتور بینی

کانتور بینی به وسیله ای می‌گویند که شبیه مداد آرایشی و یا رژ لب است و با استفاده از آن قادر خواهید بود که بینی خود را کوچکتر نشان دهید. قیمت این محصول با توجه به کیفیت محصول و فروشگاه مربوط به آن متفاوت است. این محصول در قیمت های متفاوت مثل 25 هزار تومان، 45 هزار تومان و … در فروشگاه ها موجود می‌باشد. شما می‌توانید این وسیله معجزه گر را با مراجعه به فروشگاه های لوازم آرایشی و یا فروشگاه های اینترنتی تهیه نمایید و بعد از استفاده از آن شگفت زده شوید.

کانتورینگ بینی معمولاً مخصوص کسانی است که بینی گوشتی دارند و می‌خواهند با این روش بدون عمل جراحی از بزرگ بودن و گوشتی بودن بینی خود خلاص شوند. جهت آموزش کانتور بینی گوشتی می‌توانید به ویدیو های موجود در اینترنت مراجعه نمایید و با دیدن آن ها از شیوه این روش آرایشی آگاه شوید. برخی بینی ها هم هستند که دارای قوز می‌باشند و این بینی ها را می‌توانید با کانتورینگ ویرایش کنید. جهت آموزش کانتور بینی قوز دار می‌توانید ویدیو های مختلف را در اینترنت ببینید و با نحوه کانتورینگ این بینی ها آشنا شوید.

بیشتر بخوانید
جراحی پلاستیک بینی چگونه است + معرفی متخصص و میانگین هزینه ها

نحوه کانتور بینی بسیار ساده و آسان است و تنها با چند حرکت ساده می‌توانید بینی خود را با شکل و فرم دلخواه خود به نمایش قرار دهید و زیبایی دلخواه را به خود هدیه دهید.

روش کانتور بینی

روش کانتور بینی

روش های مختلفی برای کانتورینگ بینی وجود دارد و افراد به دلخواه خود ساده ترین روش را برای خودشان انتخاب می‌کنند. در اینجا ما می‌خواهیم یک روش پیشنهادی به شما ارائه دهیم که از کانتور استفاده کنید و شامل چند مرحله است:

1- کشیدن دو خط در دو طرف بینی 2- هایلایت کردن تیغه بینی 3- محو کردن خطوط واضح

خیلی روش ها برای استفاده از کانتورینگ وجود دارد که می‌شود از آن ها استفاده کرد. می‌توان با آن ها بینی تان را کوتاه تر و باریک تر جلوه دهید. می‌توانید بینیتان را کشیده تر نشان دهید. برای کشیده تر شدن بینی می‌توانید خط هایلایتر را بلند تر بکشید. همچنین با یک براش ساده می‌توانید بینی خود را صاف تر نشان دهید. و کلی روش های دیگر هست و هر روز هم این روش ها گسترده تر می‌شوند و افراد بینی خود را متناسب با دلخواه خود تنظیم می‌کنند.

فیلم کانتور بینی

فیلم کانتور بینی

این روز ها در سر تا سر فضای مجازی هر چیزی بخواهیم به دست می‌آوریم. این چیز ها شامل انواع آموزش ها هم می‌شوند. شما می‌توانید جهت یافتن چگونگی آموزش کانتور بینی پهن و نازک و انواع بینی مختلف در فضای مجازی اعم از پیج و کانال های مختلف ببینید. عکس کانتور بینی نیز از جمله مواردی است که می‌شود با دیدن آن می‌توانید از چگونگی آرایش بینی مطلع شوید.

پیج های آرایشی

برای دیدن فیلم های آرایشی مربوط به کانتورینگ بینی می‌توانید به پیج های آرایشی در اینستاگرام هم سر بزنید و از دیدن کلیپ های متنوع ترفند کانتورینگ را بیاموزید.

انواع کانتور بینی

انواع کانتور بینی

کانتورینگ بینی مانند هر عمل و آرایش دیگر روش ها و انواع گوناگونی دارد که افراد با استفاده از آن ها می‌توانند بینی دلخواه خود را تنظیم کنند. این روش ها کاملاً اصولی می‌باشند و زیبایی دوستان می‌توانند هر کدام را که مناسب چهره خود می‌دانند برگزینند. در ادامه شما را با انواع کانتور آشنا می‌کنیم:

کانتور بینی گوشتی

خیلی از مواقع افرادی هستند که احساس می‌کنند بینی گوشتی دارند و از داشتن این بینی گوشتی رنج می‌برند. کانتورینگ یکی از راه هایی است که به این گونه افراد آرامش خاطر می‌دهد. با استفاده از کانتورینگ بینی می‌توانید عیب های بینی گوشتی خود را محو سازید و با رویی باز به بیرون از خانه بروید. برای استفاده از این روش باید برای روتوش بینی دو سمت تیغه بینی دو خط موازی بکشید و تیرگی را به سمت کنار بینی محو کنید. همچنین در قسمت میانی فون روشن بزنید و محو سازید.

کانتور بینی دراز

برای کانتورینگ بینی دراز که خیلی ها از بینی دراز برخوردارند باید با فونی که دو درجه روشن تر از فون قسمت بالای بینی که نازک است روشن تر کرده و پاک سازید. با فونی که دو درجه تیره تر از فون قسمت پایین بینی و پره ها را که پهن و عرض آن زیاد است را تیره کنید.

کانتور بینی عقابی

برخی بینی ها را بینی عقابی می‌نامند به دلیل اینکه فرم آن ها شبیه منقار عقاب است. برای کانتورینگ این بینی ها باید پیشانی یا خط ابرو را برجسته کنید و یا سنگین نشانش دهید و بر روی پل بینی سایه ایجاد کنید. از هایلایتر که به شکل مثلثی است بین ابروهایتان استفاده کنید تا این قسمت طوری نشان داده شود که گویی به سمت بالا کشیده شده است. با جستجوی کانتور بینی پهن و گوشتی اینستاگرام در فضای مجازی می‌توانید با روش های کانتورینگ این بینی ها هم آشنایی بیشتری داشته باشید.

بیشتر بخوانید
جراحی چشم با لیزر با قیمت مناسب + عوارض و انواع عمل پف چشم با لیزر

کانتور بینی کج

برخی هستند که دارای بینی کج و منحرف هستند. برای متعادل کردن بینی منحرف و کج، بعد از زدن فون زمینه، فون تیره بر روی برجستگی غیر طبیعی زده و فرورفتگی غیر طبیعی را روشن می‌کنیم تا بینی به متعادل شده و در فون زمینه پنهان شود. برای کانتور کردن بینی کج و منحرف هر قسمت را به صورت جدا باید در نظر بگیریم.

کانتور بینی استخوانی

از بینی های رایج در بین افراد بینی های استخوانی یا بینی های قوز دار هستند که خیلی ها از داشتن این بینی ها رنج می‌برند. کانتورینگ بینی این مشکل را برای افراد دارای بینی استخوانی یا قوز دار رفع کرده است. برای انجام کانتورینگ باید زیر بینی را از قسمت پایین تا بالا روشن کنیم برای روی کل بینی از فونی تقریباً روشن استفاده می‌کنیم و همینطور برای تیغه بینی از فونی روشن همانند رنگ پوست پیاز استفاده می‌کنیم. باید توجه داشته باشید که اگر قسمت استخوانی یا قوز بینی زیاد باشد، باید بالا و پایین قوز را رنگ روشن بزنیم و به سمت خارج قوز پخش کنیم ولی در صورتی که قوز کم بود باید روی آن یک لکه تیره بیندازیم و فقط روی همان ناحیه پخش می‌کنیم. برای کانتور بینی پهن و گوشتی هم تقریباً به همین شکل عمل می‌کنیم.

کانتور بینی با چنگال

کانتور بینی با چنگال

مدتی در شبکه های اجتماعی از مبحثی گفتگو می‌شد و آن هم این بود که چطور می‌شود از یک سری وسایل مثل چنگال برای یافتن مکان مناسب جهت کانتورینگ بینی استفاده کرد. روشی ساده است و آن به این صورت است که شما با قرار دادن یک عدد چنگال بر روی تیغه بینی مکان مناسب برای کانتور را از کناره های بینی پیدا کنید. ولی این نکته را باید در نظر داشته باشید که این روش برای تمامی بینی ها قابلیت اجرا را ندارد و اگر کسی بینی با اندازه نورمال داشته باشد می‌تواند از این ترفند استفاده کند.

کانتورینگ چنگالی

به وسیله کانتورینگ چنگالی می‌توانید بینی خود را آرایش کنید و زیباتر نمایش دهید.

زیبا سازی

با استفاده از کانتوریگ چنگالی می‌توانید زیبایی بی نظیری را به چهره خود هدیه دهید ولی باید اصولی پیش روید.

سوالات متداول

کانتورینگ بینی چیست؟

روشی است که با استفاده از آن می‌شود سایز و فرم بینی را تغییر داد و به بینی دلخواه خود رسید که این روش بسیار کم هزینه و مقرون به صرفه می‌باشد.

چه کسانی می‌توانند از کانتورینگ بینی استفاده کنند؟

همه افرادی که به دنبال تغییر حالت بینی خود هستند می‌توانند به سراغ کانتورینگ بینی بروند و بیشتر این افراد کسانی هستند که از عمل های جراحی بینی می‌ترسند.

آیا کانتورینگ بینی یک عمل است؟

کانتورینگ بینی به هیچ عنوان عمل محسوب نمی‌شود و از موارد آرایشی به حساب می‌آید که با اسفاده از برس آرایشی همانند رژ گونه بر روی بینی مالیده می‌شود.

آیا کانتورینگ بینی ماندگاری دارد؟

هیچ ماده آرایشی ماندگاری ندارد و با یک شستشوی ساده تمیز می‌شود و از بین می‌رود و کانتورینگ بینی هم با شستشو پاک خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.