فیلر بینی

هزینه تزریق فیلر بینی چقدر است؟ برسی مزایا و عوارض فیلر بینی

در این روز ها افراد زیادی هستند که از بینی بزرگ خود به شدت ناراضی هستند و دست به هر کاری می‌زنند تا بینی خود را کوچک کنند. از طرفی هزینه های عمل جراحی هم به شدت بالا می‌باشد. خیلی ها هم مشکل هزینه های عمل جراحی را ندارند ولی از عمل جراحی می‌ترسند. در این میان روش ها و راهکار های جدیدی در این روز ها کشف و ارائه شده اند. فیلر بینی یک روش غیر جراحی می‌باشد که به منظور تغییر سایز انواع بینی صورت می‌گیرد و بینی را کوچک تر و زیبا تر می‌کند. این عمل از جمله عمل های سرپایی شناخته شده است و از تزریق ماده ای به نام فیلر صورت می‌پذیردو در این مقاله قصد داریم شما را با عمل فیلر بینی آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

فیلر بینی چیست؟

فیلر بینی چیست؟

فیلر بینی یک روش جدید و کارآمد و بسیار راضی کننده جهت کوچک کردن بینی و زیبا کردن آن می‌باشد. این روش مورد تأیید متخصصان است و استفاده کنندگان از این روش بسیار راضی می‌باشند. عمل فیلر یک عمل غیر جراحی می‌باشد و دارای تأییدیه های معتبری از وزارت بهداشت و درمان است. این عمل در زمره عمل های سر پایی قرار گرفته است و تنها با تزریقاتی خاص صورت می‌گیرد.

انواع فیلر بینی

انواع فیلر بینی

این عمل سر پایی محبوب انواع مختلفی دارد که طرفداران این عمل باید مورد مناسب خود را انتخاب و تنظیم کنند. تشخیص بهترین و مناسب ترین نوع فیلر به عهده پزشک متخصص می‌باشد. دقت داشته باشید که هر بینی باید حتماً عمل فیلر مخصوص به خودش بر روی آن پیاده شود. جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان سایت ما یا همان سایت جراح با ما به برقراری ارتباط بپردازید.

بهترین دکتر برای فیلر بینی

بهترین دکتر برای فیلر بینی

همانطور که بیان شد عمل فیلر یک عمل سرپایی و ساده است و هزینه های آن بسیار کمتر از هزینه های عمل های سرپایی می‌باشد. ولی نکته بسیار مهم که باید بدانید این است که این عمل برای اجرا شدن باید حتماً زیر نظر یک متخصص درجه یک و مجرب باشد. یعنی افراد غیر متخصص و کم تجربه به هیچ عنوان نباید دست به این عمل ساده بزنند. در غیر اینصورت ممکن است با کوچکترین اشتباه عواقب جبران ناپذیری برایتان داشته باشد.

برای پیدا کردن یک دکتر از بهترین ها در این عمل می‌توانید با مشاوران سایت جراح با ما ارتباط برقرار کنید و از آن ها جهت انجام این عمل زیبایی مشاوره بگیرید.

در برخی سایت ها و جاهای دیگر ممکن است دیده باشید که از عبارت “جراحی فیلر بینی” استفاده می‌کنند. باید بدانید که همچین چیزی غلط است و عمل فیلر از جمله عمل های غیر جراحی می‌باشد که فقط به وسیله تزریقاتی ساده ولی ظریف صورت می‌گیرد که این تزریقات را باید حتماً تحت نظر پزشکی متخصص صورت گیرد.

بیشتر بخوانید
بررسی انواع سونوگرافی و نکات مهم در مورد آن

عمل فیلر برای هر بینی ممکن است تفاوت هایی داشته باشد که با توجه به نوع بینی خود باید اظهار نظر متخصص وجود داشته باشد تا این عمل به بهترین شکل انجام شود. برخی بینی ها گوشتی هستند؛ فیلر بینی گوشتی ممکن است با تزریقاتی خاص صورت بگیرد. برخی دیگر از بینی ها استخوانی هستند که فیلر بینی استخوانی هم باید با توجه به تشخیص متخصص تزریقات مخصوص به خودش را انجام دهند. نسبت به عمل های جراحی، فیلر بینی قیمت بالایی ندارد و می‌توان آن را بدون هیچ دغدغه ای از نظر مالی انجام داد.

کلینیک برای انجام این عمل

برای انجام این عمل بهتر است به کلینیک های معتبر زیبایی بروید و به هیچ عنوان به سراغ جاهای نامعتبر و با هزینه کمتر که ممکن است خساراتی به شما وارد شود نروید.

فیلر بینی با نخ

فیلر بینی با نخ

نوع دیگر از عمل فیلر وجود دارد که با نخ انجام می‌شود. این روش بسیار جالب می‌باشد. در این روش فقط از نخ استفاده می‌شود و نخ هایی هم که استفاده می‌شود از جنس مخصوصی می‌باشد که کاملاً با پوست و بدن انسان سازگاری دارد. در این روش اگر قرار باشد تزریقات فیلر انجام شود یا نشود وابسته به تشخیص متخصص خواهد بود.

فیلر بینی در شهر های مختلف

فیلر بینی در شهر های مختلف

عمل زیبا سازی فیلر در همه شهر های ایران انجام می‌شود. این عمل که زیر مجموعه عمل های غیر جراحی می‌باشد دارای استاندارد و تأییدیه های معتبر از سوی وزارت بهداشت است. در شهر های مختلف می‌‎توان در هر مکانی که مربوط به زیبایی است مثل کلینیک ها و درمانگاه های پوست و مو و زیبایی جهت انجام این عمل مراجعه کرد و البته باید به مکانی معتبر با کادر درمان عالی مراجعه کنید. به دلیل حساسیت بالای این عمل نباید به جاهای نا معتبر روی آورید. در ادامه به چند شهر که از بهترین عمل های فیلر در آن ها انجام می‌پردازیم.

فیلر بینی در اصفهان

شهر اصفهان که از کلان شهر های ایران عزیزمان به حساب می‌آید دارای مراکز درمان و زیبایی زیادی می‌باشد. در این شهر انواع مختلف کلینیک های زیبایی و معتبر یافت می‌شود. جهت انجام عمل فیلر می‌توانید به یکی از بهترین کلینیک های زیبایی در این شهر مراجعه کنید.

فیلر بینی در مشهد

با وجود امکانات فراوان کلان شهر مشهد و دسترسی عموم مردم به این امکانات که بیمارستان ها و درمانگاه ها هم در زمره این امکانات قرار می‌گیرند، مردم این شهر به راحتی می‌توانند برای انجام عمل های زیبایی مخصوصاً عمل غیر جراحی فیلر به درمانگاه های زیبایی عالی این شهر مراجعه کنند. در شهر مشهد انواع مختلف عمل های زیبایی به بهترین شکل و با به کارگیری کادری مجرب انجام می‌گیرد.

فیلر بینی در تهران

تهران که پایتخت کشور می‌باشد از جمعیت فوق العاده بالایی برخوردار است. این شهر دارای امکانات فوق العاده بالایی می‌باشدو از کلان شهر های عالی یاران به حساب می‌آید. معمولاً شهر های کلان دارای امکانات پزشکی و زیبایی پیشرفته ای هستند و شهر تهران هم از همین شهر هاست. جهت انجام عمل فیلر بینی درمانگاه ها و کلینیک های زیادی در شهر تهران یافت می‌شوند که این عمل را به بهترین شکل انجام می‌دهند.

بیشتر بخوانید
انواع پروتز در سال 1399 کدام است و قیمت هر کدام چقدر می باشد؟

فیلر بینی در تبریز

از جمله شهر هایی که در آن خدمات زیبایی گسترده ای انجام می‌شود شهر تبریز است. کلینیک های زیبایی این شهر با بهره مندی از بهترین کادر درمان و پزشکی و همچنین استفاده از بهترین امکانات و تجهیزات پیشرفته روز آماده خدمت رسانی به مردم می‌باشند. برای انجام عمل فیلر، شهر تبریز هم یکی از بهترین شهر ها است.

فیلر بینی چقدر ماندگاری دارد؟

فیلر بینی چقدر ماندگاری دارد؟

هزینه فیلر بینی با توجه به ماندگاری آن بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. ماندگاری این عمل در افراد متفاوت است. در برخی از افراد 6 ماه است، در برخی دیگر تا 3 سال هم ممکن است ماندگاری داشته باشد. فرقی نمی‌کند به هر حال عمل فیلر ماندگاری همیشگی ندارد و خاصیت اثر پذیری موقت دارد. تزریق فیلر بینی از ظرافت خاصی برخوردار است که هر کسی نمی‌تواند مراقب این ظرافت باشد و حتماً باید توسط متخصصی مجرب صورت گیرد. همانطور که گفته شد ماندگاری فیلر بینی به هیچ وجه دائمی نیست و اگر جایی دیدید که شعارشان ماندگاری این عمل می‌باشد مطمئن باشید از اخبار کذب است. شما می‌توانید با تماشای فیلم فیلر بینی در سایت های مختلف از چگونگی انجام این عمل با خبر شوید و یا با مشاوران سایت ما (سایت جراح با ما) مشاوره بگیرید.

مراقب کلاهبرداری باشید

برخی سایت و شبکه های اجتماعی هستند که شعار می‌دهند انواع فیلر بینی با ماندگاری دائمی را برای شما انجام می‌دهند. یاد آوری می‌شود که این عمل اصلاً ماندگاری همیشگی ندارد و این تنها شعاری بیش نیست که افراد سود جو به سر می‌دهند.

مراقبت های بعد از فیلر بینی

مراقبت های بعد از فیلر بینی

لازم است بدانید که هر عملی اعم از عمل های جراحی و عمل های غیر جراحی همگی پس از عمل نیازمند مراقبت های مخصوصی دارند. عمل فیلر هم همیطور است. با توجه به این که یک عمل سر پایی و غیر جراحی است ولی پس از انجام آن باید تحت مراقبت هایی خاص با توجه به دستور متخصص قرار گیرد. نه تنها این عمل بلکه سایر عمل ها هم به همین شکل به مراقبت نیاز دارند که مبادا اثر آن عمل تلف شود.

اثر دمای محیط و آب

درباره اثر محیط و آب خصوصاً محیط هایی مثل شمال و جنوب که فراوان از رطوبت می‌باشد باید احتیاط کرد و با مشورت متخصص مربوطه از مراقبت های پس از عمل غافل نشوید.

سوالات متداول

عمل فیلر بینی چه فایده هایی دارد؟

این عمل زیر مجموعه عمل های زیبایی است و کسانی که می‌خواهند بینی کوچکتر و زیباتری با هزینه کمتر داشته باشند به سراغ این عمل می‌روند.

عمل فیلر بینی چقدر خاصیت ماندگاری دارد؟

ماندگاری این عمل طولانی نیست و بین 6 ماه تا 3 سال در افراد متفاوت است. البته برخی می‌گویند ماندگاری همیشگی دارد ولی این نظر به کلی ایراد دارد و صحیح نیست.

عمل فیلر مناسب چه کسانی است؟

همه افرادی که به دنبال راهی برای کوچک کردن بینی خود هستند و می‎‌خواهند هزینه کمتری نسبت به عمل جراحی پرداخت کنند بهترین گزینه برای آن ها عمل فیلر می‌باشد.

عمل فیلر چه ضررات و عوارضی دارد؟

این عمل تا کنون عوارض خاصی نداشته و در حد عوارض جزئی بوده ولی برای فهمیدن عوارض این عمل از کارشناسان و متخصصان ما در سایت جراح با ما بپرسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.