لیفت بینی چیست

هزینه لیفت بینی چقدر است؟ 80 درصد تخفیف لیفت بینی در مشهد

لیفت بینی یکی از عمل های زیبایی مورد علاقه جوانان امروز است که نسبت به عمل های جراحی معمولی راحت تر و‌ کم درد سر تر است امروزه داشتن بینی زیبا آرزوی بسیاری از افراد است ولی ب دلیل ترس از جراحی به سراغ آن نمی روند لیفت بینی بهترین روش برای این افراد است در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم.

لیفت بینی چیست

لیفت بینی چیست؟

لیفت بینی یا همان رینوپلاستی بینی که به معنای بالا بردن سر بینی است یک روش بدون جراحی برای زیبا کردن و گرفتن عیب و ایرادات بینی است و به طورکلی باید بگوییم لیفت بینی روشی است که به چند شکل انجام می شود که این روش ها عبارت اند از: لیفت بینی با نخ، لیفت بینی با ژل، لیفت بینی با دستگاه که در این روش ها پس از بالا بردن بینی و کم کردن قسمت قوز بینی کاملا تغییر می کند و ظاهر فرد را بسیار زیبا و جذاب می کند. در این روش نیازی به شکستن یا تراش دادن استخوان ها نیست و عمل جراحی صورت نمی گیرد به همین دلیل این روش برای اکثر افراد که تصمیم به بهبود ظاهر خود دارند مناسب تر است.

زیبا سازی صورت

لیفت بینی روش بسیار محبوبی برای تغییر ظاهر است با این حال برای انجام این عمل نیز باید حتما پزشک معالج و متخصص ابتدا بررسی های لازم را انجام دهند چرا که برای هر نوع بینی روش خاصی مناسب است و متخصص باید بهترین روش را تشخیص دهد. می دانیم که در حال حاضر افراد بسیاری به روش های نوین جراحی زیبایی روی می آورند که همین امر باعث به وجود آمدن روش های پیشرفته تر و ساده تر برای زیبایی بیش تر است.

لیفت بینی با نخ

گفتیم لیفت انواع مختلفی دارد و با شیوه های مختلف انجام می شود لیفت بینی با نخ یکی از این شیوه هاست که در حال حاضر بسیار پر کاربرد است، بالا آوردن نوک بینی بدون عمل جراحی یک روش مناسب برای کسانی است که از جراحی و بی هوشی ترس دارند چرا که لیفت بینی با نخ نیاز به بی هوشی ندارد و به هیچ عنوان برشی بر روی بینی ایجاد نمی کند.

PDO

PDO

در این روش نوک بینی با استفاده از نخ لیفت بینی به نام نخ پلی دی اکسانون که به اختصار PDO نامیده می شود استفاده می شود در فیلم لیفت بینی با نخ می توانید ببینید که نخ از زیر پوست به اسکلت وصل شده است سپس این نخ پره های بینی را جمع می کند نوک بینی به سمت بالا کشیده می شود، در شرایطی اگر بافت های بینی مقاوم نباشند امکان پاره شدن و اختلال بافت ها به وجود می آید و دوباره شکل بینی به حالت اولیه بر می گردد.

اگر نخ بافت ها را از بین ببرد کشش در اثر نخ از بین برود و همچنین بافت های بینی تخریب شود در این حالت بیمار پس از تقریبا سه تا نه ماه متوجه برگشت حالت بینی و افتادگی آن می شود، به این دلیل است که رضایت صد درصد در لیفت با نخ وجود ندارد و حتی در این شرایط بسیاری از پزشکان و جراحان هم این روش را انجام نمی دهند.اگر این کار با نخ در فردی انجام شده باشد جراحی بینی سخت خواهد شد چرا که بافت هاى بينى به خاطر حركت نخ از قبل صدمه ديده است و علاوه بر این مشکلات دیگر بینی مثل انحراف، بزرگى و قوز از طریق ليفت اصلاح نمى شوند.

لیفت بینی گوشتی

از سخت ترین و مشکل ترین عمل های بینی مربوط به بینی های گوشتی می باشد بنابراین بهترین روش برای زیبا کردن و از بین بردن عیب و ایرادات بینی های گوشتی ازلیفت بینی است که از نظر همه بهترین نتیجه را حاصل می کند. بینی گوشتی بینی ای است که نوک بینی و پره های آن پهن و باز باشد. پوست روی این نوع بینی ها ضخیم و چرب و منافذ روی آن باز است این امکان وجود دارد که بعد از عمل این بینی ها دوباره به فرم قبل بازگردد. بنابراین روش های دیگر برای این افراد که بینی گوشتی دارند محبوب تر و مناسب تر است که این روش ها عبارت اند از: لیفت با نخ که در بالا در مورد آن توضیحاتی دادیم، تزریق ژل، پلاسما جت و البته رینوپلاستی که از شایع ترین روش های این عمل نیز به حساب می آیند.

بیشتر بخوانید
معرفی انواع پروتز لب و گونه به همراه توضیحات کامل در مورد عوارض و فواید

لیفت بینی با ژل

لیفتینگ بینی با ژل از روش های نوین زمینه زیبایی می باشد که امروزه  پس از نخ جزو شایع ترین روش های زیبایی بینی است. می دانیم که امروزه از انواع ژل برای زیبایی در نواحی مختلف صورت استفاده می شود و در حال حاضر تریق ژل جزو بهترین روش ها برای داشتن بینی خوش فرم و زیباست.

در این روش از ماده ای به نام فیلر و هیالورونیک اسید استفاده می شود که سازگاری بسیار بالایی با بفت های بدن دارند در واقع پزشکان از طریق این مواد فرو رفتگی و شکل و حالت دلخواه هر فرد را به بینی می دهند این مواد پس از تزریق در بدن جذب می شوند و مشکلی در بدن ایجاد نمی کنند به همین دلیل راحت ترین شیوه از نظر بسیاری از افراد است.

متاسفانه عمل های زیبایی همیشه هم موفق نیست و می دانیم در صورت رعایت نشدن بعضی موارد از طرف پزشک یا محل معالجه یا حتی خود فرد مشکلات بسیاری برای افراد به همراه دارد باید توجه داشته باشیم که اگر اشتباهی در هنگام تزریق رخ دهد مشکلات خطرناکی چون نابینایی منجر می شود با این حال این روش سریع و بی خطر است.

لیفت بینی دائمی

گفتیم محبوب ترین روش برای از بین بردن نواقص بینی روش های لیفت بینی است  البته به این وجود باید قبل از انجام هر عمل حتما با پزشک و یا متخصص مربوطه مشورت شود تا بهترین شیوه برای زیبایی را بسته به نوع بینی و مورد انتخابی هر فرد تشخیص دهد. با این حال می توان گفت لیفت بینی و انواع مختلف آن در صورت استفاده از بهترین مواد و ابزار و همچنین بهترین پزشک می تواند به صورت دائمی روش مناسبی باشد.

لیفت بینی با وجود تمام مزیت ها و راحتی های بسیاری که دارد نگرانی هایی را هم برای افراد به وجود می آورد، یکی از این نگرانی ها میزان ماندگاری آن است چرا که اگر ماندگاری این روش ها کم باشد از نظر  اقتصادی  نسبت به عمل جراحی که روشی دائمی است  به صرفه نیست.

هزینه لیفت بینی

هزینه لیفت بینی

در لحظه ی اول شاید مهم ترین سوال  برای کسانی که قصد تغییر ظاهر خود را دارند  هزینه جراحی است، قیمت انواع لیفت بسته به پزشک و محل کلینیک روش انتخابی مهارت  و تجربه تخصص و تجهیزات و خدمات کلینیک متفاوت است و باید پس از مشاوره و تحقیق هزینه درمان را بررسی کرد.

لیفت بینی با نخ معمولا حدود دویست هزار تومان تا پانصد هزار تومان متفاوت بوده که آن هم با توجه به شکل بینی و قرارگیری نخ در محل مناسب و حتی نوع نخ می تواند متفاوت باشد چرا که به دلیل حساسیت یا آلرژی در بعضی افراد ممکن است نخ های دیگر که هزینه های بیشتری به نسبت نخ های معمولی داذند استفاده شود یا حتی نوعی نخ وجود دارد به نام نخ های کاگ دار که به نسبت نخ های مونو تاثیر و ماندگاری بیشتری  دارند.

عوارض لیفت بینی

گفتیم که در واقع هر عمل و جراحی زیبایی با عوارض و خطراتی رو به رو است چرا که دست کاری انسان در بدن به دلیل کامل نبودن دانش انسانی با کمبود هایی مواجه است و نمی تواند کامل و بی نقص باشد، این کار هم می تواند عوارض بسیاری داشته باشد.

 در واقع پس از لیفت چون ممکن است فرد آلرژی یا حساسیت داشته باشد بلافاصله به صورت آنی پوست بینی متورم و قرمز می شود و حتی برای فرد احساس خارش به وجود آورد. علاوه بر آن مانند جراحی دائمی اگر خون فرد رقیق باشد احتمال کبودی در ناحیه وجود دارد و همچنین عفونت در بدن هم به احتمال خیلی کم ممکن است.

بیشتر بخوانید
مزایا برداشتن پوست شکم چیست؟ + تخفیف هزینه برداشتن پوست شکم در مشهد

در لیفت بینی با نخ اگر پوست فرد نازک باشد و نخ مناسبی استفاده نشده باشد احتمال مشخص بودن نخ از زیر پوست بسیار است در این شرایط  درد در ناحیه ی درمان برای چند روز کاملا طبیعی است همچنین ممکن است در لیفت با نخ در صورت قرار گیری اشتباه نخ تیغه میانی بینی نا متقارن باشد یا در لیفت با ژل در صورت به ‌وجود آمدن اختلال باعث نا بینایی در فرد شود.

لیفت بینی گوشتی

درصد موفقیت جراحی بینی های گوشتی بسیار کم است چرا که معمولا احتمال بازگشت بینی به حالت قبل در این جراحی ها بسیار بالاست به همین دلیل این افراد بیشتر به روش های لیفت بینی روی می آورند. لیفت بینی با تاثیر بر لایه های زیرین می تواند موثر تر و بهتر عمل کند و فرم دل خواه هر فرد را به وجود آورد ولی همان طور که قبلا هم گفته شد قبل از هر گونه تغییری باید حتما با پزشک مشورت شود.

دستگاه پلکسر

لیفت بینی های گوشتی هم می تواند از طریق انواع نخ های درمانی باشد و هم از طریق دستگاه های مختلف یکی از انواع لیفت بینی گوشتی لیفت بینی با دستگاه پلکسر است. این جراحی  یک شیوه غیر تهاجمی است که بسیار پر کاربرد و مفید بوده از این دستگاه برای از بین بردن زگیل هم استفاده می شود، این دستگاه در واقع با به وجود آوردن پلاسما و تصعید کردن پوست باعث جمع شدن آن می شود و البته این روش باعث به وجود آمدن سوختگی های بسیار ریز در قسمت بینی می شود. انواع مختلف لیفت بینی گوشتی عبارت اند از: که در بالا بیشتر به آن پرداختیم.

سوالات متداول لیفت بینی

سوالات متداول لیفت بینی

انواع مختلف این عمل برا دماغ های گوشتی را نام ببرید.

این روش ها عبارت اند از: انجام عمل با نخ، انجام عمل با ژل، انجام عمل با دستگاه که در این روش ها پس از بالا بردن بینی و کم کردن قسمت قوز بینی کاملا تغییر می کند و ظاهر فرد را بسیار زیبا و جذاب می کند.

لیفت بینی چیست؟

رینوپلاستی بینی که به معنای بالا بردن سر بینی است یک روش بدون جراحی برای زیبا کردن و گرفتن عیب و ایرادات بینی است و به طورکلی باید بگوییم این کار روشی است که به چند شکل انجام می شود

عوارض لیفت بینی چیست؟

در واقع پس از لیفت چون ممکن است فرد آلرژی یا حساسیت داشته باشد بلافاصله به صورت آنی پوست بینی متورم و قرمز می شود و حتی برای فرد احساس خارش به وجود آورد. علاوه بر آن مانند جراحی دائمی اگر خون فرد رقیق باشد احتمال کبودی در ناحیه وجود دارد و همچنین عفونت در بدن هم به احتمال خیلی کم ممکن است.

این عمل با نخ چگونه انجام می شود؟

در این عمل با نخ اگر پوست فرد نازک باشد و نخ مناسبی استفاده نشده باشد احتمال مشخص بودن نخ از زیر پوست بسیار است در این شرایط  درد در ناحیه ی درمان برای چند روز کاملا طبیعی است همچنین ممکن است در لیفت با نخ در صورت قرار گیری اشتباه نخ تیغه میانی بینی نا متقارن باشد یا در لیفت با ژل در صورت به ‌وجود آمدن اختلال باعث نا بینایی در فرد شود.

آیا بعد از انجام این عمل ممکن است که فرد آلرژی داشته باشد؟

در واقع پس از لیفت چون ممکن است فرد آلرژی یا حساسیت داشته باشد بلافاصله به صورت آنی پوست بینی متورم و قرمز می شود و حتی برای فرد احساس خارش به وجود آورد. علاوه بر آن مانند جراحی دائمی اگر خون فرد رقیق باشد احتمال کبودی در ناحیه وجود دارد و همچنین عفونت در بدن هم به احتمال خیلی کم ممکن است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *