کاشت مژه طبیعی

هزینه کاشت مژه طبیعی چقدر است؟ 90 درصد تخفیف قیمت کاشت مژه در مشهد

ما در این جا قصد داریم تا شما را با راه حلی بسیار کاربردی و رایج و البته سریع به نام کاشت مژه آشنا سازیم. شاید شما هم با مشکل ریزش مژه مواجه شده باشید و یا حتی بخواهید مژه های خود را از حالت عادی خود خارج کرده و بلند تر و زیبا تر و پر پشت تر نشان دهید. کاشت انواع مژه به شما این امکان را می دهد که به مقصور خود برسید و نتیجه عالی را برای خود به ارمغان آورید پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

کاشت مژه طبیعی

کاشت مژه طبیعی

در روش کاشت طبیعی شما مژه هایی با قد بلند تر و کمی پر رنگ تر خواهید داشت و اگر به کسی اطلاع ندهید حتی متوجه نخواهند شد که شما کاشت انجام داده اید و جلوه ای بسیار زیبا و طبیعی خواهد داشت. در این روش که بی شباهت به روش کلاسیک نیست، یک تار مژه مصنوعی روی مژه های خود شما قرار خواهد گرفت و حتی می توانید تراکم آن را کمتر هم بکنید و دقیقا به همین خاطر است که این روش از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و تمام توجهات را به سمت خود جلب کرده است.

کاشت مژه والیوم

در روش والیوم شما صاحب مژه هایی بسیار زیباتر و پر تراکم تری نسبت به روش اول خواهید شد و دلیل آن هم این است که به جای این که یک مژه مصنوعی روی یک مژه واقعی شما قرار بگیرد، تعداد دو و یا بیشتر از یک مژه مصنوعی بر روی مژه های خود شما سوار خواهد شد. این روش برای کسانی که مژه های کم رنگ و کم تراکمی دارند بسیار مناسب است و مراجعه کنندگان و مشتاقان این نوع کاشت نیز اکثرا از همین قشر هستند. کاشت به روش والیوم انواع مختلفی دارد که در این جا به توضیح آنان خواهیم پرداخت. در روش اول والیوم کم تراکم معرفی می شود که در این روش تنها دو تار مصنوعی روی مژه های شما قرار می گیرد و در صورتی که تراکم مژه های شما کم باشد می توان تا سه تار نیز این تعداد را افزایش داد که اغلب کاشت به روش والیوم نیز به همین شکل انجام می گیرد.

والیوم پر تراکم

والیوم پر تراکم

در این روش بسته به سلیقه مراجعه کننده به جای این که دو تا سه تار مصنوعی استفاده شود، تا شش تار مصنوعی نیز افزایش تعداد مژه خواهیم داشت که در انتها با مژه هایی بسیار پر پشت و خیره کننده مواجه خواهیم بود. لازم به ذکر است که این روش نتیجه ای کاملا مشخص و گاها مصنوعی خواهد داشت و در زمان انتخاب روش های کاشت، این موضوع را حتما مد نظر داشته باشید. شما می توانید اموزش کاشت مژه سه شاخه که در همین زمینه قرار می گیرد را در اینترنت جست و جو کنید و با نحوه کار آن آشنا شوید.

والیوم کت

در این روش نیز معمولا از دو تار مژه مصنوعی رو مژه های خود فرد استفاده می شود و تنها تفاوت آن با والیوم معمولی این است که کسی که کاشت را انجام می دهد سعی می کند با انتخاب درست طول مژه ها، به چشم حالتی نیز داده باشد و به اصطلاح چشم را کشیده و به حالت گربه ای درآورد که البته هزینه این کار با روش معمولی متفاوت خواهد بود. شما می توانید این نوع کاشت را انتخاب کنید و چشم های بی حالت خود را زیبایی خیره کننده ای ببخشید.

کاشت مژه کلاسیک

کاشت مژه کلاسیک

در اکستنشن به روش کلاسیک فقط یک تار مصنوعی روی مژه های شما قرار خواهد گرفت و شما هر چه تعداد مژه های بیشتری را دارا باشید، این کاشت بر رویتان بیشتر جواب خواهد داد زیرا تار ها به چیزی به غیر از مژه های خود شما نمی چسبد. این کاشت برای کسانی که می خواهند برای اولین بار آن را امتحان کنند بسیار مناسب است زیرا گاها با یک بار انجام داد خواهید فهمید که نیازی به روش های با تراکم بالا نخواهید داشت.

کاشت مژه موقت

کاشت مژه موقت

این روش با روش هایی که در بالا نام بردیم کمی متفاوت است زیرا در آن دیگر مژه به صورت تکی و مستقیم روی مژه های شما قرار نمی گیرد و در این جا، دسته از مژه هابه زیر مژه شخص با چسب مخصوص چسبانده می شود و زمان کمتری هم صرف آن خواهد شد. نقطه قابل توجه و هم چنین تفاوت فاحش این روش با روش های بالا در این است که شما می توانید بعد از اینکه این کار را انجام دادید، در صورت نارضایتی از مدل آن به حمام رفته و با استفاده از بخار آب گرم و کمی مالش دورانی مژه ها را به ارامی از روی چشمان خود بردارید و مژه های خود را نیز از آسیب دور نگه دارید.

بیشتر بخوانید
کانتور بینی چیست؟ معرفی بهترین روش های کانتورینگ بینی

کاشت مژه ابریشمی

در این روش کاری متفاوت تر از کاشت های بالا انجام نخواهد شد و تنها تفاوت آن در این است که جنس مژه های مصنوعی مصرفی از چه نوعی است و با توجه به سبک ترین نوع و بهترین آن، لقب کاشت ابریشمی را به آن می دهند.

آموزش کاشت مژه

آموزش کاشت مژه والیوم در بین دیگر کاشت ها بسیار پر طرفدار تر است و استقبال چشم گیری از آن شده است و با توجه به این که بسیاری از بانوان خواهان چشمانی گیرا و مژه هایی پر پشت هستند، اغلب این روش را انتخاب می کنند.

انواع کاشت مژه

انواع کاشت مژه

خب تا اینجا شما را حدودی با مفهوم کاشت مژه و انواع آن مانند: کاشت والیوم، والیوم کت ، کلاسیک ، موقت و کاشت مژه 6 ماهه آشنا کردیم. حال شما می توانید با توجه به اطلاعات بالا بهترین راه و روش را برای خود انتخاب کنید تا آسیب کمتری و زیبایی بیشتری را به ارمغان آورید.

قیمت کاشت مژه

قیمت کاشت مژه چقدر است؟

قیمت و هزینه کاشت مژه به روش های گوناگون در وهله اول به وسایل کاشت مژه بستگی دارد و شما اگر بخواهید مواد مصرفی و نوع کاشت خود را تغییر دهید خواهید دید که هزینه های آن نیز به طبع بالا می رود. برای مثال اگر شما بخواهید هر کدام از روش های بالا را با استفاده از مژه های رنگی انجام دهید، مبلغی به آن اضافه خواهد شد که در مراکز مختلف متفاوت خواهد بود. همچنین پیشنهاد می کنیم از مقاله لمینت مژه نیز بازدید به عمل آورید.

سوالات متداول

سوالات متداول

کاشت به روش والیوم کت چگونه است؟
بیشتر بخوانید
بهترین کلینیک لیزر مو ایران کدام است؟ معرفی بهترین های مشهد و تهران

در این روش نیز معمولا از دو تار مژه مصنوعی رو مژه های خود فرد استفاده می شود و تنها تفاوت آن با والیوم معمولی این است که کسی که این کار را انجام می دهد سعی می کند با انتخاب درست طول مژه ها، به چشم حالتی نیز داده باشد و به اصطلاح چشم را کشیده و به حالت گربه ای درآورد که البته هزینه این کار با روش معمولی متفاوت خواهد بود. شما می توانید این نوع کاشت را انتخاب کنید و چشم های بی حالت خود را زیبایی خیره کننده ای ببخشید.

در روش والیوم دقیقا چه کاری انجام خواهد شد؟

در روش والیوم شما صاحب مژه هایی بسیار زیباتر و پر تراکم تری نسبت به روش اول خواهید شد و دلیل آن هم این است که به جای این که یک مژه مصنوعی روی یک مژه واقعی شما قرار بگیرد، تعداد دو و یا بیشتر از یک مژه مصنوعی بر روی مژه های خود شما سوار خواهد شد. این روش برای کسانی که مژه های کم رنگ و کم تراکمی دارند بسیار مناسب است و مراجعه کنندگان و مشتاقان این نوع کاشت نیز اکثرا از همین قشر هستند. کاشت به روش والیوم انواع مختلفی دارد که در این جا به توضیح آنان خواهیم پرداخت. در روش اول والیوم کم تراکم معرفی می شود که در این روش تنها دو تار مصنوعی روی مژه های شما قرار می گیرد و در صورتی که تراکم مژه های شما کم باشد می توان تا سه تار نیز این تعداد را افزایش داد.

کاشت موقت به چه صورت است؟

این روش با روش هایی که در بالا نام بردیم کمی متفاوت است زیرا در آن دیگر مژه به صورت تکی و مستقیم روی مژه های شما قرار نمی گیرد و در این جا، دسته از مژه هابه زیر مژه شخص با چسب مخصوص چسبانده می شود و زمان کمتری هم صرف آن خواهد شد. نقطه قابل توجه و هم چنین تفاوت فاحش این روش با روش های بالا در این است که شما می توانید بعد از اینکه این کار را انجام دادید، در صورت نارضایتی از مدل آن به حمام رفته و با استفاده از بخار آب گرم و کمی مالش دورانی مژه ها را به ارامی از روی چشمان خود بردارید و مژه های خود را نیز از آسیب دور نگه دارید.

آیا عوارض کاشت مژه به گونه ای است که از انجام آن صرف نظر کرد؟

خیر، معمولا اگر این کار زیر نظر متخصص انجام شود عوارضی در پی نخواهد داشت و نباید در انجام ان تردید کرد زیرا زیبایی خیره کننده ای به چشم های شما خواهد بخشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.