جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی و فانتزی با قیمت و هزینه مناسب

جراحی بینی طبیعی و فانتزی با قیمت و هزینه مناسب!!! با توجه به رواج شبکه های اجتماعی مختلف و فراگیر شدن استفاده از اینترنت در غالب این نرم افزار ها، مخاطبان آن ها از این گونه اپلیکیشن ها به عنوان تفریح و سرگرمی استفاده می کنند. یکی از کار هایی که کاربران سایت های اجتماعی مختلف انجام می دهند، انتشار عکس های خود در صفحات مجازی است. به همین دلیل زیبایی چهره و اندام برای مردم اهمیت بیشتری پیدا کرده است و آن دسته از افرادی که از چهره ظاهری خود ناراضی هستند اقدام به عمل های زیبایی می کنند. یکی از این عمل های زیبایی، جراحی زیبایی بینی می باشد.

جراحی بینی طبیعی و معرفی کلینیک و پزشک

جراحی بینی طبیعی یکی از پرطرفدار ترین عمل های جراحی است که امروزه در کلینیک ها و بیمارستان های بسیاری انجام می شود. متقاضیان این نوع جراحی زیبایی که اغلب جوانان و نوجوانان هستند، از عمل جراحی خود انتظاراتی دارند و بر اساس مدل های مختلف بینی و چهره افرادی که می بینند، این انتظارات را با پزشک جراح خود در میان می گذارند.

موفقیت عمل جراحی زیبایی بسیار مهم است چرا که افراد متقاضی این جراحی ها همیشه جنبه مثبت عمل را در نظر گرفته و به بهبود چهره ظاهری خود می اندیشند و شاید اصلا به این قضیه فکر نکنند که ممکن است عمل با شکست مواجه شده و فیدبک منفی دریافت کنند. برای جلوگیری از شکست در عمل جراحی زیبایی بینی و پیشامد های منفی آن، باید در انتخاب پزشک جراح و کلینیک مورد نظر خود نهایت دقت و توجه را داشته باشید.

قیمت جراحی بینی طبیعی

برای انتخاب بهترین جراح در دسترس راه های زیادی وجود دارد. مثلا پرس و جو کردن از افرادی که عمل جراحی انجام داده اند و عمل آن ها با موفقیت انجام شده است. همچنین می توان با جست و جو در اینترنت نام جراحان مختلفی را پیدا کرده و همچنین نظرات افراد مختلف را که اغلب از بیماران آن ها هستند را درباره آن پزشکان و حرفه ای بودن آن ها و همچنین طریق انجام عمل آن ها که آیا با موفقیت انجام شده است یا خیر و غیره را در ارتباط با آن ها مشاهده کرد.

بعد از پیدا کردن دکتر جراح مورد تایید خود، با مراجعه به مطب، با او جلسه مشاوره ای ترتیب داده و از تمام انتظارات خود از عمل جراحی زیبایی بینی با او صحبت کنید و از او بخواهید تا اطلاعات خود را در اختیار شما قرار داده و شما را راهنمایی کند. سپس می توانید با خیال راحت، نزد پزشک مورد نظر، اقدام به عمل جراحی کنید.

جراحی زیبایی طبیعی بینی انواع مختلفی دارد که در این مقاله راجع به آن ها توضیح می دهیم.یکی از این جراحی های زیبایی که بسیار شایع است و در کلینیک های مختلفی همه روزه انجام می شود، جراحی بینی طبیعی گوشتی می باشد.

هزینه جراحی بینی طبیعی


جراحی بینی طبیعی گوشتی برای افرادی انجام می شود که دارای بینی های بزرگ با نوک گرد و گوشتی هستند. پوست بینی این افراد به خصوص در ناحیه نوک بینی ضخیم بوده و به گونه ای هستند که منافذ سطح پوست بینی آن ها به شدت متمایز و قابل مشاهده است.در این افراد پره های بینی دارای عرض بیشتری بوده و کشیده تر هستند. بعضا دارای حفره های بینی بزرگی بوده که ار آن ناراضی هستند.

بر خلاف طرز تفکر افراد نسبت به انجام عمل جراحی زیبایی بینی گوشتی که به نظر عمل ساده تری نسبت به عمل زیبایی بینی استخوانی است، باید بگوییم که در اکثر مواقع اینگونه نیست. اگر دشوار تر از عمل بینی استخوانی نباشد می توان گفت که ساده تر نیست. در واقع میزان ضخامت پوست بینی است که نوع بینی را مشخص می کند. بینی هایی که دارای پوست ضخیم باشند را گوستی و آن هایی که دارای پوست نازکی هستند که روی استخوان و غضروف را پوشانده استخوانی یا غضروفی می گویند.

بیشتر بخوانید
مقایسه هزینه جراحی بینی در ایران و ترکیه و کشورهای اطراف

جراحی بینی طبیعی استخوانی نیز روش های خاص خود را دارد. در این نوع عمل جراحی بینی هایی با استخوان دارای برآمدگی که در اثر شکستگی و یا به صورت عادی و طبیعی به وجود آمده اند، جراحی می شوند، که برای جراحی آن ها باید استخوان ها را تراشید. همچنین برای کوچک کردت غضروف بینی نیز از روش های خاصی مانند برش زدن لاستفاده می کنند.

عکس جراحی بینی طبیعی

یکی دیگر از جراحی های زیبایی بینی طبیعی، تحت عنوان جراحی های زیبایی فانتزی هستند. این عمل ها نیز طرفداران خاص خود را دارند. از مدل های بینی فانتزی می توان به مدل های خرگوشی و خوکی اشاره کرد(تفاوت جراحی بینی طبیعی و فانتزی).

اگر عمل هی زیبایی با موفقیت به پایان نرسند، ممکن است عواقب غیر قابل بازگشتی داشته باشند.در عمل های زیبایی بینی طبیعی عواقبی مانند افتادگی بینی، مسدود شدن حفره ها که موجب نا توانی در تنفس از راه بینی می شوند، را دارد. کج شدن بینی پس از عمل در اثر رشد دوباره استخوان بینی نیز از عوارض ناشی از عمل جراحی اشتباه است.

طبیعی استخوانی

اگر فردی به طور مادر زادی دارایی بینی ناقصی باشد و یا در اثر حادثه ای بینی فرد از بین رفته باشد می توان با جراحی پلاستیک بینی آن را ترمیم کرد. عمل های بینی ترمیمی نوع دیگری از عمل های زیبایی هستند که در صورتی که فرد با انجام یک عمل جراحی اشتباه دچار نقص در بینی خود شده باشد، با استفاده از این نوع عمل به بازسازی بینی فرد می پردازند. در صورت از بین رفتن و یا افتادگی غضروف بینی، که باعث آسیب جدی به زیبایی چهره فرد می شود، جراحان با استفاده از پیوند غضروف این عارضه را برطرف می کنند.

جراحان زیبایی بینی برای انجام پیوند غضروف به آن، از غضروف های موجود در لاله گوش و حتی غضروف های بین استخوان های دنده که به آن ها غضروف بین دنده ای می گویند، استفاده می کنند.
عکس جراحی بینی طبیعی در سایت ها و صفه های مربوط به هر جراح موجود می باشد که توسط خودش جراحی شده اند و می توانید برای انتخاب پزشک خود از آن ها استفاده کنید.
همچنین نمونه جراحی بینی طبیعی را می توانید در مطب پزشک جراح خود مشاهده کنید یا از او بخواهید که در اختیارتان قرار دهد.

جراحی بینی طبیعی مردانه

جراحی بینی طبیعی مردانه

جالب است که بدانید این عمل فرم های مخصوص بانوان و آقایان دارد. در فرم مخصوص آقایان باید در نظر داشت که شکل ظاهری بینی حفظ شود و بعد از عمل حالت زنانه پیدا نکند. بیشتر مردان ترجیح می دهند که این کار طبیعی تر جلوه کند و دیگران از انجام دادن عمل بینی خود اطلاع پیدا نکنند. در صورتی که قسمتی از بینی آنان نیاز داشت تغییر کند، مانند کوچک کردن بخشی از آن، به یاد داشته باشید که پشت یا قسمت انتهایی آن می بایست قوی و محکم باقی بماند تا از تکه تکه شدن آن جلوگیری شود. بیشتر مردان به دلایل مختلفی ناچارا به این عمل روی می آورند که اکثرا به مسائل زیبایی مربوط می شود. داشتن غوز استخوانی در قسمت تحتانی بینی، نوک بزرگ و دایره مانند آن، کشیدگی در بینی، انحنای نوک بینی به طرف پایین مخصوصا در هنگام لبخند زدن، سوراخ های بزرگ، فرورفتگی بیش از حد آن و چند دلیل دیگر را می توان از شایع ترین مشکلات بینی در مردان نام برد.

جراحی بینی طبیعی زنانه

جراحی بینی طبیعی زنانه

حال این موضوع در زنان متفاوت می باشد. همه می دانیم که اکثر متقاضیان جراحی زیبایی را بانوان تشکیل می دهند. شاید به جرات بتوان گفت که حدود 90 درصد تعداد افرادی که تمایل به تغییرات در بدن خود هستند، خانم ها می باشند. از آنجایی که بانوان بیشتر به زیبایی خود در جامعه اهمیت می دهد، همیشه پول های کلانی را به بخش جراحی زیبایی تزریق می کنند. برای بانوان نیز جراحی بینی طبیعی فرم مخصوصی دارد که در صورت رعایت نشدن ممکن است نتیجه مورد انتظار را به وجود نیاورد. پزشک می بایست شکل ظاهری بینی را حفظ کند و با انجام تغییراتی باید فرم آن را به زنانه شبیه سازد. مشکلات شایع در بانوان نیز مانند مشکلات آقایان می باشد که مهمترین آنها بزرگ بودن بیش از اندازه، داشتن قوس تحتانی، سوراخ های بزرگ، فرورفتگی، غوز و چند مورد دیگر اشاره کرد.

جراحی بینی طبیعی گوشتی

جراحی بینی طبیعی گوشتی

همانطور که می دانید بینی ها به سه دسته تقسیم می شوند که گوشتی، استخوانی و غضروفی می باشد. در بین این سه دسته بینی های گوشتی بهترین کاندید انجام چنین جراحی می باشند. زیرا این گونه بینی ها دارای ویژگی های خاصی می باشند و جراح نمی تواند تغییرات زیادی را روی آنها به وجود بیاورد. باید متذکر شوم که این بینی ها دارای پوستی ضخیم و غضروفی ضعیف می باشد. حال باید بدانید که در این نوع جراحی ها احتیاجی به اعمال تغییرات زیاد نمی باشد و معمولا ایرادات جزئی بینی رفع می شود. اما این موضوع در مورد بینی های استخوانی زیاد صادق نیست. شاید سوال بیشتر کسانی که دارای بینی گوشتی می باشند این باشد که آیا پس از جراحی امکان بازگشت بینی به قبل از آن وجود دارد یا خیر. باید در جواب این عزیزان بگوییم که تا به حال هیچ موردی در این زمینه گزارش نشده است.

جراحی بینی طبیعی فانتزی

جراحی بینی طبیعی فانتزی

بینی های فانتزی به بینی هایی گفته می شود که در مقایسه با بینی های طبیعی از سایز کوچکتری برخوردار می باشند و نوک آنها کمی رو به بالا قرار دارند. همچنین قسمت پشت آنها دارای قوس بیشتری می باشند و غضروف آنها در حین انجام عمل بیشتر تراشیده می شوند. به این نوع بینی ها، عروسکی و سرسره ای نیز می گویند. البته ناگفته نماند که در بعضی از فرهنگ ها از آن به عنوان بینی خوکی نیز یاد می کنند. بیشتر کارشناسان و پزشکانی که در این زمینه فعالیت می کنند، بر این باورند که انجام چنین عملی هرگز توصیه نمی شود زیرا در آن استانداردهای لازم رعایت نمی شوند.

عمل جراحی بینی طبیعی

عمل جراحی بینی طبیعی

عمل زیبایی بینی یکی از عمل هایی است که در آن متقاضیان بسیاری وجود دارد. عمل بینی به صورت طبیعی به عملی گفته می شود که استانداردهای لازم در آن پیاده شده باشد و با مهارتی انجام شده باشد که پس از انجام آن مشخص نباشد که فرد روی بینی خود جراحی انجام داده است. بیشتر افرادی که در علم زیبایی شناسی فعالیت می کنند، بر این باورند که بینی باید طبیعی باشد. به این منظور که پزشک باید دارای هنری باشد که با وجود اینکه بینی فرد را زیباتر کرده، آن را به استانداردهای مورد نظر نزدیک کند. کار او آنچنان باید با مهارت صورت پذیرد که کسی متوجه انجام آن نشود.

بیشتر بخوانید
جراحی زیبایی گوش و اتوپلاستی با قیمت و هزینه مناسب در مشهد

اما در ایران کار به صورتی است که بیشتر بیماران خواستار ایجاد تغییرات بیشتر می باشند، به گونه ای که در برخی از موارد شاهد آن هستم که آنها در خواستی مبنی بر تغییر فرم کلی بینی خود را از پزشک می کنند. در این جور موارد وظیفه پزشک توضیح کامل استانداردها می باشد تا آنها را در مورد موضوع بیشتر متوجه سازد.

مدل جراحی بینی طبیعی

مدل عمل بینی طبیعی

حال که موضوع کمی روشن تر شد، می دانیم که بینی ها دارای سه دسته گوشتی، غضروفی و استخوانی می باشند. در دسته گوشتی همانطور که در بالا توضیح داده شد، فرم کلی بینی حفظ می شود و فقط تغییرات کوچکی روی آن صورت می پذیرد. در بینی های غضروفی و استخوانی روش کار متفاوت تر می باشد. گفته می شود که این دو زمان بیشتری می برد و درصد انجام تغییرات به اما و اگرهایی بستگی دارد. در مورد این دو بیشتر کارشناسان معتقدند که بسته به شکل و ظاهر بیمار مدل آن نیز تغییر می کند. البته در حال حاضر پزشکان نیز از نرم افزارهای بروزی استفاده می کنند و نخست با انجام تغییرات نرم افزاری مدل مورد نظر خود را پیدا کرده و با در میان گذاشتن با بیمار در صورت تایید کار خود را شروع می کنند.

سوالات متداول در مورد عمل بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی چیست؟

عملی است که در آن بیمار خواستار انجام تغییراتی در قسمت بینی خود می کند که بر اساس نوع آن متفاوت می باشد.

هزینه جراحی بینی طبیعی چقدر می باشد؟

بر اساس نوع بینی قیمت آن نیز متفاوت می باشد که باید قبل از انجام با پزشک مشورت شود.

جراحی بینی طبیعی در مشهد انجام می شود؟

در این شهر نیز مراکز مختلفی آن را انجام می دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *