دکتر جراح بینی در مشهد

بهترین دکتر جراح بینی در مشهد با کمترین و مناسب ترین قیمت کیست ؟

در این مقاله قصد داریم تا درباره جراح بینی با شما صحبت کنیم و شما بعد از این مقاله با عوارض جراح بینی اشنایی کامل به دست خواهید آورد و همچنین ما قصد داریم بهترین دکتر جراح بینی در مشهد را به شما معرفی کنیم. عمل بینی در مشهد را از ما بخواهید.

  • جهت مشاوره برای دریافت بهترین قیمت با جراح باما تماس بگیرید.

بهترین دکتر جراح بینی در مشهد

جراحی بینی یکی از پرطرفددار ترین عمل های جراحی بین مردم است همچنین امروزه در جهان متقضیان مرد و زن برای این عمل زیبایی بسیار است . شکل بینی شما تاثیر مستقیمی بر روی زیبایی و چهره شما دارد. همچنینی بینی برای تنفس هواو همچنین تنظیم دمای هوا عملکرد دارد.

دکتر جراحی بینی در مشهد

به صورت طبیعی تیغه بینی در وسط قرار دارد و کجی ان باعث انسداد مجرای بینی و کجی در شکل بینی می شود . عمل زیبایی بینی را اصطلاحا رینو پلاستی و تصحیح انحراف بینی  سپتو پلاستی گویند .همچنین جراحی بینی می تواند به دو روش باز و بسته انجام شود و تنها مزیتی که جراحی به صورت بسته دارد این است که نیازی نیست بینی را برش داد ولی دقت در عمل زیبایی باز بینی نتیجه و دقت بیشتری را در بر دارد و همچنین در تصحیح انحراف بینی روش جراحی بینی به صورت باز کارایی کافی بر خوردار است . از طرف دیگر بر اساس نوع انحراف بینی جراحی دو نوع است که یکی را جراحی بینی گوشیتی و دیگری را جراحی بینی استخوانی نامیده که بر حسب اینکه اسکال بینی بیشتر فرم استخوانی ان است یا ناحیه گوشیتی ان ، با یکدیگر حدودی فرق می کنند .دکتر کشاورز منش جراح بینی در مشهد یکی از بهترین متخصصان بینی می باشد .

در جراحی بینی بیش از هر نوع عمل زیبایی دیگر باید خصوصیات فردی بینی شما و تناسب ان با سایر عناصر را مد نظر گرفت چون ساختمان و ظاهر بینی هر فرد بسیار منحصر به فرد است . در عمل زیبایی هر فرد ، پزشک بشتر سعی بر این دارد که خصوصیات مثبت بینی شما را حفظ کند و تنها مواردی که داخل بینی شما عیب دارد را اصلاح کند .

دکتر جراحی پلاستیک در مشهد

باید به این نکته توجه داشت که مهم ترین عامل نتیجه مثبت جراحی بینی شما ، به شکل اولیه بینی و کیفیت پوست ان است .

عمل زیبایی بینی با بی حسی انجام می شود و اصطلاحا به ان روتوش بینی نیز هم گفته می شود .  هیچ جراحی بینی صد درصد و بدون عیب نخواهد بود .دکتر لطفعلی زاده جراح بینی در مشهد بهترین متخصص حلق و بینی می باشد .

عمل بینی در بچه ها محدودیت های مشخصی دارد که مانع جراحی بینی قبل از بلوغ می شود ، بیش تر دختر ها در پایان 16سالگی و پسر ها در پایان 18 سالگی به بلوغ کامل می رسند و ان وقت می توانند بینی خود را جراحی کنند . امروزه تعداد زیادی از متقاضیان افراد بالای 40 سال می باشند که خودشان می گویند در طول زندگی از بینی خود رضایت نداشتند برای همین در نهایت برای جراحی بینی مراجعه کرده اند .دکتر بخشایی جراح بینی در مشهد یکی از مشاوران جراحی می باشد.

بهترین دکتر جراح بینی در مشهد

بعضی از نگکات را باید قبل از عمل زیبایی بینی انجام دهید کعبارتند از : حداقل ده روز قبل از عمل جراحی بینی از مصرف اسپرین و دارو های مشابه خودداری شود. استفاده از استامینوفن بلا مانع است ، همچنین استعمال دخانیات به مدت 4 هفته قبل و بعد از عمل جراحی بینی ممنوع است زیا نیکوتین به دلیلی انقباض عروقی خون رسانی به بافتهای عمل شده را مختل می کند .همچنین به مدت 8 ساعت قبل از جراحی از خوردن و نوشیدن باید جلو گیری کرد .دکتر پورصادق جراح بینی در مشهد می باشد.

عمل جراحی بینی با هر دو روش بی هوشی موضعی و بیهوشی عمومی قابل اجراست . با استفاده از متد های امروزی احتمال بروز مشکل و بد شکلی بینی به حداقل رسیده . در انتهای عمل جراحی بینی زا پانسمان چرب در داخل سوراخهای بینی استفاده می شود که ظرف 7 الی 10 رو برداشته می شود .و اینکه شما بعد از ظهر همان روز جراحی مرخص خواهید شد .دکتر میمنه جراح بینی در مشهد یکی از بهترین مشاور های این عمل زیبایی می باشد .

در زمان ترخیص از بیمارستان بعد از جراحی زیبایی بینی برای شما مسکن انتی بیوتیک و انتی هیستامین تجویز می شود . رژیم غذایی بعد از جراحی در ابتدا ائل به صورت مایعات می باشد و از روز بعد معمولی می شود . و همچنین به مدت دو هفته باید از خوردن، خوردنی هایی که نیاز به حرکت زیاد لبها می باشد پرهیز کنید . سر شما در زمان استراحت باید کمی بالا تر از بدن خود باشد . کمپرس یخ روی چشم ها به مدت 48 ساعت پس از جراحی بینی باعص کاهش ورم می شود ولی میزان ورم در حالت عادی به مدت 72 ساعت به حداکثر می رسد .ترشح از بینی تا 72 ساعت پس از جراحی طبیعی می باشد و در صورت لازم گاز کوچک جلوی بینی را عوض کنید . گچ بعد از 7 الی 10 روز پس از جراحی برداشته می شود . طی این مدت باید بدون این که گچ خیس شود استحمام کنید .شل شدن چسب ها طی 5 روز اول طبیعی است. داخل بینی را می توانید با گوش پاک کن به ارامی تمیز کنید . کبودی بعد از عمل جراحی طبیعی است که بعد از 2 هفته از بین می رود . بعد از برداشتن گچ تغیرات زیادی را در خود میبینید ولی تغیرات تدریجی در طی 6 الی 12 ماه پس از جراحی کامل می شود . بعد از برداشتن گچ تا 3 هفته حق استفاده از عینک را ندارید و بعد از 3 هفته باید عینک خود را با چسب روی پیشانی خود بپسبانید به مدت 3 هفته .همچنین به مدت سه هفته نباید با فین کردن دماغ خود را خلی کنید همچینین موقع عطسه زدن باید با دهان باز عطسه کنید . از فعالیت و ورزشهای سنگین مثل بدنسازی ائروبیک و … و یا خم شدن طولانی به مدت 3 هفته پرهیز کنید .دکتر خدیوی جراح بینی در مشهد یکی از بهترین دکتر های این عمل زیبایی می باشد .

دکتر نعیمی جراح بینی در مشهد

بخیه های خارجی 5 روز بعد از جراحی از روی بینی کشیده می شود و همچنین بخیه های داخلی به طور خود به خود جذب می شوند . همچنین پوست بینی به مدت 8 هفتته به نور افتاب حساس می باشد که شما یا باید کرم ضد افتاب بزنید و یا از در معرض افتاب بودن خودداری کنید .حس نوک بینی شما بعد از جراحی کاهش یافته ولی در ظرف چندین هفته به حالت طبیعی بر می گردد .دکتر نعیمی جراح بینی در مشهد یکی از بهترین دکتر های متخصص جراحی بینی می باشد .

بیشتر بخوانید
تامپون بینی چیست؟ آموزش محاسبه زمان کشیدن تامپون بینی

عوارض

عمل زیبایی بینی می تواند مثل بقیه جراحی های دیگر عوارضی داشته باشد .از عوارض جراحی بینی می توان به خون دماغ شدن مکرر،تنفس سخت از راه بینی ، بی حسی دائمی در داخل و اطراف بینی ،ایجاد ظاهر نا متقارن و غیر یکدست در بینی ، درد تغییر رنگ یا ورم مداوم بینی ، اثر زخم ، سوراخ شدن تیغه بینی اشاره کرد .که شما می توانید با مراجعه به دکتر جراح بینی در مشهد که ما به شما معرفی میکنیم از این عوارض جلوگیری کنید .یکی از بهترین دکتر جراحی پلاستیک در مشهد جناب اقی دکتر دکتر رضایی جراح بینی در مشهد می باشد

هزینه مناسب را از ما بخواهید.

هزینه جراحی بینی با توجه به نوع جراحی و مدت زمان بی هوشی و خدمات داخل بیمارستان بستگی دارد . که شما می توانید با مراجعه به دکتر جراحی بینی در مشهد با هزینه کمتری بینی خود را عمل کنید.

دکتر جراح بینی در مشهد

دکتر جراح بینی در مشهد

همانطور که می دانید در شهر مشهد جراحان زیادی هستند که در این زمینه فعالیت می کنند و می توانید به راحتی به آنها مراجعه و پس از جلسه مشورتی پلن درمانی خود را ترسیم و درمان خود را آغاز کنید. اما جراحی زیبایی بینی که به آن در اصطلاح پزشکی رینوپلاستی می گویند، با هدف ایجاد زیبایی و نیز اصلاح ناهمواری های صورت به خصوص بینی انجام می شود. پس از این عمل انتظار می رود تا بینی تناسب بهتری با دیگر اجزای صورت داشته باشد و از لحاظ ظاهری زیباتر شده باشد.

همچنین علاوه بر زیبایی، این جراحی با هدف برطرف کردن برخی از مشکلات تنفسی نیز انجام می شود. برخی از افراد شاهد ناهنجاری هایی در قسمت بینی خود هستند که بیشتر ارثی و مادرزادی می باشند. این عارضه ها را می توان با عمل زیبایی بینی رفع کرد. به طور کلی در این جراحی زیبایی اندازه بینی، نوک، پل و پره های بینی ها را می توان تغییر و اصلاح کرد.

بهترین دکتر جراح بینی در مشهد

بهترین دکتر جراح بینی در مشهد

از آنجایی که جراحی بینی مستقیما با زیبایی شما در ارتباط است حتما به دنبال بهترین دکتر جراح بینی باشید. این جراح باید تخصص لازم و نیز تجربه کافی را در زمینه جراحی های بینی کسب کرده باشد. در صورتی که می خواهید این عمل را انجام دهید حتما باید با یک جراح ماهر و مشهور مشورت کنید که مهارت کافی در زمینه جراحی پلاستیک را داشته باشد. در این صورت می توانید اطمینان داشته باشید که به نتیجه دلخواه خود دست خواهید یافت.

بیشتر بخوانید
معرفی بهترین کلینیک های پوست مو مشهد با 80% تخفیف و مشاوره رایگان

البته از اهمیت جلسه مشورتی نیز نباید کاست. این جلسه معمولا فرصتی مناسب برای بیان اهداف خود می باشد تا به جراح توضیح دهید که چه تغییراتی را می خواهید روی بینی خود اعمال کنید. برخی ها بر این باورند که چیزی به عنوان یک بینی ایده آل وجود ندارد. هر چند که جراحی می تواند تناسب بهتری بین بینی و صورت ایجاد کند، اما این افراد می گویند که زیبایی طبیعی و منحصر به فرد هر انسان بیشتر در دید می باشد. در مشهد نیز دکترهای خوبی وجود دارد که می توانید روی تجربه و مهارت آنها اعتماد کنید.

دکتر جراح بینی در مشهد قیمت مناسب

دکتر جراح بینی در مشهد قیمت مناسب

در شهر مشهد نیز مانند سایر شهرها، برخی ها علاوه بر دکتر جراح بینی خوب به دنبال قیمت مناسب تر نیز هستند. از آنجایی که هزینه های جراحی های زیبایی نسبتا بالا می باشد، معمولا بیشتر متقاضیان با آن مشکل دارند. اما به طور کلی در هزینه این جراحی باید به چه چیزهایی توجه کرد. معمولا هزینه رینوپلاستی به عوامل مختلفی بستگی دارد که باید تمام آنها را در نظر گرفت. مهارت جراح یکی از آن عوامل می باشد. این عمل یک جراحی بسیار تخصصی می باشد که مستلزم تجربه و مهارت بالایی می باشد.

هزینه جراحان معمولا ارتباط مستقیمی با تجربه و مهارت آنها دارد. معمولا آن دسته از پزشکانی که تازه کار هستند برای جذب مشتری از هزینه های مناسب تر استفاده می کنند. یکی از راههایی که می توان مهارت و تجربه پزشک را تشخیص داد این است که عکس های عمل بینی قبل و بعد از جراحی را مشاهده کرد. در برخی از مواقع انتخاب جراح ارزان تر احتمال دارد تا نتایج نهایی نامطلوبی بدست آید که ممکن است در عوض صرفه جویی، هزینه آن نیز بیشتر شود.

دکتر جراح بینی ارزان قیمت در مشهد

دکتر جراح بینی ارزان قیمت در مشهد

همچنین یکی دیگر از مواردی که روی هزینه تاثیر می گذارد، استفاده از داروی بیهوشی می باشد. حتما می دانید که بدون اینکه از داروی بیهوشی استفاده کرد، امکان انجام چنین عملی وجود ندارد. کاربرد این نوع از دارو خاص بوده و وظیفه آن فلج کردن دستگاه عصبی بدن می باشد. این دارو موجب می شود تا بیمار در طول عمل هیچ دردی را احساس نکند. در نتیجه جراح قادر است تا تمام تمرکز خود را روی جراحی خود بگذارد. اکثر کلینیک ها هزینه داروی بیهوشی را از حساب خود می دهند اما برخی دیگر هزینه را به فاکتور بیمار اضافه می کنند. علاوه بر این موارد، عوامل دیگری مانند نوع روش جراحی، پیچیدگی آن، محل انجام جراحی، تجهیزات و امکانات، هزینه بیمارستان و مرکز جراحی، آزمایشات قبل و بعد از آن، مصرف دارو، مشکلات پوستی و چند مورد دیگر بر هزینه این عمل تاثیر دارد. در مشهد نیز مراکزی هستند که گهگاهی تخفیف قائل می شوند تا متقاضیان بیشتری جذب کنند.

دکتر جراح بینی خوب در مشهد

دکتر جراح بینی خوب در مشهد

یک دکتر جراح خوب با معاینه ساختار های بینی و دیگر اجزای صورت، توضیح می دهد که مشکلات موجود بین آنها چه چیزی است و با مطرح کردن روش های درمانی مناسب با ساختار شما، برنامه درمانی مناسبی را برایتان می چیند. همیشه به یاد داشته باشید که یک دکتر خوب ارزان ترین آنها نیست. و بر عکس آن نیز صادق است. شاید برخی ها باور داشته باشند که اگر پزشکی هزینه بالایی بگیرد، آن بهترین پزشک خواهد بود. اما مسئله اینجاست که نتیجه پس از جراحی و میزان رضایت شماست که این موضوع را روشن می سازد.

همچنین پس از جراحی یک پزشک خوب باید همچنان با بیمار خود در ارتباط باشد تا اقدامات پس از عمل را برایش بازگو کند. در این طور مواقع مسئولیت پذیری پزشک باید مورد توجه قرار گیرد. همانطور که می دانید بیمارستان و کلینیک های زیادی در شهر مشهد وجود دارند که عمل جراحی زیبایی بینی را به طور روزانه انجام می دهند. در این مراکز متخصصان خوب و باتجربه ای فعالیت می کنند که مهارت بالایی در این زمینه بدست آورده اند. مشهد در حال حاضر به عنوان یکی از قطب های پزشکی ایران شناخته شده است و در آن پزشکان زیادی وجود دارد.

سوالات متداول در مورد پزشک جراح بینی در مشهد

دکتر جراح بینی در مشهد کیست؟

پزشکان زیادی هستند که می توانید با سرچ نام آنها در گوگل با آنها آشنا شوید.

بهترین دکتر جراح بینی در مشهد را از کجا بشناسم؟

شما می توانید همواره با مشاوران ما در جراح با ما تماس بگیرید تا در مورد افراد متخصص این حوزه راهنمایی شوید.

دکتر جراح بینی در مشهد چقدر دستمزد می گیرد؟

میزان هزینه این جراحی به نوع عمل بستگی دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *