هزینه جراحی بینی

مقایسه هزینه جراحی بینی در ایران و ترکیه و کشورهای اطراف

هزینه جراحی بینی ، به علت سنگین بودن این عمل جراحی، معمولا بالا است. ولی ممکن است به علت مدل بینی و یا جراحی مد نظر بیمار و یا پزشک جراح، قیمت آن تغییر کند. مثلا جراحی بینی گوشتی قیمتی مخصوص به خود دارد که با قیمت جراحی بینی استخوانی متفاوت است. البته بسته به نوع بینی، هزینه انجام عمل های جراحی بینی گوشتی نیز می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال ممکن است بینی فرد در اثر ضخامت پوست روی بینی و به خصوص در ناحیه نوک آن، بزرگ باشد که عمل جراحی آن متفاوت با حالتی است که فرد به علت داشتن پره های بینی عریض و یا حفره های بینی بزرگ اقدام به عمل جراحی می کند.

هزینه جراحی بینی در بهترین و بدترین حالت چقدر است ؟

به علت متفاوت بودن نوع عمل های جراحی بینی و این که بینی فرد متقاضی از کدام نوع است، باید ابتدا اطلاعاتی را در رابطه با بینی خود و نوع عمل جراحی زیبایی که قرار است انجام دهید، به دست آورید. حتی ممکن است عمل بینی شما از نوع زیبایی نباشد و شما فقط بخواهید تا از شر پلیپ بینی که راه مجرای تنفسی از طریق بینی را سد کرده است، خلاص شوید، پس باز هم به عمل جراحی نیاز دارید که هزینه های آن می تواند با هزینه عمل جراحی بینی متفاوت باشد.

در نظر داشته باشید که اگر بینی شما نیاز به عمل جراحی درمانی و طبیعی دارد، حتما با مشورت با پزشکان مختلف در مور عمل جراحی زیبایی بینی خود نیز پرس و جو کنید تا در صورت نیاز به هر دو نوع عمل، با انجام دادن آن ها به یک باره، از هزینه های شما به میزان چشم گیری کاسته شود.

هزینه جراحی بینی دکتر

معرفی چند پزشک متخصص

  • نکته : جهت مشاوه برای هرگونه عمل زیبایی با ما تماس بگرید. ما معتبرترین دکتر را با بهترین قیمت (به همراه تخفیف ویژه) به شما معرفی خواهیم کرد.

یکی از پزشکان و جراحان حاذق و خوب کشورمان که عمل های بسیاری را را در رابطه با جراحی زیبایی بینی و چهره و همچنین عمل های درمانی گوش، حلق و بینی و هم چنین سر و گردن انجام داده است، دکتر علیرضا عالیان می باشد. ایشان فارغ التحصیل تخصص گوش، حلق و بینی از دانشگاه شهید بهشتی تهران در سال هفتاد و نه هستند. همچنین در جراحی سر و گردن و جراحی پلاستیک و گذاشتن پروتز های مختلف چهره نیز تخصص دارند. تخفیف های بسیاری را برای عمل انحراف تیغه بینی درنظر گرفته ایم.

از جراحی هایی که درکتر علیرضا عالیان بار ها و بار ها با موفقیت انجام داده اند، می توان به برولیفت، لیفت با نخ، لیفت لب، تزریق چربی، ساکشن صورت، جوان سازی چهره، جراحی بینی، جوان سازی پوست با لیزر، جراحی پلک و گوش و دیگر جراحی های مربوط به زیبایی چهره، اشاره کرد. هزینه جراحی بینی دکتر علیرضا عالیان با توجه به نوع عمل جراحی توسط ایشان مشخص می شود.

هزینه جراحی بینی دکتر فرزین سرکارات که یکی از دیگر جراحان خوب کشور است، در سال های اخیر مبالغی بین دو تا دوازده میلیون تومان را بسته به تشخیص ایشان شامل می شود. دکتر فرزین سرکارات متخصص و جراح زیبایی دهان، فک و صورت هستند که عمل های بسیاری را از جمله عمل های جراحی زیبایی بینی انجام داده اند. بسیار از بازیگران و چهره های سینما نیز نزد ایشان، بینی خود را عمل کرده اند که این قضیه می تواند یکی از دلایل گرانی قیمت جراحی توسط این جراح باشد.

هزینه جراحی بینی به روش بسته

تاثیر انواع روش عمل جراحی بینی بر روی قیمت و هزینه ها

روش های مختلف جراحی بینی هستند که در واقع قیمت و هزینه عمل های جراحی را مشخص می کنند. یکی از روش هی جراحی زیبایی بینی که رایج ترین روش انجام عمل زیبایی بینی است، رینوپلاستی به روش بسته است. در این روش هیچ برشی بر روی پوست خارجی بینی در ناحیه کلوملا که در واقع دیواره بین دو حفره بینی است، انجام نمی شود و عمل جراحی بینی از داخل حفره ها انجام گرفته و پایان می پذیرد.

بیشتر بخوانید
بهترین روش های جوان سازی پوست صورت در منزل

مزیت روش جراحی بسته بینی، عدم ایجاد برش روی پوست بینی و در واقع عدم نیاز به بخیه بر روی بینی است که باعث می شود هیچ اثری از انجام عمل بر روی پوست به وجود نیاید. همچنین دیگر نیاز به جراحی پلاستیک بینی و لیزر برای از بین بردن جای بخیه روی پوست وجود نخواهد داشت. و بزرگترین عیب این نوع جراحی عدم توانایی دید مستقیم پزشک به محل جراحی است که کمی روند عمل جراحی را کند کرده و ممکن است از دقت عمل کاسته شود.

هزینه جراحی بینی دکتر مفرد

هزینه جراحی بینی به روش بسته، با توجه به نظر پزشک می تواند قیمت های متفاوتی داشته باشد. یکی دیگر از روش های جراحی بینی روش عمل زیبایی بینی باز می باشد. در این روش بر خلاف روش قبلی، قسمت کلوملا بینی برش خورد و پزشک با دید مستقیم عمل جراحی را انجام می دهد. طبق این نوع جراحی، کل پوست بینی به سمت بالا هدایت شده و پزشک می تواند به راحتی عمل را انجام دهد که به علت مستقیم بودن دید پزشک به ناحیه مورد جراحی، این امر بسیار می تواند در نتیجه عمل جراحی تاثیر مثبت داشته باشد. در این روش پزشک جراح راحت تر می تواند کجی ها و عدم قرینگی حفره های بینی را مشاهده و برطرف نماید(هزینه جراحی بینی دکتر حمیدرضا).

این که عمل جراحی از کدام روش انجام شود، با نظر پزشک مشخص شده و تسلط پزشک در جراحی با روش های مختلف می تواند بسیار حائز اهمیت باشد. در جراحی با روش رینوپلاستی باز، ابتدا یک برش به عرض  چهار میلی متر روی پوست زیر کلوملا یا همان ستونک بینی زده شده که تنها برش زده شده روی پوست در هنگام عمل رینوپلاستی باز خواهد بود. سپس پزشک پوست را از بافت زیرین آن که می تواند ماهیچه، غضروف و یا استخوان باشد جدا کرده و اقدام به عمل بینی می کند. اقدامات پزشک پس از جدا کردن پوست از بافت های زیرین می تواند تراشیدن استخوان بینی در صورت داشتن برآمدگی یا شکستگی باشد و یا کوچک کردن نوک بینی در صورت بزرگ بودن آن باشد.

هزینه جراحی بینی طراح طب

هزینه جراحی بینی بیمارستان امیراعلم، کاملا متفاوت است. در بیمارستان به علت انجام شدن عمل های جراحی زیبایی بینی مختلف و روش های مختلف عمل جراحی و همچنین تعداد زیاد پزشکان جراح که در بیمارستان مشغول به کار هستند، هزینه ها متفاوت است (هزینه جراحی بینی دکتر کمال هادی).
هزینه عمل بینی با توجه به گرانی های اخیر تغییرات زیادی داشته است که توصیه میشود برای اقدام به جراحی بینی، حتما با پزشکان و جراحان مختلفی مشورت کنید.

هزینه جراحی بینی در آلمان

هزینه جراحی بینی در آلمان

نام این عمل رینوپلاستی می باشد که به دلیل تاثیر بینی بر زیبایی مستقیم فرد بسیار رواج پیدا کرده است. این جراحی یکی از حوزه های مهم به شمار می رود و روی زیبایی فرد تاثیر به سزایی می گذارد. این جراحی در تمام کشورهای جهان دارای متقاضیان زیادی می باشد اما بر اساس گفته یک جراح فرانسوی تعداد متقاضیان در سطح اروپا نسبت به ایران بسیار کمتر می باشد. وی با اشاره به اینکه از آنجایی که تقاضا موجب پیشرفت نیز می شود، پزشکان ایرانی فعال در این حوزه از تجربه و مهارت خوبی برخوردار می باشند.

طبق آماری که توسط مجلات پزشکی معتبر فعال در این زمینه منتشر کرده است ایرانی یکی از کشورهایی می باشد که مردم آن نسبت به سایر نقاط جهان بیشتر متقاضی انجام جراحی زیبایی می باشند. همچنین وی هزینه این عمل در اروپا بین 5 هزار تا 7 هزار یورو می باشد که بسته به نوع آن متفاوت می باشد. علاوه بر آن این دکتر عمل های زیبایی فرانسوی تاکید کرد که در بعضی از موارد هزینه آن تا 8 هزار یورو نیز خواهد بود.

هزینه عمل بینی در ترکیه

هزینه جراحی بینی در ترکیه

جالب است که بدانید کشور ترکیه در این زمینه سرمایه گذاری های بسیاری کرده است زیرا یکی از راه های درآمد آن به حساب می آید. این کشور در حال حاضر در رده بندی جهانی جزء 10 کشور نخست جراحی قرار دارد و گفته می شود که متخصصان آن در این زمینه کارنامه قبولی دریافت کرده اند. یکی از دکتران ترک که در این زمینه فعال است، در این باره گفته است که دلایل زیادی دارند که بیماران دیگر کشورها به این کشور مراجعه می کنند. یکی از آن را می توان ارزانتر بودن هزینه عمل آن نسبت به سایر کشورها دانست. همچنین وی عدم نوبت، آسان تر و اقتصادی شدن مسافرت های بین المللی، خدمات مناسب پزشکی با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و رعایت استانداردهای بالا از دیگر مزیت های این کشور به حساب می آید.

بیشتر بخوانید
چسب بینی چیست و بهترین آن برای بعد از عمل کدام است؟ + آموزش زدن

وی افزود که بیشتر متقاضیان جراحی زیبایی این کشور را بینی تشکیل می دهد و بیماران زیادی از کشورهایی مانند آلمان، فرانسه، بلژیک، هلند، دانمارک و غیره به این کشور مراجعه می کنند. او اضافه کرد که جراحی بینی پس از کاشت مو در این کشور در جایگاه دوم قرار دارد.

هزینه عمل بینی بدون بیهوشی

هزینه عمل بینی بدون بیهوشی

به طور کلی جراحی به دو گونه بیهوشی عمومی و بی حسی موضعی صورت می پذیرد و از آنجایی که این جراحی در بعضی از موارد سخت می باشد، باید فرد بیهوش شود. یکی از سوالاتی که ذهن بیشتر متقاضیان را به خود مشغول می کند، به هوش آمدن یا نیامدن پس از جراحی می باشد. این موضوع ترس و اضطراب شدیدی را در آنها به وجود می آورد که در بعضی از موارد موجب می شود که بیمار از انجام آن منصرف شود. باید به شما بگوییم که جای هیچ نگرانی نمی باشد و تیمی مخصوص آن در زمان جراحی وجود دارد که شرایط شما را در ابتدا به صورت دقیق می سنجد و در صورت تایید عمل صورت می پذیرد. باید بدانید که در بیهوشی عمومی ماده ای در رگ های شما تزریق می شود و به خوابی عمیق فرو می روید و هیچ دردی را احساس نخواهید کرد.

روش بی حسی موضعی نیز این چنین است که ماده ای بی حس کننده به زیر پوست شما تزریق می شود و جاهایی را که قصد تغییر آن را داریم بی حس می کند تا در هنگام انجام جراحی دردی را حس نکنید. قابل یادآوری است که در بعضی از موارد فرد بیهوش نمی شود، پزشک از داروهایی مسکنی نیز استفاده می کند تا بیمار دچار اضطراب و استرس نشود و آرامش خود را حفظ کند.

هزینه جراحی بینی با قالب کنترلی

هزینه جراحی بینی با قالب کنترلی

تا به اینجا چندین بار تکرار کرده ایم که این جراحی یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی به شمار می رود اما در بعضی از موارد بیمار به نتیجه دلخواد خود دست پیدا نمی کند. برای جلوگیری از این موضوع متخصصان و پزشکان به تازگی از راههای نوین استفاده می کنند. بر این اساس، آنها از تکنولوژی های برتر این حوزه نهایت استفاده را می برند تا بتوان به بیمار اعتماد به نفس لازم را قبل از عمل تزریق کند و نیز اینکه برنامه های خود را بر اساس طرح از پیش  ساخته تنظیم کند. در این صورت بیمار می تواند با خیال راحت بر اساس تناسبات چهره و سلیقه خود اضطراب های پس از عمل را از بین ببرد. به همین دلیل است که قیمت این جراحی را نمی توان تا قبل از انجام برنامه ریزی و معاینه برآورد کرد.

هزینه جراحی بینی با لیزر

هزینه جراحی بینی با لیزر

در ابتدا باید بگوییم که در این روش از لیزر استفاده می شود. همچنین اصلاح کردن پوست اطراف بینی، کم کردن از ضخامت آن و یا بر طرف کردن شکل و فرم از اهداف استفاده از این روش می باشد. زخم هایی که بر اثر آکنه بوجود آمده را نیز می توان به راحتی با لیزر نابود کرد. رینوفیما به بیماری گفته می شود که در آن پوست بینی رشد بسیاری دارد و فرد را دچار اختلالات تنفسی می کند که برای درمان آن نیز از این روش استفاده می کنند. گفته می شود که افرادی که سن آنها کمتر از 40 سال است، می توانند نتایج بهتری بدست بیاورند. این بدان معنی نیست که افراد بالای 40 نمی توانند آن را انجام دهد. پزشکان توصیه می کنند که سیگار کشیدن می تواند مانع به جریان افتادن خون شود به همین دلیل این افراد می بایست در مدت زمان بهبودی از کار را کنار بگذارند. قیمت این روش نیز به مولفه های بسیاری بستگی دارد که در ابتدا باید توسط پزشک معاینه شود.

سوالات متداول در مورد هزینه عمل بینی

آیا هزینه جراحی بینی را می توان قسطی پرداخت کرد؟

بعضی از مراکز این ویژگی را برای بیماران به وجود آورده اند.

هزینه جراحی بینی در ایران چقدر است؟

بنا بر نوع عمل می تواند متفاوت باشد و در ابتدا باید توسط پزشک مورد معاینه قرار بگیرید.

هزینه جراحی بینی در آلمان چقدر می باشد؟

بر اساس گزارشات بین 5 تا 8 هزار یورو می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *