جراحی بینی با لیزر

جراحی بینی با لیزر با قیمت بسیار مناسب تحت نظر متخصص

یکی از خبر هایی که ذهن هر شنونده ای را به خود مشغول می کند، عمل بینی با لیزر است. درباره بینی و نقش به سزای آن در زیبایی چهره، در پست های قبل اطلاعاتی عرضه کردیم. حال می خواهیم تا در این مقاله در رابطه با صحت و سقم عمل جراحی بینی با لیزر و همچنین در رابطه با چگونگی انجام آن ، مطالبی را عرضه کنیم.

جراحی بینی با لیزر از کجا آمده ؟

همانطور که می دانید عمل های زیبایی بینی همیشه جزو عمل های جراحی سخت به شمار می روند و پزشکان جراح برای انجام چنین عمل هایی ساعت ها در اتاق عمل مشغول جراحی بیمار خود می شوند. حال مطلبی که تعجب و شگفتی همگان را برانگیخته، این است که مگر می شود چنین عمل سختی را بدون اندکی جراحت و درد و خون ریزی و عمل های جراحی طولانی مدت و فقط از طریق یک پروب شلیک کننده لیزر انجام داد؟

پاسخ این سوال منفی است و جراحی زیبایی بینی با لیزر تنها یک راه برای کاسبی کردن و انجام تبلیغات برای مراکز مختلف است که می خواهند متقاضیان و مشتریان بیشتری را به سمت خود بکشانند. همانطور که می دانید، لیزر یک تکنولوژی پیشرفته است که با اختراع آن بسیاری از کار ها و مشاغل من جمله جراحی های مختلف که همگی جزوی از رشته گسترده پزشکی هستند، آسان شده است. لیزر در زمینه جراحی های پلاستیک برای از بین بردن جای جوش و آکنه و یا حذف زوائد مختلف پوستی و یا سوزاندن غدد چربی ایجاد شده بر سطح پوست و غیره کار برد دارد. همچنین از کاربرد های لیزر در عمل های زیبایی بینی می توان به نقش آن در افزایش حرارت پوست بینی و ذوب کردن چربی های موجود در پوست برای کوچک تر شدن بینی، و یا رفع بد شکلی های بینی که به کمک لیزر قابل بر طرف کردن هستند اشاره کرد.

به وسیله لیزر می توان رنگ پوست را تغییر داده و تیره و یا روشن کرد(روش جراحی بینی با لیزر). به همین منظور برای عمل زیبایی بینی می توان با استفاده از لیزر نواحی تیره و روشنی روی پوست بینی ایجاد کرد که نمای ظاهری بینی را تغییر داده و موجب کوچکتر به نظر رسیدن بینی شود. لیزر کار های دیگری نیز انجام می دهد، یکی از این کار ها از بین بردن مو های زائد بدن در نواحی مختلف است که بعد از چند مرحله انجام لیزر دیگر برای همیشه می توان از شر مو های زائد خلاص شد.

عمل جراحی بینی با لیزر

با کمک لیزر می توان جوش های سر سیاه و یا سفید موجود بر روی پوست بینی را در عمل زیبایی بینی بر طرف کرد. همچنین لیزر می تواند با تحریک رشد و تکثیر سلولی لایه های پوستی مانند لایه درم، سبب جوان سازی پوست شده و فرو رفتگی های ناشی از آکنه و یا جای جوش را پوشانیده و پر کند.

اما با تمام ارزش ها و توانایی هایی که لیزر برای ما دارد قادر نیست تا اندازه فیزیکی بینی را تغییر داده و یا موجب کاهش اندازه استخوان و یا حتی غضروف بینی شود. همانطور که قبلا گفته شد عمل جراحی زیبایی بینی, عملی سخت و سنگین است که به موارد مختلفی بستگی دارد و پزشک جراح با توجه به آن شرایط عمل بینی را انجام می دهد.

جراحی بینی با لیزر در مشهد نیز از شعار های تبلیغاتی می باشد، اما در کلینیک های مختلف با استفاده از لیزر، اقدام به رفع بد شکلی های بینی اعم از جای جوش و آکنه و همچنین تغییر رنگ ببینی، می کنند.

برای انجام عمل جراحی بینی زیبایی، ابتدا باید پس از انتخاب پزشک جراح خود، با او ملاقات کرده و پس از مطرح کردن خواسته ها ومشکلات بینی خود، از او بخواهید تا شکل بینی شما را برایتان تشریح کند و از نوع عمل جراحی که قرار است انجام دهید شما را آگاه سازد.

بیشتر بخوانید
تزریق چربی به صورت در مشهد با تخفیف ویژه + معرفی مزایا و عکس ها

نحوه عمل های جراحی زیبایی برای بینی بسته به نوع بینی متفاوت است. بینی بعضی از افراد دارای استخوان بزرگ و یا بر آمده ای است که موجب نا رضایتی فرد شده است و یا امکان دارد در اثر اصابت یک شیء به صورت فرد، بینی او دچار شکستگی شده باشد که نیاز به جراحی داشته باشد. به هر حال چنین عملی را که در آن احتیاج است تا استخوان کوچک شود را عمل بینی استخوانی می گویند.

روش جراحی بینی با لیزر

برای انجام چنین عملی ابتدا پوست روی بینی را برداشته و در صورت لزوم غضروف بینی را هم بر می دارند تا به استخوان رسیده و آن را تراش دهند. برای تراش دادن استخوان بینی از دستگاه های برش دهنده استخوان استفاده می کنند.

اما اگر بزرگی بینی فرد به علت گوشتی بودن بینی باشد دیگر نیازی به تراش دادن استخوان بینی نخواهد بود و فقط نیاز است تا اندکی از غضروف و بافت گوشتی روی بینی بریده شود. نا گفته نماند که در هر دو نوع عمل جراحی بینی از لیزر استفاده های مختلفی می شود، که یکی از نمونه های آن کاهش ضخامت پوست بینی در نواحی ضخیم می باشد.

فیلم جراحی بینی با لیزر در واقع نشان دهنده استفاده از لیزر برای از بین بردن عارضه های پوستی موجود بر روی پوست بینی می باشد و اثری بر کوچک کردن استخوان بینی و یا تغییر سایز آن نخواهد داشت.
هزینه جراحی بینی با لیزر نباید زیاد باشد چرا که در واقع لیزر فقط اثر ترمیمی برای پوست بینی را دارد و به تنهایی نمی توان به کمک آن بینی را جراحی کرد.

عمل جراحی بینی با لیزر برای برخی از افراد ممنوع است و باید قبل از انجام عمل جراحی زیبایی بینی ابتدا با پزشک خود مشورت کنید. افرادی که دچار اختلالاتی در لخته شدن خون هستند نباید از لیزر استفاده کنند. همچنین استفاده از لیزر برای افراد انسولینی و همچنین افراد سیگاری ممنوع است. فردی که مایل به استفاده از لیزر در عمل زیبایی خود می باشد، اگر قبلا پوست خود را برنزه کرده باشد، نمی تواند از لیزر استفاده کند.

قیمت جراحی بینی با لیزر

قیمت جراحی بینی با لیزر توسط پزشک جراح مشخص می شود و بسته به نظر ایشان دارد، اما هزینه عمل جراحی بینی با لیزر به طور میانگین چیزی حدود دو میلیون تومان خواهد بود.

جراحی بینی با لیزر در مشهد

جراحی بینی با لیزر در مشهد

در شهر مشهد نیز جراحی بینی با لیزر انجام می شود و متقاضیان زیادی نیز دارد. به دلیل وجود تعداد زیاد متقاضی و نیز توریست های خارجی که با هدف درمانی به این شهر مسافرت می کنند، امکانات و تجهیزات خوبی به این شهر آورده شده است. همانطور که می دانید جراحی زیبایی بینی یکی از پرطرفدارترین عمل محسوب می شود که روز به روز به تعداد آن افزوده می شود. برای اینکه بتوانید در این خصوص با مشاورانی خبره گفت و گو کنید، با مرکز جراح با ما در ارتباط باشید.

جراحی بینی با لیزر چگونه است ؟

جراحی بینی با لیزر چگونه است ؟

یکی از روش های امروزی و جدید در زمینه جراحی بینی محسوب می شود که گفته می شود بسیار پیشرفته و نوین است. نحوه انجام آن بدین صورت است که پزشک به وسیله دستگاهی مخصوص نوری از آن دستگاه که به صورت لیزر است را روی بینی بیمار می تاباند. با کلید هایی که روی دستگاه است شدت آن را تنظیم می کند و این کار را تا زمانی که به نتیجه مطلوب برسد ادامه می دهد. این روش امروزه مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته است به طوری که افراد متقاضی در جلسات مشورتی قبل از عمل همواره در این خصوص سوالاتی را مطرح می کنند. گفته می شود که این روش عوارضی مانند خونریزی ندارد.

فیلم عمل بینی با لیزر

فیلم عمل بینی با لیزر

از آنجایی که بینی در قسمتی از صورت قرار دارد که مستقیم در معرض دید می باشد، معمولا یکی از دغدغه های متقاضیان نتیجه نامطلوب پس از انجام عمل است. به همین دلیل بیشتر آنها به جای اینکه با متخصص این رشته مشورت کنند، به فضای مجازی روی می آورند و سعی می کنند تا اطلاعات و جواب سوالات خود را از این طریق بدست بیاورند. آنها به دنبال کلیپ یا فیلمی در مورد جراحی بینی با لیزر هستند تا ببینند که عوارضی دارد؟ یا اینکه نتیجه مطلوبی پس از انجام آن بدست می آید یا خیر. در برخی از گزارش ها آمده است که استفاده از روش لیزر نتایج چندان مطلوبی ندارد.

عمل جراحی بینی با لیزر

عمل جراحی بینی با لیزر

شاید شما نیز جز آن دسته از افرادی باشید که متقاضی انجام عمل روی بینی خود با استفاده از روش لیزر می باشید. این روش یکی از جدیدترین روش های حال حاضر محسوب می شود و روز به روز در این زمینه پیشرفت هایی دیده شده است. با استفاده از این روش می توان مشکلاتی که در ناحیه پوست بینی وجود دارد را رفع کرد. پزشکان با استفاده از دستگاهی نوری که به لیزر شبیه است را روی بینی شما می تاباند و به وسیله کلیدی شدت آن را تنظیم می کند. پس از بدست آمدن نتیجه مطلوب کار را تماس می کند. گفته می شود که این روش خونریزی ندارد.

عکس های عمل بینی با لیزر

عکس های عمل بینی با لیزر

همواره شاهد افزایش متقاضیان این جراحی می باشیم. زیبایی و فرم بینی تاثیر زیادی روی زیبایی کلی چهره دارد و افراد زیادی هستند که قصد دارند تا ناهماهنگی های بین اجزای صورت خود را بر طرف کنند. همانطور که می دانید روش های زیادی وجود دارد که می تواند با استفاده از آنها این عارضه ها را از بین برد. در یکی از آنها پزشکان از لیزر استفاده می کنند تا بدفرمی های بینی را رفع کنند. به خاطر اینکه این روش تقریبا جدید می باشد، معمولا متقاضیان به دنبال بدست آوردن اطلاعاتی در این خصوص هستند. آنها برای اینکه ببینند نتیجه استفاده از این روش چگونه می باشد، به دنبال تصاویری از اشخاصی که آن را انجام داده اند، هستند. توصیه ما این است که برای اینکه به جواب سوالات خود برسید، بهترین راه مشورت با متخصص می باشد. زیرا او است که سالهاست دراین زمینه فعالیت می کند و بهتر می تواند شما را راهنمایی کند. همچنین برخی از مراکز درمانی هستند که مشاوره رایگان و به صورت تلفنی ارائه می کنند. یکی از این مرکزها جراح با ما می باشد.

جراحی بینی بدون بیهوشی با روش جدید لیزر

جراحی بینی بدون بیهوشی با روش جدید لیزر

همانطور که می دانید در صورتی که از عمل جراحی استفاده کنیم، نمی توانیم بدون بیهوشی آن را انجام دهیم. از آنجایی که عمل جراحی معمولا با درد همراه است، بهتر است فرد بیهوش شود. مهمتر از آن اینکه، در صورتی که بیمار بیهوش نباشد، ممکن است دچار استرس و تشویش شود، که برای سلامت و نتیجه عمل مناسب نمی باشد. در نتیجه آرامش بیمار، پزشک را نیز در هر چه بهتر انجام شدن عمل کمک می کند. اما درصورتی که از لیزر برای جراحی بینی خود استفاده کنید، دیگر نیازی به بیهوشی نیست. این روش بدون بیهوشی است معمولا برای کاهش درد از بی حسی موضعی استفاده می شود.

جراحی بینی گوشتی با لیزر

جراحی بینی گوشتی با لیزر

همانطور که می دانید لیزر یک عمل ساده ای می باشد که در آن اشعه ای را به بینی می تاباند و آن را تا زمانی که نتیجه مطلوب بدست آید، ادامه می دهند. این کار برای دو هدف انجام می شود. یکی اینکه رنگ پوست بینی را تغییر بدهند و دیگری حرارت و دمای بینی را افزایش دهند تا حجم چربی آن کاهش یابد. تغییر رنگ پوست بینی که واضح است و معمولا در آن رنگ بینی را تیره و یا روشن می کنند و یا اینکه سایه ای به وجود می آورند تا ظاهر آن تغییر کند و کوچک تر به نظر برسد. اما در مورد روش کم کردن حجم بینی های گوشتی این مورد امکان پذیر نمی باشد و معمولا بسیاری از بیماران گول تبلیغات را می خورند. گفته می شود که هنوز این امر با استفاده از لیزر میسر نیست و به صورت علمی و تخصصی نمی توان روی ان حساب کرد و آن را یک روش درمانی دائمی تلقی کرد.

بیشتر بخوانید
جراحی پوست شکم چقدر هزینه دارد ؟ + معرفی عوارض جراحی پوست شکم

سوالات متداول در مورد عمل بینی با لیزر

آیا جراحی بینی با لیزر عوارض دارد؟

می توان به پوست پوست شدن آن پس از استفاده از اشعه مورد نظر اشاره کرد.

جراحی بینی با لیزر در مشهد نیز انجام می شود؟

این شهر یکی از قطب های پزشکی کشور محسوب می شود و در این زمینه نیز پزشکانی فعالیت می کنند.

جراحی بینی با لیزر چقدر هزینه دارد؟

به موارد زیادی بستگی دارد که می توان به دستمزد پزشک، محل انجام عمل، هزینه قبل و بعد از عمل و چند مورد دیگر اشاره کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *