قیمت جراحی بینی در مشهد

قیمت جراحی بینی در سال 99 چقدر است ؟ به همراه معرفی مراکز قیمت مناسب

در این مقاله می خواهیم در مورد جراحی بینی یا رینوپلاستی و ابعاد مختلف آن بخصوص قیمت جراحی بینی در شهر های مختلف صحبت کنیم . با ما همراه باشید تا هزینه ها و متخصصین مجرب را در هر شهر با هم مورد بررسی قرار دهیم .

  • جهت دریافت بهترین مشاوره برای عمل بینی با ما تماس بگیرید.

قیمت جراحی بینی

امروزه عمل های زیبایی رشد چشمگیری در بین عموم گرفته و اکثر مردم به دنبال جراحی زیبایی بینی هستند . یعنی این جراحی بیشترین حجم از عمل جراحی پلاستیک بدن را تشکیل می دهد .

قیمت جراحی بینی در کرج

این جراحی ها ممکن است بخاطر مشکلات داخل بینی مثل انحراف ، پولیپ و یا زیبایی باشد . این نوع جراحی ها تاثیر زیادی بر روی ظاهر و باطن فرد می گذارد .

تاثیرات ظاهری

بینی بزرگرترین و شاخص ترین عضو روی صورت هر فرد می باشد . هر موقع شما به صورت هر شخص نگاه کنید اولین مولفه ای که به چشمتان می آید ،  بینی آن فرد است . پس این عضو تاثیر به سزایی در زیبایی ظاهری هر فرد دارد .

قیمت جراحی بینی در تهران

پس مردم در عصر کنونی رفته رفته جراحی بینی را یک نیاز می دانند . این نیاز با مشاوره درست ، انتخاب متخصص خوب و مدلی که شما برای بینیتان انتخاب می کنید ممکن است به یک عمل زیبایی مطلوب تبدیل شود و شما همواره از ظاهر بینی تان لذت ببرید یا با انتخاب غلط در هر کدام از این مولفه ها بینی خود را به عضوی نا متقارن و نا هماهنگ با دیگر اعضا صورت تبدیل کنید و بینی شما ، شما را زشت تر از قبل کند .

تاثیرت باطنی

انسان موجودی است که میل باطنی فراوانی به زیبایی دارد . این زیبایی صرفا به زیبایی ظاهر خود فرد خلاصه نمی شود در واقع ذات انسان اینگونه است که به زیبایی ها جذب می شود . این زیبایی ممکن است زیبایی چهره ، طبیعت ، منظره و غیره باشد .

اکثر افراد بخاطر شکل نامطلوب بینی ، خود را از جامعه دور می کنند و نمی توانند به راحتی با دوستان و نزدیکان خود ارتباط برقرار کنند . و یا بیشتر افراد ممکن است بخاطر شکل ظاهری خاص بینی خود مورد تمسخر دیگران قرار گیرند . اولین اتفاقی که برای اینگونه افراد بخصوص در سنین پایین به وجود می آید تخریب اعتماد به نفس آنهاست .

قیمت جراحی بینی در دزفول

بسیاری با جراحی بینی اعتماد به نفس خود را بازسازی می کنند و می توانند راحت تر در جامعه با افراد تعامل داشته باشند . این تعامل در جامعه ممکن است به موفقیت فرد منتهی شود . پس می توان جراحی بینی را امری ضروری برای بسیاری از افراد دانست .

قیمت جراحی بینی در نقاط مختلف کشور

هزینه ی جراحی بینی در کشور های مختلف متفاوت است و امروزه بسیاری از افراد از کشور های مختلف به کشور مان برای عمل های زیبایی می آیند . دلیل آن هم قیمت بسیار پایین جراحی نسبت به کشور های مختلف ب همراه کیفیت عمل است .

این اختلاف قیمت در شهر های داخل کشورمان هم وجود دارد . به عنوان مثال قیمت جراحی بینی در تهران 10 تا 20 میلیون تومان است . تهران به لحاظ اینگونه جراحی ها بیشترین آمار و تقاضا را داراست به همین دلیل هزینه عمل جراحی بینی در آن بالاست .

قیمت جراحی بینی در کرج همانند تهران مبلغی بین 10 تا 20 میلیون تومان دارد . البته این هزینه به عوامل مختلفی مانند نوع بینی ، متخصص ، محل جراحی و ویزیت های بعد از عمل بستگی دارد .

امروزه بسیاری از جراحی ها در تهران در مطب های خصوصی و یا مراکز جراحی محدود انجام می شود . این مراکز خصوصی از نظر اماکانات کاملا مجهز هستند و تمام خصوصیات بیمارستان ها را هم دارند ولی تنها مشکل این مراکز هزینه زیاد آن برای افراد است .

رشت دومین شهری که تقاضای جراحی بینی در آن بسیار بالاست . این شهر به دلیل این حجم از تقاضا و موقعیت شهر آن متخصص های زیادی دارد از همین حیث این شهر برای عمل های جراحی بسیار مناسب است . قیمت جراحی بینی در رشت 8 تا 15 میلیون برآورد شده است . البته این قیمت ها قطعی نیست و همانطور که گفته شد به فاکتور های مختلفی بستگی دارد .

مشهد به لحاظ جمعیت ، دومین شهر ایران است . این شهر به دلیل زیارتی بودنش ، سالانه توریست هایی را جذب میکمند به همین دلیل پتانسیل زیادی در امر جراحی زیبایی دارد . این شهر به لحاظ امکانات و وجود متخصص هایش سالانه افراد زیادی را برای جراحی بینی جذب می کند . قیمت جراحی بینی در مشهد 8 تا 20 میلیون برآورد می شود .

بیشتر بخوانید
میکرو جراحی چیست و چه کاربردی دارد؟ هرآنچه باید در این مورد بدانید

چهارمین شهر از نظر آمار جراحی بینی ، شیراز است . شیراز از نظر علم پزشکی پیشرفت شایانی کرده و جراحی زیبایی که خود زیر مجموعه ی علم پزشکی هست هم ازین قاعده مستثنا نیست . قیمت جراحی بینی در شیراز مبلغی بین 6 تا 15 میلیون تومان دارد .

قیمت جراحی بینی در دزفول همانند شیراز مبلغی مشابه دارد . ولی از نظر تجهیزات تخصصی جراحی ،شیراز به مراتب شهر بهتری برای جراحی زیبایی است .

دکتر بهزاد فرخی

متخصص برجسته آقای بهزاد فرخی یکی از پر آوازه ترین جراحان پلاستیک کشور است . وی دوره متوسطه خود را در دبیرستان تیزهوشان علامه حلی ب پایان رسانید . سپس در دانشگاه علوم پزشکی تهران رشته ی پزشکی عمومی را شروع کرد .

قیمت جراحی بینی دکتر بهزاد فرخی

وی رشته جراحی عمومی را در سال 1374 شروع کرد و در سال 1378 دوره خود را با برد تخصصی به اتمام رساند .

وی مدت نسبتا کوتاهی را در رشته جراحی صورت و فک در بیمارستان Sick Kid زیر نظر متخصصان بزرگی چون دکتر زوکر (Zuker) و دکتر فیشر (Fisher) در شهر تورنتو کانادا را گذراند . سپس به ایران برگشت و تبدیل به یکی از برجسته ترین متخصصان زیبایی گردید .

قیمت جراحی بینی دکتر بهزاد فرخی مبلغی بین 10 تا 20 میلیون تومان خواهد داشت .

دکتر بهروز فرزام

دکتر بهروز فرزام در سال 1370 در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران در رشته جراحی گوش ، حلق و بینی فارغ التحصیل شد . از تجربیات و تخصص وی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • انجام  سالانه 1800 جراحی زیبایی در بهترین مراکز جراحی تهران و بیمارستان عرفان
  • استفاده از تکنیک های نوین در جراحی های زیبایی بینی بخصوص بینی های گوشتی
  • تخصص استفاده از غضروف های انسانی و غیر انسانی برای عمل جراحی ترمیمی
  • آموزش تکنیک و ترفند های عمل جراحی گوش ، حلق و بینی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
  • آموزش تخصصی در مراکز بیمارستانی

قیمت جراحی بینی دکتر فرزام مبلغی بین 10 تا 25 میلیون تومان است .

دکتر کاظم زرگری

دکتر کاظم زرگری در سال 1378 در رشته پزشکی عمومی فارغ التحصیل شد و سپس دوره ی جراحی عمومی را در سال 1380 را آغاز کرد و در سال 1384 بورد تخصصی جراحی را اخذ کرد . ایشان دوره ی بورد فوق تخصصی جراحی در سال 1388 به اتمام رساند .

قیمت جراحی بینی دکتر کاظم زرگری

در رزومه ی ایشان جراحی هایی از قبیل جراحی بینی ، تزریق چربی ، جراحی شکم  ، تزریق بوتاکس و ژل ، لیزر لیپولیز ، ماموپلاستی ، پروتز سینه و لیپوماتیک انجام شده است .

قیمت جراحی بینی دکتر کاظم زرگری مبلغی بین 10 تا 20 میلیون تومان برآورد شده است .

قیمت جراحی بینی با قالب کنترلی

قیمت جراحی بینی با قالب کنترلی

یکی از نگرانی های افراد متقاضی جراحی بینی این است که با تحمل سختی های این جراحی و نیز پرداخت هزینه های نسبتا سنگین، در انتها نتیجه مورد نظرشان بدست نیاید و یا با همان حال تحمل کنند یا اینکه به جراحی ثانویه روی بیاورند. برای بهبود کیفیت و کنترل حدودی کیفیت نهایی پزشکان به روشی دست یافتند که می توانند قبل از عمل اسکن سه بعدی و قالب کنترلی را ارائه کنند. روش کار به این صورت است که متقاضی می تواند نتیجه انتهایی جراحی خود را قبل از آنکه عملی صورت گیرد، مشاهده نماید و نظر خود را در مورد آن بیان کند. قیمت این جراحی متفاوت می باشد و به مواردی مانند هزینه ویزیت، هزینه اسکن سه بعدی، طراحی، معاینه پزشک، تعداد جلسات مشورتی، دستمزد پزشک و غیره بستگی دارد.

قیمت جراحی بینی به روش بسته

قیمت جراحی بینی به روش بسته

جراحی زیبایی بینی به دو صورت جراحی باز و بسته انجام می شود. در روش بسته تمام برش هایی که انجام می شود در داخل بینی صورت می گیرند و پوست آن به مقدار کمی از اسکلت بین جدا می شود و در طول عمل توسط ابزار به خصوصی به طرف بالا نگه داشته می شود. جراح در این حالت تغییرات لازم را روی بینی انجام می دهد. گفته می شود که به دلیل مزایایی که این روش دارد، این روش انتخاب نخست جراحان می باشد. از مزایای آن می توان به کاهش مدت زمان جراحی، برش نخوردن ناحیه کلوملا و تورم کم و خوب شدن آن در مدت زمان کوتاه می باشد. هزینه این روش نیز به موارد بسیاری بستگی دارد که می توان به دستمزد پزشک، تجهیزات، محل انجام عمل و غیره اشاره کرد.

قیمت جراحی بینی با لیزر

قیمت جراحی بینی با لیزر

در این روش ما از لیزر CO2 استفاده می کنیم تا به وسیله آن ناهماهنگی های ظاهری بینی را رفع کنیم و در صورت وجود پوست اضافی آن را نیز برداریم. در این روش مانند سایر روش ها نیازی به برش دادن کامل بینی نمی باشد. در برخی از موارد پزشکان روش جراحی معمولی و این روش را با هم ترکیب می کنند تا نتیجه بهتری به دست آید. در این روش پوست اسیب سطحی می بیند اما جای نگرانی نیست. به همین دلیل است که در بعضی از مواقع درد و ناراحتی را احساس خواهید کرد. البته پزشک از بی حسی موضعی را استفاده می کند تا درد آن کمتر احساس شود. گفته می شود که بیمه های درمانی هزینه عمل بینی با لیزر را تحت پوشش خود قرار نمی دهند. هزینه آن به نوع پوست، شدت عارضه وو چند مورد دیگر بستگی دارد.

قیمت جراحی قوز بینی

قیمت جراحی قوز بینی

قوز بینی یکی از رایج ترین مشکل در بین ایرانی ها و افراد ساکن در منطقه خاورمیانه می باشد که معمولا به صورت مادرزادی است و یا احتمالا در اثر شکستگی به وجود آمده است. این مشکل می تواند به دو صورت طبیعی و فانتزی رفع شود. وجود چنین مشکلی موجب می شود که بینی از نمای نیم رخ ظاهری بدی داشته باشد و معمولا چنین ظاهری مناسب خانم ها نیست. برای اصلاح قوز بینی، غضروف و استخوان پل آن را با دقت و ظرافت تراش می دهند. هزینه این جراحی نیز به نوع عمل، تجهیزات، دستمزد پزشک، میزان شدت عارضه و چند مورد دیگر بستگی دارد.

قیمت جراحی بینی استخوانی

قیمت جراحی بینی استخوانی

این نوع بینی را بینی های قوز دار یا عقابی می نامند و معمولا پوستی نازک دارند. جراحی زیبایی می تواند این ایراد را رفع کند و ظاهر بینی را اصلاح کند. در جراحی چنین بینی هایی باید بدانید که فقط و فقط باید برشی در آن ایجاد شود تا تغییرات مورد نظر اعمال گردد.  این عمل را باید متخصص جراحی زیبایی انجام داد تا بهترین نتیجه بدست آید. توسط جراحی می توان مشکلاتی مانند انحراف تیغه بینی، کجی، پولیپ، شکستگی و غیره را رفع کرد. هزینه این جراحی نیز به موارد زیادی بستگی دارد که قبل از انجام می بایست با پزشک مشورت صورت گیرد.

قیمت جراحی بینی فانتزی

قیمت جراحی بینی فانتزی

این نوع جراحی همانطور که از نامش پیداست، با هدف زیبایی بیشتر انجام می شود. بیمار پس از معاینه توسط پزشک و بررسی انواع مدل های مختلف و نیز نوع پوست آن، قبل از عمل می تواند در مورد نتیجه جراحی نظر خود را ارائه کند. به این نوع از بینی عروسکی نیز می گویند و قبل از انجام چنین عملی می بایست تمام مشکلات بینی مانند، برآمدگی، قوز، افتادگی نوک بینی، سوراخ های بینی و غیره را رفع شود. هزینه این عمل به خودی خود بیشتر می باشد و در صورتی که قبل از این عمل جراحی دیگری نیاز باشد، مسلما هزینه آن افزایش خواهد داشت.

جدیدترین قیمت عمل بینی

جدیدترین قیمت عمل بینی

همواره قیمت جراحی بینی یکی از دغدغه های متقاضیان می باشد. اما ممکن است شما نیز افرادی را بشناسید که با 3 میلیون جراحی زیبایی انجام داده است و برخی دیگر 25 میلیون هزینه کرده اند اما نکته ای که باید در نظر بگیرید نوع عمل زیبایی و نیز مشکل افراد می باشد. عوامل زیادی هستند که بر هزینه تاثیر می گذارند که می توان به تجربه جراح، نوع بینی، منطقه جغرافیایی، نوع جراحی، هزینه های قبل و بعد از عمل و غیره اشاره کرد.

قیمت جراحی زیبایی بینی در مشهد

قیمت جراحی زیبایی بینی در مشهد

همانطور که گفته شد عوامل زیادی هستند که بر هزینه این جراحی تاثیر مستقیمی دارند. تخصص و تجربه جراح، نوع بینی متقاضی (استخوانیف گوشتی و …) بیمارستان یا کلینیک محل انجام جراحی، مشکلات جانبی بیمار مانند انحراف، قوز و …، از جمله مسائل تاثیرگذار قیمت می باشد. اما آنچه که در برخی از سایت ها آمده است، گفته می شود که هزینه عمل بینی در مشهد بین 4 میلیون تومان تا 18 میلیون تومان است. البته توصیه ما این است که قبل از انجام عمل بهتر است با پزشک مشورت صورت گیرد.

بیشتر بخوانید
پروتز لب برای چه کسانی مناسب است و چقدر هزینه و قیمت دارد ؟

سوالات متداول در مورد هزینه جراحی بینی

قیمت جراحی بینی در مشهد چقدر است؟

گفته می شود که بین 4 تا 18 میلیون تومان برآورد می شود.

قیمت جراحی بینی فانتزی چقدر می باشد؟

این نوع از جراحی معمولا هزینه بالاتری دارد و ممکن است قبل از آن عمل دیگری نیز انجام دهید.

قیمت جراحی بینی شکسته چقدر می باشد؟

برای برآورد هزینه آن باید به پزشک مراجعه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.