هزینه جراحی بینی در مشهد

هزینه جراحی بینی در مشهد کمتر از همه جا با تخفیف 70 درصدی جراحی بینی

در این مقاله می خواهیم در مورد جراحی بینی و انواع ابعاد آن از جمله هزینه جراحی بینی در مشهد صحبت کنیم.

امروزه بسیاری از افراد علاقمند به عمل های زیبایی بخصوص عمل جراحی بینی هستند ولی این افراد اطلاعات کافی برای عمل جراحی خود را ندارند . عمل جراحی هر چند که ساده هم باشد باز هم دارای نکاتی است که هر شخص خواهان عمل جراحی باید آنها را بداند .

ما می خواهیم شما را با چالش های عمل جراحی بینی و همچنین قیمت جراحی بینی در مشهد آشنا کنیم تا شما بتوانید با دید بازتری برای عمل جراحی اقدام کنید .

هزینه جراحی بینی در مشهد

عمل جراحی بینی یا رینوپلاستی یکی از متداول ترین زیر شاخه های عمل جراحی پلاستیک است. رینوپلاستی به روش مختلف انجام می شود و هر متخصص بسته به نوع بینی فرد متد متفاوتی را برای جراحی انتخاب می کند. معمولا بهترین نوع بینی، بینی استخوانی است. این گونه بینی ها هزینه کمتری نسبت به بینی های گوشتی دارد و راحت تر به فرم دلخواه می رسد. نقطه مخالف بینی های استخوانی، بینی های گوشتی است. اینگونه بینی ها بعد جراحی هم ممکن است از فرم خارج شده و به شکل اولیه خود بازگردند. در اینگونه بینی ها، متخصص با تزریق غضروف به بینی فرد باعث تقویت فرم بینی می شود.

هزینه جراحی بینی مشهد

کمترین هزینه جراحی بینی در مشهد مربوط به بینی های استخوانی است که در مطب ها جراحی می شوند. در مقابل هزینه جراحی بینی گوشتی در مشهد گران تر است مخصوصا اگر فرد دارای بیماری خاصی باشد که برای عمل جراحی نیاز به بستری شدن در بیمارستان است. بیمارستان بخاطر دارا بودن تجهیزات و کادر متخصص بیهوشی، پرستاری و … هزینه ی بیشتری دارد.

توجه داشته باشید اگر فردی دارای بیماری خاصی مانند بیماری قلبی عروقی باشد باید حتما در بیمارستان ها جراحی شود. حتی ممکن است برای پایدار شدن وضعیت فرد و بیماری اش تا چند روزی هم در بیمارستان بستری شود.

مورد دیگری که در هزینه ی جراحی بینی در مشهد بسیار تاثیر گذار است، انتخاب متخصص است. مشهد بخاطر ویژگی هایی چون زیارتی بودن، جمعیت و وسعتش از پتانسیل بالایی در دارا بودن متخصص های مجرب دارد. هر کدام ازین متخصصین دارای رزومه و تجربه های خاص خود هستند و دوره تخصصی جراحی خود را در کشور های مختلف گذراندند. بسیاری از متخصصین مشهد سالانه بیش از هزار جراحی انجام می دهند و ازین بابت مشهد دارای تعدادی خاصی متخصص برند و سرشناس است. با انتخاب هر کدام از این متخصصین، شما عمل جراحی رضایت بخشی خواهید داشت در عوض قیمت عمل جراحی بینی در مشهد برای شما بسیار بالا می رود.

هزینه جراحی پلاستیک بینی در مشهد

تا اینجا هر کدام از پارامتر هایی که بیان کردیم در هزینه جراحی زیبایی بینی در مشهد دخیل هستند و کاملا هزینه جراحی شما به آنها بستگی دارد.

انواع مدل جراحی بینی

مدل های متفاوتی برای فرم دادن به بینی هر فرد وجود دارد. هر فرمی بسته به سلیقه، سن، جنسیت و روحیه فرد انتخاب می شود.

شاخص ترین و برجسته ترین عضوی که با نگاه اول در صورت فرد مشاهده می شود، بینی است. پس بینی مهم ترین عامل در زیبایی صورت است. مهم ترین عاملی که هر فرد باید در انتخاب فرم بینی خود رعایت کند، انتخاب فرمی است که باعث ناهمگون شدن بینی با باقی اجزای صورت نشود. بسیاری از افراد با انتخاب غلط و مشاوره نا درست به فرمی می رسند که بعد عمل به هیچ عنوان راضی نیستند. پس بهتر است در انتخاب فرم بینی خود دقت لازم را داشته باشید.

متخصص عمل جراحی بینی

مورد دیگری که حائز اهمیت است در نظر گرفتن هزینه جراحی پلاستیک بینی در مشهد نسبت به مدل و فرمی است که انتخاب می کنید. زیرا هر فرمی زحمت و سختی خاص خود را با توجه به جنس بینی شما و سایر موارد دارد.

در ادامه 3 فرم اصلی بینی را که توسط افراد انتخاب می شود را برای شما عزیزان شرح می دهیم :

جراحی بینی نرمال

در این نوع جراحی، بینی افراد دچار تغییر و تحول آنچنانی نمی شود. هدف اصلی در این نوع جراحی ها رفع نقص ظاهری و باطنی افراد است. این عمل برای افرادی با نقص انحراف بینی، قوز بینی، پهنای بینی، افتادگی نوک و … کاربرد دارد.

کمترین قیمت جراحی بینی مشهد

معمولا در این نوع جراحی ها، تغییرات به گونه ای است که بعد عمل کمتر کسی متوجه جراحی شما می شود و ازین بابت این نوع جراحی برای بسیاری از افراد با تیپ سنی بالا کاربرد دارد.

بیشتر بخوانید
تیپ پلاستی نوک بینی چیست و چه تفاوتی با عمل بینی دارد؟ هزینه عمل تیپ پلاستی چقدر است؟

جراحی بینی فانتزی

در این نوع جراحی، فرم بینی کمی دچار تغییر می شود. و جدای اینکه این عمل می تواند نقص های بینی شما را بهبود بخشد باعث زیبایی بینی شما می شود. البته این تغییرات بگونه ای است که فرم بینی شما در هماهنگی کامل با باقی اجزای صورتتان است و بینی شما به اجزایی نا متعارف بر روی صورتتان تبدیل نمی شود.

در این نوع جراحی زیبایی نوک بینی فرد نسبت به حالت نرمال کمی سر بالاتر می شود و تغییر بعدی قوس پشت بینی است که آن هم نسبت به حالت نرمال کمی بیشتر می شود.

جراحی بینی غیر طبیعی

این فرم بیشتر توسط جوانان انتخاب می شود. تغییرات ظاهری در این نوع فرم بسیار زیاد است بگونه ای که بینی به عضوی ناهمگون بر روی صورت تبدیل می شود. این مسئله بگونه ای است که جراحی بینی فرد از چند فرسخی هم کاملا مشهود است.

تغییرات اصلی که در این نوع جراحی بوجود می آید می توان به نوک بینی بسیار تیز و سر بالا اشاره کرد. قوس پشت بینی یا ناحیه رادیکس خیلی بیشتر می شود و سوراخ های بینی نسبت به فرم های قبلی بسیار کوچک تر می شود. در ناحیه پره ها هم فرو رفتگی زیادی مشاهده می شود.

بسیاری از افراد بعد این نوع جراحی دچار اختلال در تنفس هم می شوند.

نتیجه گیری

هزینه عمل جراحی بینی در مشهد نسبت باقی شهرها مخصوصا تهران به مراتب ارزان تر است. و شما با کمی مطالعه و تحقیق می توانید بهترین متخصص و بهترین تیم مشاور را برای خود پیدا کنید. بهترین مکان برای خدمات حضوری و مشاوره گرفتن خیابان پرستار واقع در احمد آباد است. همچنین شما در سایت جراح با ما می توانید از خدمات مشاوره آنلاین استفاده کنید. در این سایت شما حتی با بسیاری از متخصصان مجرب در مشهد آشنا می شوید و می توانید رزومه، نمونه جراحی و هزینه جراحی بینی مشهد هر کدام را مشاهده کنید.

قیمت جراحی بینی در مشهد

قیمت جراحی بینی در مشهد

همانطور که می دانید هر چه عمل بینی از پیچیدگی بیشتری برخوردار باشد، زمان عمل نیز افزایش می یابد که در نتیجه موجب بالا رفتن هزینه آن نیز می شود. در ابتدا باید نوع جراحی خود را مشخص نمایید. برای اطلاع از انواع جراحی بینی می توانید به مقالات دیگر سایت ما در این خصوص مراجعه کنید. از مواردی که موجب می شود تا عمل بینی پیچیدگی بیشتری داشته باشد می توان به انحراف بینی اشاره کرد. این عارضه بسیار شایع می باشد و دارای انواع مختلفی می باشد. برای حل آن باید جراحی صورت گیرد و تیغه های بینی را درمان کنند. مهمترین عامل که در هزینه آن تاثیر می گذارد دستمزد پزشک و استفاده از مواد مخصوص می باشد. به طور مثال اینکه عمل باید در بیهوشی کامل انجام شود یا از مواد موضعی بی حس کننده استفاده کنند.

همچنین گرفتگی بینی نیز یکی دیگر از جراحی های پیچیده می باشد که به آن احتقان بینی نیز گفته می شود. در این عارضه بافت های بینی و نزدیک آن توسط مایعات اضافی متورم می شوند و موجب می گردد تا احساس گرفتگی را در این قسمت از صورت حس کنید. ممکن است این عارضه ترشح بینی یا آبریزش را نیز شامل شود یا نشود.

هزینه عمل جراحی بینی در مشهد

هزینه عمل جراحی بینی در مشهد

همچنین یکی دیگر از عمل های پرهزینه جراحی بینی پیوند غضروف دارد. در این نوع بینی شما برای تقویت بافت های ضعیف نیاز به پیوند غضروف هایی دارد. از این روش استفاده می شود تا بافت های بینی را ترمیم و شکل آن را تغییر دهند. این عمل معمولا پیچیده می باشد و هزینه آن نیز بالا می باشد. عضروف های مورد نظر را معمولا از خود فرد بر می دارند که به آن عضروف های پیوندی خودی یا اتولوگوس می گویند. اما یک روش دیگر نیز وجود دارد که جراح می تواند از غضروف های مصنوعی استفاده نماید.

ناگفته نماند که گوش و دنده از بهترین غضروف های پیوندی می باشند که از بدن خود فرد برداشته می شوند و به کار می رود. تجهیزات مورد نیاز این جراحی نیز تاثیر مستقیمی بر قیمت آن نیز دارد. در برخی از موارد تجربه و مهارت پزشک نیز با یکدیگر متفاوت می باشد که باز هم برقیمت آن تاثیرگذار می باشد. البته ناگفته نماند که قبل از انجام هر عملی می بایست در مورد تجارب کیفیت پزشک مورد نظر تحقیق به عمل آورد و صرفا هزینه و قیمت بالا دلیلی برای اینکه متخصص مورد نظر کارش به را خوبی انجام می دهد نیست. برای این کار می توانید به بیماران قبلی او مراجعه کنید و نظرات آنها را نیز جویا شوید.

قیمت جراحی زیبایی بینی در مشهد

قیمت جراحی زیبایی بینی در مشهد

یکی دیگر از جراحی های پیچیده بینی این می باشد که پوست آن دچار عارضه هایی باشد. به این معنی که بیش از حد ضخیم و یا نازک باشد که در این صورت جراحی متفاوت می باشد. در صورتی که پزشک آشنایی کافی در مورد اثرگذاری این عامل ها روی جراحی را نداشته باشد، معمولا می تواند سبب بروز عارضه ای جدید شود. پزشک مورد نظر در صورت اینکه پوست بینی شما ضخیم است باید به شما این مورد را گوشزد کند تا اقدامات قبل از انجام عمل صورت گیرد. به طور کلی باید بگوییم که پوست ضخیم اثر مستقیمی بر جراحی بینی دارد. وزن پوست می تواند نوک بینی را به سمت پایین بکشاند و جراح باید از آن آگاهی داشته باشد تا در حین عمل آن را رفع کند.

بیشتر بخوانید
روانشناس کیست؟ مشاوره رایگان بهترین روانشناس های ایران

پوست های نازک نیز می تواند به همان اندازه تاثیر گذار باشد. این نوع از پوست ها نیز می توانند روی نتیجه انتهایی اثرات بدی و منفی بگذارد. پوست نازک دارای آستر ضعیفی می باشند و در زیر آن بافت چربی کمی وجود دارد. این نوع پوست خود دارای انواع مختلفی می باشد که هر چه درجه آن نازک تر باشد، عمل جراحی سخت تر و پیچیده تر می شود. در نتیجه هر چه عمل پیچیده شود، زمان بیشتری را باید صرف آن کرد و هزینه آن نیز بالاتر می رود.

قیمت جراحی بینی مشهد

قیمت جراحی بینی مشهد

حال با در نظر گرفتن این موارد می توانیم به قیمت این جراحی در شهر مشهد بپردازیم. از آنجایی که معمولا متقاضیان این شهر را دو دسته از مردم تشکیل می دهند پس با دو نوع هزینه مواجه هستیم. افراد بومی داخلی مشهد که در این شهر زندگی می کنند، می توانند از امکانات و تجهیزات پزشکی بیمارستانی استفاده نمایند تا در هزینه های آنها تخفیفاتی ارائه شود. همچنین برخی از بیمارستان برخی بیمه ها را قبول می کنند و می توانید با آنها از تخفیفات خوبی برخوردار شوید. اما دسته دیگر از متقاضیان توریست ها می باشند که برای آنها نیز تخفیفات خوبی در نظر گرفته شده است.

هزینه جراحی بینی در مشهد سال 99

هزینه جراحی بینی در مشهد سال 99

هزینه های جراحی بینی در سال 99 در مشهد نیز به موارد زیادی بستگی دارد که در بالا گفته شد. از آنجایی که این شهر یکی از قطب های پزشکی کشور محسوب می شود و در چند سال گذشته توجه برخی از مسئولان به این موضوع در این کلان شهر بیشتر شده است، متقاضیان خارجی نیز بیشتر شده است. هر چند که برای آن دسته از افراد مقداری هزینه آنها بیشتر است اما در مقایسه با کشورهای دیگر می توان گفت که هزینه هایی مشهد بسیار کمتر از آن کشورها می باشد. علاوه بر آن نمی توان از تخصص پزشکان حاضر در مشهد نیز چشم پوشی کرد که دلیل دیگری برای مراجعه مسافران متعدد به این کلان شهر می باشد. کشور ما یکی از قطب های زیبایی در خاورمیانه می باشد که علاوه بر ارزان و مقرون به صرفه بودن، از نیروی متخصص خوبی برخوردار است. شما می توانید با تماس با مرکز جراح با ما در مورد موارد گوناگون مشورت بگیرید.

سوالات متداول در مورد قیمت عمل بینی در مشهد

آیا هزینه جراحی بینی در مشهد گران است؟

این کلان شهر یکی از ارزان ترین قیمت ها در این زمینه را دارا می باشد.

هزینه جراحی بینی در مشهد در سال 99 چقدر می باشد؟

این موضوع به مواردبسیاری مانند نوع عمل، دستمزد پزشک، مکان جراحی و غیره بستگی دارد.

هزینه جراحی بینی در مشهد به چه عوامل بستگی دارد؟

می توان به دستمزد پزشک، موقعیت مکان جراحی، تجهیزات، امکانات، اقدامات قبل و بعد از عمل اشاره کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.