هزینه جراحی پوست

هزینه جراحی پوست چقدر است ؟ + معرفی مراکز باکیفیت و با قیمت ارزان در مشهد

هزینه جراحی پوست امروزه به علت انجام جراحی به روش های نوین و همچنین استفاده از دستگاه ها و تجهیزات جدید، بسیار با گذشته تفاوت دارد. اما این تفاوت به علت گران تر شدن هزینه ها نسبت به گذشته نیست. اما باید توجه داشته باشید که تکنولوژی های جدید عمل های جراحی، اغلب متعلق به کشور های خارجی و پیشرو در عرصه جراحی می باشد.

هزینه جراحی پوست چقدر است ؟

اغلب تجهیزات و تکنولوژی های جدید توسط کشور هایی مانند آمریکا، آلمان، فرانسه، ژاپن و کره ساخته شده و به دست آمده اند و همان طور که به سادگی قابل درک است، این پیشرفت ها برای مردم کشور های صاحب تکنولوژی بسیار مفید بوده و هزینه های آن ها را به حداقل می رساند.

اما برای کشور های دیگر که نیاز به این تکنولوژی ها داشته و این نیاز خود را با خریدن و وارد کردن تجهیزات و تکنولوژِی بر طرف می کنند، هزینه هایی در بر داردو حال با توجه به ارزش کم پول کشورمان این هزینه ها برای مردم چند برابر شده و سر از رقم ها و قیمت های نجومی در می آورد.

هزینه جراحی پوست

هزینه جراحی پوست شکم در کشور ما و در شهر های بزرگ مانند پایتخت، کم تر از سایر مناطق می باشد ولی این قیمت ها برای توریست ها و افراد خارجی که برای انجام عمل های جراحی وارد کشورمان می شوند، پایین است. اما برای خودمان ممکن است مقداری سنگین و گران است.
در صورت نیاز به جراحی های پوستی ابتدا باید از هزینه جراحی پوست، اطلاعاتی بدست آوریم اما نکته مهم تر این است که ابتدا بدانیم چه عمل جراحی را باید انجام دهیم. عمل های جراحی پوستی کاملا متفاوت و مختلف بوده و با توجه به عضوی که قرار است عمل بر روی آن انجام گیرد، نوع آن مشخص می شود.

هزینه جراحی پوست دست

یکی از عضو هایی که به شدت در معرض خطر ها و امراض پوستی قرار دارد، دستان مان هستند. ما در روز به کرات از دستان خود برای انجام کار ها و عملیات مختلف استفاده می کنیم. هنگامی که می خواهیم جنس وسیله ای را بسنجیم ابتدا با دستان خود آن را لمس می کنیم، و یا اگر بخواهیم خوراکی بخوریم و یا لباس بر تن کنیم، باز هم از دستان خود استفاده می کنیم. پس برای  انجام دادن کار های روزانه ما به دستان خود نیاز داریم. عضوی که این همه در روز به کار گرفته می شود، طبعا بیشتر از سایر اعضای بدن در معرض خطر های گوناگون قرار می گیرد.

قیمت جراحی پوست در مشهد

در صورت وقوع هر گونه آسیبی برای دست، ابتدا پوست دست است که آسیب می بیند. در مواقع حادثه اگر آسیب هایی که به پوست دست رسیده شدید باشد، دست نیاز به انجام عمل جراحی پلاستیک پوست پیدا می کند. جراحی پلاستیک پوست دست، به علت وجود انگشتان دست کمی مشکل تر از سایر اندام هاا و اعضای بدن می باشد زیرا برای جراحی پلاستیک، غالب زدن برای انگشتان دست به منظور ایجاد روکش پوستی کمی سخت و زمان بر است. همچنین باید دقت شود که بعد از جراحی پوست دست به هیچ عنوان تا بهبودی کامل دست نباید از آن استفاده کرد تا زخم ها به خوبی جوش خورده و خوب شوند.

هزینه جراحی پوست دست نیز به علت تفاوت در روش انجام جراحی و سخت بودن و زمان بر بودن آن، بالا تر از هزینه سایر عمل های جراحی پوست، مانند لیفت پوست در نواحی مختلف و یا جراحی شل شدگی های پوست در ناحیه شکم و پهلو ها و غیره می باشد.

هزینه جراحی زیبایی پلاستیک سینه

یکی دیگر از جراحی های پوست که کاربرد های خاص خود را دارد، جراحی های زیبایی پلاستیک سینه در خانم ها و آقایان است. این عمل جراحی برای آقایان بیشتر برای تخلیه چربی های ذخیره شده موجود در سینه ها و بر طرف کردن شل شدگی های پوست در این نواحی می باشد که باعث پدید آمدن ظاهر زشتی برای مردان است. اما این نوع عمل جراحی برای بانوان علاوه بر برداشتن چربی های اضافی و بر طرف کردن شل شدگی ها و افتاگی های پوستی در نواحی سینه ها، برای موارد دیگری نیز استفاده می شود.

هزینه جراحی پوست اضافه بیضه

یکی از این موارد برای انجام جراحی سینه در اثر بروز سرطان سینه در زنان می باشد. سرطان سینه که یکی از خطرناک ترین انواع سرطان برای بانوان است، در شرایط حا خود باعث می شود که پزشک مجبور به تخلیه سینه برای برداشتن غده سرطانی شود. بعد از برداشتن سینه، نیاز به جراحی پلاستیک پوست برای جمع کردن پوست اضافی و بستن زخم در محل انجام جراحی می باشد.

بیشتر بخوانید
عوارض پروتز لب و گونه در اثر تزریق چربی چیست ؟

در آقایا نیز نوعی جراحی پوست وجود دارد که مخصوص به آن ها می باشد و آن جراحی برداشتن پوست اضافه بیضه می باشد. در مردانی که دچار پارگی فتخ و یا بیماری واریکوسل هستند، در اکثر مواقع بیضه ها بیش از حد بزرگ معلوم می شوند که این حجم زیاد به علت رشد رگ های زیاد ناشی از بیماری واریکوسل است که بسیار در هم پیچیده و به صورت یک توده در آمده است و با برداشتن آن توده نیاز است تا پوست کشیده شده که دچار شل شدگی می شود برداشته شود. هزینه جراحی پوست اضافه بیضه زیاد نخواهد بود زیرا عمل سختی نیست و به راحتی انجام می شود.

هزینه جراحی پوست اضافه شکم که برای بر طرف کردن پوست شل شده و افتاده شکم که شکل زشتی به اندام انسان می دهد، انجام می شود، بسیار پایین تر از جراحی های مربوط به لیفت صورت بوده و خیلی راحت تر نیز انجام می شود.

هزینه جراحی کشیدن پوست صورت


اما درباره هزینه جراحی کشیدن پوست صورت باید بگوییم که تقریبا این عمل جراحی قیمت مشخصی نداشته و برای هر فرد با توجه به وضعیت صورت فرد و نظر پزشک جراحی که انجام عمل جراحی او را به عهده گرفته است، هزینه عمل جراحی مشخص می شود. معمولا هزینه جراحی لیفت پوست صورت بالا بوده و سختی های خاص خود را دارد. برای بررسی های لازم این عمل جراحی زیبایی نیاز به چندین جلسه مشورت با پزشک جراح بوده تا عملکرد پزشک برای گرفتن یک نتیجه مطلوب بالا تر برود.
قیمت جراحی پوست در مشهد بسیار متفاوت بوده و به منطقه جراحی و غیره بستگی دارد.

هزینه جراحی پوست اضافه بیضه

هزینه جراحی پوست اضافه بیضه

 برخی از آلت های تناسلی دارای پرده های اضافی یا پوست های اضافی می باشند که گفته می شود بیشتر مادرزادی است. این پرده ها سطح زیرین آلت را به کیسه بیضه متصل می کند. طبق گزارشات از هر 100 مرد 4 نفرد دارای چنین آلت هایی می باشند. اما نگران نباشید با انجام جراحی زیبایی می توانید آن را به راحتی درمان کنید. همچنین باید به یاد داشته باشید که در کودکانی که با این آلت ها به دنیا می آیند، باید تا زمان اصلاح این پرده ها صبر کنید و او را ختنه نکنید. هنوز علت این بیماری مشخص نشده است اما گفته می شود که نقصی در تکامل پوست ختنه گاه وجود دارد.

این بیماری در زمان برقراری رابطه زناشویی اهمیت پیدا می کند. مردانی که به این بیماری دچار هستند به انداز پرده، در حین برقراری رابطه، آلت شان کوچک تر می شوند به همین دلیل به آن کوتاهی کاذب آلت تناسلی نیز گفته می شود. برخی ها اینگونه آلت ها را به گردن بوقلمون تشبیه می کنند. هزینه این عمل به مواردی همچون پزشک، موقعیت مکانی، تجهیزات، نوع عمل و چند مورد دیگر بستگی دارد که در ابتدا باید حتما با پزشکان متخصص مشورت کنید. متخصصان ما همواره برای پاسخ به سوالات شما آماده خدمت رسانی می باشد.

هزینه جراحی پوست صورت

هزینه جراحی پوست صورت

کشیدن پوست یک جراحی سرپایی می باشد که احتیاجی به بیهوشی کامل نیست. در ابتدا جراح مواد آرام بخش و بی حس کننده را به محل انجام عمل تزریق می کند. ناگفته نماند که بنا بر درجه عمل برخی ها ممکن است از بیهوشی کامل استفاده کند. زیرا در برخی از عمل ها نیاز است تا عضلات صورت آرامش کامل داشته باشند تا دکتر به نتیجه دلخواد برسد. معمولا این جراحی ها بسته به نوع درخواست شما بین 2 تا 6 ساعت به طول می انجامد و بیشتر به چین و چروک پوست های شما بستگی دارد. همچنین این عمل می تواند روی قسمتی از صورت یا تمام آن تاثیر داشته باشد و این نیز به نوع پوست و میزان چروک آن بستگی دارد.

بیشتر بخوانید
لیزر الکساندرایت چیست؟ کمترین قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت در ایران

هزینه عمل صورت به موارد زیادی بستگی دارد. به طور مثال برای برداشتن چین و چروک های کنار چشم پزشک باید روی قسمت خط مو تا کنار گوش کار کند که ممکن است زمان بر باشد. یا اینکه بیماری علاوه بر چروک های کنار چشم، درخواست کند که در قسمت هایی از کنار دهان و گونه نیز کار شود. مسلما در این صورت هزینه آن بیشتر می شود. همچنین تجهیزات، پزشک، موقعیت مطلب، نوع ماده بیهوشی یا بی حسی از مواردی است که تاثیر به سزایی روی قیمت آن دارد.

هزینه جراحی پوست اضافه شکم

هزینه جراحی پوست اضافه شکم

انجام جراحی زیبایی شکم از موارد رایج در بین مردم می باشد که در بین آقایان به خاطر چاقی و بانوان به دلیل افتادگی پوست بعد از بارداری می باشد. در این عمل چربی های اضافی برداشته می شوند و قسمت پوست به اندازه کافی کشیده می شود. معمولا هزینه این جراحی نیز به عوامل زیادی وابسته می باشد که نمی توان بدون معاینه متخصص برآورد شد. همچنین میزان برداشتن چربی های اضافی شکم روی قیمت آن نیز تاثیر می گذارد. علاوه بر آن ناحیه ای که این عمل انجام می شود نیز از اهمیت زیادی برای قیمت گذاری برخوردا می باشد. دستمزد پزشک نیز بر اساس تخصص و تجربه متفاوت می باشد. به طور کلی برای تخمین قیمت این عمل باید به مواردی همچون بیهوشی، هزینه بیمارستان یا کلینیک، داروهای تجویز شده، آزمایش ها، گن پس از جراحی و جراح اشاره کرد.

هزینه عمل جراحی افتادگی پوست

هزینه عمل جراحی افتادگی پوست

هزینه لیفت صورت نیز به موارد متعددی بستگی دارد که در ابتدا باید تعیین شود که کدام قسمت از آن باید عمل صورت بپذیرد. حتما می دانید که صورت یکی از اجزای مهم بدن محسوب می شود که تاثیر به سزایی در زیبایی و شکل ظاهری دارد از همین رو، این نوع از جراحی ها به دلیل استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته به منظور دستیابی به نتایج بهتر، به همان اندازه نیز هزینه های آن افزایش می یابد. در حال حاضر روش های مختلفی برای درمان افتادگی پوست صورت می پذیرد که می توان به تزریق بوتاکس، تزریق چربی، تزریق ژل، استفاده از لیزر و غیره اشاره کرد.

همچنین از جمله دلایل افتادگی پوست را می توان افزایش سن، ارثی بودن، ژنتیکی، جنس، تابیدن مستمر نور خورشید، شرایط محیطی، استفاده از مواد شیمیایی، اشعه های خطرناکی مانند ماورای بنفش و غیره نام برد. برای برآورد هزینه این جراحی باید در ابتدا مشخص کنید که چه روشی را برای درمان افتادگی پوست خود انتخاب کرده اید. سپس توصیه می شود که به پزشک مجرب مراجعه و پس از معاینه نظر آن را نیز در مورد آن جویا شوید تا نقشه درمانی خوبی را برای شما برگزیند.

هزینه عمل کشیدن پوست

هزینه عمل کشیدن پوست

یکی از مواردی که بر هزینه این عمل تاثیر دارد نوع جراحی می باشد. به طور معمول هزینه جراحی کامل بیشتر از جراحی مینی یا لیفت میانی می باشد. زیرا جراحی کامل زمان بیشتری می برد و برش های بزرگتری لازم است. همچنین نوع بیهوشی نیز تاثیر گذار می باشد. بیمار می تواند با مشورت با پزشک بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی را انتخاب کند که هر کدام دارای هزینه ای مخصوص می باشند. علاوه بر آن، استفاده از تکنیکی خاص نیز می تواند قیمت آن را بالا ببرد. به عنوان مثال استفاده از روش لیفت اندوسکوپیک نسبت به روش های قدیمی تر دارای هزینه بیشتری می باشد. در آخر باید یادآوری کنیم که همیشه سعی کنید قبل از انجام هر عملی، با پزشک متخصص مشورتی داشته باشید. ناگفته نماند که مجموعه ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در این زمینه می باشد.

سوالات متداول در مورد هزینه عمل پوست

هزینه جراحی پوست چقدر است؟

بستگی به موارد بسیاری از جمله مکان، پزشک، نوع عمل و غیره دارد که باید با پزشک مشورت شود.

هزینه جراحی پوست را می توان قسطی پرداخت کرد؟

برخی از مراکز این سرویس را برای مشتری و بیماران امکان پذیر کرده اند.

چطور می توان هزینه جراحی پوست آگاه شد؟

تنها با مشورت با پزشک می توان از آن اطلاع یافت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *