هزینه جراحی پلاستیک صورت

هزینه جراحی پلاستیک صورت در مشهد چقدر است ؟ + معرفی متخصص

برای اطلاع از هزینه جراحی پلاستیک صورت، ابتدا باید بدانید که کدام نواحی و قسمت های صورت شما نیاز به انجام عمل جراحی پلاستیک و زیبایی خواهد داشت. برای آن که بدانید کدام قسمت های صورت شما باید جراحی شود باید به یک پزشک جراح زیبایی مورد تایید و اعتماد مراجعه کنید تا با مشاوره او متوجه شوید که در صورت عمل جراحی بر روی کدام قسمت های صورت خود ظاهری زیبا تر خواهید داشت. همچنین پزشک جراح به شما خواهد گفت که کدام اجزای صورت شما بدون نیاز به عمل زیبا هستند و شما را از جراحی آن ها منصرف می کند.

هزینه جراحی پلاستیک صورت

جراحی های پلاستیک به خصوص جراحی های پلاستیک زیبایی متقاضیان بسیار زیادی دارند. عده ای از نوزادی دارای نواقصی در چهره و یا سایر اندام های خود بوده اند که حال نیاز به انجام جراحی زیبایی را در خود می بینند، و می خواهند بر توانایی های خود بیفزایند.

عده ای نیز بر اثر جراحات ناشی  از تصادفات و یا سایر حوادث دچار نقص هایی در چهره خود شده اند که نیاز به عمل جراحی زیبایی دارند. تعداد زیادی از جوانان و نو جوانان برای افزایش زیبایی چهره خود و یا به این دلیل که از قسمتی از صورت و یا بدن خود راضی نیستند و احساس می کنند که در صورت عمل جراحی زیبایی چهره ای جذاب تر خواهند داشت، پس اقدام به جراحی عمل جراحی پلاستیک صورت می کنند.

هزینه جراحی پلاستیک شکم

عمل های زیبایی امروزه در سنین مختلف انجام می شوند. افراد میان سال و کهن سال نیز از متقاضیان این عمل های جراحی هستند که به علت کهولت سن دچار شل شدگی ها و یا افتادگی های پوستی در نواحی مختلف بدن خود شده اند.

هزینه انواع عمل های زیبایی

در این مقاله می خواهیم در ارتباط با هزینه انواع عمل های زیبایی اطلاعاتی را به شما بدهیم. این جراحی ها شامل : جراحی های پلاستیک تمام نقاط بدن، لیفت های کامل صورت شامل غبغب گردن و پیشانی و صورت و هم چنین دور چشم ها، پروتز لب ها با تزریق ژل، عمل های زیبایی پلک ها، ترمیم گوش ها ( گوش شیطونی)، برطرف کردن گودی های زیر چشم، جراحی های فک بالا و پایین، کوتاه و باریک کردن استخوان چانه و هم چنین ایجاد چال لپ و چال گونه و چانه، لیپو ساکشن غبغب و شکم و پهلو ها، جراحی و پروتز سینه در زنان و لیفت سینه، لیپو ماتیک و یا پیکر تراشی، عمل زیبایی بینی ، پروتز فک و گونه، جراحی پلاستیک پوست در نواحی سینه ها. کاشت مو و میکرو درم پوست ، تزریق بوتاکس به پیشانی برای جلو گیری و رفع چین و چروک ها و همچنین تزریق آن به زیر بغل برای کاهش تعریق از نواحی زیر بغل، لیپولیز اندام های مختلف مانن ران و باسن و پهلو ها، رفع ورم زیر چشم ها که به کیسه های پوستی زیر چشم شهرت دارند، لاغر کردن صورت در افراد تپل، انجام عمل چشم گربه ای و همینطور ایجاد چین در پشت پلک ها، لیفت پوست نواحی کانند دور چشم پیشانی و ابرو ها که تحت عنوان برولیفت نام گذاری می شوند، و در آخر رفع کجی لبخند و یا کجی دهان و همچنین لیفت لب ها در اثر افتادگی، می باشند.

پروفسور جراحی پلاستیک


هزینه جراحی پلاستیک شکم

هزینه جراحی پلاستیک شکم، چیزی حدود پنج تا هفت میلیون تومان می باشد.البته باید این را هم در نظر داشته باشید که قیمت انجام عمل های جراحی به خصوص عمل های جراحی پلاستیک و زیبایی در کشورمان مقدار ثابتی نداشته و به وجدان کاری پزشک جراح و همچنین هزینه های ابزار و مواد مورد نیاز برای انجام جراحی که مدام در حال تغییر است، بستگی دارد.
یک پروفسور جراحی پلاستیک می تواند تشخیص دهد که چه قسمت هایی از چهره و یا بدم شما برای زیبا تر شدن نیاز به انجام عمل جراحی دارد.

ما با توجه به جست و جو در قیمت های عمل های زیبایی انجام شده در کلینیک ها و بیمارستان های معتبر، محدوده ای میانگین از هزینه ها و قیمت های جراحی پلاستیک مربوط به نواحی مختلف بدن را در اختیار شما عزیزان می گذاریم، اما توصیه می شود که برای اطلاع از میزان دقیق قیمت، با مراکز و کلینیک های معتبر که انجام دهنده این گونه جراحی ها هستند، تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید
بخیه بینی را چه زمانی باید کشید؟ مهم ترین نکات در مورد بخیه بینی

قیمت های اعلام شده در این مقاله توسط یک فوق تخصص جراحی پلاستیک به صورت حدودی و میانگین بدست آمده است.

فوق تخصص جراحی پلاستیک

هزینه جراحی پلاستیک جای بخیه با توجه به میزلن جراحت چیزی حدود هفت تا ده میلیون تومان است. برای انجام عمل جراحی زیبایی کل صورت که چهره افراد را دگرگون می کند، مبلغی حدود سی و پنج میلیون تومان، در نظر گرفته شده است.
یکی از عمل های انجام شده برای جراحی پلاستیک ناشی از سوختگی توسط یک پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در مشهد، بر اساس اطلاعات به دست آمده از خود بیمار، حدود هفده میلیون تومان هزینه در بر داشته است که مبلغی از آن را بیمه تقبل نموده و ما بقی توسط خود بیمار پرداخت شده است.

برای انجام میکرودرم پوست، میانگین قیمت ها حدود دو میلیون تومان و برای عمل برولیفت نیز میانگین قیمت های اعلام شده چیزی بین شش الی هشت میلیون تومان می باشد. همان طور که می دانید شرکت های بیمه عمل های جراحی پلاستیک را عمل زیبایی تلقی کرده و بابت آن مبلغی به بیمارستان و یا کلینیک مورد استفاده بیمار نمی پردازند. بنا بر این توجه داشته باشید که اگر نیاز به انجام عمل زیبایی دارید، باید هزینه های عمل را خود به عهده بگیرید. پس در انتخاب پزشک جراح و کلینیک مناسب، نهایت دقت و توجه را داشته باشید. (هزینه جراحی پلاستیک صورت)

برای انجام عمل های زیبایی، بعضا ضمانتی وجود ندارد و چون این عمل ها با رضایت خود بیمار انجام می شود، در صورت عدم موفقیت جراحی، در بهترین حالت، بیمارستان و یا کلینیک خصوصی مبلغ هزینه شده برای انجام عمل جراحی را به بیمار بر می گردانند. اما توجه داشته باشید که عوارض به وجود آمده در چهره که حتی ممکن است بد تر از حالت قبل عمل باشند، به حالت اولیه خود بر نخواهند گشت.

هزینه جراحی پلاستیک جای بخیه

قیمت جراحی پلاستیک در مشهد نسبت به شهر های کوچک تر تقریبا ارزان تر است. این عامل می تواند به علت ازدحام جمعیت و همچنین زواری بودن شهر مشهد باشد.

هزینه جراحی پلاستیک صورت جای بخیه

هزینه جراحی پلاستیک صورت جای بخیه

زمانی که یک جراحت یا بریدگی روی پوست شما ایجاد می شود، باید منتظر به جای ماندن زخم یا جای بخیه آن نیز پس از خوب شدن باشید. مولفه های زیادی وجود دارد که جای زخم چجوری و چقدر باقی بماند. به طور مثال می توان به عمق و اندازه زخم اشاره کرد. هر چه جای زخم دارای عمق بیشتری باشد مسلما باید انتظار داشت تا اثر آن بیشتر نمایان و مدت زمان بیشتری برای خوب شدن آن سپری شود. علاوه بر آن، ضخامت و رنگ پوست، زاویه و جهت ایجاد زخم نیز می توانند تاثیر زیادی بر شدت زخم بگذارد. حال نکته اینجاست که می توان از شر اثرات پس از خوب شدن زخم خلاص شد؟

با پیشرفت علم پزشکی و به وجود آمدن روش و دستگاه های نوین می توان از پس بیشتر مشکلات این چنین بر آمد. همانطور که می دانید زخم ها انواع مختلفی دارند که بر اساس نوع آنها رتبه بندی می شوند. برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن می توان از ترکیبی از روش های جراحی و غیرجراحی برای بهبود جای بخیه استفاده نمود. برای این منظور کافیست در ابتدا با پزشک متخصص مشورت کنید تا شما را در جریان آن قرار دهد.

هزینه جراحی پلاستیک صورت جای جوش

هزینه جراحی پلاستیک صورت جای جوش

شاید شما هم در دوران بلوغ به سر ببرید و در حال حاضر آکنه یا جوش های این دوران را تجربه کنید. این یک بیماری پوستی می باشد که تنها مختص سنین خاصی نمی باشد. گفته می شود که در برخی از افراد این بیماری تا سنین بزرگسالی نیز وجود دارد. در مواردی پس از اینکه آکنه به وجود آمد، التهاب و عفونت نیز با آن همراه می باشد  که به پوست و بافت های زیر آن آسیب وارد می کند. برخی از این آسیب ها طولانی مدت می باشند اما امروزه شاهد پیشرفت علم پزشکی هستیم و می توان به راحتی با استفاده از روش های گوناگون این معضل را درمان کرد.

بیشتر بخوانید
چسب بینی چیست و بهترین آن برای بعد از عمل کدام است؟ + آموزش زدن

پس از اینکه با پزشک مشورت کردید، می توانید جراحی پلاستیک خود را برای از بین بردن جوش شروع کنید. یکی از روش های جراحی امروزی سابسیژن می باشد که معمولا 3 تا 4 جلسه طول می کشد. در این روش سوزنی نازک را در محل های جوش زده توسط دستگاهی خاص وارد می کنند و ممکن است با دردهایی همراه باشید. اما نگران نباشید زیرا پزشک قبل از آن محل های مورد نظر را بی حس می کند. هزینه این جراحی به محل انجام عمل، دستمزد جراح، تجهیزات، داروهای مصرف شده، لباس، نوع عمل، آزمایشات انجام شده و غیره بستگی دارد.

هزینه جراحی پلاستیک صورت در کره جنوبی

هزینه جراحی پلاستیک صورت در کره جنوبی

در برخی از گزارش ها به طعنه گفته شده که در صورتی که می خواهید از قیافه خودتان بدتان بیاید به کره جنوبی سفر کنید. زیرا در این سرزمین تمان مردان و زنان مانند شخصیت های انیمیشنی زیبا می باشند. هر طرف شهر مانند متروها مردمانی را می بینید که جلوی آینه های تمام قد در حال آرایش می باشند. بر اساس گزارشات منتشر شده، این کشور بیشترین نرخ سرانه جراحی پلاستیک در دنیا را در اختیار دارد. جالب است بدانید که کشور آمریکا در این رتبه بندی جایگاه ششم را از آن خود کرده است. شدت این نوع جراحی ها به حدی است که تخمین می زنند بین یک پنجم تا یک سوم زنان سئول جراحی زیبایی انجام داده اند. شبکه تلویزیونی بی بی سی در این مورد گزارش داد که این رقم در بین زنان بین 20 تا 30 سال تا 50 درصد یا بیشتر می رسد. هزینه عمل زیبایی در این کشور معمولا یک سوم هزینه جراحی زیبایی کشور آمریکا می باشد.

هزینه جراحی پلاستیک صورت در ایران

هزینه جراحی پلاستیک صورت در ایران

از آنجایی که متقاضیان این جراحی در ایران زیاد می باشد، قصد داریم در این پست به این مسئله بپردازیم. حتما می دانید که این جراحی با هدف زیبایی صورت انجام می گیرد و روش های مختلفی دارد که بسته به نوع آن هزینه آن نیز متفاوت می باشد. برخی ها می خواهند تغییراتی در قسمت لب داشته باشند و برخی دیگر می خواهند کنار چشم و ابرها را بکشند. بنابراین برای تعیین قیمت به شما توصیه می کنیم که در ابتدا با پزشک متخصص مشورت کنید تا قیمت قطعی آن مشخص شود. محل انجام عمل، دستمزد پزشک، تجهیزات، تجربه و غیره از موارد تاثیری گذارد روی قیمت آن می باشد.

هزینه جراحی پلاستیک سوختگی صورت

هزینه جراحی پلاستیک سوختگی صورت

سوختگی یکی از بیماری های می باشد که در صورت بروز آن در قسمت های بالایی بدن مانند صورت صدمات جبران ناپذیری را متوجه هر فرد می کند. پوست این قسمت از بدن بسیار حساس بوده و رابطه مستقیمی با زیبایی فرد دارد. هزینه های آن نیز تا حدودی کمرشکن می باشد و فرد متحمل زیان مالی زیادی می شود. البته ناگفته نماند که بستگی به نوع و درجه سوختگی هزینه آن متفاوت می باشد. ممکن است با یک جراحی نتوان صورت را به حالت عالی بازگرداند و نیاز باشد به چند متخصص مراجعه کرد که در این صورت مسلما هزینه آن بالا می رود.

البته ناگفته نماند که در موارد بسیار شدید نمی توان امیدی به بازگشت کامل زیبایی فرد داشت. اما با توجه به موارد ذکر شده هزینه آن به موارد زیادی بستگی دارد که در ابتدا باید توجه متخصص معاینه شوید تا درجه سوختگی مشخص شود، سپس با مشورت پزشک می توانید نقشه درمانی موثر و مفیدی را برای خود برگزینید. در مواردی که شدت سوختگی چندان عمیق نیست این روش می تواند زیبایی شما را تا حدودی برگرداند.

سوالات متداول در مورد هزینه عمل پلاستیک صورت

هزینه جراحی پلاستیک صورت چقدر است؟

با توجه به مسائلی مانند نوع جراحی، دستمزد پزشک، محل انجام عمل، تجهیزات و چند مورد دیگر متفاوت می باشد.

هزینه جراحی پلاستیک صورت در مشهد چقدر می باشد؟

در مشهد نسبت به سایر شهرها نسبتا ارزان تر می باشد و می توان به راحتی پزشکان ماهری را پیدا کرد.

هزینه جراحی پلاستیک صورت را می توان به طور قسطی پرداخت کرد؟

در حال حاضر برخی از مراکز درمانی برای اینکه کمکی به مشتریان و بیماران خود کرده باشند، این آپشن را در اختیار آنها قرار داده اند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *