جراحی بینی با اسکن ۳ بعدی چیست؟

جراحی بینی با اسکن 3 بعدی چیست؟ تخفیف قیمت جراحی بینی با اسکن ۳ بعدی در مشهد

جراحی بینی با اسکن ۳ بعدی یک روش جراحی نوین است، می دانیم که امروزه به دلیل گرایش زیاد مردم به انواع عمل های زیبایی هر روزه شاهد پیشرفت جراحان در این زمینه هستیم. برای کسانی که قصد انجام این نوع عمل ها را دارند مطالبی در این زمینه آماده کردیم و در این مقاله قصد ارائه این مطالب را داریم.

جراحی بینی با اسکن ۳ بعدی چیست؟

جراحی بینی با اسکن ۳ بعدی چیست؟

اگر برای شما هم سوال پیش آمده که عمل جراحی بینی با اسکن سه بعدی چیست باید بگوییم که امروزه روش‌ های نوینی برای افزایش رضایت از عمل جراحی بینی فراهم شده است که یکی از مهم ترین این روش‌ ها جراحی بینی با اسکن ۳ بعدی و قالب کنترلی است .با این روش اگر شما نمی‌ دانید که چه مدل بینی برای شما مناسب ‌تر و بهتر است، می‌ توانید به صورت سه بعدی و نزدیک به واقعیت مدل‌ های مختلف را بر روی چهره خود امتحان کنید.

عکس برداری تخصصی

در این روش، قبل از جلسه مشاوره از چهره متقاضی عکس برداری سه بعدی انجام شده و با استفاده از نرم افزار های خاص مدل سه بعدی چهره ساخته می ‌شود. در مرحله دوم در جلسه مشاوره، بر اساس خواسته متقاضی و امکان سنجی پزشک تغییرات لازم بر بینی اعمال می‌ شود. در این مرحله متقاضی می‌ تواند به صورت سه بعدی مشاهده کند که بینی او تقریبا بعد از عمل به چه شکل در می‌ آید و دستگاه اسکنر سه بعدی هیچ اشعه‌ ای تولید نکرده و از نور طبیعی برای عکس برداری استفاده می‌ کند.

عمل جراحی بینی با اسکن سه بعدی

عمل جراحی بینی با اسکن سه بعدی

در گذشته اگر کسی بینی گوشتی داشت جراح تنها می توانست بگوید که بینی او چند درصد تغییر می کند و متقاضی هیچ تصوری نداشت که دقیقا چه تغییراتی بر بینی اش اعمال خواهد شد اما امروزه عمل جراحی بینی با اسکن ۳ بعدی روشی بسیار مفید است. چرا که ارزیابی دقیق از میزان برداشت از قسمت های اضافی بینی مثل قوز را به دست می آورد و همچنین برای اصلاح زاویه های بینی مثل بالا بردن نوک بینی و تناسب آن با قسمت های دیگر بینی می تواند کمک کننده باشد.

درصد رضایت بیشتر

در جراحی بینی تغییر تنها یک میلی متر هم می تواند باعث تغییر شکل کلی بینی شود که این موضوع می تواند بیمار را ناراضی کند به همین خاطر مشاهده این تغییرات قبل از عمل کمک شایانی به بیمار می کند نکته کلیدی در طراحی سه بعدی این است که تصویر ایجاد شده از برنامه نرم افزاری به دست می آید و بعد از جراحی فرایند ترمیم نیز وجود دارد و کلیپ عمل جراحی بینی با اسکن سه بعدی در دسترس بیمار قرار می گیرد.

نسبت و تناسب صحیح

همچنین برای جراحی بینی با اسکن ۳ بعدی نسبت ‌های طلایی صورت نیز در نظر گرفته می ‌شود که استفاده از این نسبت‌ ها کمک می ‌کند بینی در تناسب با سایر اجزای صورت طراحی شود .به طور مثال برای کسی که صورت کشیده ‌ای دارد و فاصله میان خط رویش مو تا ابرو ها و زیر بینی تا انتهای چانه زیادی دارد، یک بینی کوتاه تناسب میان اجزای چهره را بر هم می ‌زند. در نتیجه عمل بینی زمانی چهره را زیباتر می‌کند که بینی علاوه بر این که به تنهایی زیبا باشد با سایر اجزای چهره نیز تناسب داشته باشد.

بیشتر بخوانید
بهترین متخصص جراح گوش در مشهد با مشاوره رایگان

جراحی بینی با اسکن ۳ بعدی در ایران

جراحی بینی با اسکن ۳ بعدی یکی از رایج و پر طرفدار ترین جراحی های پلاستیک در سر تا سر دنیا و به خصوص کشور ایران است و با توجه به این موضوع که در نژاد ایرانی ها، بینی اندکی بزرگ تر از سایر نژاد ها است، این نوع عمل زیبایی در ایران محبوبیت پیدا کرده است و پزشکان زیادی برای این موضوع آموزش یافته اند که در نتیجه آن ایران به یکی از کشور های توریستی پزشکی برای عمل زیبایی تبدیل شده است. مسافرت های بین المللی، ارائه خدمات پزشکی با تکنولوژی پیشرفته و استاندارد های بالا مزیت های ایران در این بخش است.

هزینه جراحی بینی با اسکن ۳ بعدی

هزینه جراحی بینی با اسکن ۳ بعدی

هزینه اسکن سه بعدی در مقایسه با هزینه جراحی بسیار نا چیز است و همه اقشار جامعه می توانند از این روش برای جراحی استفاده کنند. عواملی که در قیمت جراحی بینی با اسکن ۳ بعدی دخیل هستند، شامل مهارت جراح است که معمولا هر جراح بر اساس سابقه و مهارت خود برای عمل بینی دست مزد خود را مشخص می کند و کلینیک یا بیمارستانی که عمل بینی در آن انجام می شود، این هزینه در سال نود و نه تقریبا می تواند بین پنج الی سی میلیون باشد. همچنین مقاله قیمت جراحی بینی اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار میدهد.

جراحی بینی با اسکن ۳ بعدی در مشهد

جراحی بینی با اسکن ۳ بعدی در مشهد

این کار امروزه در همه ی دنیا جزو پر طرفدار ترین عمل های زیبایی به حساب می آید، در ایران نیز بسیار از این روش استقبال می شود. یکی از شهر هایی که توریست های زیادی را برای این عمل ها به خود جذب می کند شهر مشهد است که پزشکان این شهر در جراحی پلاستیک و عمل های زیبایی به خصوص عمل جراحی بینی با اسکن سه بعدی کار های موفقی انجام داده اند .این موضوع هم بر روی گردش گری سلامت و طبیعتا بر روی اقتصاد کشور تاثیر مثبتی دارد، عمل جراحی بینی با اسکن سه بعدی امروزه جزو متداول ترین کارهای زیبایی این شهر می باشد.

جراحی بینی با اسکن ۳ بعدی در تهران

جراحی بینی با اسکن ۳ بعدی در تهران

عمل جراحی بینی با اسکن ۳ بعدی در تهران بیش ترین آمار را در کل کشور به خود اختصاص داده‌ است، این شهر به دلیل تراکم جمعیت بیش ترین تعداد متقاضی را در خود جای داده است. جراحی بینی با اسکن ۳ بعدی در کرج نیز به دلیل ارزان تر بودن هزینه های پزشکی باعث ایجاد مزیت شده است که اگر چه در این روش از جدید ترین تکنولوژی روز استفاده می‌ شود اما باید گفت جراحی بینی با اسکن ۳ بعدی در اصفحان نیز هزینه اش در مقایسه با هزینه جراحی که بسیاری از جراحان تقاضا می‌ کنند، به صرفه ‌تر است. در حال حاضر این عمل بسیار شایع شده است، اگر بخواهیم شهر های دیگر را مثال بزنیم باید بگوییم امروزه عمل های جراحی بینی با اسکن ۳ بعدی شیراز را هم در بر گرفته است.

بیشتر بخوانید
بخیه بینی را چه زمانی باید کشید؟ مهم ترین نکات در مورد بخیه بینی

عکس های عمل جراحی بینی با اسکن سه بعدی

امروزه با توجه به همگانی شدن فضای مجازی و تبلیغات گسترده در آن مردم به راحتی می توانند عکس های عمل جراحی بینی با اسکن سه بعدی در اینستا را ببینند .در عکس های اسکن سه بعدی می توانیم مشاهده کنیم که در ابتدا چهره با اسکنر های سه بعدی اسکن می شود و بعد از طراحی بینی قالب های کنترلی ساخته شده و بر روی بینی قرار می گیرد .امروزه هر کسی قصد انجام عمل های زیبایی را داشته باشد به راحتی و با یک تحقیق ساده در اینستگرام می تواند به نتیجه دلخواه برسد.

سوالات متداول جراحی بینی با اسکن ۳ بعدی

سوالات متداول جراحی بینی با اسکن ۳ بعدی

جراحی بینی با روش سه بعدی چه مزایایی دارد؟

این مراحل اصلا وقت گیر نیست و داخل مطب قابل انجام است، با این روش بیماران متقاضی بینی تا حد زیادی از نتیجه بعد از عمل خود آگاه می شوند و تصویر و توقع معقولانه ای در جراحی بینی برای فرد ایجاد می شود.

مراحل فرآیند جراحی با استفاده از مدل های سه بعدی و قالب های کنترلی به چه صورت است؟

ابتدا چهره شما با استفاده از پیشرفته ترین اسکنر های سه بعدی توسط متخصصین اسکن می شود، در مرحله بعدی در جلسه مشاوره پیش از عمل، چهره بعد از عمل شما با حضور جراح طراحی با نظر پزشک و سلیقه ی خودتان طراحی می گردد. در این مرحله متخصصین با استفاده از پیشرفته ترین برنامه ها، آنالیز دقیقی بر روی چهره طراحی شده و بعد از عمل شما انجام می دهند.

با مراجعه به کلینیک های اسکن سه بعدی از چه خدماتی می توان بهره برد؟

در کلینیک ها می توان از اسکن سه بعدی صورت، طراحی سه بعدی صورت، آنالیز دقیق تغییرات چهره، جراحی بینی با استفاده از قالب کنترلی، جراحی فک، چانه و سایر جراحی‌ های زیبایی صورت بهره برد.

آیا از تکنولوژی اسکن سه بعدی تنها برای عمل بینی استفاده می شود؟

طراحی سه بعدی علاوه بر بینی برای سایر قسمت های صورت و بدن نیز انجام می شود و برای روش های زیبایی نظیر تزریق ژل و بوتاکس، کاشت مو، ساخت پروتز چانه، تاتو ابرو و روش های تناسب اندام نیز کاربرد دارد.

آیا بینی بعد از عمل دقیقا شبیه به طراحی می شود؟

غالبا عمل بینی با اسکن سه بعدی شبیه به طراحی انجام شده است اما در بعضی موارد ممکن است اندکی تفاوت ایجاد شود. در واقع استفاده از تکنولوژی اسکن سه بعدی به این منظور است که تا جای ممکن خواسته متقاضی انجام شود و از خطای انسانی و تصمیمات لحظه ای جراح کاسته شود.

قالب های کنترلی چیست و در عمل جراحی بینی با اسکن سه بعدی چه کاربردی دارد؟

جراح در حین عمل بینی بر اساس آنالیز های انجام شده متوجه می ‌شود که برای رسیدن به طراحی نهایی چه تغییراتی باید بر بینی اعمال کند و در مرحله آخر از قالب‌ های کنترلی برای سنجش درستی تغییرات استفاده می‌ کند. لازم به ذکر است که در این روش جراحی تنها زمانی به پایان می ‌رسد که قالب ‌های مورد نظر به طور کامل با بینی جدید تطبیق پیدا کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *