کاشت مو sut

هزینه کاشت مو به روش sut چقدر است؟ بهترین مرکز کاشت sut در مشهد و تهران

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی کاشت مو sut برای علاقه مندان در این زمینه صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

کاشت مو sut چیست

کاشت مو sut چیست؟

امروزه یکی از دغدغه های افراد ریزش زیاد مو های آن ها و هم چنین کچلی می باشد، که در آقایان این موضوع بسیار مشاهده می شود. اما روش ها زیادی برای درمان و هم چنین خلاص شدن از کچلی برای افراد به وجود آمده که یکی از این روش ها کاشت است. البته باید گفت که کاشت انواع مختلفی دارد یکی از آن ها روش sut می باشد که در بین افراد به ویژه آقایان بسیار محبوب شد است و می توان به جرات گفت که یکی از بهترین روش های کاشت برای افراد می باشد. لازم به ذکر است که کاشت مو sut تهران توسط متخصصین ماهر و حاذق در این زمینه انجام می شود، به طوری که خیلی از افراد برای انجام آن از سایر شهر ها به تهران می آیند.

کاشت مو sut اصفهان

گفته شده است که این روش در شهر اصفهان نیز بسیار رایج شده است و طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و حتی برخی از افراد از سایر شهر های نزدیک به اصفهان برای انجام این روش به این شهر می آیند. البته ناگفته نماند که در اصفهان این روش توسط بهترین متخصصان صورت می گیرد و اکثر افراد از نتیجه کار رضایت کامل را دارند. البته کاشت مو sut شیراز نیز همانند اصفهان توسط بهترین متخصصان انجام می شود.

کاشت مو sut مشهد

کاشت مو sut مشهد

می توان به جرات گفت که مشهد دومین شهر در ایران است که دارای بهترین متخصصان در زمینه ی کاشت است و در مشهد نیز این روش با پزشکان ماهر و باتجربه انجام می شود. هم چنین گفته شده است که از شهر های دیگر و هم چنین از کشور های همسایه برای این که این کاشت را انجام بدهند به این شهر می آیند. افرادی که تمایل دارند این روش را انجام بدهند و به دنبال یک متخصص خوب در این زمینه می گردند، می توانند با مشاوران ما تماس بگیرند، چرا که آن ها در این زمینه می توانند شما را راهنمایی کنند و هم چنین در گرفتن نوبت نیز به شما کمک خواهند کرد.

بهترین متخصصان

هم چنین گفته شده است که کاشت مو sut در تبریز و کاشت مو sut در اهواز نیز طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و البته که در این شهر ها نیز این روش توسط بهترین متخصصان برای افراد انجام می شود.

روش کاشت مو sut

روش کاشت مو sut

شاید برای شما نیز سوال به وجود بیاید که روش کاشت مو sut چیست و چگونه انجام می شود؟ در این باره باید بگوییم که از این روش برای کاشت مو برای افرادی که تار های سر آن ها کم است و یا تقریبا کچل هستند، استفاده می شود. در این روش از ابزار های مدرن و میکروموتور های اتوماتیک بجای هولدر های دستی استفاده می شود که این یک مزیت و ویژگی مثبت در مقابل سایر روش ها است. هم چنین به علت این که این روش توسط دستگاه های پیشرفته و به روز انجام می شود، عملکرد سریع تری در پوشاندن سر نسبت به روش های دیگر دارد. در این روش تراکم مو افزایش بهتری داشته است و هم چنین در آن به دلیل این که از دستگاه استفاده می شود از دقت بسیار بالایی برخوردار است و خطای انسانی در آن وجود ندارد.

بیشتر بخوانید
کاشت مو با هزینه بسیار کم با بهترین روش در بهترین کلینیک کاشت مو ایران

استفاده از دستگاه

یکی از دلایلی که افراد به این روش روی آورده اند و نسبت به سایر روش ها از محبوبیت بیشتری برخوردار است، این است که در این روش اکثر وظایف مهم را دستگاه که از قبل برنامه ریزی شده است انجام می دهد، به همین دلیل از دقت بسیار بالایی برخوردار است و خطا در این روش بسیار کم تر از روش های دیگر می باشد.

ویژگی مهم

هم چنین یکی از مهم ترین ویژگی های آن پایین تر بودن احتمال آسیب رساندن به گرافت های مو توسط پزشک است، چرا که فولیکول ها توسط ابزار های پیشرفته ای از بانک مو فرد استخراج می شوند. البته در روش های دیگر که این کار توسط خود متخصص انجام می شود، احتمال آسیب دیدن گرافت های مو بیشتر است. به همین دلیل افرادی که از روش های دیگر به دلیل خطا های زیاد، نتیجه ی مطلوبی ندیده اند ما این روش را به آن ها پیشنهاد می کنیم.

هزینه کاشت مو sut

هزینه کاشت مو sut

خیلی از افراد هستند که تمایل دارند این روش را برای خود انجام دهند و شاید سوالی که برای آن ها به وجود بیاید این باشد که هزینه ی انجام این روش چقدر می باشد؟ در این باره باید بگوییم که هزینه ی آن به چند عامل بستگی دارد، مانند این که فرد در کدام شهر این روش کاشت را می خواهد انجام دهد، هم چنین به دستمزد متخصص و شهرت او در این زمینه نیز بستگی دارد. توصیه ی ما این است که برای اطلاع از هزینه ی دقیق این روش بهتر است که به کلینیک و یا مرکزی که این روش را انجام می دهند، مراجعه کنید. به صورت می توانید از نزدیک نحوه ی انجام کار را مشاهده کنید، که این روش به چه صورتی انجام می شود و هم چنین مشکلات خود را بگویید و سوالات خود را در این باره از متخصص بپرسید و در نهایت از هزینه ی دقیق آن نیز مطلع شوید. البته علاوه بر آن افراد می توانند با مشاوران ما نیز تماس بگیرند، آن ها در این زمینه به شما کمک خواهند کرد.

عوارض کاشت مو sut

عوارض کاشت مو sut

انجام هر روشی دارای عوارضی است که روش sut نیز شامل آن می شود، از عوارض آن می توان به مواردی مانند: احتمال تورم و هم چنین التهاب در ناحیه ی پیشانی، احساس بی حسی در ناحیه ی اهدا کننده که البته بعد از چند هفته ناپدید می شود و در نهایت رشد نابرابر و با تاخیر در مو های کاشته شده اشاره کرد.

مزیت های روش کاشت مو sut

مزیت های روش کاشت مو sut

البته ناگفته نماند که این روش مزیت ها زیادی نیز دارد که شامل: بیمار در این روش به هیچ عنوان بیهوش نمی ‌شود بلکه صرفا برای او از بی ‌حسی موضعی استفاده می شود، در این روش به دلیل استفاده از دستگاه، سرعت فرآیند کاشت به طور قابل توجهی نسبت به سایر تکنیک ها بالا می باشد، امکان ایجاد خطا و آسیب به فولیکول ها به حداقل خود می رسد، نداشتن هیچ گونه درد و خون ریزی و اسکار، روشی کم‌ تهاجمی است و از روش ‌های بدون جراحی به شمار می‌ رود، در این روش دوره‌ی بهبودی یا ریکاوری آن بسیار کوتاه است به طوری که بانک مو تا 7 روز و در ناحیه ‌ی گیرنده حداکثر تا 12 روز بعد بهبود می‌ یابند، در این روش جای زخم یا اسکار ایجاد نمی شود، بعد از انجام آن فرد می تواند به فعالیت های روزمره خود بپردازد و خیلی از موارد دیگر می باشد.

بیشتر بخوانید
کویتیشن چگونه باعث لاغری موضعی می شود؟ + تخفیف ویژه هزینه کویتیشن

فیلم کاشت مو sut

افراد زیادی کنجکاو هستند، که بدانند این روش چگونه انجام می شود، در این باره باید بگوییم که می توانند در اینترنت جستجو کنند. چرا که در اینترنت سایت هایی وجود دارند که فیلم عمل کاشت مو sut را برای کاربران و هم چنین علاقه مندان در صفحه خود قرار داده اند، که آن ها به راحتی بتوانند این فیلم ها را مشاهده کنند. همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله بهترین روش های کاشت مو را بخوانید.

سوالات متداول درباره ی کاشت مو sut

سوالات متداول درباره ی کاشت مو sut

مزیت کاشت به روش sut نسبت به سایر روش ها در چیست؟

در این باره می توان گفت که در این روش به دلیل این که تمام وظایف توسط دستگاه انجام می شود و تقریبا وظایف به صورت دستی انجام نمی شود، بروز خطا در آن تقریبا صفر است و هم چنین کار ها با سرعت بسیار زیادی انجام می شود. علاوه بر آن در این روش احتمال آسیب رساندن به گرافت های مو بسیار کم می باشد، چرا که فولیکول ها توسط ابزار های مدرن و پیشرفته از بانک مو استخراج می شوند. این دلایل باعث شده است که این روش نسبت به سایر روش ها بهتر باشد.

کاشت مو sut چه مزیت هایی دارد؟

می توان گفت که این روش مزیت های زیادی دارد که برخی از آن ها شامل: برای فرد از هیچ گونه بیهوشی استفاده نمی شود و در صورت نیاز از بی حسی موضعی استفاده می شود، امکان ایجاد خطا و آسیب به فولیکول ها بسیار کم است، دوران نقاهت این روش بسیار کمتر از روش های دیگر است، این روش از روش های بدون جراحی به شمار می رود، سرعت فرآیند کاشت در این روش بسیار بالا می باشد، نداشتن هیچ گونه درد و یا خونریزی در این روش و خیلی موارد دیگر می باشد.

انجام این روش چه عوارضی برای افراد دارد؟

در ابتدا باید بگویم که انجام هر روشی دارای عوارضی است که این عوارض شامل این روش نیز می باشد، برخی از این عوارض عبارت اند از: احتمال ایجاد التهاب و هم چنین تورم در ناحیه ی مورد نظر، احتمال بی حسی در ناحیه ی اهدا کننده که البته بعد از یک مدت ناپدید می شود و هم چنین رشد نابرابر و نامنظم و حتی با تاخیر در مو های کاشته شده و خیلی موارد دیگر می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *