تزریق چربی به لب بهتره یا ژل

تزریق چربی به لب در مشهد برای زیبایی لب ها به همراه برسی هزینه تزریق چربی به لب بالا و پایین

تزریق چربی به لب ، امروزه در بسیاری از مراکز زیبایی انجام می شود و این تزریقات با استفاده از انواع ژل ها صورت می گیرد، و کسانی که دارای لب های نا فرم، نازک و یا به دلیل کهولت سن، چربی لب هایشان از بین رفته است می توانند با تزریق ژل، مجددا چربی را در آن احیا کنند. افراد زیادی برای افزایش حجم لب های خود که یک روش پرطرفدار است نزد پزشک زیبایی مراجعه می کنند و از او مشاوره می گیرند؛ البته حجم دادن به لب ها به دو روش موقتی و دائمی انجام می شود. روش های موقتی بدون بی هوشی و با حسی صورت می گیرد که معمولا با تزریقات ژل این روش انجام می شود. در روش دائمی از بی هوشی استفاده می شود و داخل لب های فرد برش هایی زده می شود و با استفاده از موادی به لب ها حجم می دهند. در این مقاله ما اطلاعات کاملی را در اختیار شما می گذاریم تا با استفاده از این اطلاعات بتوانید آگاهی لازم را درباره یانواع ژل ها به دست آورید. تزریق چربی به لب تاثیر بسیاری در زیبایی لبخند شما دارد.

  • توجه داشته باشید که شما از تخفیف بسیار ویژه ای برای تزریق ژل در مشهد در صورت تماس با سایت جراح باما برخوردار خواهید شد.
تزریق چربی به لب بهتره یا ژل

تزریق چربی به لب بهتره یا ژل

این کار که با استفاده از چربی بدن خود فرد صورت می گیرد روشی ایمن برای دستیابی به این هدف است. تزریق چربی می تواند حجم از دست رفته از لب ها را مجددا باز گرداند. به دلیل این که ماده از بدن خود فرد بوده در نتیجه می تواند نتایج بهتری را رقم بزند؛ چراکه لب ها این چربی را زود جذب نمی کند و فرد مدت بیشتری را می تواند از از این دوره ی موقتی استفاده نماید. این روش کاملا طبیعی بوده و اصلا از محصول مصنوعی استفاده نمی شود، در نتیجه بدن آن را پس نمی زند. البته تزریق چربی یکی از انواع روش ها است و این روش همان طور که گفته شد طبیعی است ولی برخی از ژل ها امروزه در انواع و برندهای مختلف تولید می شوند. این ژل ها به صورت مصنوعی و ساخته ی دست بشر است و متداول ترین نوع ماده ی پر کننده مانند اسید هیالورونیک اسید است.

ماده سازنده ژل ها

انواع پر کننده های اسید هیالورونیک که به عنوان ژل ساخته می شوند و از مزایای این ژل ها می توان به این موارد اشاره نمود. این که پس از تزریق ژل لب، بافت لب ها ی فرد، فرم خوبی را به خودش می گیرد. مقدار ژلی که پزشک می خواهد تزریق کند کاملا قابل کنترل بوده و خود دکتر نیز تسلط خوبی بر روی میزان مصرف ژل را دارد. در مقایسه با سایر پر کننده ها این روش می تواند تورم و کبودی کمی را داشته باشد و هم چنین واکنش حساسیت در آن نیز اندک است. البته این نوع ژل ها ممکن است برای هر فرد در چند جلسه انجام شود تا لب شکل کلی خود را بگیرد به طوری که دیگر بدن ژل را پس نزند.

تزریق چربی به لب در مشهد

تزریق چربی به لب در مشهد

افراد زیادی به دلایل مختلف از جمله کهولت سن، لب های نامتقارن، نازک بودن لب ها به کلینیک های زیبایی مراجعه کرده و مشاوره می کیرند. لب هایی که به دلیل افزایش سن، چربی بافت خود را از دست داده اند و دیگر آن زیبایی سابق را ندارند می تواند گزینه ی بسیار مناسبی برای تزریق ژل به لب باشند. این کار در مشهد نیز زیر نظر بسیاری از پزشکان زیبایی در مراکزی معتبر صورت می گیرد، بهتر است که پزشکان با سابقه ی درخشان در مشهد را در سایت ها و صفحات مجازی دنبال کنید تا بهترین متخصص را بیابید؛ چرا که در مواردی افرادی سود جو ممکن است آسیب های جدی را برای شما به رقم آورند.

کسب اطلاعات بیشتر برای قبل از عمل

پس چه بهتر که با آگاهی کامل و جامع، عمل های زیبایی را انجام دهید. این کار نسبت دیگر ژل ها هزینه بر بوده ولی ماندگاری بالاتری نسبت به سایر ژل ها نیز داراست. البته تزریق چربی به لب در تهران و دیگر کلان شهرها نیز انجام می شود و تهران قطب انجام چنین عمل های زیبایی است. تزریق چربی به لب در اصفهان هم به صورت گسترده زبان زد بوده و افراد زیادی برای مشاوره و تزریق ژل به این شهر سفر می کنند. تزریق چربی به لب در شمال کشور هم این روزها بسیار سر وصدا کرده و شمال نیز دارای بسیاری از مراکز زیبایی بوده که هر فرد با اندکی تحقیق و جست وجو کردن در گوگل می تواند اسامی بهترین پزشکان در شمال را به دست آورد.

تزریق چربی به لب بالا

تزریق چربی به لب بالا

به طور کلی لب های یکی از اجزای مهم در زیبایی و تناسب چهره ی فرد به حساب می آید و برای همین دلیل انجام هرگونه مداخله ای در این عضو نیازمند دقت بسیار بالایی نیز است. پیوند زدن چربی می تواند برجستگی زیادی را در مدت زمان طولانی برای فرد در لب هایش ایجاد نماید. هر فرد موظف است قبل از اقدام به تزریق چربی، باید از اعتبار پزشک خود مطمئن شود تا در آینده عوارض بدی را به همرا نداشته باشد. نکته س بعدی کرکز زیبایی و موادی که استفاده می شود خوب باشد تا همین هم باعث عارضه نگردد. معمولا تزریق به لب بالا را به روش روسی انجام می دهند که در آن فرم طبیعی می شود. زمانی که فرد دارای لب بالای نازکی است از این روش استفاده می شود و لب بالا با پایین به یک تقارن می رسند و زیبایی خوبی بر چهره ی فرد ایجاد می شود.

تزریق چربی به لب بهتر است یا ژل

تزریق چربی به لب بهتر است یا ژل

این روش یکی از انواع روش ها برای بازسازی و احیای لب ها است به گونه ای که چربی از بدن خود فرد گرفته می شود و به لب ها تزریق می گردد. روش های دیگری است که به صورت مصنوعی تولید می شود و در انواع متفاوت با برندهای مختلف تولید می گردد. در روش تزریق چربی، از بافت چربی خود فرد برای برجسته سازی لب ها استفاده می شود. در این روش، به دلیل این که از چربی خود فرد استفاده می شود؛ در نتیجه با بدن خود فرد سازگاری داشته و دوام بیش تری را دارا می باشد. با یک بار تزریق می توان در طولانی مدت از این روش بهره برد.

بیشتر بخوانید
ویتامینه مو چیست و بهترین روش ویتامینه کردن موی خانم ها و آقایان کدام است؟

اسید هیالورونیک

از طرفی اسید هیالورونیک یک ماده ی  طبیعی در بدن بوده و امروزه در اقسام مختلف به صورت مصنوعی تولید می شود و جایگزین دیگر تزریق چربی است. از مزایای این روش می توان به این نکات اشاره نمود که لب ها فرم خوبی می گیرند. در این نوع تزریق، باید طی چند جلسه به مراکز زیبایی مراجعه نمود تا فرم لب ها ثابت گردد. تزریق چربی به لب در شیراز نیز امروزه توسط بسیاری از پزشکان مجرب در مراکز زیبایی انجام می شود. بهتر است قبل از این که اقدام به سفر برای انجام عمل های زیبایی کنید، در مورد پزشکان و رضایت مراجعه کنندگان آن ها به خوبی تحقیق نمایید.

تزریق چربی به لب مدل روسی

تزریق چربی به لب مدل روسی

تزریق به روش روسی، یکی از پرطرفدارترین روش ها در بین افراد بوده است، که در این روش لب ها به شکلی کاملا طبیعی و مناسب حالت می گیرند. نام این روش به این دلیل بوده که روس ها به دلیل زیبایی در دنیا مطرح هستند و یکی از مواردی که در ظاهر مدل های روسی نگاه ها را به خود جلب می کند، لب های آن ها است. در این تزریق هدف بیش تر رو شاخص نمودن خطوط لب ها نیز است. در این تکنیک لب ها بیش از حد باد نمی کند و دارای ظرافت زیادی است و قطرات کوچکی ژل در قسمت خط بالای لب و گوشه ی آن تزریق می گردد. این روش بیشتر برای کسانی که لب بالای کوتاهی دارند بسیار مثمر ثمر خواهد بود. تزریق چربی به دور لب ها همان روش روسی است که بر روی خط لب ها انجام می شود.

هزینه تزریق چربی به لب

هزینه تزریق چربی به لب

تزریق چربی نسبت به تزریق فیلر گران و پرهزینه تر است؛ ولی با در نظر گرفتن این که مدت ماندگاری تزریق چربی به لب بالاتر از فیلر بوده و از این جهت مقرون به صرفه است. در این تزریق نیاز نیست که فرد چند جلسه را برای تزریق به مطب مراجعه نماید در صورتی که در تزریق فیلر، فرد چند مرتبه برای تزریق باید به مرکز زیبایی مراجعه کند. قیمت تزریق چربی به لب را نمی توان به صورت دقیق گفت، چرا که در عمل های زیبایی، تعرفه ی ثابتی وجود ندارد و هرکس با توجه به سابقه و میزان رضایت مراجعه کنندگان و موادی که به کار می برند قیمت را اعلام می کنند.

مراقبت های بعد از تزریق چربی به لب

مراقبت های بعد از تزریق چربی به لب

بعد از این که فرد عمل تزریق چربی را انجام داد باید یک سری مراقبت ها را انجام دهد تا دچار عوارضی جانبی نگردد و یا این که عوارض را به حداقل برساند. مراقبت ها شامل این موارد می تواند باشد، این که تنها از داروهایی که برایش توسط پزشک تجویز شده استفاده نماید. به مدت دو هفته بعد از تزریق چربی از آسپرین و یا داروهای ضد التهابی استفاده نکند.به محل تزریق فشار وارد نکند و از مواد آرایشی بر روی آن ها اجتناب نماید. برای کاهش ورم و کبودی از کمپرس سرد استفاده کند. از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی بپرهیزد تا بهبودی کامل را به دست آورید.

آیا تزریق چربی به لب دائمی است

آیا تزریق چربی به لب دائمی است

بسیاری از افراد زمانی که نزد پزشک زیبایی مراجعه می کنند، این سوال را می پرسند که آیا تزریق چربی دائمی است؟ البته که تزریق چربی یکی از پرطرفدارترین روش ها است. این روش نه تنها برای لب ها بلکه برای نقاط مختلف بدن مانند سینه، باسن، زاویه فک و …کاربرد دارد. این کار عملی موقتی که حتی چین و چروک های فرد را از بین می برد و اعتماد به نفس را به افراد باز می گرداند و این چربی ها از بافت چربی فرد گرفته می شود و هدف مورد نظر تزریق می شود. در این روش بدن ژل را پس نمی زند و ماندگاری بالایی دارد. این روش در یک جلسه انجام می شود و مدت 6 تا یک سال بدون نیاز به تمدید مجدد می توان از آن بهره برد. البته بدن افراد با یک دیگر متفاوت بوده و در بدن هرکس این ماندگاری متفاوت است.

تزریق چربی بدن به لب

تزریق چربی بدن به لب

همان طور که گفته شد تزریق روشی برای بازسازی و احیای مجدد چربی در نواحی مختلف بدن است در روش هم می توان از چربی خود بدن فرد استفاده نمود و هم می توان از فیلره برای این عمل کمک گرفت. فیلرها انواع مختلفی دارند که امروزه در نقاط محتلف دنیا آن را با برندهای مختلف تولید می کنند که محبوب ترین آن ها آمریکایی و فرانسوی است. افرادی که به دلیل بالا رفتن سن حجم لب های خود را از دست داده اند و یا این که لب هایی نامتقارن دارند، و هم چنین افرادی که چین و چروک اطراف لب های خود دارند می توانند از روش فوق استفاده کنند.

بیشتر بخوانید
جراحی زیبایی واژن در مشهد با معرفی جراح و متخصص و هزینه

طریقه نگهداری چربی بدن

به گونه ای که ابتدا در اتاق عمل چربی از نقاطی که دارای بافت چربی اضافه هستند برداشته می شود که معمولا در زیر شکم و دو طرف پهلو است، برداشته می شود. این کار با استفاده از سوزن کوچکی صورت می گیرد به گونه ای که آسیبی به دیگر بافت های چربی وارد نشود. سپس این چربی استخراج شده را داخل دستگاهی به نام سانتریفیوژ قرار می گیرد و تحت سرعت بالا فرآوری و پاکسازی می شود، سپس بعد از گذشت این مرحله، چربی را در نقاطی دیگر که مد نظر فرد است تزریق می گردد. در نهایت مقاله تزریق چربی به صورت نیز می توانید برای شما بسیار مفید باشید.

سوالات متداول در مورد تزریق چربی به لب

سوالات متداول در مورد تزریق چربی به لب

آیا این عمل برای فرد دردناک است؟

خیر در این روش ابتدا از بی حسی و یا بی هوشی عمومی استفاده می شود؛ در نتیجه شما حین انجام این عمل دردی را احساس نخواهید کرد.

آیا این کار ماندگاری بالایی دارد؟

بله به دلیل این که چربی از بدن خود فرد گرفته می شود، و سازگار با بدن خودش است در نتیجه میزان ماندگاری بالایی را دارد.

آیا برای این عمل می توان از انواع بیمه استفاده نمود؟

خیر عمل های زیبایی تحت پوشش هیچ بیمه ای قرار نمی گیرند و فرد به صورت آزاد باید بهایش را بپردازد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *