هزینه تزریق ژل

هزینه تزریق ژل چقدر است؟ + تخفیف 80 درصدی توسط بهترین مراکز تزریق ژل

ما می خواهیم اطلاعاتی را راجع به هزینه تزریق ژل به شما ارائه دهیم. هزینه تزریق ژل شرایط گوناگونی دارد که در زیر به آنها اشاره می کنیم. برای کاهش هزینه های خود همین حالا به سایت جراح باما زنگ بزنید.

هزینه تزریق ژل چقدر است؟

در این مقاله ما سعی داریم به هزینه تزریق ژل بپردازیم. چرا که همه ما می دانیم که هر چقدر لب های ما پرتر باشد حال به صورت طبیعی یا تزریق ژل لب، چهره‌ی ما زیباتر بوده و حتی بر زیبایی لبخند افراد نیز تأثیر می گذارد. به همین دلیل است که تزریق ژل در لب بسیار محبوب بوده و مورد توجه قرار گرفته است. بزرگ کردن لب ها همچنین می تواند بر چهره فرد نیز تأثیر بگذارد. از همین رو، بسیار مهم است که با آگاهی کامل نسبت به روش ها و نتایج انجام تزریق ژل در لب ها دست به این عمل زیبایی بزنید. به صورت کلی دو روش برای تزریق فیلرها در لب وجود دارد که انتخاب هر روش بر قیمت تزریق ژل لب تأثیر می گذارد.هزینه تزریق ژل گونه نیز همینگونه است.

هزینه تزریق ژل گونه

حجیم سازی لب

حجیم سازی لب با استفاده از تزریق ژل یک روش زیبایی است که به فرد زیبایی خاصی می بخشد ، با این کار لب ها به صورت موثری تقویت و برجسته می شوند. ژل مورد استفاده علاوه بر داشتن استاندارد های لازم باید سازگاری بیولوژیکی با بدن فرد بیمار داشته باشد تا واکنش های ایمنی بدن را تحریک نکند. از آنجا که لب ها خون رسانی و تحرک بالایی دارند ، ژل تزریقی باید پایداری مناسبی داشته باشد ، از این رو حجم موردنظر ژل تزریقی باید بسیار دقیق انجام شود. ژل های متداول امروزی محصولاتی از مواد مشابه اسید هیالورونیک هستند که یک ماده طبیعی موجود در بدن بوده و موجب افزایش حجم لب می گردد. این نوع از ژل ها حدود شش ماه ماندگاری دارند که در هنگام تزریق می توان حجم لب را کنترل کرد.هزینه تزریق ژل لب در اصفهان نسبتا مناسب است.

تزریق ژل یک راهکار درمانی برای جوانسازی پوست و برجسته سازی مناطقی از بدن که طی افزایش سن حجم خود را از دست داده اند به کار می رود. این روش بدون جراحی است و نتایج مطلوبی را با دوران ریکاوری کوتاه مدت به همراه دارد. تزریق ژل در نواحی مختلفی مثل لب، گونه، خط خنده و … انجام می شود. ماندگاری این روش به نوع ژلی که مصرف شده است بستگی دارد و از شش ماه تا چند سال ماندگاری دارد.هزینه تزریق ژل به موارد گوناگونی مانند نوع و برند محصول، میزان تزریق و پزشکی که تزریق را انجام می دهد بستگی دارد.هزینه تزریق ژل لب دائمی بالا تر است.

هزینه تزریق ژل لب در اصفهان

مراقب ژل های غیر استاندارد باشید

ژل های غیر استاندارد به صورت فله ای به فروش می رسند و از ان جا که متقاضی دارند همچنان تولیدشان ادامه می یابد.این ژل ها در سرنگ های با حجم بالا ارائه می شوند و پزشک آن ها را در سرنگ های با حجم کمتر آماده می کند. به طور مثال اگر یک سی سی ژل استاندارد بین ۹۰۰ هزار تومان تا ۱,۸۰۰,۰۰۰ باشد، این ژل ها با قیمت های بسیار کم مثلا هزینه تزریق ژل ۵۰۰ هزار تومان به متقاضی تزریق می شوند.هزینه تزریق ژل لب در مشهد نیز اینگونه است.

این ژل ها قیمت خیلی کمی دارند و یک سی سی از آن ها شاید صد هزار تومان در بازار موجود باشد و بقیه مبلغی که هزینه می کنید صرفا دستمزد پزشک می باشد.هزینه تزریق ژل لب در تبریز کمتر است.

ژل های هیالورونیک اسید حتی در صورت عدم رضایت به وسیله آمپول هیالاز قابل حل کردن می باشند و بر خلاف ژل های غیر استاندارد عوارض خطرناکی را به همراه ندارد و با مراقبت هایی مثل سیگار نکشیدن، نخوردن نوشیدنی های الکلی، استفاده از ضد آفتاب و در کل تغییر سبک زندگی می توان اثرات ان را برای طولانی مدت حفظ نمود.

با توجه به محلی که می خواهید تزریق ژل را انجام دهید و انتظارات خود از تزریق ژل، پزشک تصمیم می گیرد که چه میزان از ژل برای شما مورد نیاز است. به طور مثال یک سی سی ژل برای تزریق به لب ها کافی است ولی برای گونه ها به میزان بیشتری ژل نیاز است. بدیهی است که میزان بیشتر ژل هزینه بیشتری را نیز شامل می شود. ولی این را هم در نظر داشته باشید که دستمزد پزشک با مقدار بیشتر ژل تغییر نمی کند و هم چنین کلینیک ها برای مشتریان ثابت خود تخفیف در نظر می گیرند.

بیشتر بخوانید
جراحی زیبایی گوش و اتوپلاستی با قیمت و هزینه مناسب در مشهد

متخصصان متعددی وجود دارند که می توانید برای هزینه ی تزریق ژل لب به آن ها مراجعه نمایید. از مراجعه به سالن های زیبایی یا پزشکان با تخصص های غیر مرتبط خودداری نمایید تا از صحت و نتیجه تزریق ژل خود اطمینان بیابید.

هزینه ی تزریق ژل به لب در شهر های مختلف می تواند متفاوت باشد و حتی تجربه پزشکان نیز روی دستمزد پزشکان تاثیر دارد. بنابراین قبل از اقدام به تزریق ژل حتما تحقیق نمایید و از پزشک بخواهید چند نمونه از کار هایش را به شما نشان بدهد و فراموش نکنید که انتظارات شما نیز در نتیجه تاثیر دارد و آن را به خوبی برای پزشکتان شرح دهید.

هزینه تزریق ژل لب دائمی

عوارض کدام است؟

خوشبختانه بسیاری از عواض جانبی ممکن در تزریق ژل موقتی و ملایم هستند. دیگر خطرات رایج شامل کبودی، تورم و برآمدگی می شود، اما این ها موقتی هستند و معمولاً فقط برای چند روز باقی می مانند. به عقیده ی پزشکان بایستی به یاد داشته باشید که تا چند روز بعد از عمل تصویر واضحی از نتیجه نخواهید داشت.

ممکن است موضوع ساده ای به نظر برسد، اما برخلاف تصور اغلب مردم که فکر می کنند تأثیر تزریق ژل لب دائمی است، در حقیقت کمتر از یکسال باقی می ماند. اکثر پرکننده های لب بسته به حرکات مکرر لب شش تا نه ماه باقی می مانند و البته پرکننده های جدیدتری هم وجود دارند که تا یک سال ماندگاری دارند. از پزشک خود درمورد گزینه هایی که برای انتخاب دارید و اینکه هرکدام چقدر ماندگاری دارند سوال کنید. به این دلیل که ما از لب های خود در تمام طول روز برای حرف زدن، خوردن و نوشیدن استفاده می کنیم، اکثر پرکننده ها دائمی نیستند.

هزینه تزریق ژل لب چقدر است

هزینه تزریق ژل چگونه است؟

در حالت کلی می توان گفت با توجه به نوع ژل و دستمزد پزشک باید به ازای هر سی سی حدود ۹۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان در سال ۹۸ اختصاص داد و از ژل های ارزان قیمت خودداری نمایید تا با عوارض جبران ناپذیر آن ها روبرو نشوید. این تزریق تحت پوشش بیمه نمی باشد.

هزینه تزریق ژل لب

هزینه تزریق ژل لب

معمولا زمانی که سن افراد بالا می رود شاهد چین و چروک هایی در ناحیه لب و نیز افتادگی پوست می باشیم. برخی ها از روش تزریق ژل استفاده می کنند تا این عارضه ها را رفع کنند. معمولا توصیه می شود که قبل از اینکه تزریقی انجام شود برای اطلاع از نحوه انجام و نیز هزینه آن باید با پزشک مشورت کرد. چند عامل وجود دارد که می تواند تاثیر مستقیم بر هزینه آن داشته باشد که در وهله نخست نوع ژل تزریقی مشاهده می شود. حتما می دانید که این نوع از ژل ها انواع مختلفی دارد که باید توسط پزشک مورد بررسی قرار گیرد. سپس دستمزد، محل انجام تزریق، تجیهزات و چند مورد دیگر نیز می تواند روی قیمت آن تاثیر بگذارد.

هزینه تزریق ژل به اندام تناسلی مردان

هزینه تزریق ژل به اندام تناسلی مردان

معمولا اندازه و سایز آلت تناسلی ژنتیکی و ارثی می باشد. اما برخی ها می خواهند که اندازه آن را بزرگتر کنند و این افزایش سایز امری طبیعی به حساب می آید. شاید برخی از این افراد به نوعی به دنبال اعتماد به نفس مردانه می باشند تا در مقابل شریک خود سربلند به نظر برسد. یکی از راه های بزرگ کردن تزریق ژل به ناحیه هایی از آلت می باشد. این روش ساده است و مانند تزریقات دیگر اعضای بدن می باشد. معمولا این تزریق حدود یک ساعت یا بیشتر زمان می برد. این ژل را معمولا به بدنه آلت تناسلی تزریق می کند تا سایز آن تغییر کند.

هزینه تزریق ژل گونه

هزینه تزریق ژل گونه

معمولا یکی از جاهایی که با افزایش سن شاهد چین و چروک هستیم گونه ها می باشد. از آنجایی که این نقاط از صورت در معرض دید مستقیم قرار دارد، معمولا احساس ناخوشایندی به افراد دست می دهد. تزریق ژل یکی از راه های درمان این عارضه می باشد که می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. البته باید توجه داشت تا قبل از تزریق به پزشک مراجعه کرده و مشورت های لازم را در این خصوص انجام دهید. در این روش از فیلر و ژل های مخصوصی استفاده می کنند که ویژگی های هر کدام متفاوت می باشد. میزان ماندگاری این ژل ها بستگی به نوع آن و پوست دارد. هزینه این تزریق نیز به نوع ژل بستگی دارد که البته باید دستمزد پزشک، محل انجام تزریق و چند مورد دیگر را نیز در نظر گرفت.

هزینه تزریق ژل لب دائمی

هزینه تزریق ژل لب دائمی

همیشه زیبایی از اهمیت خاصی برای افراد برخوردار بوده و است. داشتن لب های برجسته و حجیم یک از نشانه های زیبایی و جوانی محسوب می شود. معمولا راه های زیادی وجود دارد که بتوان آنها را تغییر داد اما یکی از روش ها جراحی به صورت دائمی می باشد. در این روش چربی های اضافه از نقاط مختلف بدن خارجی می شوند و سپس طی فرآیندی فرآوری می شوند. پس از آن به مایعی شفاف دست می یابند که از طریق سرنگ و سوزنی نازک به لب ها تزریق می شوند. میزان دائمی این روش هنوز مشخص نیست و در این مورد نظریه های زیادی وجود دارد.

هزینه تزریق ژل سینه

هزینه تزریق ژل سینه

معمولا برخی از خانم ها از فرم سینه های خود راضی نیستند و از آنجایی که این عضو تاثیر مستقیمی بر زیبایی ظاهری آنها می گذارد، به فکر راه چاره ای برای برطرف کردن این عارضه می باشند. یکی از راه های موجود تزریق ژل می باشد. با استفاده از این روش می توان حجم آن ها را افزایش داد و فرم و شکل آنها را نیز تغییر داد. معمولا بیشتر خانم هایی به سراغ چنین روش می روند که دوران بارداری را گذرانده اند و سینه هایشان افتاده و آویزان شده اند. هزینه این تزریق نیز به نوع ژل و موارد دیگر بستگی دارد.

هزینه تزریق ژل ساق پا

هزینه تزریق ژل ساق پا

برخی از افراد هستند که پاهای آنها قرینه نیستند و یا اینکه ساق پاهای آنها بسیار لاغر می باشند که بر زیبایی ظاهری آنها تاثیر منفی می گذارد. همچنین در گذشته شکستگی ساق پا داشتند که برای برطرف کردن فرم آن نیاز به تزریق ژل دارند. اما گفته می شود که در صورتی که تزریق چربی انجام دهید نتیجه بهتری دارد و ماندگاری آن نسبت به تزریق ژل بیشتر می باشد. اما در کل برای هزینه این تزریق نیز می توان به ژل تزریقی و موارد دیگر توجه کرد. در ابتدا باید با دکتر مشورت کرد تا هزینه آن برآورد شود.

هزینه تزریق ژل به شقیقه

هزینه تزریق ژل به شقیقه

اگر صحبت از زیبایی می کنید، نباید نقش مهم شقیقه ها را نادیده بگیرید. این قسمت از صورت به مرور زمان و با گذشت سال ها، گودی خاصی پیدا می کند و موجب می شود که زیبایی ظاهری شما کاسته شود. شما می توانید به راحتی و با تزریق ژل این نواحی را بهبود بخشیده و شادابی و طراوت دوباره را به آنها بازگردانید. باید به یاد داشته باشید که در صورت راضی نبودن از نتیجه می تونید فیلر های تزریقی را به راحتی از بدن خارج کنید. به این معنی که این تزریق قابلیت برگشت پذیری دارد. برای مشورت بیشتر در مورد این روش و نیز برآورد هزینه با پزشک مشورت کنید.

هزینه تزریق ژل ردکسیس

هزینه تزریق ژل ردکسیس

در بازار انواع مختلفی از ژل های تزریقی وجود دارد که می توانید از آنها برای بزرگ کردن سایز آلت تناسلی خود استفاده کنید. اما گفته می شود که ژل ردکسیس تاثیرات بهتری نسبت به ژل های دیگر دارد. شرکت سازنده این ژل مدعی است که میزان ماندگاری آن یک سال یا بیشتر می باشد. البته برخی ها می گویند که میزان دوام آن به بدن بیمار نیز بستگی دارد که می توان به مواردی مانند ضخامت بافت، پوست و عضلات اشاره کرد. هزینه تزریق آن را باید در کنار مواردی همچون دستمزد پزشک، محل انجام تزریق، قیمت ژل مورد نظر و چند مورد دیگر در نظر گرفت.

بیشتر بخوانید
انواع عمل های زیبایی صورت و بدن برای جوانسازی با برسی قیمت هرکدام

سوالات متداول

هزینه تزریق ژل در ساق پا چقدر می باشد؟

نوع ژل تزریقی بیشتر از سایر موارد بر قیمت آن تاثیر می گذارد.

هزینه تزریق ژل در لب چقدر می باشد؟

به موارد مختلفی از جمله نوع ژل، دستمزد پزشک و چند مورد دیگر بستگی دارد.

هزینه تزریق ژل در گونه چقدر می باشد؟

برای برآورد قیمت می توانید با پزشک مشورت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *