دکتر جراح شکم در مشهد

بهترین دکتر جراح شکم در مشهد کیست؟ تخفیف 30 درصدی 10 دکتر برتر کشور

در این مقاله قصد داریم تا درباره جراحی شکم با شما صحبت کنیم و شما بعد ازن این مقاله با عوارض این جراحی اشنایی کامل به دست خواهید اورد و همچنین ما قصد داریم بهترین دکتر جراح شکم در مشهد را به شما معرفی کنیم .

انتخاب بهترین دکتر جراح شکم در مشهد

جراحی شکم جراحی است که برای از بین بردن و برداشتن چربی ها اطراف شکم و پهلو صورت گیرد گویند و همچنین به جراحی شکم آبدومینو پلاستی هم می گویند .دکتر جراحی شکم در مشهد بسیار است که ما به شما بهترین جراحان را معرفی خواهیم کرد. برای این منظور کافیست با سایت جراح باما تماس بگیرید.

دکتر جراح زیبایی شکم در مشهد

چه کسانی نیاز به جراحی شکم دارند؟

معمولا این جراحی در افرادی انجام می شود که شکم افتاده ای دارند و همچنین از چربی بالایی برخوردار هستند و یا خانم هایی که پس از زایمان پوست شکم انها کش امده و به حالت عادی بر نگشته است به همین خاطر جراحی شکم برای رفع این نوع چربی ها بهترین روش به شمار می اید . به روشی که پوست اویزان شکم را جدا میکنند و  چربی های زیر ان را تخلیه میکنند ، ابدومینوپلاستی گویند به عبارتی دیگر می گویند پوست شکم را میکشند تا چربی هاای انباشته شده زیر ان را خالی کنند با انجام این عمل شکم کاملا صاف می شود .این جراحی بین 1 الی 5 ساعت و تحت بیهوشی کامل انجام می شود .

در این مقاله به بررسی انواع جراحی شکم ،مزایای جراحی شکم ،نحوه مشاوره درباره عمل جراحی و دیگر نکات لازم در این باره می پردازیم و همچنین بهترین دکتر جراح زیبایی شکم در مشهد را به شملا معرفی خواهیم کرد .

افراد بعد از تصمیم گیری خود برای جراحی شکم به فوق متخصص خود مراجعه کرده و در این مراجعه پس از انجام ازمایشات کامل و بررسی دقیق پزشک انجام میشود و جراح پلاستیک با متقاضی در مورد صلاحیت و درباره دوره انجام جراحی با شخص صحبت میکند . شرایط هر بیمار با بیمار دیگر خیلی فرق دارد به همین خاطر نمی توان گفت که شما نیاز به جلسه مشاوره ندارید . در این جلسه مشاوره به بررسی مواردی چون : شرح دقیق هر بیمار و داروهایی که مصرف میکند و سابقه جراحی در گذشته ، معاینه دقیق شکم و پوست شکم و بررسی سابقه جراحی قدیمی شکم و جای ان ، پزشک متخصص باید، خطرات و عوارض احتمالی را به شما بگوید ،اندازه گیری و یا فتو گرافی برای ثبت در پرونده بیمارباید حتما انجام شود ، گرفتن راهنمایی برای عادات غذا خوردن و نوشیدن و طریقه استفاده از دارو ها ،حداقل باید یک ماه قبل و بعد از جراحی شکم از مصرف سیگار باید پرهیز کرد زیرا کشیدن سیگار روند بهبود زخم را کند می کند ، یکی دیگر از توصیه های پزشک ان است که تا دوهفته قبل از جراحی از اسپرین و دارو های ضد التهاب و مکمل های گیاهی استفاده نشود،این موارد ذکر شده در جلسات مشاوره قبل از جراحی انجام می شود و همچنین ما قصد داریم برای این مشاوره شما را با بهترین دکتر جراح زیبایی شکم در مشهد معرفی کنیم.

جراحی شکم یکی از بهترین روش های تخت کردن شکم و رهایی از چربی است به همین خاطر روش های زیادی برای این جراحی وجود دارد ، به همین خاطر برای اولین قدم برای جراحی بهتر است بدانیم که کدام نو از جراحی شکم برای ما نتیجه بهتری خواهد داشت به همین خاطر نوع جراحی زیبایی متناسب با سن فرد و میزان چربی انباشته شده و همچنین مقدار افتادگی پوست شکم و پهلو تعین می شود .

دکتر جراحی زیبایی شکم مشهد

معرفی انواع جراحی شکم

انواع جراحی شکم عبارتند از : جراحی ابدومینوپلاستی،جراحی لاغری لیپولیز،جراحی زیبایی لیپوماتیک،جراحی ترکیبی

جراحی ابدومینو پلاستی معمولا برای افرادی است که میزان بسیار زیادی افتادگی شکم و همچنین پوست شلی دارند .در این جراحی پوست فرد را از ناف تا زیر شکم (محل حدودی برش سزارین) کاملا برداشته می شود.به همین خاطر این روش چون بخیه و برش دارد می توان گفت یک جراحی کامل برای از بین بردن و برداشتن چربی های جمع شده و اویزان به شمار می رود .

در ادامه توضیحات دکتر جراح شکم در مشهد ،جراحی لاغری لیپولیز یک روش تهاجمی است و باعث تخریب سلول های چربی در بدن می شود به همین خاطر مورد توجه بیشتری در امروزه قرار گرفته است. در این جراحی پس از بی حسی در منطقه ای که باید لیزر زده شود ، پزشک سوراخی روی پوست ایجاد می کند که از داخل ان یک وسیله ای شبیه سوزن که از ان می توان اشعهه به بیرون زد به قطر 1 الی 2 میلی متر به داخل چربی ها می فرستد و با حرکات رفت و برگشت بسیار ملایم و اهسته لیزر به سلول های چربی وارد می شود .این اشعه لیزر باعث تخریب و از هم جدا شدن سلول های چربی شده و کم کم ان ها را از حالت توده ای خارج می کند و تخلیه چربی های پاره شده به دو روش انجام می شود ؛ یکی از روش فرایند های طبیعی متابولیسم بدن و دیگری پس از اتمام کار استخراج چربی ها به وسیله ساکشن .

بهترین دکتر جراح زیبایی شکم در مشهد

جراحی لیپو ماتیک به دلیل ساده تر بودن و داشتن عوارض احتمالی کمتر،مورد توجه مردم قرار گرفته است. در این روش زیبایی و لاغری که تنها با یک میله فلزی انجام می شود می توان چربی های خارج شده را برای اندام های دیگر استفاده کرد .

بیشتر بخوانید
بهترین روش طبیعی رفع سفیدی مو + شامپو و پکیج رفع سفیدی موهای سر

در جراحی ترکیبی می توان بر اساس شرایط کلی بدن فرد متقاضی و خواسته و هدف وی از جراحی زیبایی لاغری ،از چند روشش برای تخلیه های چربی استفاده کرد .استفاده از جراحی ترکیبی در بعضی از افراد فقط به خاطر این است که فرم و شرایط بدنی ان ها به گونه ای است که فقط با یک روش انجام پذیر نمی باشد و چنانچه به یک روش جراحی برای ان شخص کاری انجام شود، سپس نیاز به جراحی های ثانویه و ترمیمی خواهد بود .

عوارض جراحی شکم چیست؟

هر عمل جراحی یک سری عوارض دارد و دکتر جراح شکم در مشهد می تواند به این امور واقف باشد.از برجسته ترین عوارض احتمالی عمل شکم می توان به مواردی چون : احساس درد شدید در چند هفته الی 2 و 3 ماه بعد از عمل ،احصاص خستگی و ضعف عمومی ،محل برش و بخیه روی پوست و یا خونریزی و یا تجمع خون ، عفونت ،تجمع مایع،لخته شدن خون، ایجاد لخته ،ترمیم نا درست و باز ماندن زخم ، بی حسی و حالت سوزن زدگی پایین ناف،سیاه شدگی پوست،عدم تقارن در دو طرف شکم اشاره کرد .که شما می توانید برای جلو گیری از این عوارض به دکتر جراحی زیبایی شکم مشهد که ما به شما معرفی می کنیم مراجعه کنید .

دکتر جراحی شکم در مشهد

هزینه دکتر جراح شکم در مشهد چقدر است؟

  • پیش از هرچیز با ما تماس بگیرید تا بهترین هزینه را برای شما هماهنگ کنیم. ما بهترین مرکز معرفی جرحان کشور در فضای مجازی هستیم.
دکتر جراحی زیبایی شکم در مشهد

دکتر جراحی زیبایی شکم در مشهد

همانطور که می دانید برخی های در ناحیه شکم پوست اضافی یا چربی های زیادی دارند که با رژیم های لاغری سخت و نیز ورزش های مداوم هم موفق نشده اند آنها را از بین ببرند. این افراد همواره دچار ضعف در اعتماد به نفس می شوند و از لحاظ روحی در بعضی از مواقع ضربات شدیدی را می خورند. اما با پیشرفت عمل و تکنولوژی به خصوص در حوزه پزشکی در حال حاضر راه هایی برای رفع این مشکل وجود دارد. جراحی های زیبایی همانطور که از نام آنها پیداست هدف اصلی آنها حفظ زیبایی ظاهر می باشد. عملی وجود دارد که با استفاده از آن می توان چربی های اضافه ناحیه شکم را برداشت که به آن از لحاظ پزشکی ابدومینوپلاستی می گویند.

این عمل نه تنها چربی های اضافه را بر می دارد بلکه پوست و عضله های دیواره شکم را نیز سفت تر می کند. در نتیجه می توان گفت که شکمی صاف و تخت را خواهیم داشت. ناگفته نماند که این جراحی با عمل لیپوساکشن متفاوت می باشد اما در صورتی که پزشک تشخیص دهد می توان این دو را با هم تلفیق کرد تا نتیجه بهتری به دست آید. در شهر مشهد پزشکان بسیاری هستند که می توانید با مشورت با آنها در ابتدا اقدامات لازم را انجام دهید و سپس پلن درمانی مناسبی را برای خود با همکار او ترسیم نمایید. پزشک باید آنچنان تجربه داشته باشد تا بتواند شما را در راستای رسیدن به اهداف خود همراهی کند. تجربه پزشک می تواند عصای کمکی به حساب آید که شما را در شرایط سخت و ناگوار همراهی نماید.

بهترین دکتر جراحی زیبایی شکم در مشهد

بهترین دکتر جراحی زیبایی شکم در مشهد

اما قبل از اینکه به دنبال پزشک مناسب و خبره بگردید لازم است بدانید که چه نوع جراحی را باید انجام دهید. همانطور که می دانید جراحی زیبایی شکم انواع مختلفی دارد که در یکی از آنها عمل ابدومینوپلاستی به صورت کامل انجام می شود. در این عمل پزشک معمولا برش بلندی را در قسمت بالایی شکم از استخوان مفصل ران تا استخوان دیگر ایجاد می کند. در این عمل پوست، بافت و عضلات درگیر را اصلاح می کنند. معمولا پس از آنکه چربی های اضافی برداشته شد، محل قرار گیری ناف تغییر می کند و در اینجا مهارت و تجربه پزشک به کمک او می آید. زیرا می بایست ناف را بر اساس تغییراتی که ایجاد می شود در جای مناسب خودش قرار دهد به همین منظور است که لوله تخلیه در برخی از مواقع تا چند روز زیر پوست باقی می ماند.

بیشتر بخوانید
جراحی پلاستیک در مشهد با هزینه مناسب در بهترین کلینیک

اما یک روش دیگری نیز وجود دارد که به آن ابدومینوپلاستی جزئی می گویند. در این عمل تغییرات محدودی معمولا در قسمت شکم انجام می شود. بر اساس این روش معمولا چربی های اضافی زیر ناف برداشته می شود و پزشک مجبور نیست که جای ناف را جا به جا کند. گفته می شود که این نوع از عمل حدود دو ساعت به طول می انجامد و بیمار سختی زیادی را نسبت به عمل قبلی تحمل نمی کند. حال برای اینکه بهترین دکتر جراح زیبایی شکم را در مشهد پیدا کنید باید با پزشکان مختلف جلسات مشورتی برگزار کنید .

درا ین جلسات شما با طرح مشکل خود و درخواست راهنمایی می توانید سوالات خود در این حوزه را از پزشک مورد نظر بپرسید. همچنین اهداف مورد نظر خود را نیز از انجام جراحی بازگو کنید تا پلن بهتری برای درمان خود داشته باشید. علاوه بر آن در این جلسه بیماری های قبلی، دارو، الکل، مواد مخدر و سابقه جراحی های پیشین را نیز با دکتر در میان بگذارید.

دکتر جراح شکم و پهلو در مشهد

دکتر جراح شکم و پهلو در مشهد

اما شاید هنوز هم نتوانسته باشید در مورد روش مورد نظر خود تصمیمی جدی گرفته باشید. همانطور که گفته شد دو روش ابدومینوپلاستی کامل و جرئی وجود دارد که می توانید از آن برای برداشتن چربی و پوست های اضافی ناحیه شکم، باسن، پهلو، کمر و پشت کمک گرفت. اما در برخی از مواقع شاهد آن هستیم که پزشکان در کنار این روش از لیپوساکشن هم استفاده می کنند. هدف نخست و اولیه این کار این است که نتیجه نهایی بهتر و اندامی خوش فرم تر و باریک تری داشته باشیم. نام دیگر از عمل لیپو ابدومینوپلاستی یا ابدومینوپلاستی محیطی می باشد زیرا در این روش دور تا دور ناحیه شکم را دچار تغییرات می کنند.

معمولا این روش دشوار می باشد و در بیشتر مواقع پزشکان آن را در چند مرحله انجام می دهند. مشکلات این روش به مراتب نسب به روش های قبلی که ذکر شد، بیشتر می باشد. ناگفته نماند که برخی از پزشکان پیشنهاد می دهند که لیپو ابدومینوپلاستی در یک مرحله صورت گیرد. به این معنی که زمانی که شکم را برش دادند، لیپوماتیک و کشیدن چربی ها از دیگر مناطق را نیز انجام دهند. با چنین روشی می توانیم از چند بار عمل کردن جلوگیری کنیم و نتایج بهتری به دست آوریم. در عمل ابدومینوپلاستی محیطی ما از روش لیپوساکشن کمک می گیریم تا علاوه بر اینکه پوست و چربی شکم را حذف کنیم، ماهیچه ها، چربی های اضافی پهلو، پشت و بالای باسن را نیز برداریم.

در واقع می توانیم بگوییم که دور با دور بدن در اطراف شکم، لاغر و خوش فرم می شود. اما ناگفته نماند که استفاده از این روش باید با توصیه پزشک صورت گیرد. همچنین پزشک مورد نظر باید بر هر دو عمل مورد نظر تسلط کامل داشته باشد تا بتواند با تلفیق همزمان آن بهترین نتیجه را بدست آورد. دکتری که جراحی عمل زیبایی شکم و پهلو را انجام می دهد باید تجربه کافی در هر دو را داشته باشد. در شهر مشهد نیز چنین پزشکانی وجود دارد که می توانید برای مشورت بیشتر در این زمینه با مرکز جراح با ما تماس بگیرید تا راهنمایی های بیشتر را به شما ارجاع دهیم.

سوالات متداول در مورد پزشک جراح شکم در مشهد

آیا دکتر جراح شکم در مشهد وجود دارد؟

بله در این شهر نیز مانند سایر شهر ها پزشکان قابلی فعالیت می کنند.

دکتر جراح شکم در مشهد را کجا پیدا کنم؟

می توانید برای مشورت بیشتر با مشاوران ما در تیم جراح با ما تماس بگیرید.

بهترین دکتر جراح شکم در مشهد کیست؟

دکتران زیادی هستند که تجربه و مهارت کافی درا ین زمینه را دارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.