روش های کاشت مو

بهترین روش های کاشت مو کدامند؟ برسی انواع روش های حرفه ای کاشت مو

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی روش های کاشت مو برای علاقه مندان صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

  • اگر به دنبال بهترین کیفیت برای کاشت مو در مشهد هستید، همین حالا به جراح باما زنگ بزنید.
روش های کاشت مو در مشهد

روش های کاشت مو در مشهد

یکی از دغدغه های افراد از زمان گذشته تا به امروز ریزش مو و کم پشتی بوده است و این مسئله در سرتاسر جهان تبدیل به یک معضل شده است. یکی از روش هایی که امروزه بسیار باب شده است و طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر جهان و هم چنین ایران پیدا کرده است، کاشت است. در ایران شهر هایی مانند مشهد و تهران انجام کاشت در بین مردم به ویژه آقایان بسیار رایج شده است. در مشهد متخصصان بسیار حرفه ای در این زمینه مشغول به کار هستند و به طوری که افراد زیادی از سایر شهر ها برای انجام کاشت توسط این متخصصان به مشهد می آیند. افرادی که تمایل دارند با یکی از این متخصصان خوب در این زمینه مشاوره داشته باشند و یا این که کاشت انجام بدهند، برای گرفتن نوبت و هم چنین راهنمایی های لازم در این زمینه می توانند با مشاوران ما تماس بگیرند. آن ها در این زمینه راهنمایی ها لازم را به شما می کنند و در گرفتن نوبت نیز به شما کمک خواهند کرد.

روش های کاشت مو جدید

روش های کاشت مو جدید

کاشت انواع مختلفی دارد که از زمان های قدیم تا به الان توجه آقایان را به خود جلب کرده است، ما در این قسمت به معرفی جدید ترین روش های کاشت مو می پردازیم، همراه ما باشید. از انواع کاشت می توانیم به روش FUT که یکی از پرطرفدار ترین روش ها در بین آقایان است، نام ببریم. در این روش بیمار را به صورت کامل بیهوش می شود و یک نوار باریک از پشت سر او توسط متخصص جدا خواهد شد و به قسمت های کم پشت مو پیوند داده می شود. روش FIT یکی دیگر از روش های محبوب است، این روش برای اشخاصی مناسب است که در ناحیه پشت سر خود بانک قوی برای برداشت دارند. روش BHT نیز یکی از روش های محبوب و هم چنین کاربردی برای افرادی است که بانک مو مناسبی ندارند. روش کاشت ترکیبی که متخصص در این روش از ترکیب سه روش قبل برای بیمار خود استفاده می کند.

عوارض انجام کاشت

البته این موضوع را نیز باید بیان کرد که انجام این کار عوارضی نیز برای افراد خواهد داشت، برخی از این عوارض شامل: احتمال داشتن درد و خونریزی، استفاده از بخیه و بجا ماندن خط اسکار و یا جای بخیه، گاهی عروسکی بودن خط رویش مو در فرد امکان دارد به وجود بیاید، مدت زمان نقاهت بسیار طولانی، تورم و التهاب در برخی نواحی صورت، استفاده از دارو های مسکن و آرام بخش در صورت درد،  وجود نکروز در پوست و در نهایت امکان بروز خطای انسانی می باشد.

بیشتر بخوانید
انواع عمل های زیبایی صورت و بدن برای جوانسازی با برسی قیمت هرکدام

آزمایش خون

نکته ای که افراد باید قبل از انجام کاشت بدانند، این است که به طور معمول از آن ها خواسته می شود آزمایش خون برای موارد خاصی بدهند که در آن وجود بیماری های ویروسی خاص و هم چنین انعقاد خون مورد بررسی قرار می گیرد.

روش های کاشت مو در ایران

روش های کاشت مو در ایران

افرادی که متقاضی انجام این روش برای سر خود هستند باید بدانند که کلیه ی این روش ها در ایران انجام می شود، هم چنین روش های کاشت مو در تهران شامل: روش FUT، روش FIT، روش BHT، روش کاشت ترکیبی و هم چنین روش SUT می باشد. البته ناگفته نماند که ای روش ها فقط باید با متخصصان ماهر و حاذق در این زمینه انجام شود، افراد باید بدانند که برای این که نتیجه ی مطلوب و مورد نظر خود را از انجام آن بدست آورند، بهتر است که قبل از هر اقدامی به تحقیق و جستجو درباره ی متخصصی که می خواهند این کار را برایشان انجام دهد، بپردازند.

روش های کاشت مو sut

روش sut یکی از روش های بسیار محبوب و هم چنین پرطرفدار در بین افراد می باشد، جالب است که بدانید این روش یکی از روش های کاشت مو برای خانم ها نیز می باشد. بیشترین دلیلی که این روش بسیار محبوب شده است، طبیعی بودن آن است، بهتر است که بدانید این روش زیر مجموعه روش FIT می باشد. یکی از تفاوت های اصلی آن با روش FIT در این است که در این روش دیگر کار های مربوطه با دست انجام نمی شود و تمامی این وظایف به عهده دستگاه است. البته لازم به ذکر است که در این روش اگر می خواهید بهترین نتیجه را بدست آورید باید به کلینیکی مراجعه کنید که از دستگاه های به روز و جدید برای بیماران خود استفاده می کنند. در این روش تعداد فولیکول های از دست رفته به حداقل خود می رسد، چرا که دستگاه به صورت برنامه ریزی شده عمل می کند که کمترین خطا و بیشترین دقت را دارد.

روش های کاشت مو fit

روش های کاشت مو fit

افرادی که بانک بسیار خوب و قوی دارند، می توانند از روش fit استفاده کنند، چرا که این روش برای افرادی که بانک قوی دارند، نتیجه ی بسیار مطلوبی در بر خواهد داشت. این روش به این صورت است که متخصص از بانک فرد تار هایی را جدا کرده و به ناحیه مورد نظر پیوند می دهد. به همین دلیل می توان گفت که این روش برای اشخاصی مناسب است که تار های قسمت جلوی سر آن ها ریزش داشته است.

انجام کاشت در دو جلسه

هم چنین در این روش متخصص می تواند در هر جلسه بین 1000 تا 1500 فولیکول مو را از قسمت پشت سر جدا کرده و برای پیوند آماده نماید، البته دیده شده است که در این روش گاهی کاشت برای فرد در طی دو جلسه انجام شده است.

انواع روش های کاشت مو

انواع روش های کاشت مو

یکی از انواع روش های کاشت مو در ایران، روش های کاشت مو بدون جراحی است مانند روش FIT که در قسمت قبل به توضیح آن پرداخته ایم، حال در این قسمت باید بگوییم که دلیل بدون جراحی آن این است که همه ‌ی برش‌ ها در آن ناحیه کوچکتر از یک میلی ‌متر هستند، به بخیه نیازی ندارد، خونریزی در حد یک قطره است و در نهایت احتمال مشاهده ی عوارضی مانند ایجاد اسکار، عفونت یا موارد مشابه بسیار کم است و خیلی موارد دیگر می باشد. البته علاوه بر این روش، روش های دیگر مانند SUT، Micro FIT و BHT نیز روش های بدون جراحی هستند.

بهترین روش های کاشت مو

بهترین روش های کاشت مو

باید گفت که تمام روش های کاشت مو در نوع خودشان بهترین هستند و این که کدام نوع مناسب متقاضی است باید توسط متخصص تشخصی داده شود. به این صورت آن روش برای فرد بهترین روش خواهد که نتیجه ی مطلوبی نیز برای آن در بر خواهد داشت. افرادی که تمایل دارند به مقایسه روش های کاشت مو با یکدیگر بپردازند، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلیه ی این روش ها می توانند در اینترنت جستجو کنند، چرا که در اینترنت سایت هایی وجود دارند که به مقایسه و تفاوت این روش ها پرداخته اند. البته ما نیز در مقالات آینده به مقایسه و هم چنین تفاوت کلیه ی این روش ها خواهیم پرداخت.

سوالات متداول درباره ی روش های کاشت مو

سوالات متداول درباره ی روش های کاشت مو

کاشت مو به روش sut به چه صورت است؟
بیشتر بخوانید
بخیه بینی را چه زمانی باید کشید؟ مهم ترین نکات در مورد بخیه بینی

در این باره باید بگوییم که این روش در بین آقایان بسیار محبوب و پرطرفدار شده است و روش آن به این صورت است که متخصص در حین انجام کار وظیفه ی خاصی ندارد، چرا که کلیه ی وظایف بر عهده ی دستگاه می باشد و دستگاه تمام کار ها را انجام می دهد. از مزیت های این روش این می باشد که تعداد فولیکول های از دست رفته در این روش به حداقل می رسد، چرا که در sut تمام کار ها توسط دستگاه از قبل برنامه ریزی شده است و انجام می شود، به همین دلیل بیشترین دقت و هم چنین کمترین خطا در آن می باشد.

روش fit به چه صورت است؟

این روش نیز یکی از روش های بسیار محبوب در بین مردم است، از این روش به عنوان روش بدون جراحی نیز یاد می شود، به این گونه است که متخصص از بانک بیمار خود تار هایی که مقاوت خوبی دارند را جدا کرده و در ناحیه ی مورد نظر برای بیمار خود پیوند می زند. هم چنین این روش برای افرادی مناسب است که بانک بسیار قوی و خوبی برای انجام پیوند دارند، به این صورت می توانند نتیجه ی مطلوبی کسب کنند. در fit پزشک می تواند در هر جلسه بین 1000 تا 1500 فولیکول مو را از قسمت مورد نظر جدا کرده و برای پیوند آماده کند، برخی اوقات در این روش پزشک در دو جلسه کاشت را برای بیماران خود انجام می دهد.

کاشت مو چه عوارضی برای افراد دارد؟

در ابتدا باید بگوییم که انجام هر هر روشی عوارض خاص خودش را به همراه دارد، که این شامل کاشت نیز می باشد، از عوارض انجام آن می توان به مواری مانند: وجود نکروز در پوست، احتمال بروز خطای انسانی، استفاده از آرام بخش و مسکن، تورم و التهاب در برخی از نواحی صورت بیمار، مدت زمان نقاهت طولانی، بجای آمدن خط اسکار و یا جای بخیه، گاهی احتمال عروسکی شدن رویش مو در فرد وجود دارد و غیره اشاره کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *