اولترا زد

دستگاه اولترا زد لاغری چیست؟ + برسی هزینه و مراکز دارای تخفیف

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی یکی از دستگاه های جدید یعنی اولترا زد صحبت کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

اولترا زد چیست

اولترا زد چیست؟

امروزه یکی از ملاک های زیبایی در سرتاسر دنیا داشتن اندام زیبا و متناسب است، البته ناگفته نماند که برخی از سلبریتی ها مانند کیم کارداشیان و کایل جنر اندام شنی را مد و ترند کرده اند. اما به هر حال در خیلی از کشور ها خانم ها برای این که به اندام متناسب برسند و یا از چربی های قسمت های مختلف بدنشان خلاص شوند، به عمل های پیکر تراشی روی می آورند. می توان به جرات گفت که یکی از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه ها برای این کار اولترا زد می باشد. این دستگاه پیشرفته به متخصصان این اجازه را می دهد تا اندام بیماران خود را شکل دهند و یا این که چربی های اضافه را تخلیه کند. البته بهتر است که بدانید پیکر تراشی فقط مخصوص خانم ها نیست و خیلی از آقایان نیز برای این که بتوانند از دست چربی ها و اضافه وزن خود خلاص شوند به این کار روی آورده اند.

اولترا زد مشهد

اولترا زد مشهد

می توان به جرات گفت که مشهد بعد از تهران بهترین متخصصان را مخصوصا در زمینه جراحی های زیبایی دارد و هم چنین اولترا زد در مشهد نیز توسط بهترین متخصصان انجام می شود. حتی گفته شده است که خیلی از افراد برای این که این عمل را انجام دهند از شهر های دیگر به مشهد می آیند. البته این جراحی بسیار کار سخت و حساسی می باشد، به همین دلیل افراد برای این که با یک متخصص حرفه ای این عمل را انجام بدهند باید از مدت ها قبل به جستجو و تحقیق برای پیدا کردن یک متخصص بپردازند.

افزایش آگاهی

هم چنین در مورد عملی که می خواهند انجام دهند نیز باید بسیار تحقیق کنند، تا در این زمینه اطلاعات و آگاهی خود را افزایش دهند و با آگاهی این کار را انجام دهند. توصیه ی ما این است که برای پیدا کردن یک متخصص خوب در این زمینه و هم چنین انجام مشاوره با مشاوران ما تماس بگیرید، آن ها در این زمینه به شما کمک خواهند کرد.

اولترا زد بهتره یا لیپوماتیک

اولترا زد بهتره یا لیپوماتیک

خیلی از افرادی که تمایل به انجام این عمل دارند، بین انجام این روش و لیپوماتیک بر سر دو راهی مانده اند که انجام کدام بهتر است. در این باره باید بگوییم که این دو روش تفاوت هایی دارند که شاید اگر تفاوت های آن را بدانید، انتخاب برای شما راحت تر بشود، در ابتدا باید بگوییم که مهم ترین فرق این دو نحوه ی عملکردشان است چرا که در لیپوماتیک از ویبریشن استفاده می ‌شود که این احتمال وجود دارد در حین عمل متخصص خسته شده و خطا به وجود آید.

بیشتر بخوانید
بخیه بینی را چه زمانی باید کشید؟ مهم ترین نکات در مورد بخیه بینی

میزان درد برای بیماران

تفاوت دیگر آن ها که بسیار حائز اهمیت است میزان درد برای بیماران می باشد به همین دلیل می توان گفت که در این روش بیمار درد کمتری تحمل می ‌کند، یکی از مهم ترین موارد دیگر بازنگشتن چربی خارج ‌شده از بدن توسط این روش می باشد چرا که در لیپوماتیک احتمال بازگشت چربی وجود دارد، هم چنین سرعت عمل بسیار بالا در این روش باعث می‌ شود که در یک جلسه، چربی بیشتری نسبت به روش لیپوماتیک از بدن خارج شود، احتمال کاهش سلولیت در بدن بیمار در این روش خیلی بیشتر از روش لیپوماتیک است، می باشد.

اولترا زد لاغری

اولترا زد لاغری

افراد برای این که از دست چربی های اضافی بدن خود با سرعت بالا و هم چنین درد کم خلاص شوند ما به آن ها روش اولترا زد را پیشنهاد می کنیم. این روش نسبت به روش های دیگر درد کمی برای بیماران دارد و هم چنین یکی از مزیت های خوب این روش است که چربی ها در بدن دوباره به حالت قبلی برنمی گردند. البته افرادی که این روش را انجام می دهند ما به آن ها توصیه می کنیم ورزش را به طور مرتب انجام بدهند تا بدن آن ها خوش فرمی بعد از عمل را از دست ندهد.

شباهت اسم

جالب است که بدانید زمانی که نام این روش گفته می شود خیلی از افراد به یاد مدل گوشی اولترا زد سونی می افتند، چرا که مدل یکی از گوشی های سونی نیز اولترا زد می باشد و شباهت اسمی با این دستگاه دارد.

اولترا زد در تهران

اولترا زد در تهران

همه ی افراد می دانند که بهترین متخصصان در ایران در شهر تهران می باشند، در تهران نیز افراد زیادی تمایل دارند که این روش را برای رسیدن به اندام مورد نظر خود استفاده کنند. البته گفته شده است که اولترا زد در تبریز و هم چنین اولترا زد در شیراز نیز توسط بهترین متخصصان انجام می شود و بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته است.

عمل اولترا زد

در پیکر تراشی در این روش متخصص از دستگاه اولترا زد برای بیمار خود استفاده می کند، این روش درد کمتری نسبت به روش های دیگر دارد. مزیت هایی نیز مانند: برای تمامی بدن مورد استفاده است، هیچ عوارضی برای پوست ندارد، باعث سوختگی پوست نمی شود، از ایمنی بالایی برخوردار است، این دستگاه قابلیت ایجاد نمای شش تکه بر روی عضلات شکم را نیز دارد، این دستگاه قدرت زیادی برای از بین بردن چربی در کمترین زمان ممکن را دارد و خیلی از موارد دیگر می باشد.

دستگاه اولترا زد

دستگاه اولترا زد

شاید برای خیلی از افراد سوال به وجود بیاید که دستگاه اولترا زد چیست در این باره باید بگوییم که لاغری با دستگاه اولترا زد کار را برای افراد بسیار راحت کرده است. این دستگاه به گونه ای می باشد که متخصص با استفاده از آن در حین جراحی می تواند به راحتی بدن افراد را شکل مناسب بدهد و هم چنین چربی های اضافه را از بدن بیمار خود خارج کند. هم چنین کسانی که نتوانسته اند با ورزش و رژیم غذایی توده های موجود در بدن خود را از بین ببرند می توانند متقاضی انجام این روش باشند.

لاغری با اولترا زد

افراد بهتر است که بدانند تعداد جلسات مورد نیاز برای لیپولیزر با اولترازد به تعداد ناحیه ها و اندازه آن برای هر فرد بستگی دارد. برای هر ناحیه از بدن یک جلسه کافی است، اما می توان سه ناحیه از بدن را در یک جلسه پنج الی شش ساعتی لیپولیزر کرد.

بیشتر بخوانید
کانتور بینی چیست؟ معرفی بهترین روش های کانتورینگ بینی

کسانی که می خواهند با این دستگاه کار کنند، مخصوصا متخصصانی که این دستگاه را برای کلینیک خود می خواهند برای دانستن قیمت دستگاه اولترا زد می توانند در اینترنت جستجو کنند، چرا که سایت های زیادی در این باره وجود دارند که قیمت این دستگاه و هم چنین مشخصات آن را در صفحه ی خود برای افراد قرار داده اند. علاوه بر آن این افراد می توانند به صورت آنلاین این دستگاه را نیز سفارش دهند.

سولات متداول درباره ی اولترا زد

سولات متداول درباره ی اولترا زد

تفاوت این روش با لیپوماتیک چیست؟

در این باره باید بگوییم که این دو روش تفاوت های زیادی دارند مانند: یکی از مهم ترین موارد بازنگشتن چربی خارج ‌شده از بدن توسط این روش می باشد چرا که در لیپوماتیک احتمال بازگشت چربی وجود دارد، هم چنین باید بگوییم که مهم ترین فرق این دو نحوه ی عملکردشان است چرا که در لیپوماتیک از ویبریشن استفاده می ‌شود که این احتمال وجود دارد در حین عمل متخصص خسته شده و خطا به وجود آید، هم چنین سرعت عمل بسیار بالا در این روش باعث می‌ شود که در یک جلسه، تفاوت دیگر آن ها که بسیار حائز اهمیت است میزان درد برای بیماران می باشد به همین دلیل می توان گفت که در این روش بیمار درد کمتری تحمل می‌ کند، چربی بیشتری نسبت به روش لیپوماتیک از بدن خارج شود، احتمال کاهش سلولیت در بدن بیمار در این روش خیلی بیشتر از روش لیپوماتیک است.

استفاده از این دستگاه چه مزیت هایی دارد و چه کسانی می توانند متقاضی این روش باشند؟

باید گفت که این دستگاه یکی از جدید ترین و هم چنین پیشرفته ترین دستگاه ها می باشد که مزیت های زیادی دارد مانند: این روش درد کمتری نسبت به روش های دیگر دارد و هم چنین برای تمامی بدن مورد استفاده قرار می گیرد، هیچ عوارضی برای پوست ندارد، از ایمنی بالایی برخوردار است، این دستگاه قابلیت ایجاد نمای شش تکه بر روی عضلات شکم را نیز دارد، این دستگاه قدرت زیادی برای از بین بردن چربی در کمترین زمان ممکن را دارد، باعث سوختگی پوست نمی شود و خیلی از موارد دیگر می باشد. در نهایت باید بگوییم که افرادی که نتوانسته اند با ورزش و رژیم غذایی مناسب توده های موجود در بدن خود را از بین ببرند می توانند متقاضی انجام این روش باشند.

اولترا زد چیست؟

در این باره باید گفت که این یکی از پیشرفته ترین و جدید ترین روش پیکر تراشی می باشد، هم چنین این دستگاه فوق پیشرفته به جراحان این اجازه را می دهد تا اندام بیماران خود را شکل دهند و یا این که چربی ها و توده های اضافه را تخلیه کند. البته بهتر است که بدانید پیکر تراشی فقط مخصوص خانم ها نیست و خیلی از آقایان نیز برای این که بتوانند از دست چربی ها، توده ها و اضافه وزن خود خلاص شوند به این کار روی آورده اند و آن را انجام می دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.