طب سنتی برای پسر دار شدن

راهکار طب سنتی برای پسر دار شدن چیست و تا چه حد نتیجه بخش است؟

بسیاری از افراد علاقه دارند تا فرزند اولشان پسر باشد و یا اگر فرزند اولشان دختر است، دومی پسر باشد و برای رسیدن به خواسته ی شان به دنبال راهکار هایی هستند. باید گفت که طب سنتی برای پسر دار شدن راهکار هایی دارد و ما در این مقاله قصد داریم درباره ی اینکه طب سنتی چیست و چقدر قابل اعتماد و نتیجه بخش است و راهکار های طب سنتی برای پسر دار شدن صحبت کنیم. پس اگر دوست دارید صاحب فرزندی پسر شوید این مقاله را دنبال کنید.

 • همین حالا با سایت جراح باما تماس بگیرید تا اطلاعات بسیار مفیدی و بسته های ویژه ای را خدمت شما ارائه کنیم.

طب سنتی چیست و تا چه حد نتیجه بخش است؟

نام دیگر طب سنتی “طب الصحه” است که به این معناست که این روش بیشتر از درمان بر سلامتی و پیش گیری از بیماری تاکید دارد. برخی از افراد معتقدند که طب سنتی راه درمان تمامی بیماری هاست و عده ای دیگر کاملا این روش را رد کرده و می گویند فقط پزشکی جدید قادر به درمان انواع بیماری هاست. هردوی این باور ها غلط است و نشان از تعصب و یا نا اگاهی است. در واقع نمی توان طب سنتی را کاملا رد کرد چرا که ابو علی سینا که یکی از مشهور ترین پزشکان در دنیا است و کتاب قانون ان هنوز هم در برخی دانشگاه های دنیا تدریس می شود از همین طب استفاده کرده و واضح است که کاملا هم نتیجه بخش بوده است. از طرفی پزشکی جدید نیز به راهکار هایی برای درمان برخی از بیماری ها دست یافته است که طب سنتی در درمان ان نا توان است.

همینطور یکی از مزیت های طب سنتی نسبت به پزشکی جدید این است که رعایت کردن توصیه های ان و مصرف مواد و دارو های آن بر خلاف دارو های شیمیایی عوارضی ندارد.

راهکار طب سنتی برای پسر دار شدن

با تمام این ها طب سنتی برای پسر دار شدن راهکار هایی ارائه کرده است که تجربه نشان می دهد در صورت درست و کامل اجرا کردن این راهکار ها در اکثر موارد نتیجه بخش هستند.

راهکار های طب سنتی برای پسر دار شدن

تشخیص و اصلاح مزاج زوجین

 • طب سنتی بر اساس مزاج افراد روش درمان ارائه می کند پس در ابتدا لازم است مزاج زوجین توسط پزشک طب سنتی تشخیص داده شود و اصلاح شود.
 • پس از اصلاح مزاح زوجین دستور طب سنتی برای پسر دار شدن مصرف گرمی است. البته باید توجه داشته باشید که مصرف بیش از حد گرمی ممکن است باعث شود که نه تنها پسر دار نشوید بلکه دیگر صاحب فرزند نشوید!
 • لازم است بدانید طبع دختر سرد و تر است و پسر گرم. بهتر است که زوجین آب سرد ننوشند زیرا این کار باعث سرد شدن مایع منی مرد می شود.
 • زمان نزدیکی بین زوجین باید نزیک ترین زمان به تخمک گذاری خانم باشد.

مواردی که زوجین باید رعایت کنند

 • بهتر است زوجین هفته ای یک بار نزدیکی داشته باشند و  توصیه طب اسلامی این است که نزدیکی در یکی از شب های دوشنبه، سه شنبه، پنج شنبه و جمعه انجام شود و همینطور باید توجه شود که این عمل در شب اول، نیمه و اخر ماه قمری انجام نشود.
 • طب سنتی برای پسر دار شدن توصیه می کند که نزدیکی زوجین به گونه ای باشد که خانم زود تر از اقا به انزال برسد.
 • همچنین لازم است بدن زوجین از فضولاتی که دارای رطوبت هستند پاک شود.
 • توجه داشته باشید بدن مرد نباید خیلی سرد و گرم شود زیرا ممکن است اسپرم پسر را بسوزاند و برای اینکار جمع نگه داشتن الت تناسلی مرد لازم است.

رژیم غذایی مناسب در روش طب سنتی برای پسر دار شدن

 •  از اصلی ترین راههای طب سنتی برای پسر دار شدن داشتن رژیم غذایی مناسب است که در ادامه به ان می پردازیم.
 • در ابتدا باید توجه داشته باشید که رژیم غذایی باید از دو دوره پریود قبل از نزدیکی برای بارداری شروع شود.
 • لازم است مصرف مواد غذایی که شامل کلسیم است را کاهش دهید.
 • استفاده از مواد غذایی که شامل سدیم و پتاسیم هستند مناسب است. ( میوه هایی همچون مرکبات، موز، هلو، زردآلو، گلابی، سیب، گوجه سبز، آلو، خیار، گیلاس، تمشک، خربزه، توت فرنگی و خربزه شامل سدیم و پتاسیم می باشند.)
 • از ویتامین های E، C و B12 استفاده کنید.
 • همانطور که در بالا اشاره کردیم طب سنتی برای بچه دار شدن پسر مصرف گرمی را توصیه کرده است؛ به این منظور می توانید از ادویه ها و مواد غذایی که طبع گرک دارند را بیشتر مصرف کنید. ( انبه، انگور و انجیر از میوه هایی هستند که طبع گرم دارند و همچین حلیم، شلغم، نخود، پیاز و سیر، زعفران، زنجبیل، دارچین . پسته برای افرادی که طبع سرد دارند و می خواهند طبعشان گرم شود مناسب است)
 • مصرف مواد غذایی شیرین و بدون کافئین مناسب است. (عسل، نبات، ابنبات و خرما)
 • بهتر است خانم ها قبل و بعد از خوردن غذا از نمک خوراکی استفاده کرده و یا اینکه غذا های خوش نمک بخورند. زیرا نمک حاوی پتاسیم می باشد.
 • مصرف وعده ی صبحانه مهم است.
 • قبل از بارداری و در زمان بارداری تا تعیین جنسیت نوزاد از مصرف گوشت سفید پرهیز کنید و سعی کنید گوشت قرمز مصرف کنید.
 • مصرف دمنوش قاصدک و چای رزماری در طب سنتی برای پسر دار شدن توصیه شده است.
 • خوردن هر روز یک عدد انار ترش برای خانم های باردار احتمال پسر دار شدن را افزایش می دهد.
 • همچنین آقایان برای افزایش دادن احتمال پسر دار شدن می توانند یک روز در میان خاگینه میل کنند.
 • با اینکه مصرف زیاد آب بسیار برای سلامتی توصیه شده است اما یکی از تدابیر طب سنتی برای پسر دار شدن این است که زوجین علل خصوص مردان کمتر آب بنوشند؛ زیرا مصرف زیاد آب و کثرت آب در بدن مردان سبب رقیق شدن اب منی و سردی می شود.
طب سنتی برای بچه دار شدن

البته متاسفانه برخی زوجین دچار مشکل نا باروری هستند و در ابتدا فارغ از اینکه بخواهند به جنسیت فرزندشان فکر کنند به دنبال راه درمانی برای نا باروری می باشند. باید بدانید که طب سنتی برای بچه دار شدن و بارداری نیز راه های درمانی ای ارائه کرده است که معمولا نتیجه بخش بوده است که ما در مقاله ای دیگر راجع به این راهکار ها صحبت کرده ایم.

روش طب سنتی برای پسر دار شدن

روش طب سنتی برای پسر دار شدن

یکی از کارشناسان حوزه طب سنتی گفته است که برای اینکه فرزند پسر داشته باشید در ابتدا باید توسط متخصص طب سنتی مورد معاینه قرار گیرید تا مزاج شما تشخیص و اصلاح گردد و سپس غذا یا نوشیدنی های خاصی که تجویز می شود را طبق دستورالعمل مصرف کنید. این کارشناس اعلام کرد که در ابتدا می بایست تعادلی در بدن زوج ها ایجاد و سپس خواب، فعالیت های بدنی، خشم و عصبانیت را با انجام دستورالعمل هایی کنترل کنیم. وی افزود که پس از اینکه مزاج تشخیص داده شد و مشکلی در آن وجود نداشت، به آنها گرمی توصیه می شود. البته باید بدانید که گرمی زیاد نیز موجب مشکل می شود تا حدی که در بعضی از مواقع باعث می شود که نه تنها پسردار نمی شوند بلکه دیگر صاحب هیچ فرزندی نخواهند شد.

طب سنتی برای بچه دار شدن پسر

طب سنتی برای بچه دار شدن پسر

این متخصص اعلام کرد که در ابتدای مرحله درمانی بدن های مرد و زن از فضولات رطوبت دار یا اخلاط بلغمی سرد و تر پاکسازی می شوند. باید توجه داشت که مردان جمع نگه داشتن ناحیه تناسلی خود دقت کنند زیرا در صورتی که درجه حرارت بدن آنها زیاد سرد و یا گرم شوند، اسپرم مربوط به پسر را می سوزاند. این پزشک طب سنتی اضافه کرد که غذاها و یا نوسیدنی هایی که طبع گرم دارند را برای هر دوی زن و مرد تجویز می کنیم و آنها می بایست طبق دستور آن غذاها را مصرف کنند. به عنوان مثال از مصرف گوشت گوساله که سرد است پرهیز و به جای آن گوشت گوساله مصرف کنند.

در طب سنتی برای پسر دار شدن

در طب سنتی برای پسر دار شدن

همچنین یکی دیگر از مواردی که باید آن را برای پسردار شدن در نظر گرفت، نوشیدن آب زیاد توسط زوجین می باشد. البته امروزه شاید شما نیز شنیده باشید که می گویند در علم پزشکی تاکید زیادی بر استفاده از آب می کنند. اما در طب سنتی توصیه می شود که برای اینکه فرزند شما پسر باشد، مرد و زن نباید آب زیاد بنوشند. دلیل آن این می باشد که نوشیدن آب زیاد منی را در مرد رقیق می کند و موجب ایجاد سردی می شود و در نتیجه دختر شدن را به دنبال دارد. همچنین آب سرد نیز موجب می گردد تا طبع مایع منی در مردان را سرد کند. بنابراین از این مورد نیز پرهیز کنید.

رژیم طب سنتی برای پسر دار شدن

رژیم طب سنتی برای پسر دار شدن

اسپید باج را شاید تا به حال شنیده باشید. این اصطلاح به غذاهایی گفته می شود که گیاهی بوده و به همراه گوشت مصرف می شود. هدف آن این می باشد که تعادل مورد نظر در بدن زوجین را برقرار کند. در این غذا ها از گیاهانی مانند شوید، پیاز، نخود، دارچین و فلفل وجود دارد. همچنین زرده عسلی، برنج، برده، شیربرنج، حلوا با شکر، مصرف مربای زنجبیل با شقاقل و بالنگ، مصرف عسل ناشنا نیز برای ایجاد گرمی در بدن توصیه می شود. برخی ها توصیه می کنند که برای خوردن عسل، آن را با موم ببلعید و سپس در دهان خود نگهدارید تا پس از خوردن عسل موم آن را بیرون بریزید. ذکر این نکته نیز ضروری می باشد که برای مصرف تمام این اغلام باید قبل از آن با پزشک طب سنتی مشورت کنید.

روشهای طب سنتی برای پسر دار شدن

روشهای طب سنتی برای پسر دار شدن

همچنین یکی دیگر از راههای پسردار شدن با استفاده از طب سنتی، ماساژ دادن بدن با استفاده از روغن های گرم گیاهی می باشد. چند نوع روغن گیاهی گرم وجود دارد که می توانید از آنها برای این منظور استفاده کنید. نخستین آنها که بسیار معروف نیز می باشد روغن زیتون است. این روغن بسیار مفید بوده و دارای دو نوع خوراکی و مالیدگی می باشد. روغن مالیدگی آن معمولا برای مصارف دیگر نیز استفاده می شود. همچنین روغن کنجد و سیاهدانه نیز دارای طبعی گرم بوده و برای مالیدن بدن مناسب می باشند.

دستور طب سنتی برای پسر دار شدن

دستور طب سنتی برای پسر دار شدن

علاوه بر آن، پزشکان توصیه می کنند که می توانید مربای زردک، زنجبیل، ترنجبین، نارگیل، غذاهایی مانند حلیم با گوشت بزغاله، قلیه با ادویه های گرمی مانند دارچین و خولنجاان، پسته، نخوداب با دارچین، زعفران و گوشت مرغ، قلیه کدو و شلغ و پیاز، عصاره گوشت، شربت سیب، خوراک نخود و پیاز به همراه سیر، زرده تخم مرغ عسلی و شکر سرخ مصرف کنید. همچنین غذاهای دیگری با طبع گرم هستند که می توانید از آنها در طول روز استفاده کنید که می توان به آش های سبک و ساده حاوی برنج و گوشت اشاره کرد و سبزی های گرمی مانند تره، پیاز، نخود، دارچین، فلفل و زیره خورد.

داروهای طب سنتی برای پسر دار شدن

داروهای طب سنتی برای پسر دار شدن

حلیم گندم و برنج را نیز با مقدار کمی دارچین و فلفل مصرف کنید تا کارآیی آن بهتر شود. زرده تخم پرندگانی مانند کبک و بلدرچین نیز گرم می باشد. همچنین ادویه هایی مانند بذر کرفس، انیسون، بذر شلغم و زعفران نیز بسیار مفید می باشند. حلوا نیز در صورتی که با شکر یا شیره انگور پخته شده باشد نیز یکی دیگر از غذاهای موثر می باشد. علاوه بر آن، مغر پسته، گردو، فندق نیز آجیل های گرم می باشند که در پسر دار شدن شما کمک می کند. کرفس، پیاز، تره، شاهی، نعنا، سیر تازه نیز جزء سبزیجات گرم محسوب می شوند. همچنین میوه هایی مانند انجیر و انگور شیرین را نیز فراموش نکنید. روغن کنجد، روغن بادام  شیرین را نیز می توانید به همراه غذاها استفاده کنید. نوشیدنی های شیرینی وجود دارند که می توانند در این راستا استفاده شوند که می توان به شیره انگور وشربت عسل اشاره کرد.

بیشتر بخوانید
دارو و راهکار و درمان طب سنتی برای ریزش مو مردانه و زنانه + معرفی دکتر و نسخه

سوالات متداول

آیا طب سنتی برای پسر دار شدن مفید است؟

بله البته باید قبل از انجام هر اقدامی توسط پزشک معاینه شوید تا مزاج شما تعیین و تشخیص داده شود.

طب سنتی برای پسر دار شدن چیست؟

یک راه درمانی است که به وسیله آن زوج ها می توانند با رعایت دستورالعمل هایی فرزند پسر داشته باشند.

در طب سنتی برای پسر دار شدن چه غذاهایی باید مصرف شود؟

گوشت گوسفند، حلیم گندم، زرده تخم مرغ، عسل، روغن بادام شیرین، نخود، آش، تره و چندین مواد غذایی دیگر که باید توسط پزشک تجویز شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *